finansportali.net

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evlere İş Veriyor mu? – 24 Farklı İşe HEMEN BAŞVUR!

İŞKUR Evlere İş Veriyor mu? - 24 Farklı İşe Hemen Başvur!

Ev hanımlarına iş imkanı son zamanlarda çok ses getiriyor. Firmaların evlere gönderdiği ek işler için “İŞKUR evlere iş veriyor mu?”  sorusunun cevabını merak edenleri buraya alalım. Bilhassa ev hanımları, sizlere sesleniyorum! Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayesinde evinizden çalışarak para kazanmanız mümkün!  🙂

İŞKUR evde paketleme işi seçeneklerini değerlendirerek ayda 5.000 TL’ye yakın gelir elde edebilirsiniz.

İddia ediyorum! Evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları için en güvenilir iş bulma yöntemi, İş Kur üzerinden evlere iş ilanlarına başvurmaktır. (Daha sonra değineceğim!)

İşkur evde iş veriyor mu? diye düşünüp vakit kaybetmeyin… Şimdi sizlere, İş Kur ile anlaşma yaparak evlere ek iş ve paketleme işi veren firmaları anlatacağım. İş Kur evde paketleme işi hangi illerde var diyenler!

Advertisement

Paylaşacağım bilgiler, Türkiye’nin tüm şehirleri için geçerlidir. (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Denizli, Antalya, Adana, Samsun, Kocaeli, Gebze vb. diğer şehirler!)

O zaman İŞKUR evlere iş veriyor mu? sorusunu şimdi ayrıntılı bir şekilde açıklayalım.  Ayrıca evde paketleme işi yapanların yorumları neler bunları da sizlerle paylaşacağım. Elbette İŞKUR işe alım şartları neler? Bundan da bahsedeceğim. Detaylar aşağıda…

İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu?

İŞKUR evlere iş veriyor mu
İŞKUR evlere iş veriyor mu

İŞKUR, devletin bir kurumu olmanın yanı sıra; aynı zamanda denetlenen bir kurumdur.

İŞKUR’da evlere iş verilir mi?

Firmalar, İş Kur üzerinden ihtiyacı olan işçiyi istihdam etmekte, işsiz olan kişiler de evde iş imkanı bulmaktadır. Ayrıca işsiz olan kişilerde vasıflı ya da vasıfsız olma özelliği de aranmaz.

Ancak ülkemizde çalışmaya müsait olmayan bir grup var ki onlarda ev hanımları…

Advertisement

İş Kur, ev hanımları için de sayfasında iş ilanları yayınlamaktadır.

Bu işler, firmaların maliyetlerini düşürmek adına yaptıkları, evlere servis edilen iş imkanları olarak biliniyor. Ek işe gereksinim duyanlar ya da ev hanımları için bu durum oldukça avantajlı bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor.

Evde paketleme işi yapanların yorumları bu konuda çok olumlu.  Peki, İŞKUR evde paketleme işi ve diğer ek iş seçenekleri neler? Hemen aşağıda anlattım!

İŞKUR Aracılığıyla Alabileceğiniz Ek İşler!

Evde paketleme işi kazancı
İŞKUR evlere iş veriyor mu

İŞKUR evlere iş veriyor mu? İŞKUR evde ek iş seçenekleri nelerdir? diye sordunuz ve cevabını aldınız. Şimdi ise sırada Türkiye İş Kurumu tarafından evden çalışmak isteyen kişiler yapabileceği tüm işleri sıralamamın vakti geldi!

Şunu da söylemeliyim ki İŞKUR üzerinden doğru firmaya erişim sağlandığında, evlere iş imkânından faydalanmak mümkün. Ama öncesinde seçeneklerinize bir bakalım!

