finansportali.net

EVDE EK İŞ

Koton Fabrika Evlere Ek İş Veriyor Mu? 5 Bin TL Kazanç!

koton fabrika evlere ek iş

Evde ek iş alarak para kazanabileceğinizi biliyorsunuz. Peki, Koton fabrika evlere ek iş veriyor mu?

Koton fabrika evlere iş veren firmalar ile anlaşarak bünyesinde yapılan bazı iş türlerini evlere, özellikle ev hanımlarına gönderiyor. Bu işlerin, genel itibarıyla tekstil işleri olduğunu söyleyebilirim.

KOTON DİREKT OLARAK EVLERE İŞ VERMEMEKTEDİR. FASON FİRMALAR ARACILIĞIYLA İŞ ALABİLİRSİNİZ.

Öncelikle evinizde oturarak yapacağınız ve ek gelir sağlayabileceğiniz pek çok iş türü bulunuyor. Bunlar, çeşitli büyük firmaların evlere toplu bir şekilde yönlendirdiği işler…

Advertisement

Aşağıda, evlere ek iş seçeneklerini sizlere anlattım. Ayrıca, evlere iş başvurusu hakkında da merak ettiğiniz tüm detayları açıkladım. Başvuru adreslerini gösterdim. Ancak öncesinde bu iş tam olarak nedir, ne değildir? Bence bir öğrenin, ardından başvuru sürecinizi başlatın!

Evlere Fason İş Veren Firmalar

evlere fason iş veren firmalar
Evlere fason iş veren firmalar

Evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin, Koton fabrika evlere ek iş veriyor başlığımı gördükten sonra heyecanlandığını biliyorum. Tıpkı; Lcw paketleme işi başlıklı yazımı nasıl okuyup, beğendiğinizi bildiğim gibi…

Konuyla ilgili şunu söylemeliyim ki, Koton firması evlere ek işi fason firmalar aracılığıyla sağlıyor… Fason firma ne demek diye merak edenler BURAYA tıklayabilir.

Yani, Koton firması bu işi size direkt olarak vermiyor da fason iş yerleri aracılığıyla sizlere ulaştırıyor diyebilirim. Sonuçta Koton gibi devasa bir şirketin, evde yapılabilen ek işlerinin sayısını tahmin ediyorsunuzdur.

Neyse, gelelim bu fason firmalara. Bahsettiğim fason firmaları nasıl bulabileceğinizi aşağıdaki başlıklarımda size tane tane anlattım. Ancak öncesinde öğrenmeniz gereken başka şeyler daha var!

Advertisement

İlgili içerik: Evde İş İmkanı

Evde İş Seçenekleri Neler?

Ek iş seçeneklerini fason firmalar ile bulacağınızdan bahsetmiştim.. Peki, çalışarak evde hangi işleri yapabilirsiniz?

Takı, ayakkabı, anahtarlık, gözlük, kupa, parfüm vs. gibi ürünlerin de paketleme işleri mevcut. Ancak çoğunluk kıyafet ve türevleri…

Dolayısıyla, tekstil işi yapan bir firmanın evlere vereceği ek işler de tekstil üzerine olacaktır. Mesela, giyim mağazası size kalkıp da evde sabun paketleme işi vermez. Ancak evde iplik kesme ve temizleme işi verebilir….

Birazdan fason firmalar ile nasıl iletişime geçebileceğinizi öğreneceksiniz. Ancak öncesinde, Evlere ek iş seçenekleri neler, bir bakalım!

Advertisement

gibi işler vardır.

° Evde fason iş veren firmalar aracılığıyla şu işleri yapabilirsiniz:

 • İplere boncuk dizme
 • Ütü ve yıkama işleri
 • Elbiselere düğme dikimi işleri
 • İplik temizleme işleri

Evde Ütü Ve Yıkama İşleri

evde ütü ve yıkama işleri
Evde ütü ve yıkama işi yapmak

Evlere ek iş seçenekleri arasında ütü ve yıkama işleri bulunuyor. Bu işi yaparak kolayca para kazanabilirsiniz. Çamaşırhanesi olmayan büyük firmaların, yıkama işlerini evinizde yapabilirsiniz.

Koton, Defacto, LC Waikiki gibi firmaların evlere toplu bir şekilde dağıtım yaparak yürüttüğü bu hizmet ile iyi bir ek gelir kazanabilirsiniz. Neleri mi ütüleyeceksiniz? Elbise, şort, gömlek, tulum, etek; ancak en çok da t-shirtlerin ütülenmesi önem taşıyor.

Kazanç: Özellikle ev hanımları için uygun olan ütü ve yıkama işleri sayesinde ayda ortalama 4.000 TL gelir kazanmanız mümkün.

İsterseniz konuyla alakalı olarak bu yazıya da bir göz atabilirsiniz: Penye Fason İş Veren Firmalar

Çantalara ve Kemerlere Zımba Basma İşi

Albenili ve gösterişli çantaların asıl nedeni; üzerlerinde bulunan renkli taşlar ve zımbalardır. Özellikle, çanta sektörü ile uğraşan çoğu firma, ürünlerindeki detayların daha hoş ve daha özenli görünmesi için zımbalama işlerini evlere gönderiyorlar.

