finansportali.net

BAYİLİK

Madame Coco Bayilik Şartları – 2022 Güncel Bilgiler

Madame Coco Bayilik

Türkiye’nin en büyük ev tekstili ürünleri zinciri olan Madame Coco bayilik şartlarını sizler için derledim. Madame Coco Franchise bedeli 2022 yılında ne kadar oldu? merak ediyorsanız öğrenmeniz gereken tüm bilgiler bu yazıda mevcut. Ayrıca o bayilik bedeli nelerdir ve bayilik başvurusu nasıl yapılır detaylarıyla ekledim.

Madame Coco bayilik veriyor mu diye araştırmanıza gerek kalmadı. Madame Coco bayilik almak istiyorum diyenler bu yazı sizler için! Markalardan bayilik almak için yapılması gerekli her şeyi yazdığım yazıda yatırımlarınızı güven içinde yapabileceksiniz. Madame Coco bayilik fiyatı ne kadar oldu öğrenmek için tek yapmanız gereken yazımı sonuna kadar dikkatle okumak…

Madame Coco Bayilik Nasıl Alınır?

Madame Coco yatırım yapmak için doğru bir tercih mi diyorsanız yazımı sonuna kadar okuyarak aylık kazançlarını öğrenebilirsiniz. Kar marjı ne kadar diye araştırıyorsanız bilmeniz gereken 2022 güncel verilerini sizler için bu yazımda topladım.

Advertisement

Bayilik ücreti için de 2022 yılı güncel fiyatlarını yazdığım yazımı sonuna kadar okuyarak yatırımlarınızı büyütebilirsiniz. Madame Coco mağazası açmak mantıklı mı? diye soran yatırımcılar için hazırladığımız yazıda geniş ürün yelpazesinden örneklere de yer vererek yatırımlarınız konusunda doğru karar vermeniz için sizi daha çok bilgilendirmeye çalıştım.

Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan Girişimcilik sayfasındaki En Yeni Bayilik Fikirleri ve Fiyatlarıyla işinizi kurabilir ve ayda on binlerce lira kazanabilirsiniz.

Madame Coco Bayilik Veriyor Mu?

Yatırımlarıyla büyümek isteyenlerin merak ettiği Madame Coco bayilik veriyor mu sorusunu bu yazımda ele aldım. Bayilik 2022 başvurusu ve ücretlerine geçmeden önce bilmeniz gereken bir takım şartlar ve bilgiler var.

Madame Coco bayilik başvuru şartları ile girişimcilik fikirlerinize bir katkı daha sunuyorum. Ev tekstili ürünleri mağazası açmak karlı iş fikirleri arasında önemli bir yere sahiptir. Firmaların verdiği bayilikler ile ayda on binlerce lira kazanmanız mümkün. Bayilik avantajlarını öğrenmek için yazımı sonuna kadar okuyarak iş fikirleriniz içinde yeni fikirlere sahip olacaksınız.

madame coco bayilik başvuru şartları ücretleri

Madame Coco Bayilik Şartları 2022

Yeni bir yatırım yaparak Türkiye’nin en büyük ev tekstili ve dekorasyon mağazalarından olan Madame Coco şubesi açmak mı istiyorsunuz? O halde firmanın bayiliğine ait güncel şartları dikkatlice okuyun.

Bayilik fiyatını ödeyerek mağaza açmak mümkün ama önce belirli şartları yerine getirirseniz… Bu şartların bazılarını liste halinde aşağıda sıraladım.

