finansportali.net

BAYİLİK

Kahve Dünyası Bayilik Şartları – 2023 BİLGİLERİYLE!

kahve dünyası bayilik

Kahve Dünyası bayilik şartları ve Kahve Dünyası franchise bedeli 2023 yılı hakkında bilgiler arıyorsanız, doğru adrestesiniz! Sizlere bunun gibi bilmeniz gereken çoğu şeyi anlattım. Yazıyı detaylarıyla birlikte okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kahve dükkanı açmak son yıllarda özellikle büyük karlı bir iş fırsatı oluyor. Doğru konumlarda açılan kahve dükkanları günün her saati rağbet görebiliyor. Ancak yeni baştan bir marka kurup, büyütmek biraz zor olabiliyor.

Bu nedenle sermayesi olan girişimciler, sermayelerini franchise alabilecekleri markalar üzerinden değerlendiriyor. Kahve bayilik almak da bunlardan birisi. Eğer sizlerin de aklında kahve dünyası franchise alma varsa, mutlaka her aşamayı okuyun derim. Kahve dünyası bayilik başvurusu hakkındaki her bilgiyi sizle paylaştım.

Advertisement

Çeşitli alternatifler sunarak ilerleyeceğim. Böylece karşılaştırma şansınız da olacak. Kahve Dünyası bayilik nasıl alınır? Başvuru nasıl yapılır? Öğrenelim!

Kahve Dünyası Franchise Veriyor mu?

Kahve Dünyası Franchise Veriyor mu
Kahve Dünyası Franchise Veriyor mu ?

İlk önce merak edilen bir soruyla başlamak istiyorum. Akıllardaki kafa karışıklığına bir son verelim.

Kahve Dünyası bayilik veriyor mu?

Kahve Dünyası franchise veriyor mu? Firmanın 2014 yılından beri büyümek adına franchise veriyor. Gün geçtikçe büyüyen bir firma olmasından kaynaklı, bayilik verirken oldukça titiz davranılıyor. Bu nedenle Kahve Dünyası bayilik şartları için uygun aday olmalısınız.

Firma ince eleyip sık dokuyor diyebilirim. Gerçekten başarılı bir aday olduğunuz taktirde, firma sizlere franchise vermeyi kabul edecektir. Onun dışında firma kendi bünyesinde planlamalar yaparak bayilikler açıyor.

Advertisement

Konuya açıklık getirdiğimize göre devam edebiliriz. 🙂

İlginizi Çekecek: Starbucks Bayilik Fiyatı

Kahve Dünyası Markası Hakkında

Kahve dünyası bayilik şartları, franchise adayı olmak için çok önemli. Şartlara değinmeden önce marka hakkında bilgi sahibi olmanız mühim bir konu. Marka hakkında bilgisi olan ve misyon – vizyon konusuna hakim adaylar elbette bir adım önde olacaktır.

Kahve Dünyası kaç şubesi var?

Advertisement

Kahve Dünyası’nın 200’den fazla şubesi bulunuyor. Ayrıca 450’den fazla noktada müşterileriyle buluşmaya devam ediyor.

Kahve Dünyası kısa süre içerisinde büyüyerek, yurt dışında da bayilikler açıldı. Kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle kahve dükkanları arasında lider markalardan birisi olma yolunda ilerliyor.

 • Vizyon: Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türk kahve ve ikram kültürünü, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.
 • Misyon: Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Daha farklı bir firmanın bayilik şartlarını da görmek isteyeceğinizi düşünüyorum. Franchise kahve markaları arasında bulunan Kahve Dükkanı Markası Bayilik yazısını okuyabilirsiniz. Sermayenizi akıllıca kullanmak için farklı firmalarla karşılaştırma yapmanız önemli bir konu.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları Neler?

Kahve Dünyası Bayilik şartları
Kahve Dünyası Bayilik şartları

Kahve Dünyası şartları için bir araştırma yaptım. En temel şartlardan bahsedeceğim. Onun dışında ayrıntıları firma ile görüşmeniz gerekiyor. Kahve Dünyası bayilik şartları 2023 yılında şöyle:

 • Ekonomik açıdan uygun olmak. Gerekli sermayeye sahip olmak
 • Özel eğitimlere katılmak
 • Mağaza konumu firma tarafından belirlenir. Mağazanın belli bir m2’ye sahip olması lazım
 • İnsan ve finans yönetiminde iyi olmak gerek
 • Girişken, sorun çözme odaklı ve güler yüzlü olmak
 • Marka bilincini benimsemek.

Bu gibi şartlara uygunluk gösterdiğinizi düşünüyorsanız, artık Kahve Dünyası franchising başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca farklı bir markadan bahsettiğim, Coffeemania Bayilik yazısını da okumanızı öneririm. Kendinize en uygun bayiliği almak için sizlere yol gösteriyorum.

