finansportali.net

BAYİLİK

Joure Perfume Bayilik Şartları ve Bilgileri (%100 Kar Marjı)

Joure Perfume

Parfüm firmaları arasında en karlı bayilik veren markalardan olan Joure Perfume %100 kar marjı sağlıyor! Sermayenizi başarılı olacak bir iş fikriyle değerlendirebilirsiniz! Joure Perfume firmasından bayilik alarak, kendi işinizin patronu olabilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Üstelik isim hakkı bedeli ve cirodan pay ödemenize gerek dahi yok! Evet, bu kadar karlı bir franchise için başvuruda bulunabilirsiniz. Kar marjı ne kadar? Nasıl başvuru yapabilirsiniz? Hadi 2023 için detaylara geçelim!

Joure Perfume Firması Hakkında

Joure Perfume hakkında
Joure Perfume hakkında

Joure Perfume bayilik hakkında detaylara geçmeden önce sizlere kısaca firmadan bahsedelim. Joure Perfume, 2020 yılında yurtdışındaki tecrübesini Türkiye’ye getirdi.

Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu tüm sertifikalara uygun olarak, Ankara’daki üretim tesislerinde; parfüm, kolonya, sabun, oda spreyi, vücut losyonu, kokulu mum gibi ürünlerin üretimi gerçekleştirmektedir.

Advertisement

Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, dünyaca ünlü esans firmaları ile çalışıyorlar. Şu an yurt içi ve yurt dışı toplam 16 mağazası bulunuyor. Joure Perfume, Türkiye’de ve tüm dünyada hızlı amacıyla, franchise veriyor ve yeni yatırımcılarını arıyor. Siz de onlardan birisi olabilirsiniz… İşte ayrıntılar!

Joure Perfume Franchise Bedeli

joure perfume franchise
joure perfume franchise bedeli

Joure Perfume, bayilik almak isteyen yatırımcılarından franchise yani isim hakkı bedeli istemiyor. Evet! Yanlış okumadınız… Joure Perfume franchise almak için herhangi bir bedel ödemenize gerek yok.

Üstelik kazandığınız cirodan da herhangi bir pay ödemeyeceksiniz. Bu nedenle Joure Perfume, en karlı bayilik veren firmalar arasında diyebilirim.

Peki ne ödemesi yapmanız gerekiyor? Şöyle ki mağazanızın açılması için elbette belli bir sermayeye ihtiyaç var. Şimdi bunun anlatacağım.

Joure Perfume Bayilik Maliyeti 2023

Joure Perfume Bayilik Maliyeti
Joure Perfume Bayilik Maliyeti

Joure Perfume bayilik için franchise bedeli ödemeyeceğinizden bahsettim. Sadece mağazanızın açılması için belli bir sermayeye ihtiyacınız var.

Bu sermaye sayesinde direkt anahtar teslim şeklinde mağazanıza kavuşuyorsunuz. Yani sizin bir mağaza için harcamanız gereken tüm giderler aslında bu ödeyeceğiniz paranın içinde bulunuyor.

Advertisement

Joure Perfume bayilik maliyeti olarak 350 bin TL – 500 bin TL‘dir. Gerekli olan parayı sağladıktan sonra dekorasyon kurulumu, ürünler, online satış ve stok takip programı, bilgisayarlar dahil ayarlanıyor.

Sıfırdan bir marka ve mağaza açma fikriyle karşılaştırıldığında çok uygun fiyata kendi mağazanızın sahibi oluyorsunuz.

Joure Perfume Kar Marjı

Joure Perfume Kar Marjı
Joure Perfume Kar Marjı

Giderlerden bahsettik. Gelelim Joure Perfume kar marjına… Joure Perfume bayileri yüzde 100 kar marjı ile çalışıyor. Özellikle işlek caddelerde, AVM’lerde açılan bayilerin çok iyi kazançlar elde ettiğini söylemek mümkün. Zaten firma lokasyon konusunda da yardımcı olacağı için, müşteri potansiyelinin yüksek olduğu yerlere mağaza açıyorlar.

O nedenle sizin de bayiliğinizin yüzde 100 kar marjı ile çalışabileceğini söyleyebiliriz. Satacağınız ürün fiyatlarının aralıkları 100 – 750 TL arasında değişiyor.

Joure Perfume Bayilik Şartları

Joure Perfume için franchise başvurusu yapacaksanız, şartlar neler? Merak ediyorsunuzdur. %100 kar marjı fırsatı sunan firmanın franchise adaylarında aradığı en önemli şart finansal olarak uygunluk ve girişimcilik ruhu.