İşte 2022 yılında İş Kur’un evlere verdiği ek işler:

Advertisement
 1. Kürdan paketleme
 2. Evde küpe arkası paketleme işi
 3. Kına paketleme işi
 4. İplik kesme ve temizleme işi
 5. Plastik bardak paketleme 
 6. Evde mandal paketleme işi
 7. Kutu katlama işi
 8. Evde pipet paketleme işi
 9. Tespih dizme işi
 10. Evde sabun paketleme işi
 11. Çorap paketleme
 12. Kuru yemiş paketleme
 13. Tuz, şeker, kuru bakliyat paketlenmesi
 14. Yorgan Katlama işi
 15. Triko paketleme
 16. Etiket yapıştırma
 17. Maske paketleme
 18. Galoş paketleme
 19. Parça ütüleme
 20. Davetiye katlama işi
 21. Unlu mamuller paketleme
 22. Kağıt mendil, peçete katlama
 23. El İşlemeleri
 24. Boncuk dizme

Gördüğünüz gibi İŞKUR evlere iş veriyor mu? sorusunun cevabı yukarıda açık bir şekilde listeledim. Özellikle İŞKUR paketleme işi çok yoğun o nedenle İşkur paketleme işi veriyor mu? diye düşünmenize gerek yok.

Bu arada bu işleri yapmak istiyorsanız, üzerine tıklayarak yazıları okuyabilir ve nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ayrıca bu iş imkânları, İŞKUR üzerinden sadece önerilen iş imkanlarıdır. Daha fazla seçenek için kurum üzerinden detaylı bir araştırma yapmanızı öneriyorum.

İŞKUR’un Kendisi Paketleme İşi Verir Mi?

İŞKUR Evde Paketleme İşi
İŞKUR Evde Paketleme İşi

“İŞKUR evlere iş veriyor mu? Bu işleri kendi mi veriyor? Süreç nasıl ilerliyor?”

Öncelikle düşük maliyetler ile iş yapan firmalar az personel çalıştırarak yol, yemek, SGK ödemelerinden kurtulmakta ve şirket maliyetlerini minimize etmektedir.

Dolayısıyla bu firmalar, evlere iş vererek bu tür maliyetlerden kurtulmayı hedefliyorlar. Evde ek iş yapmak isteyenler ise ev ekonomisine katkıda bulunmak için bu tür işleri sıklıkla araştırıyorlar.

Advertisement

İŞKUR kendi paketleme işi veriyor mu?

İŞKUR evde paketleme işi seçeneklerini direkt olarak size vermiyor. Yani, ilgili firmalar ile iletişime geçerek size uygun işleri buluyorlar. Yani İŞKUR işi bulmanız için aracı bir kurum diyebiliriz.

İŞKUR ile Fabrikada Paketleme İşi Veriliyor!

Fabrikadan evlere paketleme işi veren firmalar arasında bulunan birçok gıda ve tekstil firması İş Kur aracılığı ile paketleme işçisi alımı yapmaktadır. Bu alımlar genelde dönemlik olup aynı zamanda sigorta olarak devlet desteği de sağlar. Evde paketleme işinin bulunamaması durumunda İŞKUR aracılığı ile fabrikada paketleme işçisi için başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru için bizzat fabrikaya ya da İŞKUR Müdürlüğüne gidebilir ya da İş Kur sayfasından online iş başvuruda bulunabilirsiniz.  (Nasıl yapacağınızı birazdan göstereceğim!)

Popüler bir yazı: LC Waikiki Evlere İş

Advertisement

Evde Paketleme işi Yapanların Yorumları

Evde Paketleme işi Yapanların Yorumları
Evde Paketleme işi Yapanların Yorumları

İŞKUR evde iş yazısı için devam edelim. Sizlere İŞKUR evde paketleme işi için detayları verirken, bir de insanların bu işe olan yorumlarından bahsetmek istiyorum. Böylece aklınızda soru işaretleri varsa, yorumlar aracılığıyla daha net fikirlere sahip olabilirsiniz.

İnternetten yaptığım araştırmalara göre evde paketleme işi yapanların yorumları gördüğüm kadarıyla oldukça olumlu.