Advertisement

Koli koli ayrılan çantalar ve zımbalamak için gerekli tüm ürünler, fason firmalar aracılığıyla evlerinize bırakılıyor. Sizler de verilen süre içerisinde çanta ve kemer zımbalama işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Zımbaladığınız çanta başına ücret alıyorsunuz.

Kazanç: Günde 50 çanta zımbalarsanız yaklaşık 200 TL gibi bir ücret alabilirsiniz.

Ayrıca okuyabilirsiniz: Evde çivi paketleme işi

Evde Kıyafet Katlama İşleri

evde kıyafet katlama işleri
Evde kıyafet katlama işleri

Evlere ek iş imkanı arasında bence en kolayı evde kıyafet katlama işi. Hem ayrıca, fabrika evlere iş başvurusu için tercih edebileceğiniz bir seçenek. Çünkü evde kıyafet katlama işi diğerlerine nazaran bir tık daha kolay ve zahmetsiz.

Evde kıyafet katlama işi veren firmalar 2 farklı şekilde sizlere iş veriyor. Bu işler, çuvallarla gönderilen kıyafetleri katlama ve etiket dikme işi olarak ayrılmakta. Aslında çok basit bir işten söz ediyoruz. Fason firmalar, bir kamyon dolusu kıyafeti evlere dağıtarak hizmeti tamamen size bırakır, ardından iş bitimi zamanında toplarlar.

Kazanç: Günde 250 kıyafet katlayarak ayda yaklaşık 4.000 TL kazanabilirsiniz.

Evde İplik Temizleme İşleri 

evde iplik temizleme işleri
Koton fabrika evlere ek iş veriyor mu?

Çoğu tekstil firması,  evlere iplik temizleme işleri veriyor. İplik temizleme işleri, henüz dikime girmemiş kumaşlar üzerinden yapılır. Sonuçta, dikilecek ve vitrine koyulacak olan kıyafetlerin düzgün ve temiz kumaşlara ihtiyacı var, değil mi?

Ya da dikim sonrası oluşan artık ipleri makas ile kesme şeklinde de olabilir. Hatta evde iplik sararak dahi para kazanabilirsiniz. Peki, evde iplik temizleme işleri ne kadar kazandırır?

Advertisement

Kazanç: Bu tarz işlerde size çoğunlukla ürünler haftalık olarak gönderilir ve ürün tesliminde ücretiniz ödenir. Minimum kazancınız 2.500 TL civarındadır.

Evlere Ek İŞ Ne Kadar Kazandırıyor?

Fason firmaların verdiği; kıyafet katlama, etiket kesme, iplik temizleme, düğme, boncuk ve zımba dikimi gibi işlerde verilen ücretler hemen hemen aynıdır.  Göründüğü gibi işler aslında çok kolay. Günlük hayatımızda da yaptığımız bu işleri, firmalar aracılığıyla gerçekleştirerek iyi bir aylık gelire sahip olabilirsiniz. evlere ek iş kazancı ne kadardır? diye merak edenler için açıkladık:

Yukarıda örnek verdiğim işleri günde ortalama 5 – 6 saat çalışarak yaklaşık 90 -100 TL kazanabilirsiniz. Ayrıca bu işleri, evinizde tam zamanlı (8- 10 saat) bir şekilde yaparsanız, ayda 4.000- 5.000 TL‘ye kadar gelir sağlayabilirsiniz.

Son olarak; Koton fabrika evlere ek iş verdirdiği fason firmalara, ödemelerinizi, iş bitiminde yapmalarını tembih eder.

İlgili içerik: Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

Evlere İş Veren Firmalar – İzmir

Evlere ek iş İzmir ve çevresinde fazlasıyla yoğun olarak yapılmaktadır. Özellikle tekstil konusunda kendini geliştirmiş olan İzmir’de evde ek iş seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Peki, İzmir çok büyük bir şehir, bu firmalar şehrin neresinde bulunuyor diye merak ediyorsanız, aşağıda listeledim!

Advertisement
 • Buca
 • Alsancak
 • Konak
 • Bornova

Yukarıda verdiğim 4 farklı bölgede, vlere iş başvurusu yapabileceğiniz fason firmaları bulabilirsiniz.

Ayrıca, İzmir’de yaşıyorsanız İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler başlıklı yazımı muhakkak okumalısınız!

Bu arada, marka sadece İzmir’de evde ek iş veriyor demek istemiyorum; ancak İzmir bu konuda biraz daha şanslı. Fakat, İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Konya, Gaziantep, Kocaeli gibi şehirlerde yaşayanlar fabrika evde ek iş fırsatından yararlanabilirler.

Tek yapmanız gereken, güvenilir fason firmaları bulmak. Bu merakınızı, hemen alt başlığımda gidereceğim!

