finansportali.net

BAYİLİK

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları – En GÜNCEL Bilgiler 2022

köfteci yusuf bayilik şartları

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Köfteci Yusuf, sevilen bir firma olarak büyümeye devam ediyor. Peki, Köfteci Yusuf bayilik veriyor mu? Eğer veriyorsa Köfteci Yusuf bayilik şartları neler? İşte bu konuyla ilgili bütün detayları öğreneceğiniz yazıma hoş geldiniz.

Başarılı firmalara başvurularınızı gerçekleştirmeden önce bilgi almanız önemli bir konu. Kar marjı, maliyetler, şartlar ve avantajlar gibi konuları iyice kavramanız gerekiyor. Sizlere bu konuda ayrıtıları sunmaya devam ediyorum.

Bu yazıda da Köfteci Yusuf bayiliği almaktan bahsedeceğim. Köfteci Yusuf franchise için okumaya devam edin!

Advertisement

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor mu?

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor mu
Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor mu

Sıfırdan bir marka oluşturmak için prosedürleri yerine getirmek, tanıtımları yapmak zordur. Bunun yerine başarılı firmalardan franchise almak çok avantajlı. Gıda sektöründe başarılı firmalardan birisi olan Köfteci Yusuf markasından franchise almayı siz de düşünebilirsiniz.

Oldukça popüler isimlerden biri olan Köfteci Yusuf bayilik veriyor mu? Cevabını hemen vereyim. Köfteci Yusuf şu an için bayilik vermiyor.

Ancak sonrasında bayilik verdiklerinde franchise için başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için Köfteci Yusuf bayilik almak için şartları  yerine getirebilmek gerekiyor. Köfteci Yusuf bayilik şartları neler? Hemen aşağıdaki başlıkta sizlere anlattım.

Sizlere farklı alternatifleri sunarak ilerleyeceğim. Böylece karşılaştırmalar yapabilir ve kendinize en uygun bayiliği seçebilirsiniz. Prestijli bir firma olan Baydöner’den de bayilik alabilirsiniz. Baydöner bayilik şartları yazısını okuyun ve ayrıntılara bakın.

Köfteci Yusuf kaç bayisi var?

Köfteci Yusuf’un Türkiye’de şu an 200’den fazla bayisi bulunuyor. 62 şubeyle en çok şubesi İstanbul’da bulunuyor.

Advertisement

Köfteci Yusuf’un sahibi kim nereli?

Köfteci Yusuf’un sahibi Yusuf Akkaş’tır. Bursa’nın Kızılhisar köyünde dünyaya gelmiştir. 1996 yılında ilk şubesini açmıştır.

Köfteci Yusuf ilk nerede kuruldu?

Köfteci Yusuf ilk olarak 1996 yılında İznik’te kuruldu.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları 2022

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları
Köfteci Yusuf Bayilik Şartları

Köfteci Yusuf bayilik vermeye başladığında şartları yerine getirmek gerekiyor. İşte Köfteci Yusuf bayilik şartları şunlardır:

 • Bayilik için açacağınız dükkan en az 1000 metrekare olmalı.
 • Köfteci Yusuf bayilik almak için seçtiğiniz yerin kalabalık bir yer ya da yol üzerinde olması isteniyor. Hatta kara yol güzergahlarına açılanlar daha çok tercih ediliyor.
 • Köfteci Yusuf’un açılacağı belirlenen yerde kesinlikle otopark imkanı bulunmalı. Çünkü yapılan araştırmalara göre Köfteci Yusuf’un müşterilerinin çoğu kendi arabaları ile geliyor.
 • Ayrıca bayilik açmak için talep edilen bir bedel var. Köfteci Yusuf isim hakkı başta olmak üzere diğer harcamalar için yüksek yatırımlarınız ve geliriniz olmalı.

