finansportali.net

EVDE EK İŞ

Kütahya Evde Paketleme İşi İle 5.000 TL KAZAN!

Kütahya evde paketleme işi

Kütahya’da yaşayıp, evde ek iş arayanlar için Kütahya evde paketleme işi harika bir yol olacak. Sizlere evde paketleme işi ve nice evde ek iş için detaylar paylaşacağım.

Evde para kazanmak isteyenler her geçen gün artıyor. Türkiye’nin her yerinden, özellikle ev hanımları en başta olmak üzere, ek kazanç elde etmek isteyenler var. Kütahya’da yaşayıp bir şekilde siz de 2023’te evden para kazanmanın yolunu arıyorsanız, birbirinden farklı paketleme işlerini değerlendirebilirsiniz.

Kütahya evde ek iş için ilçelerden dahi başvuru yapabilirsiniz. Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Şaphane, Simav, Tavşanlı ilçelerinden de eve iş veren firmalar ile nasıl iletişim kuracağınızı anlatacağım.

Advertisement

Evde Paketleme İşi Nedir?

Kütahya evde paketleme işi
Kütahya evde paketleme işi

Daha önce evde paketleme işi hakkında bilgisi olmayan okuyucularım olabilir. Kütahya evde paketleme işi detaylarına gelmeden önce kısaca bir değinmek istiyorum. Paketleme işleri evlere  ek iş veren firmalar tarafından  veriliyor.

Örneğin bir maske üreticisi bünyesinde paketleme için işçi çalıştırmak yerine, evden çalışabilecek kişilerle çalışıyor. Sizden istenen ise maskeleri verilen bilgilere göre paketlemek. Evlere paketleme işi veren firmalar birçok sektörde var. Tekstil, kimya sanayileri, plastik ve ambalaj üreticileri gibi firmalar evlere paketleme işi verebiliyor. Detayları yazının devamında göreceksiniz.

Firmalar paketlenecek ürünleri ve paketleme malzemelerini size teslim ediyor. Paketleme işini bitirdikten sonra belli olan tarihte firmaya ürünleri veriyorsunuz.

Firmalar sizden memnun kaldığı zaman devamlı olarak çalışmak ister. Bu sayede sürekli firma arayışına girmek zorunda kalmazsınız. Yani titiz ve güzel çalışmanız önemli bir konu. 🙂

Mutlaka Okuyun: Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Hangi Paketleme İşlerini Yapabilirsiniz?

kütahya evde ek iş
kütahya evde paketleme işi

Kütahya evde paketleme için hangi seçenekleri değerlendirebileceğinize bir göz atalım. Birçok sektörden firmanın Kütahya da evde paketleme işi verdiğini söylemiştim. Peki, bunlar neler mi?

Bunlar sizler için yazmış olduğum paketleme işleri. Tıklayarak hangi işin nasıl yapıldığını, nasıl alındığını öğrenebilirsiniz. Hadi şimdi Kütahya evde paketleme işi için popüler olan bir kaç işi ayrıca görelim.

Kütahya Evde Çorap Paketleme İşi

Kütahya Evde Çorap Paketleme İşi
Kütahya Evde Çorap Paketleme İşi

Kütahya’da paketleme işi yapmak istiyorsanız, çorap paketleme işini tercih edebilirsiniz. Çorap üretimi yapan tekstil firmaları, evlere çorap paketleme işi verebiliyorlar. Kaç adet çorap paketleme işi gerçekleştirirseniz, ona göre para alırsınız.

Çorap paketleme işi yazısını okuyarak daha detaylı bilgi alabilir ve Kütahya evde paketleme işi için değerlendirebilirsiniz. Eve çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaraları bu yazıda…

Advertisement

Kütahya Nikah Şekeri Paketleme İşi

Kütahya Nikah Şekeri Paketleme İşi
evde nikah şekeri yaptıran yerler kütahya

Kütahya evde ek iş için diğer popüler bir paketleme işi de nikah şekeri paketleme işi… Kütahya’da birçok organizasyon şirketi var. Nikah şekeri geleneği devam ederken, bu şirketler evlere nikah şekeri paketleme işi veriyorlar.

Evde nikah şekeri yaptıran yerler Kütahya içinde çok fazla. Detaylara hakim olmak için evde nikah şekeri paketleme işi yazını okuyabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Kütahya Kına Paketleme İşi

Kütahya Kına Paketleme İşi
Kütahya Kına Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme kadar diğer popüler bir paketleme işi de kına paketleme… Yine aynı şekilde düğün, nişan, kına gecesi gibi organizasyon düzenleyen firmalar, evlere paketleme işleri  verebiliyor. Evde kına paketleme işi de onlardan birisi.

Kına paketleme  yazısını okuyarak bu iş hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Kazancı

Evde Paketleme İşi Kazancı
kütahya da evde paketleme

Kütahya evde paketleme işi sayesinde ne kadar kazanacağınızı merak mı ediyorsunuz? Yukarıda kısaca değindim aslında. Mantık basit… Ne kadar paketleme işi yaptığınıza bağlı olarak para alıyorsunuz. Örneğin bir haftada 1.000 paketleme işi yaptınız. Ona göre firma ödemenizi gerçekleştiriyor.

Küçük bir ekip kurarak daha fazla paketleme işi alıp, kazancınızı artırmak sizin elinizde. Ne kadar fazla vakit ayırırsanız, o kadar kazançlı çıkarsınız. Bir ay boyunca her gün paketleme işi yaptığınızı düşünürsek, ayda ortalama 5.000 TL kazabilmek mümkün. Yani kazancınızı bir nevi siz belirleyeceksiniz!

