finansportali.net

EVDE EK İŞ

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar 81 İLDE Telefon Numarası!

Kargo ile evlere iş veren firmalar

Aklınıza gelebilecek hemen hemen her sektörden firmanın kargo ile evlere iş veren firmalar kapsamında bulunduğunu biliyor muydunuz? Üzülmeyin, artık biliyorsunuz! Üstelik sadece bu bilgiyi bilmekle kalmayıp; birazdan kargo ile iş veren firmaların telefon numaralarını, adreslerini bu yerlerden nasıl ek iş alabileceğinizi de öğreneceksiniz. Tek yapmanız gereken bu yazıyı çok dikkatli bir şekilde okumak…

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya gibi büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde geçerli (Sakarya, Kocaeli, Edirne, Konya, Erzurum, Sivas, Trabzon, Isparta, Manisa gibi) kargoyla evlere iş veren yerler var. Ve para kazanmak isteyen sizler de bu yerler ile görüşerek ayda 5.000 TL ile 6.000 TL arasında gelir sağlayabilirsiniz! Nasıl mı?

Şimdi sizlere, bu firmaların sizlere verebileceği tüm ek işleri, paketleme işlerini, evlere kargo ile iş fırsatı tanıyan yerlere başvuru süreçlerini ve İŞKUR ile ne gibi bağlantısı olduğunu tek tek açıklıyorum! Hazırsanız, başlayalım?

Advertisement

Evlere Ek İş Veren Yerler

evlere ek iş veren yerler

Kargo ile eve iş veren firmalar

Evde para kazanmanın yolları kargoyla eve iş veren yerlerden geçiyor, dersem yanlış olmaz. Ev hanımlarının evde yapabileceği işler üzerinden bu işi tanıtmak istiyorum. Ancak elbette kargo ile evlere iş veren firmalar, bu işleri sadece ev hanımlarına vermiyor. Yani bir öğrenci, bir emekli de olabilirsiniz…

Son birkaç yıldır, geçim sıkıntıları hat safhaya çıktı. Türkiye’de korona salgını nedeniyle artık birçok firma evde ek iş vererek üretim yapmaya ağırlık vermeye başladı. Bu da özellikle evde fason iş şeklinde çalışmak isteyen sizlerin önüne açarak bir nevi yeni bir gelir kapısı haline geldi.

Belki biliyorsunuzdur, şu sıralar üretim ile ilgili firmaların birçoğu paket sistemi ile çalışmaya başladı. Neden mi? Çünkü normal şartlarda firmaların bu işleri yapabilmek için personel istihdam etmesi gerekiyor.

Üretim faaliyeti gösteren firmalar ise iş modellerinde değişikliğe giderek evlere ek iş vermeye başladılar. Bu sayede de iş verenler: SGK + Yemek + Yol gibi işçi ve eleman giderlerini azaltmış oldular.

İyi haber, özellikle büyük şehirlerde bu şekilde çalışmakta olan birçok fason firma bulunuyor. Büyük firmalar ise evlere iş gönderme işini kargo firmaları ile çözüme kavuşturuyorlar. Dolayısıyla ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ve paraya ihtiyacı olan sizler de bu işleri alarak ek gelir sağlıyorsunuz.

Advertisement

Peki, kargo ile evlere iş veren firmalar derken, neyi ve hangi sektörü kastediyorum? Bir sonraki başlığımda öğreneceksiniz!

Kargo ile Evlere İş Veren Firmalar Nelerdir?

Türkiye’de, kargo yoluyla evlere iş veren yüzlerce firma bulunuyor. Elbette ki her firmanın sektörü farklı. Evlerde hangi ek işler yapılabilir bir düşünün? Düşünmek zor gelirse de şu yazıyı okuyarak öğrenebilirsiniz: Evde Paketleme İşi… (Tüm işlerin detayına buradan ulaşabilirsiniz.)

Evet konumuza geri dönelim. Evde davetiye katlayarak, dikiş dikerek, sabun paketleyerek ya da evde tespih dizerek para kazanabilirsiniz. Peki, bu saydığım işleri hangi firmalardan alabilirsiniz? Kargo ile evde ek iş arayanlar aşağıdaki örnekler üzerinden iş aramaya başlayabilirler!