Evde İş Veren Firmalar ve Adresleri

Koton Evde İş Veren Firmalar ve Adresleri
Evde İş Veren Firmalar ve Adresleri

Önceden de söylediğim gibi, markadan evde ek işlerini almak istiyorsanız, ilgili tekstil firmaları ile görüşmeniz gerekiyor. Aslında, bunda endişelenecek bir şey yok.

Zaten Türkiye, tekstil cenneti gibi bir ülke. Yani, adım atsanız bir tekstil atölyesi görmeniz mümkün. Ancak ben size yine de yardımcı olacağım.

(İzmir örneği veriyorum, siz şehrinize göre uygularsınız!)

1- Google, Safari, Yandex veya Yahoo.com seçeneklerinden birine girin.

Advertisement

2- İzmir tekstil atölyesi yazın. Arama butonuna tıklayın. Ardından haritalar seçeneğine gidin.

3- Sol kısımda, İzmir’de bulunan tüm tekstil firmalarını görebileceksiniz.

4- Hatta görmekle kalmayacak, evlere ek iş veren fason firmaların telefon numaraları, adresleri ve tüm iletişim bilgilerini bulabileceksiniz.

5- Detaylıca bakın, bu taktikte iş bulma ile ilgili her şey var.

Advertisement

Ayrıca evde ek iş ilanları için İŞKUR’a gitmenizi de tavsiye ediyorum. Neden mi? Çünkü Koton fabrika evlere İş Kur aracılığıyla iş veriyor! Güveniniz ikiye katlandı değil mi? Haklısınız.

İş Kur E-Şube üzerinden bölgenizde bulunan ve evlere iş veren fason firmaların iş ilanlarını bulabilirsiniz. Ya da daha kolayına kaçayım diyorsanız, İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru olarak hazırladığım konuyu okuyarak birkaç dakika içerisinde iş başvurusunda bulunabilirsiniz!

Evde İş İmkanı Başvuru 2022

Evlere iş başvurusu için yukarıda verdiğim taktiği uygulayabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR önerim gerçekten bu aşamada size çok fazla yardımcı olacaktır. Bunun için İŞKUR üzerinden yönlendirdiğim linkte yer alan kayıt ve profil oluşturma işlemlerinizi bir an önce halledin. Yaşadığınız şehirde evlere ek iş veren firmaların yayınladığı iş ilanlarına bu şekilde çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, hemen bir üstte adres bulma rehberimde verdiğim bilgiler doğrultusunda, evlere ek iş veren fason firmaların telefon numaralarını göreceksiniz.

Advertisement

Ancak size bu konuda önemli bir tavsiyem var: 0543-0542-0535 gibi başlayan cep telefonu numaralarını arayarak iş talebinde bulunmayın. Bunun yerine 0232,0322,0216 gibi şehirlerin alan kodu ile başlayan iş yeri telefonlarını ararsanız; evde ek iş imkanından yararlanmanız daha kolay olacaktır.

Koton fabrika evlere ek iş yazısından sonra bu yazıyı da okuyabilirsiniz. Bu yazı sayesinde gelirlerinizi daha düzenli bir şekilde ayarlayabilirsiniz ve para yönetiminizi yapabilirsiniz.:) En hızlı para biriktirme yolları

Konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan YORUM kısmına bırakarak benimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, ilgili firmaların sizi daha rahat bulmaları adına; isim ve soy isim ile iletişim bilgilerinizi paylaşmanız, harika olacaktır!

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

212 Yorum

 1. Meryem

  29 Haziran 2022 at 18:13

  Paketleme işi istiyorum lütfen dönüş sağlayın

 2. CEYLİN

  23 Haziran 2022 at 22:46

  MERHABALAR EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAKİSTİYORUM VE BUNU GÜVENİLİR BİR ŞİRKETLE SAĞLAMAK İSTİYORUM 4-6 KİŞİLİK EKİBİM MEVCUT, BİREYSEL OLARAKTA ÇALIŞABİLİRİM
  DÖNÜŞ SAĞLARSANIZ MEMNUNOLURUM .İYİ ÇALİŞMALAR

 3. Selma Elmas

  21 Haziran 2022 at 11:13

  Merhabalar evde paketleme isi yapmak istiyorum iletisim numaram 05464469105

 4. Peri

  19 Haziran 2022 at 11:07

  Günaydın kolay gelsin bende lcw paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var tşk

 5. İpek uzak

  18 Haziran 2022 at 12:56

  Mrb ben Iğdır’da kalıyorum öğrenciyim lütfen işe çok ihtiyacım var sizden geri dönüş bekliyorum 05352502173

 6. Zeynep

  17 Haziran 2022 at 19:53

  Bursa osmangazi evime iş istyoruz 5 kişiyiz lütfen yardımcı olun

 7. Seda aktaş

  17 Haziran 2022 at 11:04

  Merhabalar ben muşta merkezde oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz iletişim 05431002734

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

212 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.