finansportali.net

EVDE EK İŞ

Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler – 10 KAZANÇLI İş Fikriyle

kadınlar için evde yapılacak işler

Ev hanımı mısınız? Sizler için harika bir yazı hazırladım!  Evinizdeki boş vakitlerinizi nakde çevirmenin tam zamanı… Kadınlar için evde yapılacak işler sayesinde siz de ev ekonomisine yardım edebilir ve cebinize para sağlayabilirsiniz. 😊

Ev hanımları için evde yapılabilecek birçok iş fırsatı var. Hatta İŞKUR’un evde iş imkanları bile var. Sizlere bunun için detaylı bir liste hazırladım. Aralarında mutlaka kendinize uygun bir evde iş fikri bulabileceksiniz. Eğer gerçekten azimli ve çalışkansanız, mutlaka kadınların evde yapabileceği işler sayesinde siz de para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Gördüğünüz gibi evden çıkmadan gelir elde etmek hayal değil… Çocuklarınızı büyütmeye devam edebilir, diğer işlerinize vakit ayırabilirsiniz. Arda kalan vakitlerinizde de ev hanımlarının evde yapabileceği işler aracılığıyla para kazanabilirsiniz.

Advertisement

Öyleyse hadi daha fazla lafı uzatmayalım ve Evden para kazanmak için neler yapılabilir? Cevaplarını öğrenelim.

1- Yemek Yapıp Satmak

yemek yapıp satmak

Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler

Kadınlar için evde yapılacak işler için sizlere sunacağım ilk başlık, evde yemek yapıp satmak. Ev hanımlarının evde yapabileceği işler arasında oldukça kazançlı bir evde ek iş fikri. El lezzetine güvenen ev hanımları, evde çeşitli yemekler yaparak ve satarak rahatlıkla para kazanabilirler.

Hatta İnsanlar son zamanlarda hazır yemeklerden o kadar sıkıntılar ki dışarıya çıktıklarında dahi ev yemekleri yiyebilecekleri yerler arıyorlar. Bu nedenle lokantalar, yemek yenilebilecek yerler, menülerinde mutlaka ev yemeklerinin olmasını istiyorlar. Siz de bunu değerlendirebilir ve çeşitli lokantalara ev yapımı yemeklerinizi satabilirsiniz.

Örneğin mantı, börek, yaprak sarma yapıp satabilirsiniz. Sadece lokantaları da satmak zorunda değilsiniz. Çevrenize, yemek pazarlarına, fuarlarına yemek yapıp satarak para kazanmak mümkün. Sizlere bu konu hakkında tüm soru işaretlerinizi giderecek bir yazı hazırlamıştım. Evde yemek yapıp satmak hakkındaki yazıyı okuyarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Kadınlar için iş fikirleri gerçekten bol seçenekli.

2- Paketleme İşleri

paketleme işleri

evde ne iş yapabilirim?

Evde paketleme işi yaparak çok iyi kazançlar elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Kadınlar için evde yapılacak işler için fazlasıyla kazançlı bir iş fırsatı. Paketleme işi veren firmalar aracılığıyla yapacağınız paketleme işlerinden para kazanacaksınız. Üstelik paketleme işi için yapabileceğiniz birçok iş var:

Gördüğünüz gibi birçok iş sahası mevcut. Bu yazıları tıklayarak detayları öğrenebilir ve siz de evde paketleme işi yapabilirsiniz. Paketleme işleri için herhangi bir yeteneğe sahip olmanız gerekmiyor. Firma sizlere gerekli tüm malzemeleri sağlıyor. Yapmanız gereken, verilen tarihe kadar paketleme işini bitirmek.

Evlere paketleme işi veren firmalar sayesinde evinizden çıkmaya gerek kalmadan para kazanabileceksiniz. Kadınlar için evde yapılabilecek işler arasında paketleme işi son yıllarda büyük rağbet görüyor. Kadınlar için evde çalışarak yapılabilecek işler arasındaki paketleme işi sayesinde emeğinizle para kazanabileceksiniz.

İlgili içerik: Evde paketleme işi

Advertisement

 3- İŞKUR’un Evde İş İmkanları

işkur evde iş imkanları

İŞKUR’un evde iş imkanları

Evde ne iş yapabilirim diyorsanız İŞKUR aracılığı ile evde iş yapabilirsiniz. İŞKUR devlet tarafından denetlenen, istihdamı sağlamaya yönelik bir kurumdur. Devlet tarafından denetlenmesi demek güvenilir olması demek. İŞKUR evlere iş veriyor mu? , İŞKUR evde paketleme işi veriyor mu? İkisine de cevap evet!