Advertisement

İşte Madame Coco bayilik şartları şunlardır;

 • Açmak istediğiniz mağazanın 400 metrekare ile 1000 metrekare arasında olması,
 • Mağazanın ayrıca minimum 40 metrekare deposu olması (Mağazanın %10’luk kısmı kadar),
 • Bayilik için seçilen mağazanın ön cephe genişliğinin en az 8 metre olması (AVM ve Cadde Mağazaları için bu şart değişkenlik gösterebilir),
 • Marka kullanım bedelinin ödenmesi. Bu bedel açılacak ülke, şehir ve bölgeye göre değişebilir hatta aynı bölgede yer alan AVM ile cadde mağazası olmasına göre değişiklik gösterebilir,
 • Bankadan teminat mektuplarının alınması,
 • Mağazayı açacak kişinin bu sektörde (parekende satış ve mağazacılık) tecrübesi bulunması (bu en önemli kriterler arasında yer almaktadır),
 • Talep edilirse müdür, personel gibi çalışma elemanlarının kadrosunun hazırlanıp sunulması,
 • Mağazanın açılacağı ülke/ bölge ve şehirdeki sosyo-ekonomik durum,
 • Bölgenin satış potansiyeli ve ticari işleyişi,

Bu şartlar içerisine eklenecek veya göz ardı edilecek şartlar bulunabilir. Yazımı sonuna kadar okuyarak franchise bedellerini kapsamlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

madame coco bayilik fiyatı

Madame Coco Bayilik Fiyatı

Madame Coco bayilik fiyatı yatırım yapacaklar için en önemli etkenler başında gelmektedir. Bayilik bedeli değişkenlik gösteren bir fiyat aralığındadır. Madame Coco mağazalarında, Deha Mağazacılık tarafından tüm dekorasyon ve dizayn işleri yapıldığı için metrekareye göre değişiklik göstermektedir.

Franchise bedeli olarak metrekare ölçüsünden ayrı olarak başvurulan ülke, şehir ve bölge de değişiklik gösterebilmektedir. Mağazanın dekorasyon bedeli de hesaplandıktan sonra size başvuru sürecinde bilgi verilmektedir.

Madame Coco Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Konseptlerin ana mağaza tarafından yapılması ve daha sonrasında yapılacak olan değişikliklerin de yine Deha Mağazacılık tarafından yapılması nedeniyle bu ücretler bölgelere ve yıllara göre değişiklik göstermektedir.

Madame Coco bayilik ücreti ortalama olarak 350 bin TL – 500 bin TL arasında değişmektedir.

Advertisement

Madame Coco bayilik ücretlerinde tüm dekorasyon fiyatları da yer almaktadır. Tüm organizasyonun ana şirket tarafından yapıldığı işleyişte maliyetler bölgenin şartları ve hammadde malzemelerinin fiyatları da hesaplanarak verilmektedir.

Bu doğrultuda güncel fiyatlar değişmektedir. Ayrıca yurtdışı için ayrı bir hesaplama yapılarak bayilik bedeli çıkartılacaktır.

Madame Coco Kâr Marjı Ne Kadar?

Madame Coco’dan franchise bedeli ödeyerek bayilik almak isteyenler için en önemli soru; Madame Coco bayilik kâr marjı ortalaması aylık ne kadar? Yatırımlarınızı büyütmek için bulunduğunuz girişim faaliyetlerinde elbette kazançlarınız güvende ve hızlı bir şekilde olmalıdır.

Madame Coco mağazası açmak isteyen bir yatırımcı önce aylık kazanç hesaplaması yapmak istemektedir. Madame Coco aylık ne kadar kazanır sorusunun net bir cevabı yoktur. Kar marjı %50 ‘yi geçen ürünlerde mağazanın AVM ile cadde mağazasında olması da aylık kazancı etkilemektedir.

Advertisement

Ürün başına kar marjı ortalaması yüzde 50 olan Madame Coco mağazalarında aylık kazançlar çok yüksek rakamlara ulaşmakta ve giderek yatırımcılardan daha çok talep görmektedir. Siz de yatırımlarınızı bu seçenekte yaparak aylık çok yüksek gelirler sağlayabilirsiniz.

madame coco bayiliğine başvuru nasıl yapılır

Madame Coco Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Madame Coco bayilik nasıl alınır? diye merak edenler için hazırladığımız bu yazıda bayilik başvurusu nasıl yapılır tüm detaylarıyla anlattım. Yazıyı dikkatlice okuyarak atacağınız adımlarda yatırımlarınızı doğru bir şekilde yöneterek daha çok para kazanabilirsiniz.

