finansportali.net

PARA KAZANMA

Kwai Para Kazanma – İnternetten Kazanç Sağlama 2022

Kwai Para Kazanma

Çalışmadan para kazanmak istiyorum diyorsanız bu yazıyı sakın atlamayın. Evet yanlış duymadınız! Kwai para kazanma yöntemiyle kazanç sağlamak artık çok kolay. Para kazandıran uygulamalar arasında yeni olan Kwai uygulaması hakkında tüm detaylar sizin için bu yazıda. Kwai para kazanma şartlarını öğrenmek için tek yapmanız gereken yazımı sonuna kadar okumak.

Gerçek para kazandıran uygulamalar arasındaki Kwai nedir merak ediyorsanız bilmeniz gereken her şeyi derledim. Kwai indirmeden önce bu yazıya göz atarak siz de kolay bir şekilde para kazanmanıza katkı sağlayabilirsiniz. Kwai para kazanmak için 2022 yılı içerisindeki en iyi alternatifler arasında ve ben de sizler için bunu araştırdım.

Ayrıca bu yazımı okuduktan sonra sizler için hazırladığım Müzik Dinleyerek Para Kazanma yazısına göz atarak siz de internetten para kazanabilirsiniz…

Çağımızda artık herkes internetle iç içe yaşıyor. İnternet yalnızca boş vakitlerimizi geçirdiğimiz bir alan olmaktan çıktı. Birçok kişi internetten para kazanma yöntemlerini kullanmakta ustalaştı bile. Hâl böyle olunca da para kazanma uygulamaları her gün daha çok rağbet görmekte. En çok para kazandıran uygulamalardan birisi olan Kwai uygulumasını öğrenmek için kapsamlı bir yazıyı sizler için hazırladım.

Advertisement

İnternet üzerinde video izlerken para kazan gibi ek kazanç yollarını daha önce görmüş olabilirsiniz. Bu uygulamalara benzer olan ve adını hızla duyduğumuz bir alternatif daha var. Kwai para kazanma konusunda tıpkı diğer video uygulamaları gibi size kolay bir şekilde kazanç sağlayabilir.

Kwai Para Kazanma Rehberi

Kwai Para Kazanma

Teknoloji çağında artık para kazanmanın birçok yolu var. Binlerce kişi internet üzerinden para kazanıyor hatta geçimini bununla sağlıyor. Sosyal medyalar artık insanlar için bir ekmek kapısı oldu. Birçok insan meslek olarak sosyal medya fenomenliği yaptığını söylüyor ve bu sosyal medya platformalarında çok büyük paralar kazanıyor.

Evet, internetten kazanç sağlamak artık bir meslek oldu. Öyle ki sosyal medya uygulamaları üzerinden para kazananlar bazen o kadar çok kazanç elde ediyor ki duyduğunuz rakamlara siz de inanamıyorsunuz. Bu duruma alışsanız iyi olur çünkü birçok sosyal medya uygulaması içerik üreticilerine para vermeye daha çok odaklanıyor.

Bu uygulamalar arasında adını giderek daha çok duyduğumuz bir seçenek daha var. İnternetten para kazanmak isteyenler için Kwai video uygulaması özel bir alternatif sunuyor. İnternette gerçek para veren uygulamalar arasında 2022 yılındaki en popüler olanlarından birisi de Kwai oldu. Çünkü para kazanma konusunda farklı alternatifleri bir arada sunuyor.

Kwai nedir?

Video paylaşım uygulaması olan Kwai artık adını sıkça duyduğumuz bir sosyal video ağıdır.

Advertisement

Peki Kwai kazanç sağlamak konusunda gerçekten yararlı mı? Bu soruyu merakla sorduğunuzu biliyorum. Evet, Kwai para kazanma konusunda gerçek bir uygulamadır. Ve Kwai içerik üreticilerine ödeme yaparak gerçek para veren bir uygulamadır.