Paketleme işi alabilenler çok mutlu ve evde ek gelir sağlayabildikleri için memnunlar. Biliyorsunuz ki paketleme işi için ekstra bir yeteneğe ihtiyacınız yok. Tertipli ve azimli olduğunuz sürece evde paketleme işi yapabiliyorsunuz. Eminim sizde paketleme işi aldığınızda diğer evde paketleme işi yapanlar gibi yorumlarınız olumlu yönde olacak.

Evde paketleme işi yapanların yorumları ürünlere göre değişiklik gösteriyor. Örneğin, evde sabun paketleme işi yapanların yorumları ile evde maske paketleme işi yapanların yorumları arasında fark var. Çünkü taktir edersiniz ki ikisi aynı iş değil. İkisinin de olumlu yorumları var fakat işin süresi ve ücretine göre memnuniyet seviyesi değişiklik gösteriyor.

İŞKUR Üzerinden Evlere İş Veren Firmalar

İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar
İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar

İŞKUR evlere iş veriyor mu, veriyor vermesine ama hangi firmalar üzerinden bunu gerçekleştiriyor?

Firmalardan İş Kur vasıtasıyla iş almak mümkündür. Peki, bu firmalar nelerdir?

İŞKUR evlere iş veren firmalar hangileri?

– Ambalaj ve plastik fabrikaları
– Zeytinyağı fabrikaları
– Kimya Sanayi fabrikaları
– Tekstil FirmalarıBoncuk ve düğme imalatı yapan atölyeler
– Hediyelik eşya satan dükkanlar
– Çeyiz evleri
– Organizasyon şirketleri

Advertisement

Güvenilir evde paketleme işi için – Eve iş veren güvenilir firmalar – yazımı okuyabilirsiniz! 

Evde Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Evde paketleme işi kazancı
İŞKUR evlere iş veriyor mu

Evden paketleme işi ile ne kadar kazanacağınızı eminim merak ediyorsunuzdur. Özellikle ev hanımları ve çalışmayan kişiler için ideal bir para kazanma seçeneği olan evde paketleme işi kazancı hakkında 2022 güncel ücret bilgilerini veriyorum!

İŞKUR evlere iş veriyor mu, İŞKUR size ne kadar para kazandırabilir?

İlk olarak bu işlerden ne kadar maddi kazanç sağlayacağınız anlaşma yaptığınız firmaya ve aldığınız işin miktarına bağlı olarak değişecektir.

İŞKUR evde paketleme işi ne kadar?

Advertisement

Yapacağınız işin türüne ve zamanına göre paketleme işlerinden aylık ortalama kazancınız değişiyor. Bir ay boyunca düzenli çalışan biri ortalama 5bin TL ile 8 bin TL arasında olacaktır.

Örnek verecek olursam,

 • Gün içinde 100 adet davetiye paketleme işi yaparsanız 100 TL,
 • 300 adet davetiye paketleme yaparsanız günlük 300 TL kazanırsınız.
 • Ancak gün içerisinde tam zamanlı olarak paketleme yapmanız dahilinde aylık geliriniz 5.000 TL‘den fazla olacaktır.

İlgili İçerik: Evde çalışarak daha başka ne yapabileceğini öğren! Evde Yapılabilecek Ek İşler seni bekliyor 🙂

İŞKUR Üzerinden Evlere İş Almak İçin Yapılacaklar 

İŞKUR, devlet tarafından kontrol edilen bir kurum olsa bile, bünyesindeki firmaları da kurum mercek altında incelemektedir. Dolayısı ile daha önce de bahsettiğim gibi İŞKUR evlere iş veriyor mu? sorusuyla ilgili olan firmalar evlere iş verilir ibareli ilanlar ile İşKur’da ayrıca yayın yapamamaktadır.