Madame Coco bayiliği nasıl alınır? diyorsanız işte sizin için rehber niteliğindeki yol haritası. Madame Coco Franchise başvuru formu için şirketin sitesindeki ilgili sayfalarından bilgileri doldurarak bayilik başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Göndediğiniz bilgiler doğrultusuna bayilik başvuru şartları göz önünde tutularak bir takım incelemeler yapılır, bu incelemelerde ise;

 • Sizin bu yatırımı yapmak için uygunluğunuz araştırılır,
 • Teminat ve şartları yerine getirmeniz konusunda ön bir araştırma yapılır,
 • Gerektiği takdirde sizden bayilik şartlarını karşılayabileceğinize dair görüşme talep edilir,
 • Mağaza ölçüleri, konumu, personeli hakkında detaylı bilgi istenebilir,
 • Daha önceki çalışma geçmişiniz hakkında bilgi sunmanız beklenir, mağazacılık sektöründeki tercübelerinizi anlatmanız istenmektedir.

Bu şartlar genel bir çerçeve olup bayilik şartlarını karşılamanız ve ücretlerini ödeyebilmeniz dahilinde gerekli görüşmeler yapılarak resmi işlemler başlatılır.

Advertisement

Madame Coco Ürünlerini Toptan Alım Yapma Şartları Nelerdir?

Madame Coco ürünlerini toptan alma şartları arasında 20 bin – 30 bin Euro arasında değişen bir aralıkta ürün alma şartı yer almaktadır. Toptan alım şartlarına ayrıca şirketin internet sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Madame Coco Nedir?

Türkiye’nin önde gelen ev tekstili ve dekorasyon mağaza zincirlerinden olan Madame Coco, Türkiye hariç 17 farklı ülkede daha satış yapmaktadır. Toplam 18 ülkedeki mağazalarıyla 350’yi geçen mağaza zinciriyle sektörde öncü olan şirket 2011 yılından beri Madame Coco Franchising sistemiyle büyümeye devam etmektedir.

Madame Coco franchise sistemiyle günden güne büyeyen bir şirket olmakta ve Deha Mağazacılık şirketine kayıtlı İstanbul merkezli bir işletme zinciridir. Bu zincir mağazalar bayilik verme yoluyla büyüyerek Türkiye’nin her illinde ve dünyanın önemli merkezlerinde adını duyurmuştur.

Advertisement

Madame Coco yurtdışı mağazalarının yanı sıra Türkiye’deki AVM içlerinde ve kent merkezlerindeki mağazalarıyla toplam 100 bin metrekareyi aşan bir zincir olmaktadır.

İlginizi çekeceğini düşündüğüm sitemizde yer alan Bayilik sayfasında EN YENİ BAYİLİK FİKİRLERİ VE BAŞVURULARINA ulaşabilirsiniz.

Madame Coco Kimin?

Yabancı sanılan şirket aslında Deha Mağazacılık Ev Tekstil Ürünleri adıyla kayıtlı olan Türk şirketin sahibi iş insanı İlhan Tanacı’dır.

Yerli yatırım olan Madame Coco genellikle isminden dolayı Fransız şirketi sanılır. Ancak adındaki Fransız esintisi sizi yanıltmasın. Kuruluşu Türk şirketi olan Madame Coco, Fransız tasarım ürünlerinden esinlendiği için bu ismi almıştır. Yabancı sanılan şirketler arasında olan Madame Coco yerli sermaye ile kurulmuş bir İstanbul şirketidir.

madame coco bayilerinde satılan ürünler

Madame Coco’da Hangi Ürünler Satılır

Madame Coco ev tekstili ve mutfak eşyalarıyla ön plana çıkan bir şirket olmaktadır. Ancak bu zincir mağazalarının satış yelpazesi epey geniştir. Mağazalarında banyo gereçlerinden, oturma odasına, mutfak eşyalarından neredeyse tüm tekstil ürünlerine kadar geniş bir ürün aralığı bulunmaktadır.

