finansportali.net

BAYİLİK

Kahve Dükkanı Bayilik – 2023 FRANCHISE BEDELİ YOK!

kahve dükkanı bayilik

Kahve sektörünün ne kadar büyüdüğünün farkında olmayanınız var mı? Eğer yatırım yapacak bir sektör arıyorsanız kesinlikle bu yazıyı okuyun. Çünkü işinize yarayacak çok fazla bilgi bulunuyor. Üstelik hepsi 2023 güncel…

Eğer sermayeniz varsa Kahve Dükkanı bayilik almayı rahatlıkla düşünebilirsiniz. Kahvecilik önü her zaman açık bir sektör ve büyümeye devam ediyor.

Bu yazıda sizlere Kahve Dükkanı bayilik bedeli ve daha fazlası hakkında bilgi vereceğim. Kahve Dükkanı franchise bedeli 2023 yılında ne kadar? Birazdan göreceksiniz!

Advertisement

Sıfırdan bir kahve markası kurup, dükkan açmak oldukça sermaye gerektiren bir iş yatırımı. Böyle dezavantajlarla uğraşmak istemiyorsanız, sektörde öncü firmalardan birisi olan Kahve Dükkanı franchise almak hakkında düşünebilirsiniz.

Kahve Dükkanı bayilik şartları için uygunsanız, rahatlıkla franchise başvurusu yapabilirsiniz.

Kahve Dükkanı Bayilik Veriyor mu?

İlk önce aklınızdaki en büyük soru işaretini gidererek yazıya başlayayım. Kahve Dükkanı, 2010 yılından bu yana bayilik (franchise) veriyor. Böylelikle kısa süre içerisinde büyüme fırsatı bulan firma, kahve sektöründe fiyat belirleyen markalardan birisi haline geldi.

Türkiye’de 50’dan fazla şehirde şubesi bulunuyor. 2017 yılında aldığı Avrasya Kalite Ödülü ile başarısını da taçlandırmıştır.

Yukarıda da bahsettiğim gibi sıfırdan bir marka oluşturmak ve tanınmak için çabalamak yerine, başarılı firmalarla çalışma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kahve Dükkanı, “Kahve molası” sloganıyla bünyesinde birçok ürün barındırıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip markaya, kahve tutkunları daimi olarak ilgi gösteriyorlar.

Advertisement

İlgili içerik: Çay Ocağı Dükkanı Açmak 

Kahvenin yanı sıra çeşitli sıcak, soğuk içecek; tatlı, pasta servisi veren Kahve Dükkânında ürünler gramaj olarak da satılıyor. Böylece hem gün için oturmalı müşterilere hizmet veriyor hem de al – götür / take away hizmetinde de bulunuyor.

Kahve tiryakilerinin, Türkiye’nin her yerinde Kahve Dükkânına gösterdiği ilgi ortada. Böylelikle ben de size bu yazıyı hazırlama ihtiyacı duydum. Böyle bir öncü firmayla çalışarak, çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Kahve Dükkanı Franchise Bedeli 2023

kahve dükkanı franchise bedeli
kahve dükkanı franchise bedeli

Şimdi sıkı durun! Size harika bir haberim var.

Kahve Dükkanı bayiliği ne kadar?

Advertisement

Kahve Dükkanı franchise ücreti için sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Kahve Dükkanı isim hakkı için bedel ödemenize gerek kalmıyor

Evet, Kahve Dükkanı franchise bedeli bulunmuyor!. Çoğu firmadan bayilik alırken franchise ücreti ödemeniz gerekiyor. Kahve Dükkanı bunun için sizden franchise bedeli talep etmiyor. Ayrıca Kahve Dükkanı isim hakkı ücreti de istemiyor.

Ancak elbette bu demek değil ki sermaye gerekmiyor… Kahve Dükkanı bayilik maliyeti için sermayeniz olması gerekiyor. Endişelenmenize gerek yok çünkü firma kendi işini kurmak isteyen, yüksek yatırımlardan çekinen insanlar için oldukça uygun şartlar sunuyor.

Bu arada Ücretsiz bayilik veren firmalar diğer firmaları da araştırabilirsiniz.!

Bayilik maliyeti şu şekilde hesaplanıyor:

Advertisement
 • Kahve Dükkanı bayiliğinin açılacağı şehir,
 • şehir konumu,
 • mağaza büyüklüğü gibi koşullar maliyeti belirliyor.

