finansportali.net

PARA KAZANMA

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak – GÜNDE 200 TL KAZAN!

köpek gezdirerek para kazanmak

İnsanoğlunun en yakın arkadaşı olan köpekleri seviyor musunuz? Peki onlarla keyifli zaman geçirirken bir yandan para kazanmak? Evet diyorsanız bu yazımız tam size göre. Amerika’da ya da İngiltere’de köpek gezdirerek para kazanmak oldukça yaygın. Bu uygulama ülkemizdeki hayvan severlerin de ilgisini çekiyor.

Giderek daha çok insan evde hayvan beslemeye başladı. Bu durum başka gelişmelere de yol açtı: Ülkemizde yeni bir iş kolu oluştu. Nihai amacınız ek gelir elde etmek mi? Tam zamanlı köpek gezdirerek para kazanmak mı? Aslında fark etmez.

İşte sizler için derlediğimiz bu yazımızda; köpek gezdirerek nasıl ve ne kadar para kazanabilirim? gibi pek çok sorunuzu cevaplamaya çalıştık.

Köpek gezdirmek istiyorum diyenler buraya! İyi okumalar!

Köpek Gezdirerek Nasıl Para Kazanırım?

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak
Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

Türkiye çok sayıda hayvan sever evlerinde evcil hayvan beslemeyi tercih ediyor. Çoğunun seçimi ya kedi ya da köpek. Bu yazımız siz köpek sahipleri ve severleri için. Evcil hayvanlarınız bir süreden sonra hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Onların iyiliği ve mutluluğu sizin yaşamınızı da etkiliyor.

Büyük ihtimalle günün 12-14 saatini dışarıda geçiren bir çalışansınız. Sizi evde bekleyen can dostunuz var. Bu kadar saat ne yapıyor? Hepimiz günün belirli saatlerini dışarıda geçirmeye mecburuz. Ne mutlu evden çalışabilenlere! Hayvan sahiplerini rahatsız eden durum da bu: Can dostlarını gün içerisinde evde yalnız bırakmak.

Armut’u Duydunuz Mu?

Köpekler bildiğiniz gibi aktif hayvanlardır. Gün içerisinde hareket etmeye ihtiyaç duyarlar. Vücutlarındaki enerjiyi atamazlarsa mutsuz olurlar. Ruhsal sıkıntılar baş göstermeye başlar. Dışarı çıkamadıkları için hızlıca kilo alırlar. Obez bile olabilirler. Bu nedenle köpek sahipleri, can dostlarını gün içerisinde gezdirecek kişi bulma arayışına girdiler.

Advertisement

En iyi iş bulma ve ilan verme sitelerinden biri olan Armut.com‘da köpek sahipleri iş ilanları açmaya başladılar. Bu ilanlarda her tür bilgiye ulaşabilirsiniz. Lokasyon, köpeklerin cinsi ve kilosu gibi. İlan verenler bir fiyat belirliyor. Siz de ilanı veren kişiyle kolayca iletişime geçebiliyorsunuz. Ta da! İşiniz hazır. Köpek gezdirerek para kazanmaya başlamak bu kadar kolay.

Köpek Gezdirme Uygulaması: DogGo

Köpek Gezdirme Uygulaması: DogGo
Köpek Gezdirme Uygulaması: DogGo

Köpek sahiplerini ve köpek gezdiricileri bir araya getiren köpek gezdirme uygulaması DogGo! Türkiye’nin en ses getiren girişimlerinden bir tanesi! Şu anda aktif olarak İstanbul’da hizmet veriyor. Ancak yakın zamanda diğer illerde de görebileceğiz! DogGo ailesinin bir parçası olarak düzenli para kazanmaya başlamanız oldukça kolay.

DogGo web sitesi üzerinden başvuru formu dolduruyorsunuz. Sonrasında online görüşme için size geri dönüş sağlanıyor. Sizlere sağladıkları eğitim sayesinde köpek gezdirmeye dair her şeyi öğrenebiliyorsunuz.

Köpek gezdirerek para kazanmak mı istiyorsunuz? Köpeğinizi emanet edeceğiniz güvenilir kişiler bulmak mı istiyorsunuz? DogGo yardımınıza koşuyor.

İlgi çekici girişimler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız İnovasyon Örnekleri başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Kimler Köpek Gezdirebilir?

köpek gezdirerek para kazanmak
köpek gezdirerek para kazanmak

Buraya kadar okumaya devam ettiyseniz köpek gezdirerek para kazanmak sizin için oldukça iyi bir iş kolu gibi duruyor. Bunun yanı sıra böyle bir işi mutlulukla ve devamlı yapabilmek için hayvanları sevmeli ve sabırlı olmalısınız.

