finansportali.net

PARA KAZANMA

Herbalife Para Kazanma Bilgileri – Ayda 6.000 TL KAZANIN!

herbalife para kazanma

Herbalife nedir? Herbalife para kazanma yöntemlerinden biri midir? Hazırsanız, hepsinin cevabını vereceğim. Son dönemlerde Herbalife ismini sıklıkla duyar olduk. Bunun üzerinden para kazananların sayısı da az değil. Durum buyken, kolay yoldan para kazanmak isteyenlerin bir seçeneği oluyor.

Herbalife para kazanmak ve ek iş yapmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Herbalife distribütörü ne kadar kazanır? Konu hakkında bilmeniz gereken birçok mevzu var.

Özellikle Herbalife kazanç tablosu 2023 için bilgi sahibi olmalısınız. Endişelenmeyin, yazının sonunda siz Herbalife nasıl satılır? öğrenmiş olacaksınız!

Advertisement

Herbalife ile para kazanmak için okumaya devam edin!

Herbalife Nedir?

Herbalife nedir
Herbalife nedir ?

Herbalife para kazanma detaylarından önce Herbalife’ı ğrenelim değil mi?

Herbalife nedir?

Herbalife, New York Borsası’ndaki en önemli şirketlerden birisidir. Aynı zamanda gıda takviyeleri, sporcu beslenme ürünleri satışı yapıyor. Optimum beslenmeyi minimum kalori ile sağlayan doğal içerikli ürünlerdir.

Herbalife, tamamen sağlıklı içeriklere sahip ürünler üretiyor.  Ama şunu da belirtelim ki Herbalife ürünleri zayıflama ürünleri değildir. Bu yüzden Herbalife ürünlerini zayıflamak ya da vücudunuzu şekle sokmak için kullanmamalısınız. Bu ürünler tamamen sağlıklı beslenmeye yönelik doğal içerikli ürünler.

Peki, siz de Herbalife adıyla para kazanmak ister misiniz? Herbalife para kazanma yollarından yararlanabilmeniz için ne yapmanız gerekiyor? Yazının devamında size bunları detaylıca anlatacağım.

Advertisement

Kolay para kazanma yolları için sizlere farklı içerikler hazırlamaya devam ediyorum. Pasif gelir kaynakları yazısını şimdi okuyabilirsiniz. Herbalife den para kazanmak için okumaya devam edin.

Herbalife Üyelik Nasıl Oluştururum?

Herbalife Üyelik Nasıl Oluştururum?
herbalife para kazanmak

 Herbalife üyesi olmak size ne kazandırır? Herbalife para kazanma açısından uygun bir marka mıdır? Siz de Herbalife üyesi olarak kolayca “Herbalife Distribütörü” olabilirsiniz.

 • Üye olmak için öncelikle Herbalife internet sitesine girerek yeni üyelik oluşturmanız gerekiyor. E-posta adresi ve şifre giriyorsunuz. Böylece hesabınız oluşuyor.
 • Eğer distribütör olmak istiyorsanız da “Distribütör olarak kayıt olun” yazan yere tıklamanız gerekiyor.
 • Ama distribütör olmak için sizden sponsor bilgileri ve sponsor soyadının ilk üç harfi isteniyor. Eğer bu bilgileriniz yoksa öncelikle bunları bulmanız gerekiyor. Çünkü bağımsız üye olabilmeniz için başka bir bağımsız üyenin size referans olması gerekiyor.
 • Bunu da doldurduktan sonra kişisel bilgilerinizi girmeniz için bir form çıkıyor. Buraya da bütün bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmelisiniz.

Sizin İçin Hazırlandı: Hızlı Para Kazanma

 • İkame ettiğiniz adres bilgilerini doldurmalısınız. Ev adresi ya da iş adresi girebilirsiniz.
 • Daha sonra kişisel tanıma numarası yani PIN oluşturmanız istenecek. Buradaki amaç Herbalife Nutrition Beslenme Şirketi’nin sizi tanımasının kolaylaşması.
 • Daha sonra karşınıza sözleşme çıkacak. Bu sözleşme içeriği de Herbalife distribütör olduğunuzda size ne sunuyor, verdiği garantiler ne ve bürüt ödeme beyanları nedir gibi önemli bilgileri kapsıyor. Bu şekilde üç sözleşme karşınıza çıkıyor ve okudum anladım yazan kutucuğa tıklayarak bunları geçebilirsiniz.
 • Bütün bu aşamalardan sonra kredi kartı bilgilerinizi girebilirsiniz ve Herbalife Mini Paket satın alabilirsiniz.