İŞKUR ev hanımlarına istihdam oluşturabilmek için evde iş imkanları sunuyor.  İŞKUR evde paketleme işi dahi veriyor. İŞKUR evde paketleme işi başvuru için hemen şimdi yazıyı okuyun. devlet güvencesi altında İŞKUR’la beraber, evden çıkmanıza gerek kalmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem de devlet güvencesiyle! Kadınlar için evde yapılacak işler için İŞKUR’u değerlendirin…

4- Mum Yapıp Satmak

mum yapıp satmak

Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler

Bayanlar için evde yapılabilecek işler içerisindeki popüler bir diğer başlık, mum yapıp satmak. Siz de evde binlerce lira kazanmak istiyorsanız, bu başlığı değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Son dönemlerde evde bir şeyler tasarlayıp üretip satmak o kadar fazla ki… Bu işlerin çok kazançlı olduğunu biliyorum.

Son dönemlerde çeşit çeşit renkli ve modele sahip mumların satıldığını siz de gördünüz mü? Evde dekoratif mum yapıp satarak, aylık geçimini sağlayan birçok insan ne olduğunu söylemem gerek.  Mum yapmanın maliyeti çok düşük hem de evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Kadınlar için evde yapılabilecek işler için oldukça popüler.

Peki kadınlar için iş fikirleri arasından bu başlığı seçtiğinizi farz edelim. Nasıl bir süreç ilerlemeniz gerekiyor? dekoratif mum yapmak için neler lazım? onları nerelerde satabilirsiniz? her detayı anlattım… Evde mum yaparak para kazanma yazısını okuyabilirsiniz. Böylece sizde en kısa sürede evden para kazanmaya başlayabileceksiniz.

5- Evde Davetiye Katlama

evde davetiye katlamak

Kadınların evde yapabileceği işler

Ben evden çalışmak istiyorum, kadınlar için evde yapılacak işler arıyorum diyorsanız harika! Çünkü doğru adrestesiniz. Kadınlar için evde çalışarak yapılabilecek işler hangileri? Sizler için sıralamaya devam ediyorum. Evde davetiye katlama işi sayesinde sizde 3.000 TL’nin üzerinde gelir elde edebilirsiniz.

Evlere davetiye katlama işi veren firmalar aracılığı ile yapacağınız bu iş sayesinde para kazanacaksınız. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerin yanı sıra Yozgat, Isparta, Konya gibi küçük şehirlerle de davetiye katlama işi yapabilirsiniz. Peki, evde davetiye katlama işi nasıl yapılır ve firmalara nasıl ulaşılır?

Advertisement

Sizleri vakit kaybetmeden evde davetiye katlama işi için hazırladığım yazıya davet ediyorum. Bu yazıdan sonra firmalara ulaşabilecek ve evde davetiye katlama işi yapabileceksiniz. Kadınlar için evde yapılacak işler gördüğünüz gibi bitmiyor. Yeter ki azimli olun.

6- Kapı Süsü Yapıp Satmak

kapı süsü yapıp satmak

kapı süsü satmak

Kadınların evde yapabileceği işler için sizlere bol kazançlı işleri sıralamaya devam ediyorum. El becerilerinize güveniyor ve el işleriyle uğraşmak size keyifli geliyorsa, evde kapı süsü yapıp satmayı düşünebilirsiniz. Yaptığınız kapı süsleri ister kendiniz satabilir ister kapı süsü işi veren firmalar ile çalışabilirsiniz.

Kadınlar için evde yapılacak işler arasında kapı süsü yapıp satmaya karar verdiyseniz size rehber yazıya yönlendireceğim. Evde kapı süsü yapıp satmak yazısını Hemen şimdi okuyun. Bu iş için büyük bir zaman dilimine ihtiyacınız yok. Başarılı satış yapabildiğimiz taktırdı aylık olarak ekonomisine büyük katkılar sağlayabilirsiniz.

7- İkinci El Kıyafet Satmak

ikinci el kıyafet satmak

ev hanımları için evde yapılabilecek işler

Kadınların evde yapabileceği işler arasında ikinci el kıyafet satmak da yer alıyor. Biliyorsunuz ki artık 2. el kıyafet satışları gerçekleştirebildiğimiz birçok uygulama var. Dolap, gardrops gibi uygulamalar sayesinde kıyafet satış gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer gardırobunuzda kullanmadığınız kıyafetler varsa bunları satışa koyabilirsiniz. Daha farklı bir yöntem olarak, uygun butiklerde, pazarlarda satılan güzel kaliteli parçaları ucuza satın alarak, bu uygulamalarda üstüne fiyat koyup satabilirsiniz. Bu şekilde para kazanan birçok insan olduğunu söylemem gerek.