Sabırlı Olanlar

Hayvanlar, özellikle köpekler, oldukça duygusal canlılardır. Sahiplerine oldukça bağlıdırlar. Sevecen ve enerjiktirler. Ancak sahipleri dışında birisine kolaylıkla itaat etmeyebilirler. Onlara sizi tanımaları için zaman vermelisiniz. Bu süreçte onların dostu olduğunuzu ispatlamalısınız.

Büyük Şehirde Yaşayanlar

Genellikle ülkemizde İstanbul-İzmir-Ankara-Antalya gibi büyük şehirlerde köpek gezdirerek para kazanabilirsiniz. Bu şehirlerde yaşamak iş bulma açısından size kolaylık sağlayacaktır.

Yaş Sınırına Takılmayanlar

Köpek gezdirme işi yaş sınırı ülkemizde 18’dir. Yasa gereği 18 yaşından küçük iseniz bu işi yapmayı maalesef ertelemelisiniz. Eğer üniversite öğrencisi iseniz ve harçlık kazanmak istiyorsanız köpek gezdirmek size yardımcı olacaktır.

Advertisement

Akıllı Telefonu Olanlar

2023 senesinde neredeyse hepimiz elinde akıllı telefon var. Diyelim ki sizin yok; hemen bir tane edinin. Çünkü köpek gezdirirken köpeğin sahibi sizi kontrol etmek için görüntülü arayabilir. Bulunduğunuz konum da aynı şekilde erişilebilir olmalıdır.

Köpek Gezdirerek Ne Kadar Para Kazanırım?

köpek gezdirerek ne kadar kazanılır
köpek gezdirerek ne kadar kazanılır

Köpek gezdirme işi maaş aralığı çeşitlilik göstermekte. Köpek gezdiriciye verilecek ücret birçok şarta bağlıdır. Nerede yaşıyorsunuz, köpeği hafta kaç gün kaç kere gezdireceksiniz, freelance olarak mı yoksa full-time olarak mı köpek gezdirici olacaksınız, bilmiyoruz.

Bu nedenle aylık net bir gelir belirtmek bizler için zor. Anlaştığınız kişiler saatlik ücreti belirler. Bu ücret de her yerde ve her koşulda aynı değildir. Genellikle bir köpek gezdirici saatte 50 ile 200 tl arası kazanç elde edebilir.

Özetle, ne kadar çok köpek gezdirmeye vakit ayırırsanız o kadar çok gelir elde edersiniz.

Köpek Gezdireceklere Tavsiyeler

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler
Köpek Gezdirerek Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler
  • Gezdirdiğiniz köpeğin sorumluluğunun sizde olduğunu unutmayın. Bu nedenle onun güvenliğini sağlamak için arabaların geçtiği yoldan uzak tutun.
  • Köpeğinizin dikkati sürekli sizin üzerinizde olsun. Bazı kişiler hayvanlardan rahatsız olabilir. Bu nedenle köpeğinizin etrafa çok fazla ilgi göstermemesine dikkat edin.
  • Köpeğinizin sevdiği en az 1 oyuncağını muhakkak yanınızda bulundurun. Dikkati dağıldığında ve başkalarını rahatsız etmeye başladığında devreye girin.
  • Köpeğiniz dışarda gezerken dışkılayacaktır. Bu nedenle çevreye zarar vermemek adına köpeğinizin dışkısını toplayabilmek için yanınızda eldiven ve poşet bulundurun.
  • Köpeğinizin sevdiği yiyecekleri yanınızda bulundurun. Bu, başka hayvanlarla sürekli etkileşim halinde olmasını engeller.

Bir önceki yazımız olan Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE!

müzik dinleyerek para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanmak hakkında neler duydunuz? Hazır olun çünkü bu yazıda sizlere gerçekten şarkı dinleyerek para kazanmanın yollarını sunacağım. Bu içerikte Radioearn ile para kazanma detaylarını da öğreneceksiniz. Siz de, müzik dinleyerek nasıl para kazanabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda. Müzik dinle para kazan sistemini çok seveceksiniz. 🙂 Yani gerçekten müzik […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Youtube, Amazon, Trendyol!

yorum yaparak para kazanma

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Ya da ek gelir mi arıyorsunuz? O halde size bir önerim olacak… Yorum yap para kazan! Evet yanlış okumuyorsunuz. Yorum yaparak para kazanmak son dönemin popüler işleri arasında. Yorum yaz para kazan sistemi nedir? Açıkladık! Yaşadığımız çevrimiçi dünyada para kazanma yöntemleri gittikçe artıyor. Buna bağlı olarak sürekli yeni yöntemler çıkıyor. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.