Advertisement
 • Tekstil atölyeleri 
 • Plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Boncuk üretim imalathaneleri
 • Kimya Sanayi fabrikaları
 • Yapı malzemeleri fabrikaları
 • Organizasyon şirketleri
 • Hediyelik eşya satan dükkanlar
 • Düğün ve çeyiz evleri

gibi daha birçok farklı sektörden iş yeri ile anlaşarak evlere ek iş alabilirsiniz. Bu yerlerin çoğu, evden para kazanmak isteyen özellikle ev hanımlarına kargo ile evlere iş veren firmalar listesindedir.

Daha detaylı olarak bilgi almak isterseniz, Google haritalara girerek şöyle yazın: “Ankara kimya sanayi fabrikaları“. Ya da hangi şehirde yaşıyorsanız şehir kısmını değiştirin. Böylece karşınıza bu fabrikalar, iletişim adresleri ve size olan uzaklığı çıkacak. Bu firmaları ayrıca arayarak evlere kargo ile ek iş verip vermediklerini sorabilirsiniz. 

Mesela, kargo aracılığıyla evinize alabileceğiniz bir iş ve başvuru yöntemi: Evde plastik bardak paketleme işi başlıklı yazımı da muhakkak okumalısınız.

Evlere İş Verilirken Kargo Firmaları Neden Tercih Ediliyor?

Advertisement

Firmalar, genellikle kendi faaliyet alanlarındaki bazı işletmelere fason işlerini devrederler. Hatta biraz da konum bilgisi vermem gerekirse; genellikle organize sanayi bölgelerindeki fabrikalar bu tür yollara başvuruyorlar.

Öyle ki adrese telim işi, firmalara yol masrafı olarak da pahalıya patlar. Fakat kargo masrafları yol olarak harcanacak masraflardan daha ucuza geliyor. Bu durumda bir iş verenin kargo ile evlere iş veren firmalar konumunda olması, açıkçası firmaya bir anlamda da iyi oranlarda kâr bırakır. 

Ayrıca okuyabilirsiniz: Fabrikadan evlere iş

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenler İçin Kazançlar

evde ek iş yapmak isteyenler

Evde ek iş yapmak istiyorum

Neredeyse hiçbir efor sarf etmeden çalışmak ve para kazanmak hepimizin istediği çalışma şekilleri arasında yer alır. Şimdi şöyle ki evde paketleme işi veren firmalar tüm işlerini kargo yoluyla adresinize kadar göndererek çalışma sürecinizi başlatırlar. 

Advertisement

Kapınıza kadar gelen çalışacağınız ürünler, üzerinize zimmetli olacak şekilde size teslim edilir. Bu arada unutmadan, kargo firmaları malları adresinize çuvallar veya büyük koliler halinde getirirler. Yani birlikte çalışacağınız firmaların isteği bu yöndedir.

Advertisement

Neden mi? Çünkü size üç beş iş vermek için kargo ile ta evinize kadar ürünleri göndermeyeceklerdir de ondan. Anlamadınız mı? Hemen bir örnek üzerinden anlatayım.

ÖRNEK: Mesela evde mandal paketleme işi alacağınız bir ambalaj fabrikası ile anlaştınız. Firmanın size göndereceği en az mandal sayısı en az 2000 adet olacaktır, hatta belki daha fazla. Zaten çoğu iş yeri 15 günlük ya da 1 aylık işler için kargo ile evlere iş veren firmalar görevini üstlenir. Mandal paketleme başına size 1 TL verse ve bu gönderimi haftada iki kere yapsa elde edeceğiniz kazanç: 4.000 TL olacak.

Bir diğer örnek ise; evde sabun paketleme işi olabilir. Bu iş için de anlaştığınız firma size paket başı 2 TL ödeyeceğini söyledi ve toplamda 2.500 paket istedi. Bu durumda bir seferlik gönderirlerse, 5.000 TL kazanacaksınız. Eğer çok hızlıysanız tekrar göndermelerini isteyebilirsiniz.! Böylece geliriniz de artar. 

