finansportali.net

EVDE EK İŞ

Kayseri Evde Ek İş İlanları – 2022 GÜNCEL KAZANÇLAR

Kayseri evde ek iş

Ek gelire mi ihtiyacınız var? Acil para mı bulmanız gerekiyor? O halde Kayseri evde ek iş ilanlarına başvurarak evden çıkmanıza hiç gerek kalmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki nasıl mı?

Evde ek iş yaparak para kazananların sayısı son dönemlerde bir hayli arttı. Malum koşullar, ekonomik sıkıntılar derken sadece ev hanımları değil, emekliler ve ek işe ihtiyacı olan herkes evde para kazanmanın yollarını arar oldu. Bu yazımda evde paketleme işi veren firmalar, bu firmaların telefon numaralarını ve başvuru yöntemlerini anlatıyorum. Bu işler sayesinde ayda en az 5.000 TL hatta 6.000 TL kazanabilirsiniz.!

Yazıyı atlamadan okuyun çünkü aralarda çok önemli ipuçlarını ve dikkat etmeniz kısımları size sundum.

Advertisement

Hadi başlayalım! 🙂

Kimler Evde Ek İş Yapabilir?

İlk önce Kayseri evde ek iş için kimlerin çalışabileceğine bir açıklık getirelim. Endişe edecek bir şey yok çünkü evde ek iş imkanları için herhangi bir eğitim durumu gerekmiyor. Herkes için uygun bir ek gelir kazanma yöntemi. Ev hanımları başta olmak üzere öğrenciler, ev ekonomisine destek olmak isteyenler bu yöntemi değerlendirebilirler. Peki Kayseri’de hangi ilçelerde ek iş alabilmek mümkün?

Kayseri Hacılar- Kocasinan- Melikgazi- Talas- Akkışla- Bünyan- Develi- Felahiye- İncesu- Özvatan- Pınarbaşı- Sarıoğlan- Sarız- Tomarza- Yahyal- Yeşilhisar ….

Yani Kayseri’de her ilçeden evde ek iş yapabilirsiniz. Mühim olan firmalarla anlaşabilmek. Kayseri evlere ek iş veren firmalar hangileri sizlere bahsedeceğim. Bu firmaları nasıl bulabilirsiniz ve tam olarak hangi yöntemi kullanmalısınız?

Kayseri Evde Ek İş Kazancı Ne Kadar?

evde ek iş kazancı

evde ek iş kazancı

Kayseri evde ek iş yapma düşünceniz varsa, bu işten ne kadar para kazanacağınızı hemen açıklayalım. Ama şunu belirteyim; evde ek iş için aylık net bir maaş söz konusu olmuyor. Firmalarla ne kadarlık ürün için anlaştığınıza göre değişiyor. Mesela Kayseri evde nikah şekeri yaptıran yerler, nikah şekeri adedine göre ödeme gerçekleştirir.

Örnek ♦

Advertisement

Kayseri ilinde rahatlıkla bulabileceğiniz evde paketleme işlerinden birisi çivi paketleme işi ya da vida paketleme işi olur. Paketleme başına size 1 TL ödeme yapacaklarını söylesinler. Siz de bir ayda toplam 4000 paket yaptınız. Bu durumda KAZANCINIZ 4.000 TL olacaktır.

Örnek ♦

Bir başka örnek ise tekstil atölyesinde kıyafet katlama işi. Her paketleme için size 1 TL versinler. Siz de günde 500 paketleme yapsanız, haftalık ortalama kazancınız  olacak. Bir ayda toplam 15 gün çalışsanız aylık KAZANCINIZ 7.500 TL olacak.

Alakalı Yazı: Evde Para Kazanmanın Yolları

Kayseri Evlere İş Veren Firmaları Bulun!

Kayseri Evde Ek İş İlanları

Şimdi gelelim önemli bir konuya: Kayseri evlere ek iş veren firmaları bulmak için ne yapmanız gerekiyor?

Advertisement

Size en yaygın ve en kolay yöntemi anlatacağım. Bu yöntem sizin işinizi kolaylaştıracak bir püf nokta:

 • Tarayıcınızı açın ve Haritalar kısmına gelin. Burada araştırmak istediğiniz fabrikaları yazın. Örneğin; Kayseri tekstil fabrikaları” yazın. Karşınıza böyle bir sayfa çıkacak.
kayseri tekstil fabrikalarıı

kayseri tekstil fabrikalarıı

 • Sol tarafta bütün adresleri görebiliyorsunuz. Eğer yakın bir yerdeyseniz direkt gidebilirsiniz. Sağ tarafta da bulunduğunuz yerden ne kadar uzaklıkta olduğunu görebilirsiniz.
 • Ya da kariyer sitelerine girerek birkaç firma ismine ulaşmanız da mümkün. Ama internette çoğu bilginin yalan olduğunu ve dolandırıcıların sayısının da artış gösterdiğini  unutmayın!!

Kayseri Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Sizlere Kayseri evde paketleme işi telefon numarası için bir yöntem göstereceğim. Yöntem çok basit. Kayseri evde nikah şekeri yaptıran yerler için bir arama gerçekleştireceğim. Bunu bir örnek olarak veriyorum. Bahsedeceğim örnekten yola çıkarak farklı firmaların telefon numaralarına da ulaşabilirsiniz. Yine yapacağımız işlem bir yukarda bahsettiğim yöntemle aynı. Ama gerçekten çok fazla yardımı dokunuyor.