Tebrikler! Artık Herbalife Distribütörü oldunuz. Siz de Herbalife Nutrition’ın ayrıcalıklarından yararlanabileceksiniz.

Herbalife çalışma saatleri nedir?

Herbalife distribütörü olarak para kazanacaksanız, çalışma saatleri tamamen size bağlıdır. Belli bir çalışma saati söz konusu değildir. Günlük ya da aylık olarak toplam bir çalışma sınırı da bulunmaz.

Herbalife Üyelik ve Herbalife Satışı Avantajları neler?

Herbalife ÜYELİK KAZANCI
Herbalife ÜYELİK KAZANCI

Az önce de belirttiğimiz gibi, Herbalife üyesi olmak size güzel kazançlar sağlayacak.  Peki Herbalife kazanç sistemi nasıl oluyor? Herbalife aylık kazanç nedir? Herbalife Nutrition üyesi olmanın avantajları dediğimizde ilk olarak şunları söyleyebilirim

 • Herbalife ürünlerini daha indirimli alabilirsiniz.
 • Önce yüzde 40 gibi indirimlerle başlıyorsunuz daha sonra yükseldiğinizde indirim oranı yüzde 60’a kadar çıkabiliyor.
 • Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedefinize uygun bir şekilde ayarlama şansınız da var.
 • Bunun dışında Karlı Pazarlama Planı yardımıyla ekstra gelir elde etme şansınız oluyor.
 • Herbalife ürünleri gün içerisinde milyonlarca tüketici tarafından kullanılıyor ve bu ürünlerin satışını yapmak size güzel bir gelir sağlayabilir.
 • Herbalife üyelik ile birlikte dünya genelinde 90’dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağına dahil olacaksınız.
 • Herbalife’ın kendine özgü eğitim programları ve etkin satış araçları sizin ilerlemenize de yardımcı olacak.

Benzer Yazı: Gano Excel Para Kazanma

Herbalife Distribütörü Ne Kadar Kazanır?

Herbalife Distribütörü Ne Kadar Kazanır?
Herbalife Distribütörü Ne Kadar Kazanır ?

Herbalife para kazanmak için oldukça iyi bir marka. Herbalife üyelik işlemi tamamlandıktan sonra, eğer distribütör olmak için de kayıt olduysanız aklınıza gelen ilk soru ne kadar kazanacağınız olabilir.

Herbalife distribütörü olarak part time ya da tam zamanlı olarak çalışmaya karar verebilirsiniz. Herbalife para kazanma durumunuz tamamen size bağlı.

Herbalife ne kadar kazandırıyor?

Advertisement

Herbalife para kazanma durumunuz tamamen size bağlı. Bu yüzden de elde edeceğiniz kazanç, Herbalife kariyer seviyesine göre değişim gösterir. Ama ortalama olarak 8 bin TL’den fazla kar elde edebilirsiniz. Hatta çalışmalarınızı artırırsanız yükselebilirsiniz ve bu kazanç 15 bin TL’yi bulabilir.

Okumak İsteyeceksiniz: TiKToK Para Kazanma

Herbalife Kazanç Tablosu

Herbalife Kazanç Tablosu
Herbalife Kazanç Tablosu

Herbalife, her geçen gün üye sayısını artırıyor. Aynı şekilde distribütör olmak isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. Bu sayede Herbalife para kazanma şansını yakalayan bir sürü insan var. Peki Herbalife kazanç sistemi nasıl? Herbalife kazanç tablosu nedir?

Herbalife Network Marketing sistemi ile çalışıyor. Herbalfie ürünü aldığınızda elde ettiğiniz indirim oranı sizin karınız oluyor. Yani ürünleri hem alırken hem de satarken kar elde ederek işlem yapmış oluyorsunuz.

Örneğin ilk işe girdiğinizde yüzde 25 indiriminiz olacak. Çalıştıkça bu oran yüzde 50’ye kadar çıkacaktır. İndirimli şekilde 150 TL’ye aldığınız Herbalife Nutrition’ın bir ürününü, önerilen satış fiyatı olarak 200’den satarsanız 50 TL kar etmiş olursunuz. 10 adet satarsanız bu da 500 TL kar demektir.