Bu yüzden evlere işveren firmalara ihtiyacı olan iş arayanların, bu firmaları bulup irtibata geçmesi şarttır. Bunun için ise ilk olarak sisteme dahil olunması gerekmektedir. Sisteme dahil olmak iki şekilde yapılmaktadır. (Hangi sistem olduğu ve açıklaması hemen aşağıda)

Advertisement

İŞKUR’dan evde paketleme işine nasıl başvurabilirim?

İŞKUR müdürlüklerine giderek kayıt olabilirsiniz. Uygun evde ek iş varsa, yönlendirileceksiniz. Diğer bir başvuru yöntemi de e – şube üzerinden kayıt olmak.

Aşağıda size başvuru için tüm detayları aktardım!

İŞKUR Evde Paketleme İş Başvurusu

İŞKUR Evde Paketleme İş Başvurusu
İŞKUR Evde Paketleme İş Başvurusu

Çalışmayan kadınlar ve erkekler, evlerinden dışarı çıkmayarak kısa süreli çalışarak ek gelir kazanmak isterler.  Fakat özellikle son yıllarda artış gösteren paketleme işi dolandırıcıları nedeniyle birçok kişi mağdur oluyor.

Bu nedenle iş başvurularınızı İŞKUR evlere iş ilanları üzerinden yapmanızı öneriyorum. (Bunu nasıl yapacağınızı birazdan anlatacağım)

Bu anlamda şu sıralar birinci sırada tercih edilecek yer İş Kur Müdürlükleridir. Yaşadığınız şehrin bağlı olduğu İş Kur müdürlüğüne giderek evde ek iş için hem bilgi alabilir hem de açık pozisyon varsa ek iş ilanlarına başvuru da bulunabilirsiniz.

Hemen her ilde bulunan İş Kur Müdürlükleri maalesef anında iş veremezler. Çünkü, bulunduğunuz ilde evde paketleme işine uygun işler bulunmayabilir. O yüzden aradığınız şekilde ve ücrette bir iş için bizzat İş Kur Müdürlüğü’ne gidip bilgi almalısınız. 

Advertisement

Bunun dışında size güzel bir haberim daha var! İŞKUR evlere iş veriyor mu? Nereden veriyor? diye merak ediyorsanız, internet üzerinden online bir şekilde bu işlere başvuru yapabileceğinizin müjdesini vermek istiyorum!

E-Devlet veya İŞKUR E- Şube ile Başvuru

İŞKUR evde sabun paketleme

İŞKUR evde sabun paketleme

PTT’den alınan e-Devlet şifresi ile bu sayfadan iş arayanlar bölümüne giriş yapılarak ekranda çıkan görselde e-Devlet Giriş demeniz yeterli olacaktır. Ya da E- devlet şifrenizi bilmiyorsanız, İŞKUR üzerinden yeni bir profil kaydı oluşturarak da başvuruda bulunabilirsiniz. 

Advertisement

ÖRNEK: Mesela, Kocaeli Gebze’de yaşayan ve evde ek iş isteyen bir ev hanımısınız. Yukarıda önerdiğim linke tıklayın. Bir profil oluşturun ve şehir seçimine Kocaeli yazın.

Ardından karşınıza Gebze İş Kur evlere iş veren firmaların ilanları çıkacaktır.Size uygun olanlara tek tek başvuru yapabilirsiniz.

Advertisement

Ayrıca, başvuru sayınızın da herhangi bir limiti bulunmuyor! İstediğiniz kadar İŞKUR evde paketleme işi ilanlarına başvurabilirsiniz.

Bu arada hala daha İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? başlıklı yazımı okumadıysanız hemen bir göz atın! İŞKUR evde ek iş başvuru formu için tüm bilgiler bu yazıda.