Köfteci Yusuf  Franchise Başvuru

Köfteci Yusuf  Franchise Başvuru
Köfteci Yusuf franchise başvuru

Köfteci Yusuf franchise başvurusu sizin için ideal olabilir. Köfteci Yusuf franchise veriyor mu sorunu cevaplamıştık. Köfteci Yusuf bayilik şartları konusunu belirttiğimize göre sıra geldi bir diğer önemli konuya.

Köfteci Yusuf bayilik şartları için uygunsunuz ve firma bayilik vermeye başladı diyelim. Başvuruyu şu şekilde yapacaksınız.

 • Köfteci Yusuf franchising için resmi siteye girmelisiniz. Kurumsal yazan yere tıklayarak en altta yer alan “Başvuru formları” na gelin.
 • Karşınıza iki seçenek çıkıyor: “Kiralık yer önerisi” ve “Franchising Başvuru Formu”. Köfteci Yusuf bayilik alma için Franchising başvuru formunu tıklamanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgiler, kişisel bilgileriniz, dükkanın açılacağı yerin lokasyonu, iç ve dış dekorasyonu gösteren net fotoğraflar, açılacak dükkana ait gerekli izin belgeleri.

Evet, Köfteci Yusuf bayilik almak için izlemeniz gereken yollar bu olacak. Firma bayilik vermeye başlarsa bu şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Buna İçeriğe Göz Atın: Ekrem Coşkun Bayi Şartları

Advertisement

Köfteci Yusuf Kiralık Yer Önerisi Nasıl Yapılır?

Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf isim hakkı

Az önce bir formdan daha bahsettim. Şimdi bunu biraz daha detaylandıracağım.  Köfteci Yusuf bayilik alma fikrinin yanı sıra Köfteci Yusuf için bir dükkân da kiralayabilirsiniz. Bu da oldukça karlı bir iştir.

Köfteci Yusuf resmi sitesine girerek formlar kısmından “Kiralık yer önerisi” ne tıklayın. Burada sizden istenilen bilgiler var. Bu bilgiler, lokasyon hakkında çok fazla detayı içeriyor.

Kendi kişisel bilgileriniz, kiralayacağınız dükkanın açık adresi, buranın detaylı resimleri, depo, mal kabul yeri ve otopark gibi diğer özelliklerinin bilgilerini girmelisiniz. Köfteci Yusuf bayilik şartları arasında seçeceğiniz dükkanın ne gibi özellikleri olması gerektiğini belirtmiştim.

Bu bilgileri girdikten sonra formu yollayabilirsiniz. Ama öncesinde şunu eklemem gerekiyor. Dükkan kiralamanın size ne gibi bir karı olacak? İşte onun cevabı da burada.

 • Köfteci Yusuf güvenilir bir restoran bu yüzden de kira getirisi düzenli olur.
 • Kurumsal olmasından dolayı çoğu zaman toplu kira ödemesi bile alabilirsiniz.
 • Yıllık kira artışı da enflasyonla doğru orantılı olarak yapılıyor.
 • İşlemler tamamen kurumsal olduğu için yasal güvenceleri var.
 • Ayrıca Köfteci Yusuf’a dükkan kiralamak isminizi de ön plana çıkarabilir.

HD İskender Bayilik yazısını okuyarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Franchise Bedeli 2022

Köfteci Yusuf Franchise Bedeli
Köfteci Yusuf Franchise Bedeli 2022

Köfteci Yusuf franchise bedeli 2022 yılında ne olacak? Bayilik verilmeye başlandığında ne kadar bir bedel gerekiyor? Öğrenelim. Köfteci Yusuf bayiliğinin maliyetleri genel olarak 3 aşamadan oluşuyor.

 • Öncelikle Köfteci Yusuf bayilik almak isteyen kişi, bina maliyetini karşılamalı.
 • Bina maliyetinin ardından karşınıza çıkan şey, bina dışı ve iç mimari düzenlemelisidir. Dekoratif açıdan da Köfteci Yusuf firmasına uygun bir konseptin olması gerekiyor.
 • Bu noktada firma, size yardımcı oluyor.
 • Sonuncu maliyet de ürün tedarik etmesi ve fatura gibi maliyetlerdir. Zaten Köfteci Yusuf’tan bayilik almak istiyorsanız bu bilgileri öğreneceksiniz.