 1. Google arama motorunu açın
 2. Örneğin “Kayseri organizasyon şirketleri” yazın
 3. Arama tuşuna basın
 4. Haritalar butonuna tıklayın

Karşınıza şöyle bir sonuç çıkacak.

Kayseri Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Kayseri Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Kırmızı ile işaretlediğim yerlerde telefon numaraları ve adresleri var.  Bu yerleri arayabilir ve evlere ek iş verip vermediklerini sorabilirsiniz. Nikah şekeri paketleme, davetiye katlama gibi işleri yapabileceğinizi belirtebilirsiniz.

NOT: AMA BURADA DA ÖNEMLİ BİR UYARIDA BULUNMAK İSTİYORUM! 0352 TELEFON KODU OLANLARI ARAYIN. CEP TELEFONLARI HER ZAMAN GÜVENİLİR OLMUYOR…

Kayseri Evde Ek İş İlanları Başvuru Yöntemleri

Kimler Evde Ek İş Yapabilir?

kayseri evde paketleme is ilanlarıKayseri evde paketleme iş ilanları 2022 yılında bol bol karşınıza çıkacak. Onun dışında Kayseri evde ek iş ilanları da elbette olacaktır. Peki, ilanlara nasıl ulaşacaksınız. Cevap basit!

 1. Kayseri is ilanları sahibinden.com sitesinde bulunuyor. Ek iş fırsatları için şimdi ziyaret edebilirsiniz.
 2. Ayrıca Jobble.org sitesinde de Kayseri evde ek ilanları bulunuyor. Saydıklarım gibi iş bulma sitelerini ara ara takip edin.
 3. Siteler dışında sosyal medya aracılığıyla evlere ek iş veriyorum diyen kişiler var. Örnek olarak Kayseri evde ek iş grubuna bakabilirsiniz. Bu tarz gruplara sahil olup, ilanları inceleyebilirsiniz.
 4. Ayrıca İŞKUR üzerinden evde ek iş almanız mümkün. Kayseri evde sabun paketleme işi için ilan veren firmalar bile var. İŞKUR’a nasıl üye olacağınızı ve başvuruyu nasıl gerçekleştireceğinizi detaylıca anlatmıştım. İŞKUR Evde İş Başvuru Formu yazısını okuyun!

Kayseri’de Hangi Evde Ek İşler Yapılır?

Kayseri Evde Ek İş Kazancı

kayseri evde iş

Kayseri evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı arttı demiştim. Hatta sadece Kayseri demem yanlış olur. Durum buyken eğer daha önce tecrübeniz yoksa, hangi ek işleri yapabileceğinizi bilmeniz gerek. Firmalar tecrübeli kişilere öncelik vermek isteyebilir ancak işler hakkında bilgi sahibi olduğunuzu gösterirseniz sizi de seçeceklerdir. Peki hangi ek işler var?

Tavsiye:::!!

Kayseri evde ek iş

Kayseri Evde Paketleme İşi

Evde ek iş ilanları arasında en çok paketleme işleri oluyor. O yüzden sizlere kısaca paketleme işinden bahsetmek istiyorum. Kayseri evde paketleme işi için evlere paketleme işi veren firmalar ile anlaşmak gerekiyor. Ondan sonrası çok basit diyebilirim. Başta belirtmeliyim ki evde ek iş deyip hafife almak doğru olmaz. Paketleme işi için ihtiyacınız olan en önemli olan şey: Boş vakit.

Detaylı araştırma yapmak isterseniz, size yardımcı olayım.

Kayseri Pınarbaşı fabrikaları;

Advertisement
 • Şeker fabrikaları
 • Tekstil fabrikaları
 • Gıda fabrikaları
 • Organizasyon fabrikaları

Ya da Kayseri Yeşilhisar fabrikaları;

 • Bu bölgede en fazla iplik fabrikaları bulabilirsiniz.
 • Ayrıca halı fabrikası
 • Ütü fabrikaları
 • Tekstil fabrikaları
 • Ambalaj ve plastik fabrikaları….

Kendi bölgenizde olsun ya da olmasın fark etmeksizin, Kayseri evde ek iş için paketleme işi aldıysanız, çok şanslısınız! Firma paketleme için gerekli olan tüm ürünleri ve malzemeleri size teslim ediyor. Sizin yapmanız gereken, ürünleri belirtilen şekilde paketlemek ve teslim etmek.

Kayseri evde ek iş için bilmeniz gereken her şeyi size anlattım. İsterseniz ad soy ad ve iletişim bilgilerinizi YORUM kısmına bırakabilirsiniz. Böylece işverenler size ulaşabilirler. 

Bir önceki yazımız olan Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

34 Yorum

 1. Hava

  23 Haziran 2022 at 13:46

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Sevda

  18 Haziran 2022 at 20:39

  Kayseri melikgazi evde paketleme isi yapmak istiyorum

 3. DİLER

  10 Haziran 2022 at 18:12

  Merhaba Kayseri Melikgazi de yıldırım BeyazıtMahallesinde oturuyorum evde paketleme İşi yapmak istiyorum eşimle birlikte.Bu işe gerçekten çok ihtiyacımızor var en kısa zamanda dönüş yaparsanız memnun olurum.

 4. Ayfer

  30 Mayıs 2022 at 15:06

  Merhaba Kayseri merkezde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen ilgilenir misiniz

 5. NAZMİYE Nur Arslan

  26 Mayıs 2022 at 19:01

  Merhaba Kayseri Kocasinan pazartesi pazarının orda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardım edin.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

34 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.