Kadınlar için evde yapılacak işler arıyorsanız bu fikri de bence bir düşünün. Hem çok basit hem de herhangi bir yetkinlik dahi gerektirmiyor. Tişört, elbise, gözlük, şapka, ayakkabı gibi birçok parçayı satabilirsiniz ve para kazanabilirsiniz.

Advertisement

8- Blogger Olmak

blogger olmak

Bayanlar İçin Evde Yapılacak İşler

Kadınlar için iş fikirleri içerisinde evden rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş blog açmak. Hatta tüm dünyada blogger olmak, çok eski bir para kazanma yöntemi. İnternette vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, kızlar için evde yapılacak işler arasında blog açmayı düşünebilirsiniz.

Blog yazmak için iyi bir Türkçe’ye ve yazacak konuya sahip olmalısınız. blok konusu rekabet isteyen bir iş. Bu nedenle Daha dar alanlara yönelerek okuyucu kitlenizi artırabilirsiniz genel konular hakkında yazan birçok insan var. Siz daha sınırı kollarda yazabilirsiniz.

Örneğin amigurumi bebekler, oyuncak yapımı erkek gibi bir konu belirleyebilirsiniz. Eğer bloğunuz büyürse çeşitli iş ortaklıkları sayesinde büyük paralar kazanabilirsiniz. Kadınlar için evde yapılacak işler için 9. başlığa geldi sıra…

9- Çocuk Bakıcılığı Yapmak

çocuk bakıcılığı yapmak

kadınlar için evde yapılabilecek işler

Eğer çocuklarla aranız iyiyse kadınlar için evde yapılabilecek işler arasında en çok tercih edilen bu başlığı değerlendirebilirsiniz. Son dönemlerde her iki ebeveynin çalışmasının artmasıyla evde çocuklarına bakacak insan arayanların sayısı  da arttı.

Siz de kadınlar için iş fikirleri arasında bulunan çocuk bakıcılığı sayesinde, günlük olarak çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. bakiciburada.com sitesi gibi, çeşitli siteler aracılığıyla evde çocuk bakmak için müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Ev hanımları için evde yapılabilecek işler içerisinde çocuk bakıcılığı yapmak çok karlı bir iş. Eğer imkanınız varsa tanıdıklarınız sayesinde de müşteri bulabileceğinizi unutmayın…

10- Ütü Yapmak

ütü yapıp satmak

Evinizden çıkmanıza gerek kalmadan, ev hanımları için evde yapılacak işler sayesinde para kazanacaksınız. Evde ütü yaparak gelir elde edebilirsiniz. Hatta kendi ütü işlerinizi hallederken, başkalarının da ütü işini halledebilirsiniz.

Advertisement

İnsanların birçoğu yoğun iş temposundan evde ütü yapmaya vakit bulamıyor. Bu nedenle çevrelerinde yakın ütü yapabilecek insanlar arayabiliyorlar. Eğer sabırlı biriyseniz ve ütü yapmak sizi zorlamıyorsa, bu başlık sayesinde iyi para kazanabilirsiniz. Ev hanımlarının evde yapabileceği işler içerisinde yer alan ütü işi kurtarıcınız olabilir!

Evde para kazanmanın yolları için sizlere hazırladığım 37 yönteme de göz atabilirsiniz.

Sizlerle kadınlar için evde yapılacak işler hakkında detaylı bir yazı hazırladım. Buradan mutlaka evde para kazanma yönteminizi bulacağınıza inanıyorum! Aklınıza takılan bir soru olursa yorum bırakabilirsiniz… 😊

 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

3 Yorum

 1. halil05346573899

  24 Ocak 2022 at 09:52

  evde yapabilecegim iş arıyorum 0534 65 7 38 99

 2. Rabia Akkaş

  2 Kasım 2021 at 01:30

  Merhaba denizli merkezefendide oturuyorum ev hanimiyim evde paketleme isi istiyorum mumkun olursa

 3. Ahmet

  3 Eylül 2021 at 14:03

  Evde ütü yapma fikri güzel ancak bulunduğu çevrede tanınabilirligi yeterli olmayanlar için de keşke önerilerinizi yazı içinde siralasaydiniz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.