Köfteci Yusuf bayilik fiyatı için şu an güncel bir bilgi yok. Firma henüz bayilik vermediği için net bir fiyattan bahsedememekteyiz.

Tavuk Dünyası Bayilik yazısını daha okumadınız mı!!!

Köfteci Yusuf Kar Marjı

Köfteci Yusuf Kar Marjı
Köfteci Yusuf Kar Marjı

Köfteci Yusuf Bayilik şartları kadar Köfteci Yusuf kar marjı da yatırımcılar tarafından merak edilen bir konu. Köfteci Yusuf bayilik almak için çok yüklü bir yatırım yaptınız. Peki, bu kadar yatırımın karşılığını alabilecek misiniz? Evet, kesinlikle alacaksınız.

Aylık olarak baktığımızda bu kar oldukça yüksek olur. Köfteci Yusuf bayilikleri günlük kazançları çok yüksek.

Advertisement

Çiğköfte bayilikleri de son zamanlarda girişimciler tarafından sık sık tercih ediliyor. Sektördeki öncü firmalardan birisi olan Oses Çiğköfte Bayilik veriyor! Hadi okuyup, öğrenin.

Köfteci Yusuf Şubeleri

Köfteci Yusuf açıldığı andan itibaren birçok yerde şubesi bulunan bir marka. Köfteden hamburgere birçok çeşit sunan Köfteci Yusuf şube açma işlemlerinin nasıl olduğunu anlattım.

Günümüzde 200’den fazla şubesi bulunan Köfteci Yusuf şu anda bayilik vermese de gelecekte vermesi bekleniyor.

Biraz masraflı olmasına rağmen karşılığında çok iyi kar elde edebileceğiniz, çok rahatlıkla işletebileceğiniz bir marka. Birçok kişi Köfteci Yusuf bayilik şartları konusunu okuyup hemen başvuru yapabilir.

Advertisement

Köfteci Yusuf Hesaplı Kasap Nedir?

Köfteci Yusuf şubelerinin içerisinde bulunan, taze et satışının gerçekleştiği yerdir. Kimi bayilikler hesaplı kasap uygulamasını bünyesine katarak kazancını daha da artırabiliyor.

Son zamanlarda çok popüler olan bir alt marka olduğunu söyleyebilirim. Köfteci Yusuf bayilik aldığınızda siz de Hesaplı Kasap alt markası için başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekecek: Pide by Pide Bayilik

Köfteci Yusuf Bayilik İletişim Bilgileri

Köfteci Yusuf Bayilik iletişim
köfteci yusuf’un telefon numarası

Köfteci Yusuf bayilik iletişim için gerekli bilgileri hemen buraya ekliyorum. Bütün bilgileri verip asıl önemli olan iletişim bilgilerini paylaşmamak olur mu?

 • Köfteci Yusuf’un internet sitesi olan kofteciyusuf.com a girebilirsiniz. Kurumsal yazan kısımda öneri ve görüşlerinizi bildirebileceğiniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.
 • musterihizmetleri@kofteciyusuf.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Bunlara ek olarak Köfteci Yusuf’un telefon numarası da “444 61 62” ve “0224 773 6261” dir.

Köfteci Yusuf bayilik şartları hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıya YORUM bırakın, cevaplayalım!

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

2 Yorum

 1. mehmet

  4 Nisan 2022 at 00:07

  bayilik almak için ne kadar frenchih ödemeliyim ve toplamda ne kadar inşaat ve kurulum maliyeti çıkar ciro hedefi varmı kar ortaklığı şeklindem işliyor ayrıntılar nedirteşekkürler

 2. Hüseyin

  2 Mart 2022 at 17:42

  Kolay gelsin
  Köfteci Yusuf bayilik vermiyormuş ?
  Düşünceleriniz nedir ?

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.