Advertisement

Ayrıca Network sistemi, referans sistemi ile çalışıyor. O yüzden distribütör üyeliği yaparken sizden sponsor bilgileri isteniyor.  Bu da şu demek: Sizin referansınız ile Herbalife üyesi olan kişilerin satın aldığı her ürün için size de prim ödemesi yapılıyor.

Sermayeniz yok mu? Öyleyse sermayesiz para kazanma için iş fikirlerine göz atın!

Herbalife Nasıl Satılır?

Herbalife NASıl satılır
Herbalife Nasıl satılır

Evet, Herbalife üyesi oldunuz, belki distribütör oldunuz. Peki şimdi ne yapacaksınız? Herbalife ürünlerini nasıl satabilirsiniz? Bunun cevabı oldukça basit.

Herbalife ürünlerinin satışını yapabilmeniz için de distribütör olmanız gerekiyor. Herbalife ürünleri, Herbalife distribütörleri tarafından Herbalife satış sistemi üzerinden satın alınarak müşterilerine ulaştırılıyor.

Herbalife satış yapmak aslında tamamen sizin pazarlama hünerlerinize kalıyor. İnsanlara ürünleri ne kadar iyi tanıtır ve güven uyandırırsanız, o kadar hızlı satışlar yapar ve kazanırsınız.

Advertisement

Herbalife şirketinin çalışma protokolüne göre üye olan kişiler şirketin ortağı olarak kabul ediliyor ve bu yüzden de şirket üyelerini her adımda koruyor. Herbalife para kazanma için şu pdf dosyasına da bir göz atabilirsiniz.

İlgili Yazı: Öğrenci Para Kazanma Yöntemleri

Herbalife ile Para Kazanmaya Başla!

herbalife para kazanma
herbalife para kazanma

Herbalife satış yaparak para kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. İnternet üzerinden kolaylıkla üye olabiliyorsunuz. Nasıl başlayacaksınız?

 1. Herbalife para kazanma için Online formu doldurun.
 2. Bir Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi sizinle iletişim kuracak.
 3. Online sözleşmeyi doldurun ve imzalayın.
 4. Tebrikler! Artık siz de bir Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesisiniz! – size özel bir Üye ID belirlenecek.

Herbalife nasıl para kazanılır? Artık biliyorsunuz!

Okuyun: İnternetten Ne Satabilirim?

Herbalife Nutrition İletişim

Eğer soracak sorunuz varsa, Herbalife’ın kendi resmi internet sitesindeki iletişim kısmından telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Advertisement

Telefon Numarası: Pazartesi- Cuma günleri 08.30-12:00 ile 13:00-17.30 saatleri arasında 0216 542 75 90 no’lu telefondan firmaya ulaşabiliyorsunuz.

Adres: Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti.Büyükhanlı Plaza, Küçükbakkalköy Mah. Defne Sk. No:334752 Ataşehir İSTANBUL

Herbalfie üyelik ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Herbalife para kazanma yollarından belki de en rahatı. O zaman kayıt olmak için neyi bekliyorsunuz?

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE!

müzik dinleyerek para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanmak hakkında neler duydunuz? Hazır olun çünkü bu yazıda sizlere gerçekten şarkı dinleyerek para kazanmanın yollarını sunacağım. Bu içerikte Radioearn ile para kazanma detaylarını da öğreneceksiniz. Siz de, müzik dinleyerek nasıl para kazanabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda. Müzik dinle para kazan sistemini çok seveceksiniz. 🙂 Yani gerçekten müzik […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Youtube, Amazon, Trendyol!

yorum yaparak para kazanma

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Ya da ek gelir mi arıyorsunuz? O halde size bir önerim olacak… Yorum yap para kazan! Evet yanlış okumuyorsunuz. Yorum yaparak para kazanmak son dönemin popüler işleri arasında. Yorum yaz para kazan sistemi nedir? Açıkladık! Yaşadığımız çevrimiçi dünyada para kazanma yöntemleri gittikçe artıyor. Buna bağlı olarak sürekli yeni yöntemler çıkıyor. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.