Kahve Dünyası Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Kahve Dünyası şubelerinin kazançları birbirinden farklılık gösterebiliyor. Dükkanın büyüklüğü, ürün yelpazesi, konumu gibi durumlar aylık kar marjını etkiliyor. Ortalama olarak bir bayiliğin kazancından bahsedebilirim.

Kahve Dünyası bayilikleri ne kadar kazanıyor?

Advertisement

Kahve Dünyası bayilikleri aylık kazancı ortalama olarak 80 bin TL civarında. İşlek bir konumda ve büyük bir şubenin kazancı elbette daha yüksek olacaktır.

Kahve Dünyası Bayilik Avantajları

Kahve Dünyası Bayilik Avantajları
Kahve Dünyası Bayilik şartları ve avantajları

Kahve Dünyası bayilik avantajları neler? Merak ediyor olmalısınız. Bu kadar tercih edilen bir firma olmasının bazı nedenleri var. Sermayelerini değerlendirmek için bayilik almak isteyenlerin sık sık arattığı bir başlık ” Kahve Dünyası bayilik şartları”. Avantajlar konusunda sıralayabileceklerim şu şekilde:

 • Kahve Dünyası marka bilinirliğinden faydalanabileceksiniz.
 • Kahve Dünyası ürün çeşitliliği ile daha çok satış elde edeceksiniz.
 • Kahve Dünyası özgün ve doğal ürünlerini müşterilerinize sunabileceksiniz.
 • Ürünlerin temini firma tarafından gerçekleştirilir.
 • Mağazanın dekorasyonu firma tarafından gerçekleştirilir
 • Reklam, afiş, broşür gibi tanıtım konularında Kahve Dünyası bayiliklerine destek sağlar.
 • Personellere gerekli eğitim verilerek, işini bilen kişiler ile çalışma fırsatınız olur.

Yukarıda sıraladığım avantajlardan daha fazlasıyla karşılaşacağınızı söyleyebilirim. Bunlar temel olarak benim sıralayabileceklerim. Kahve Dünyası bayilik şartları hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre şimdi Kahve Dünyası franchise bedeli hakkında da konuşalım…

Kahve Dünyası Bayilik Bedeli

Kahve Dünyası Franchise bedeli
Kahve Dünyası Franchise bedeli 2022

Kahve dünyası bayilik şartları arasındaki en önemli şartlardan birinden bahsedeceğim. Kahve Dünyası bayilik almak  için belli bir sermayeye sahip olmanız gerekiyor.

Kahve Dünyası bayilik ücreti ne kadar?

Kahve dünyası bayilik fiyatı 2023 için ortalama olarak 1 milyon TL – 1.5 milyon TL. Bu ücret açılan bayiliğe göre farklılıklar gösterebiliyor. Kahve Dünyası bayilik ücreti her bayi için aynı olmayacağını söylemem gerek.

Kahve Dünyası isim hakkı bedeli ne kadar?

Advertisement

Kahve Dünyası isim hakkı bedeli, Kahve Dünyası bayiliği için harcayacağınız sermayenin içinde yer alıyor. Kahve Dünyası gerekli olan sermayeyi sizlere sunacaktır.

Peki bayilik ücreti için neler etken?

 • Bayiliğin açılacağı şehir
 • Konum
 • Mağaza büyüklüğü
 • Ürün çeşitliliği

Gibi konular Kahve Dünyası bayilik bedelini etkiliyor. . Kahve Dünyası franchise bedeli için en doğru bilgiyi, firmadan öğreneceksiniz. Şimdi Kahve Dünyası bayilik şartları hakkında konuşabiliriz.

Buna da göz atın: Karlı Bayilik Veren Markalar

Kahve Dünyası Franchise Başvuru

Kahve Dünyası Franchise iletişim
Kahve Dünyası Franchise iletişim

Kahve Dünyası bayilik nasıl alınır? Kahve Dünyası bayilik başvurusu için direkt olarak bir forum doldurmayacaksınız.

Yukarıda da bahsettiğim gibi bayilikleri için çok hassas davranan bir firma. O nedenle ayrıca iletişim kurup, Kahve Dünyası francise başvurusu yapmak istediğinizi belirtmelisiniz. Firma sizleri yönlendirecek.

Advertisement

Kahve Dünyası alakalı kişiler ile iletişime geçmek için Kahve Dünyası franchise iletişim adreslerini kullanmanız gerekiyor. Aşağıda adres bilgilerini bulabilirsiniz.

Kahve Dünyası İletişim

Sizlere Kahve Dünyası franchise iletişim adreslerini veriyorum. Bu adresler üzerinden merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Gerekli ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Kahve dünyası bayilik iletişim adresleri:

 • Adres: Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Caddesi, İnebolu Sokak, Ekemen Han No:1 Kat:4 Beyoğlu/İstanbul.
 • Telefon: 0212 244 07 00
 • Faks: 0212 244 10 21
 • E-posta: info@kahvedunyasi.com
 • Web sitesi: www.kahvedunyasi.com

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.