Sizlere yatırım için ne kadar maliyet gerektiğini, projelendirmenin planlamasından sonra söylüyorlar. Her koşul değerlendirilerek, ne kadar bir maliyet gerektiğini tarafınıza açıklıyorlar.

Kahve Dükkanı Bayilik Kar Marjı ne kadar?

Kahve Dükkanı bayiliği kar marjı ortalama olarak yüzde 60 – yüzde 70 civarlarındadır. Sıfırdan marka kurmak yerine Kahve Dükkanı açmak istediğinizde ne kadar avantajlı bir iş olduğunu hemen fark edeceksiniz.

Evet, yanlış okumadınız. Hem bayilik bedeli bulunmuyor hem de kısa zaman içerisinde yüzde 70 kar marjı elde edebiliyorsunuz.

Kahve Dükkanı kazancı ne kadar?

Günlük ciro ortalama 15.000- 25.000 TL civarında olmaktadır. Aylık olarak hesapladığımızda 500.000 TL’ye yakın bir kazancınız olacak. Bu kazançtan giderlerinizi çıkardığınızda elinize kalan para en az 100.000 TL civarında.

Bu durum ilk zamanlarınız için geçerli. Kısa bir süre sonra bu karın iki katı kar etmeniz çok mümkün. Böylece her ay karınız katlanacak ve siz de yatırımınızın karşılığını kısa sürede fazlasıyla alacaksınız. 🙂

Advertisement

İddialı bir yatırım yapmak isterseniz, Starbucks bayilik şartları hakkında yazmış olduğum yazı ilginizi çekebilir.

Kahve Dükkanı Bayilik Şartları

kahve dükkanı bayilik şartları
kahve dükkanı bayilik şartları

Kahve Dükkanı bayilik almak için firmanın sizlere bazı şartları oluyor. Merak etmeyin, hepsi gayet makul ve olması gereken şartlar. Kahve Dükkanı bayilik şartları aşağıdaki gibidir:

 • Firma uzun yıllardır kalitesini korumasındaki en büyük sebep olarak, bayiliklerindeki istikrarı koruyabilmek olduğunu savunuyor. Haliyle Kahve Dükkanı’ndan bayilik almak isteyenlerin bazı özelliklere sahip olmasını istiyor.
 • Özellikle girişimcilik ve çalışma motivasyonuna sahip insanlar ile yollarına devam etmek istiyorlar.
 • Diğer bir şart bayilik alacak kişinin marka bilincine sahip olması ve Kahve Dükkanı markasını benimsemesi.
 • Eğer iş geçmişiniz de oldukça başarılıysa, bir sıfır öndesiniz diyebilirim.
 • Finans ve insan yönetiminde başarılı olmak da firmanın önem verdiği konular.
 • Ekonomik olarak bayilik açmaya uygunsanız ve yukarıda sıraladığım özelliklere sahipseniz, rahatlıkla Kahve Dükkanı bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Öyleyse hadi şimdi nasıl Kahve Dükkanı bayilik başvurusu için diğer ayrıntıları anlatayım.

Kahve Dükkanı Bayilik Konseptleri

Kahve Dükkanı bayilik başvurusu için öncelikle belirlemeniz gereken bir nokta var. Hangi mağaza konsepti ile çalışmak istediğinizi belirlemelisiniz.

Kahve Dükkanı, 3 değişik mazağa konsepti ile franchise veriyor:

1- Klasik stand modeli

Kahve Standı Franchise
Kahve Standı Franchise

Şehrin işlek olduğu yerlerine veya AVM’lere açabileceğiniz 9 m2’lik bir stant konsepti. Al – götür (take away) hizmet şekli vardır.

2- Kahve Dükkanı premium stand modeli

kahve dükkanı premium stand
kahve dükkanı premium stand

Şehrin işlek olduğu yerlere ya da AVM’lere 12 ile 20 metrekare arasında açılabilecek stant konsepti. Hizmet şekli self servistir.

3- Kahve Dükkanı mağaza modeli

kahve dükkanı mağaza model
kahve dükkanı mağaza model

En az 60 metrekarelik kapalı alan ve 60 metrekarelik açık alandan oluşan mağaza konsepti. Şehrin işler bölgelerine kurulur. Ürün çeşitliliği çok geniştir.