Advertisement

Sizlere yardımcı olabilecek bir görseli de aşağıya bıraktım! İŞKUR evlere iş veriyor mu? yazımın sonuna yaklaşıyorum…

İş Kur paketleme iş başvurusu

İş Kur paketleme iş başvurusu

İŞKUR Evlere İş İlanları

işkur evlere iş ilanları

İŞKUR evlere iş ilanları

İŞKUR evlere iş veriyor mu diyenler! Evde paketleme işi ilanlarına nasıl ulaşacağınızı anlatıyorum. Evde iş ilanları için toplanın. İster e-Devlet şifresi ile isterse İş Kur üye kaydı oluşturulması sonucunda İŞKUR ana sayfasına girilmiş olsun, ekranınıza ana menü gelecektir. Ana menüden iş ilanları kısmına giriş yapınız. Karşınıza iş arama formu çıkacaktır.

ÖRNEK: Diyarbakır’da yaşıyorsunuz ve evde ek iş yaparak para kazanmaya ihtiyacınız var. Ayrıca, güvenilir bir şekilde evde paketleme işi yapmak istiyorsunuz. Bunun için yapacağınız şey çok basit: İŞKUR evlere iş Diyarbakır aramanızı, yukarıda verdiğim örnekteki gibi aynı şekilde yapmalısınız.

Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki Diyarbakır evlere kına paketleme işi, en çok tercih edilen paketleme işleri arasında yer alıyor. Eğer bu şehirde ikamet ediyorsanız, mutlaka çevrenizde bulunan çeyiz evlerine giderek eve ek iş isteyin!

Advertisement

Bu formun meslek bölümüne paketleme ya da katlama gibi evde yapılabilecek işlerden birini yazın. Ardından sağ alt köşedeki butona tıklayın. İşte, İŞKUR evlere iş ilanları listesi karşınızda! Evde paketleme işi başvuru formu 2022 için söyleyebileceklerim bunlar.

İŞ FIRSATI: Koton Fabrika evlere ek iş veriyor. Hemen Başvur! 4.000 TL kazanmaya başla.

İŞKUR Evlere İş Telefon Numarası

İŞKUR Evlere İş Telefon Numarası
İŞKUR Evlere İş Telefon Numarası

Son olarak İŞKUR evlere iş veriyor mu sorusu gibi İŞKUR evlere iş telefon numarası ve iletişim bilgileri başlığının da internette sıkça aratılan konular olduğunu fark ettim. Bununla ilgili sizlere sadece şunu söyleyebilirim. Evlere iş veren firmalar, çoğu zaman iş ilanlarında telefon numaralarını yayınlamazlar. 

Ancak siz 7 gün 24 saat ALO 170’i arayarak İŞKUR’la iletişim kurabilirsiniz. İŞKUR iletişim merkezi, İŞKUR evlere iş veriyor mu sorusu hakkında her şeyi itinayla yanıtlarlar. Bu numara üzerinden İŞKUR evlere iş veren firmalar hakkında da daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Evet, İŞKUR evlere iş veriyor mu sorusunun tüm cevaplarını aldınız! Umarım bilgiler yardımcı olmuştur. Daha fazla sorunuz varsa, YORUM bırakabilirsiniz 🙂

ÖZET: 

Sizlere İŞKUR evlere iş veriyor mu? Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Bazı firmalar İŞKUR üzerinden evlere iş verebiliyorlar. Evde iş ilanları için başvuru yapmak istiyorsanız, öncelikle İŞKUR’a üye olmalısınız.

Advertisement

Sonrasında iş ilanlarını takipte kalmalı ve başvuru yapmalısınız. Artık İşkur eve iş veriyor mu? sorusuna kafa yormanıza gerek yok. Şimdi başvuruda bulunabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 8.000 TL GELİR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

106 Yorum

 1. Zeycan düzgün

  29 Haziran 2022 at 11:43

  evde paketleme işi yapabiliriz iki kişiyiz elimiz pratik çabuk teslim ederiz

 2. HASANALİ GÜL

  10 Haziran 2022 at 18:29

  3vden iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Murvet

  20 Mayıs 2022 at 13:20

  Evde paketleme istiyorum cokihtiyacımvar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

106 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.