Advertisement

Eğer ben kendi işimin patronu olabilirim, yönetebilirim ve finansal olarak hazırım diyorsanız, siz de rahatlıkla franchise başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Firmayla ön görüşme yaptığınızda zaten sizlerle tüm gerekli bilgiler ve beklentiler paylaşılacaktır.

Joure Perfume Bayilik Modelleri

Joure Perfume Bayilik Modelleri
Joure Perfume Bayilik Modelleri

Joure Perfume bayiliği almak istiyorsanız, bayilik modelleri hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Bayilik modellerine göre maliyetler de değişebilmekte. Detayları firma ile görüşürken öğreneceksiniz. İşte firmanın yatırımcılarına sunduğu Joure Perfume bayilik modelleri:

 1. Cadde mağaza modeli: Şehrin en işlek caddelerine kurulan mağaza konseptidir.
 2. AVM Mağaza modeli: AVM’lerde açılan mağaza konseptidir. Şehrin en işler AVM’lerine açılır.
 3. Kiosk mağaza modeli: Stant tarzında açılan mağazalardır. Genellikle AVM’lere açılırlar ve küçük bir alan kaplar.

Bu şekilde toplam üç mağaza modeli vardır. İstediğiniz mağaza konseptini değerlendirebilirsiniz. Firmayla görüştüğünüzde size ve lokasyonunuza en uygun mağaza modeline birlikte karar verebilirsiniz.

Benzer yazı: Avon Bayilik Şartları

Joure Perfume Franchise Başvurusu

Joure Perfume Franchise Başvurusu
Joure Perfume Franchise Başvurusu

Joure Perfume bayilik alma fikri aklınıza yattıysa, sizlere başvuru sürecinden de bahsedeyim. İlk olarak Joure Perfume franchise sayfasından başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Sonrasında süreç şöyle:

 • Ön görüşme
 • Ön bayilik anlaşmasının imzalanması
 • Mağazanın seçimi ve kiralanması
 • Sözleşme
 • Mimarı çizimler ve kurulum
 • Açılış ve eğitim süreci

Joure Perfume bayilik başvuru süreci işte bu kadar kolay ilerliyor. Başvuru formunu doldurduktan kısa bir süre sonra firma sizlerle iletişime geçecek ve bir ön görüşme ayarlayacaktır. Anlaşıldığı taktirde diğer süreçler olabildiğinde kısa süre içerisinde gerçekleştiriliyor.

Mağaza Lokasyon Seçimi Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Mağazanın kazancı için en önemli noktalardan birisi olan lokasyon, özenle seçiliyor. Özellikle şehirdeki ana caddeler ve AVM’ler tercih ediliyor. Potansiyeli yüksek lokasyonları, firmanın uzman ekibi tarafından değerlendiriliyor ve o şekilde mağaza lokasyonu belirleniyor.

Joure Perfume Bayilik Avantajları

Joure Perfume Bayilik

Joure Perfume bayilik alma hakkında sizlere gerekli tüm bilgileri sundum. Bilgileri okurken siz de birçok avantajın olduğunu gördünüz. Tekrar hepsini ele alacak olursak Joure Perfume franchise avantajlarını şu şekilde listelemek mümkün:

 • İsim hakkı bedeli yoktur.
 • Aylık cirodan pay istenmiyor.
 • Mağazanın dekorasyonu, gerekli programlar, online satış gibi tüm detaylı işlemler firma tarafından gerçekleştiriliyor.
 • Direkt anahtar teslim olarak bayiliğinizi alabiliyorsunuz.
 • Eğitim sürecinde sizlere bilinmesi gereken her şeyi öğretiyorlar.
 • Modaya uygun, rağbet gören birçok ürünün satışını gerçekleştiriyorsunuz.

Joure Perfume Ürün Yelpazesi

Joure Perfume Ürün Yelpazesi
Joure Perfume Ürün Yelpazesi

Joure Perfume’da sadece parfüm satmayacaksınız. Ürün yelpazesi oldukça geniş ve dikkat çekici. Kaliteli, yenilikçi, modaya ayak uydurarak, herkes tarafından kabul gören ve güncelliğini koruyan kokuları ürünlerle birleştiriyorlar. Joure Perfume ürün çeşitleri şunlar:

 • Parfüm
 • Saç spreyi
 • Oda kokusu
 • Sabun
 • Araç kokusu
 • Oda spreyi
 • Kolonya
 • Vücut losyonu
 • Kokulu mum

Joure Perfume İletişim Adresleri

Joure Perfume firmasına direkt olarak ulaşmak ve bilgi almak isterseniz, iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

 • Adres: Batı Sitesi Mah. 2308.Cad. Gersan Sanayi Sitesi No:9, 06370 Yenimahalle/Ankara
 • Telefon: +90 312 255 1555
 • E-Mail: İnfo@Joureperfume.Com

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.