Kargo ile Eve Ek İş Veren Firmaları Bulun!

kargo ile eve iş veren firmalar

Kargo ile evlere iş veren firmalar adres

Kargo ile evlere iş veren firmalar daha çok Instagram, Facebook gibi sosyal medya mecralarında reklam vererek iş ilanlarını yayınlarlar.  Bu sayfalar üzerinden yapılacak aramalar ile bu tür işveren fason firmalara ulaşmanız mümkündür.

Hatta ben de sizinle iş verenlerin paylaşım yaptığı bazı Facebook gruplarını paylaşmak istiyorum. Aşağıda vereceğim gruplara tıklayıp üye olarak anlık evde paketleme elemanı arayan kişilere ulaşabilirsiniz!

Evden para kazanma ilanları

Ede paketleme işleri

Advertisement

Evde ek iş ilanları

İnternetten para kazanma ve yardımlaşma

İnternet dışında telefon yolu ile de bu tarz firmalara ulaşılabiliyor. Peki, kargo ile evlere iş veren firmalar telefon numarası nasıl bulunur? diye merak ediyorsunuz değil mi? Hemen, şimdi kısaca anlatıyorum:

Advertisement

⇒ Google veya kullandığınız arama motorunda yukarıda verdiğim firma örneklerinden birini yazın ve haritalar sekmesinde aratın! Karşınıza bölgenizde var olan ilgili tüm firmaların adresleri ve iletişim bilgileri çıkacak. Yukarıdaki başlıkta size fabrikaları ya da firmaları mutlaka aramanız gerektiğini söylemiştim. Şimdi bu detayı tekrar eklemek istiyorum. Çünkü bütün fabrikalar kargo ile evlere paketleme işi vermeyebiliyor.

Şu örneğimi, 81 il için de uygulayabilirsiniz:

Mesela 0224-0212-0216-0322-0232 gibi alan kodu ile başlayan fabrikaların telefon numaralarını arayarak evlere ek iş alabilirsiniz.) Sol tarafta bulunan tüm fabrikaların telefon numaralarını arayarak kargo yoluyla evlere ek iş isteyebilirsiniz.

Aşağıya bir örnek görsel ve merak edenler için şuraya da yönlendirme linki bırakıyorum. Bence bir deneyin!

Özellikle yaşadığınız şehirde bulunan organize sanayi bölgelerinin telefonları arayarak bu tarz iş veren firmaların bilgilerini talep edebilirsiniz. Bu arada iş verenler, tüm kargoları ikamet adresi ile firma arasında bulunan mesafeye doğru orantılı değişen zamanlarda teslim edilmesini sağlarlar. Bu sayede alacağınız işler daha garanti ve güvenilir oluyor.

İŞKUR Kargo ile Evlere İş Veriyor!

işkur kargo ile evlere iş veriyor

İş Kur kargo ile evlere ek iş imkanı

Kargo ile evlere iş veren firmalar için İŞKUR üzerinden de gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. Bazı büyük fason firmalar, Türkiye İş Kurumu ile anlaşarak evlere paketleme işleri verirler. Sizler de en güvenilir yoldan evde ek iş arıyorsanız İŞKUR’u değerlendirebilirsiniz.

Bunun için İŞKUR E- Şube üzerinden giriş yaparak evde paketleme iş ilanlarını görüntüleyebilir ve İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu  başlıklı yazımı okuyarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Advertisement

Evlere İş Veren Firmalar Güvenilir mi?

evlere iş veren firmalar güvenilir mi

Eve ek iş veren firmalar

Türkiye, kargo ile evde iş veren firmalar bakımından son derece zengin bir ülke. Bu firmalara ulaşmak ise çok kolay. Sosyal medya, el broşürleri, telefon ve internet gibi birçok kanaldan evlere iş veren fason firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ancak bu firmaların güvenilir olması konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Size şöyle anlatayım, evde yapılan ek işlerin ortalama kazancı 4.000 TL ile 5.000 TL arasıdır. Bu rakamı 5-6 binlere çıkarmak da mümkün, fakat bunun için ekstradan çalışmanız ve iş almanız gerekiyor. Kısacası, yapılan iş başına ödeme alırsınız.