Madame Coco bayiliği üzerine yatırım fikriniz varsa doğal olarak aklınza gelen ilk sorulardan birisi de şu olacaktır. Madame Coco da ürün çeşitleri nelerdir? Bu sorunun cevabı çok kapsamlıdır. Çünkü birçok müşterinin cam ürünler, porselen ürünlerde ilk tercihi olan Madame Coco mağazalarında kişisel bakım ürünlerinden halı kilimlere kadar bir evin ihtiyacı olabilecek her şey mevcuttur. Mutfak eşyalarından, hediyelik eşyalara kadar aranılan her şey bulunabilmektedir.

Advertisement

Madame Coco’da satılan ürünler genel hatlarıyla şöyledir;

 • Halı ve Kilim Ürünleri
 • Nevresim Takımı ve Örtü Takımları
 • Bardak Çeşitleri
 • Yatak Örtüsü Çeşitleri
 • Battaniye Çeşitleri
 • Banyo Paspası ve Banyo Gereçleri
 • Kupa ve Madame Cocu Fincan Çeşitleri
 • Yemek Takımı ve Çatal Bıçak Setleri
 • Hediyelik Ürünleri

Bunlarla birlikte ev giyim ürünleri, mutfak için küçük el aletleri ve gereçleri, kozmetik ürünleri gibi yüzlerce çeşit ürün mağazalarda satışa sunulmaktadır. Listede yer alan Madame Coco ürünleri yalnızca çok satılan ürün kalemlerinden bazılarıdır.

Madame Coco Bayilerinin Çalışma Saatleri

Madame Coco çalışma saatleri ve şartları bayilik alacaklar için de önemli bir konudur. Madame Coco bayilerinin çalışma saatleri cadde mağazaları ve AVM mağazaları olarak değişmektedir. Genel itibariyle cadde mağazaları sabah 9 ile akşam 9 arasında olmaktadır.

Bununla beraber AVM mağazaları ise sabah 10 akşam 10 arasında değişkenlik göstermektedir. Bu iki mağaza çalışma saatlerinin de tersi olarak değiştiği istisnalar da bulunmaktadır.

Madame Coco Bayilik İletişim Bilgileri

Madame Coco müşteri hizmetleri iletişim numaraları ve diğer iletişim bilgilerini mağazacılık – bayilik ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler için bırakıyorum.

Advertisement

Adres: Deha Mağazacılık Ev Tekstili Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti Avni Dilligil Sokak Çelik İş Merkezi B Blok Zemin Kat 34394 Mecidiyeköy/İSTANBUL

Madame Coco Telefon Numarası: +90 212 267 27 51 – 52

Madame Coco Çağrı Merkezi Numarası: 0850 532 3300

Madame Coco bayilik başvuru fax numarası: 0 212 267 27 80

Advertisement

Madame Coco bayilik başvuru e – mail adresi: franchisin@madamecoco.com

Ayrıca internet sitesinde yer alan Whatsapp iletişimi de mevcuttur.

Madame Coco Franshise Alacaklar İçin Tavsiye ve Yorumlar

Madame Coco’dan bayilik almak istiyorum diyenler günden güne daha da artmaktadır. Kar marjlarının yüksek olduğu ev tekstili ve dekorasyonu ürünlerinde mağaza açmak gayet karlı iş fikirleri arasında yer almaktadır. Madame Coco franchise almak isteyenler konusunda bir takım hassasiyetler göstermektedir.

Mağazacılık sektöründe ve parekende satış deneyiminiz sizin Madame Coco bayiliği almanızda size büyük bir avantaj sunacaktır. Ekip ve çalışma arkadaşlarınızı belirlemeniz ve sunum şeklinde başvuruda iletmeniz de birçok şirket için bayilik alımlarında kolaylık sağlamıştır.

Advertisement

Ayrıca mağazayı açmak istediğiniz şehirdeki cadde ve alışveriş merkezlerindeki günlük kişi sayısına ve satış potansiyeline bakmanız sizin için büyük avantajlar sağlayacaktır. Ayrıca mal tedariği için lojistik sorunu olmayan bir bölgede mağaza seçmeniz size büyük katkı sunacaktır.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.