İnternetten kazanç sağlamak için sizlere sunduğumuz alternatifler yalnızca bu kadarıyla kısıtlı değil. Para Kazandıran Oyunlar yazımıza göz atarak siz de kolayca internet üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz…

Kısa video içeriklerden oluşan uygulama internet dünyasındaki güncel içerik üretimlerine kulak veriyor. Bu yıl Youtube, short videolar için kendi platformundaki içerik üreticilerine özel bir bütçe ayırdığını açıklamıştı. Kwai ile benzerlik gösteren TikTok uygulaması da yine bu short video seçenekleriyle ünlenen programlardan birisi olmuştu.

Kısa video üretiminin hem dünyada hem de ülkemizde hızla yükselmesi de dikkatleri yeni bir programa çekti. Kwai kısa videoların izlendiği ve üretildiği bir platform olarak ilgi görmeye devam ederken kullanıcalara ödeme yapması onu birkaç adım daha öne çıkardı.

Belirli şartları yerine getiren kullanıcılara ödeme yapan Kwai, popülerliğini giderek arttırmakta olup şuan için yüz milyonlarca kullanıcı sayısını da giderek arttırmaktadır. Dünyanın farklı yerlerinden yüz binlerce kullanıcının yer aldığı kısa video platformu için ülkemiz üreticilerinin henüz yoğun olmadığını söyleyebiliriz.

Advertisement

Kwai ücretli mi?

Video paylaşım programı olan Kwai ücretsizdir. Hiçbir ücret ödemeden indirip kullanabilirsiniz.

Video paylaşımlarıyla ilgili iseniz sizler için hazırladığımz YouTube Kazanç Hesaplama yazısı içindeki Kazanç Hesaplama Porgramıyla izlenme sayısına göre gelirinizi hesaplayabilirsiniz.

Kwai Nasıl Kullanılır?

Kwai nasıl para kazanılır diye merak ediyorsan yapman gereken ilk şey telefonuna Kwai indirmek olmalı. Ardından Kwai giriş yapma seçeneklerinden bir kullanıcı profili oluşturmalısınız. Kwai kayıt olma seçenekleri arasında ayrıca Google ve Facebook hesabınızla da giriş yapmanız alternatif giriş yolları arasında bulunmakta.

Advertisement

Kwai programına üye olduktan sonra bu uygulama üzerinden birçok işlem yapabilirsiniz. Başkalarının çektiği videoları izleyebilir, dublaj videolarını siz çekebilir veya özgün video içerikler de üretebilirsiniz. Siz de Kwai para kazanma nasıl yapılır merak ediyorsanız anlatacağım şeyleri adım adım izleyebilirsiniz.

Kwai Para Kazanma Yolu

Kwai uygulamasını telefona indirdikten sonra üye olarak hesabını aktifleştirdikten sonra program sizden belirli şartları yerine getirmenizi istiyor. Belirli süreyle video içeriği yükleme, günlük hediye bonusları toplama, belirli sayıda video içeriği izleme gibi şartları yerine getiren kullanıcıların hesaplarına para yatmakta.

Kwai ne kadar para kazandırır?

Bunu tam bir rakamla belirtmek zordur. Kwai para kazanma şartlarını yetirdikçe artan bir ödeme miktarı olduğu için 1 dolardan başlayarak yüzbinlerce dolar kazanç sağlayanlar da vardır.

Kwai içeriklere ne kadar para veriyor?

Kwai görevlerini yerine getirdikçe cüzdanınızda Kwai koinleri birikir. Bu uygulamanın kendi para birimidir. 100 Kwai koin = 1 Dolar değerine karşılık gelir. İçerik ürettikçe, takipçi kazandıkça bu gelirler de artmaktadır.

Kwai Kimin?

Kwai, Çin merkezli şirket Kuaishou tarafından geliştirilmiş bir programdır.

Advertisement

Kwai İçeriklere Göre Ödeme Tutarı

Kwai içeriklere göre ödeme yaparken farklı algoritmaları göz önünde tutar. Bunlar profil leveli, takipçi sayısı (leveli belirlemek için) ve izlenme sayısı olarak değişmektedir.