Evde paketleme işi yaparak ne kadar kazanabilirim?

Advertisement
 • Ortalama olarak paketleme başına 4 – 5 TL ödeniyor.
 • Yani günde 100 paketleme yaparak 400 – 500 TL kazanabilirsiniz.

Diğer Kütahya Ek İş Fırsatları

Kütahya Ek İş Fırsatları
kütahya paketleme iş ilanları

Sizlere Kütahya evde paketleme işi için hangi işleri yapabileceğinizden ve kazançtan bahsettim. Eğer Kütahya evde is imkanları arıyor ve paketleme işi bulamıyorsanız diğer seçenekleri değerlendirin.

Kütahya eve iş veren firmalar sadece paketleme işleri vermiyor. Birbirinden farklı evde ek iş fırsatları var. Örneğin evde tesbih dizme işi Kütahya da yapabileceğiniz bir ek iş. Kütahya evde kutu yapımı, Kütahya evde çini boyama iş ilanları için aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Hatta boş vaktiniz fazlaysa birden fazla iş alıp, daha fazla kazanmayı düşünebilirsiniz.

Kütahya Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Kütahya evde paketleme işi
Kütahya evde paketleme işi

Kütahya evlere ek iş veren firmalar genellikle:

 • Tekstil fabrikaları
 • Kimya sanayileri
 • Fason firmalar
 • Organizasyon şirketleri
 • Çeyiz dükkanları
 • Bir milyoncular
 • Hediyelik eşya dükkanları

Gibi çeşitli firmaları sıralayarak listeyi uzatmak mümkün. Kütahya’da bu firmaların hepsi mevcut. Firmaların telefon numaralarını ararken bu listeden yararlanabilirsiniz. Aşağıda zaten kısa bir örnekle anlatacağım. Kütahya evlere ek iş veren firmalar bu şekilde…

İlgili Yazı: Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Kütahya Paketleme İş İlanları

Kütahya Paketleme İş İlanları
Kütahya Paketleme İş İlanları

Şimdi Kütahya paketleme iş ilanları ve diğer Kütahya evde ek iş ilanları için neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğim. Eve iş vere firmalar ilanlarını genellikle farklı yöntemlerle yayınlıyorlar. En başta iş ilanı sitelerini kontrol etmek gerekiyor.

Kütahya evde paketleme işi için Kariyer.net, sahibinden.com gibi siteleri tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde facebook da da iş ilanı yayınlanan safalar bulunmaktadır. Buraları takip ederek iş alabilirsiniz. Örnek bir kaç tane face sayfası veriyorum. Sayfaları takip edebilirsiniz. Evde Ekiş İlanları, evde paketleme işi

Advertisement

Evde ek iş ilanlarına erişmek için diğer bir yöntem de İŞKUR’a üye olmak. Evlere iş veren firmalardan bazıları İŞKUR aracılığıyla çalışan alabiliyorlar. Bu yolu da deneyebilirsiniz. İŞKUR evlere iş yazısını okuyup daha ayrıntılı olarak nasıl ilanları görebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Son olarak iş ilanları için diğer bir yolda Facebook grupları. Facebook’ta onlarda evde ek iş grupları var. Benzer gruplara katılabilirsiniz. Evlere ek iş veriyorum diyerek ilanları orada yayınlayan insanlar olabiliyor.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken kısım, dolandırıcılara karşı gözünüzü dört açmak. Sizden ödeme talep eden, TC kimlik numaranızı ya da IBAN no dışında banka bilgilerinizi isteyenlere itimat etmeyin! Kimsenin böyle bir hakkı yok.

Kütahya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Kütahya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Kütahya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Şimdi evlere paketleme ve ek iş veren firmaların telefon numaralarına nasıl ulaşırsınız, onu göstereceğim. Bu yöntem hem çok basit hem de çok geçerli. Kütahya sabun paketleme işi için firmalara ulaşmak istiyorsunuz. Şu yolu izleyin.

Kullandığınız arama motorunu açın. Benim Google. Arama yerine kütahya kimya sabun sanayi yazın ve aratın. Haritalar kısmına tıklayarak birçok firmanın adres bilgisini görebilirsiniz. Sol kısımda telefon numaraları ve adresler yer alıyor.

Arayarak evde paketleme işi verip, vermediklerini sorabilirsiniz. Her firma Kütahya evde paketleme işi vermiyor olabilir. Bu nedenle iyice kendinizi açıkladığınızdan emin olun. Ayrıca 0536 gibi kişisel telefon numaralarından ziyade 0274 gibi kurumsal numaraları aramayı tercih edebilirsiniz.

Advertisement

Aklınıza takılan soruları aşağıya YORUM olarak bırakabilirsiniz. Daha fazla evde ek iş için de yazı kategorimize davetlisiniz. 🙂

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 Yorum

 1. Erol Hız

  4 Ekim 2023 at 13:11

  Paketleme işi farketmez çorap olur sabun olur toka olur

 2. Gurbet Dindar

  14 Temmuz 2023 at 12:58

  Pipet paketleme işi istiyorum

 3. demet dönmez

  2 Haziran 2023 at 13:29

  Sabun olabilir çorap olabilir fiyatları ne kadar ne kadar kazanç sağlayabilirim

 4. Pınar

  6 Mayıs 2022 at 23:56

  Çorap paketleme işi istiyorum

  • Umida

   14 Aralık 2022 at 13:04

   Sabın paketleme işi istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.