Bu yazıyı da okuyabilirsiniz: En kârlı bayilik veren firmalar

Advertisement

Kahve Dükkanı Franchise Başvurusu

Bu mağazalardan hangisinin size uygun olduğunu belirledikten sonra, konseptine göre başvuruda bulunabiliyorsunuz.

 •  Kahve Dükkanı Franchise sayfasına giderek, mağaza konseptleri altından yer alan – şimdi başvur – yazısına tıklayın.
 • Ardından karşınıza çıkan formu düzgün ve eksiksiz bir şekilde doldurun.
 • Bütün bilgileri kontrol ettikten sonra yollayabilirsiniz.

Kahve Dükkanı franchise ekibi sizlere olabilen en kısa sürede geri dönüş sağlar. Böylelikle Kahve Dükkanı bayilik başvurusu süreci başlamış olur.

Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanırsa;

 • Bir ön görüşmeye çağırılıyorsunuz.
 • Burada size bayilik bedelinden mağaza çalışma koşullarına kadar bilmeniz gereken her şeyin bilgisini aktarıyorlar.
 • Bütün bilgiler verildikten sonra hala olumluysanız franchising sözleşmesi imzalanıyor.
 • Ardından Kahve Dükkanı ekibi, mimari projeyi başlatıyor ve bir- iki hafta içerisinde bu proje gerçekleştiriliyor.
 • Bayilik açılmadan önce sizlere gerekli eğitimler veriliyor ve dükkan için tedarikleriniz sağlanıyor.
 • Sonrasında mağazanız artık açılışa hazır hale geldiğinde siz de hazır oluyorsunuz. 🙂

Benzer olarak Kahve Dünyası bayilik yazısını okuyabilir ve farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz!

Kahve Dükkanı Bayilik Avantajları

kahve dükkanı avantajları
kahve dükkanı avantajları

Kahve Dükkanı bayilik alarak birçok avantaja sahip olmuş olacaksınız. En başta kalite ödülü kazanmış ve hazır müşterisi bulunan bir firmayla çalışma fırsatınız olacak.

Firma, ürün kalitesiyle yıllar boyunca sektörde ön plana çıkmayı başardı.

 • Geniş ve kaliteli ürün yelpazesiyle çalışabileceksiniz. Kahve Dükkanı, bayilik planlamasından açılışa, açılıştan diğer ilerleyen süreçlere kadar sizlere destek oluyor.
 • Kahve Dükkanı bayilik almak istediğinizde firma, fizibilite çalışmaları gerçekleştiriyor. Uygun konum belirleniyor. Böylelikle sizin ekstra bir çaba harcamanıza gerek kalmıyor.
 • Daha sonra firmanın mimari ekibi, projelendirme çalışması gerçekleştiriyor. Siz ise proje bittikten sonra sadece anahtarı teslim alıyorsunuz.
 • Şube açışıyla birlikle kahvelerin ve diğer ürünlerin hazırlanışı ile ilgili tarafınıza eğitim veriliyor. Böylece bayi personelleriniz işini bilerek başlamış oluyorlar.
 • Kahve Dükkanı’nın desteği sadece açılışla birlikte bitmiyor. Firma bayiliklerine her daim destek olmaya devam ediyor. Reklam, kampanya,  makine onarımları gibi teknik durumlar için de desteğini her zaman bayiliklerine sunuyor. Asla yarı yolda kalmıyorsunuz.
 • Ayrıca ürün tedarikinde de düzenli olarak destek sağlanıyor.

Kahve Dükkanı her bayiliklerine aynı desteği sunuyor. Siz de bayilik aldığınızda bu avantajların hepsinden faydalanabileceksiniz.

Öneri yazı: Sir Winston Bayilik Bedeli

Advertisement

Kahve Dükkanı Bayilik İletişim

Şimdi son olarak Kahve Dünkanı franchise için sizlere birkaç iletişim bilgisini buraya eklemek istiyorum.

 • Kahve Dükkanı resmi web sitesini kullanabilirsiniz.
 • Ulaşabileceğiniz telefon numarası: 0224 246 35 12
 • Mail adresleri: info@kahvedukkani.com.tr

Daha sonra  Yamaha Motor bayilik yazısına göz atmak ister misiniz? Motor sektöründe öncü firma bayilik veriyor! Belki bu sektör de ilginizi çekebilir.

Ayrıca bu yazı hoşunuza gittiyse ya da sormak istediğiniz bir şey varsa YORUM kısmına ekleyerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.