Advertisement

Neyse, piyasada ise bu rakamları art niyetli kullanacak çok fazla dolandırıcı var. Bu kişilere karşı gözünüzü kulağınızı dört açmalısınız. İnternet ilanlarında yüksek meblağların kazanılacağından bahsedilen firma ya da kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Mesela, evde kürdan paketleme işi yaparak ayda 10.000 TL kazanın, hemen arayın! gibi bir iş ilanı görürseniz, sakın aldanmayın! Bu kadar para kazanmanız için sabah akşam çalışmanız gerekiyor…!

Bu tür ilan verenlerin dolandırıcı olma ihtimali fazlasıyla yüksektir. Özellikle sizden kişisel bilgilerinizi, adres, telefon, kredi kartı numarası, şifre gibi taleplerde bulunan şahıslardan ve ilanlardan koşarak kaçınız.

Son olarak hiçbir ek iş veren sizden kapora ve depozito gibi ürün teminatı ücreti istemez. Lütfen size iş vereceğiz bahanesinin arkasına sığınarak ödeme yapmanızı isteyen kişilere itibar etmeyiniz!

 Kargo İle Evlere Gönderilebilecek İşler

Firmalar bu işleri yaptırabilecek kişileri ya da ev hanımlarını bulmakta zorlanmıyor. Çünkü ev hanımları bu yöntemle evlerine ek gelir sağlıyor. Firmalarda evlere teslimat yerine kargo ile işlemlerini yapıyor. Kargo ile evlere gönderilen işler:

Advertisement

evde maske üretimi

Evde maske dikerek para kazanmak

Şu anda en çok üretimi yapılan ürünlerin başında koruyucu yüz maskeleri geliyor. Bu ürünleri evde amatör dikiş makinesi ile yapıp orta ölçekteki tekstil atölyelerine satabilir; kargo ile evlere iş veren firmalar vasıtasıyla ürün gönderecek olan yerlere pazarlayabilirsiniz.

Kargo ile ya da diğer türlü olsun eve iş alacaksanız bunun 3 yöntemi vardır:

 1. Firmalara çalışan aracı kişiler yani fason iş insanları
 2. Firmalara iş yapan tanıdıklar yani referanslarınız
 3. Tekstil atölyelerine giderek bu işleri yapabileceğinizi söyleyip evde iş istemek

Bu 3 kanaldan iş alabilirsiniz. Bu arada Penye Fason İş Veren Firmalar başlıklı yazımı okumanızı öneriyorum. İletişim bilgilerini de sizler için paylaştım! 

Evlerde Yapılabilecek Diğer İşler

evlerde yapılabilecek diğer işler

Evde yapılabilecek ek işler

Ev hanımlarının kargo ile alınan işlerin dışında evde yapabilecekleri farklı işler de bulunuyor:

 • Yemek ve pastane sektörü de evlere iş yaptırıyor. El lezzetine güvenen ve yakın çevresinde tanınmış, belli bir networke sahip kişiler; tatlı, kurabiye, ev yemeği vb. ürünleri sipariş usulü yaparak para kazanabilirler. Hatta Evde Yemek Yapıp  Satmak başlığım ilginizi çekebilir! 
 • Özellikle tarihi yerlerde doğal ürünlerin çok satıldığı biliniyor. Bu tür yerlerden siparişler alınarak salça, reçel gibi ürünleri hazırlayarak satabilir ve iyi bir ek gelir kazanabilirsiniz.
 • Organik sabun, makyaj malzemesi, şampuan, iç giyim malzemesi evlerde satılıyor. Belki ilginizi çekebilir: Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları okumanızı öneriyorum. 

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 8.000 TL GELİR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

157 Yorum

 1. Melike Merdeşe

  2 Temmuz 2022 at 18:50

  Is istiyorum yardımcı olur musunuz

 2. Buket

  15 Haziran 2022 at 21:42

  İşe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 3. kader

  10 Haziran 2022 at 02:50

  Biz 10 kişiyiz ve bunun zamanla artacagına inanıyorum mümkünse evde paketleme işi istiyoruz.

  • Meryem

   13 Haziran 2022 at 00:41

   Merhabalar ben evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun lütfen bende ev hanımıyım

 4. Gulnaz

  8 Haziran 2022 at 16:28

  Lütfen bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 5. Gulnaz

  8 Haziran 2022 at 16:27

  Lütfen benim çok ihtiyacım var bu işe bana yardımcı olurmusunuz lütfen Allah rızası için

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

157 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.