Kwai levele göre yaptığı ödeme şu şekildedir;

 • S level hesap 480 Dolar (100 izlenme üzeri kurallara uygun 20 içerik)
 • A level hesap 336 Dolar (100 izlenme üzeri kurallara uygun 20 içerik)
 • B level hesap 192 Dolar (100 izlenme üzeri kurallara uygun 20 içerik)
 • C level hesap 120 Dolar (100 izlenme üzeri kurallara uygun 20 içerik)
 • D level hesap 96 Dolar (100 izlenme üzeri kurallara uygun 20 içerik)

Kwai izleme sayısına göre yaptığı ödeme ise;

 • 101-500 izlenme 0.80 Dolar
 • 501-1000 izlenme 1.4 Dolar
 • 1001-10.000 izlenme 3.2 Dolar
 • 10.001-30.000 izlenme 6.4 Dolar
 • 30.0001- üzeri izlenme 24 Dolar

Ayrıca belirli şartlar ile de bu ödeme sisteminin belirli çerçevesini oluşturan Kwai bu şartların da yerine getirilmesini istiyor. Kwai ek şartları ise genel hatlarıyla şöyledir;

 • Ayda 15 gün boyunca aktif video paylaşılmalıdır,
 • Aylık video başına görüntülenme en az 100 olmalıdır,
 • S ve A seviyeleri için 20 videonun en az 5’i ilk kez Kwai’de paylaşılmalıdır,
 • B seviyesi için 20 videonun en az 10’u ilk kez Kwai’de paylaşılmalıdır,
 • C ve D seviyeleri için 20 videonun en az 20’si ilk kez Kwai’de paylaşılmalıdır,
 • Kwai için çekilen videolar ilk 3 gün başka platformda paylaşılmamalıdır,
 • Video kalitesi %80 üzerin olanlara ek %5 bonus ödenecektir,

Bu şartlara ek olarak olumsuz etki yaratan hesabın aktif kullanılmaması gibi durumlarda kesintiler de olmaktadır.

Kwai Para Kazanma Şartları

Kwai internetten para kazanma uygulamaları arasında rakiplerini hızla geride bırakarak büyüyen bir platform olmuştur. Kwai kullanıcılara ödeme yapmak için belirli şartların yerine getirilmesini talep ediyor. Bu şartlarını yerine getiren kullanıcılara Kwai dolar olarak ödeme yaptığı için kur farkından dolayı da Türk lirası karşısında aylık çok yüksek kazançlar sağlamak mümkün oluyor.

Kwai ödeme sistemlerini farklı seviye kullanıcılara göre hesaplamıştır. Profilinizdeki level sayısını doğrudan yükseltmek mümkün ancak belirli bir şartı da var. Bu şart TikTok, İnstagram ve Youtube gibi hesaplarınızdaki takipçi sayısı ile doğrudan ilişkilidir.

Advertisement

Yani bu sosyal medya platformlarında ne kadar yüksek takipçiniz varsa Kwai de sizi bu sayıya göre level vermektedir. Bu level sayesinde de alacağınız ödeme miktarı değişmektedir. Ne kadar yüksek level alırsanız içerik başına size ödenecek miktar da o oranda büyüyecektir.

Yalnızca takipçi sayınız bir değerlendirme ölçüsü değildir elbette. Referans sistemiyle belirli ödüller dağıtan platform, sizin gönderdiğiniz bağlantı linkiyle kayıt olan üyeler başına size belirli bir bonus ödül dağıtmaktadır.

Buna ek olarak günlük bonus ile ödeme yapan uygulamada min. 3 dk günlük belirli bir video içerik izlemeniz durumunda size doğrudan bir hediye bonus verilmektedir. Bu içerik izleme görevleri de belirli oranda büyüyerek artmaktadır ve siz izleme yaptıkça görevler tamamlanarak size yine ek bonuslar verilir.

Elbette kazanç sağlamak için en iyi yöntem de kaliteli özgün içerikler üretmek olmakta. Kaliteli içerikler ürettikçe hem takipçi sayınız artacak hem de izlenme sayınız arttığı için daha çok para kazanacaksınız.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.