finansportali.net

BAYİLİK

Mado Bayilik Fiyatı Nedir? – BAŞVURU FORMU DOLDUR!

Mado bayilik fiyatı

Bir dükkan açarak kar elde etmek istiyor musunuz? Peki, dondurma ve tatlıyla aranız iyi mi? O zaman size harika bir önerim olacak. Hem dondurma konseptli bir dükkan açıp hem de çok iyi kar marjı elde etmeniz mümkün. Mado franchise alabilirsiniz! Mado bayilik fiyatı ve daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Girişimciler, yaptıkları yatırımı ikiye katlayacak sektörlere yönelmek istiyor. Mado bunun için harika bir fırsat. Marka Türkiye’de oldukça iyi biliniyor ve binlerce müşteriye sahip. Mado bayilik şartları için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Mado bayilik başvuru formu doldurup sürece başlayabilirsiniz. Şimdi detaylara göz atabiliriz!

Mado Franchise

Mado Bayilik Alın
Mado Bayilik Alın

Bir girişimci olarak bayilik veren firmalar hakkında araştırma yapıyorsanız karşınıza mutlaka Mado Bayilik çıkacaktır. Mado bayilik fiyatı ya da Mado bayilik şartları nedir gibi konulara az sonra değineceğim. Öncelikle Mado nedir bundan bahsedeyim.

İlk mağazasını Kahramanmaraş’ta açan Mado, uzun zamandır dondurma konseptiyle seviliyor. Şu anda Türkiye’de 200’den fazla şubesi bulunan Mado, artık cafe-restoran olarak hizmet veriyor.

Advertisement

Mado bayilik veriyor mu?

Evet, Mado bayilik veriyor. Üstelik Mado sadece Türkiye’ye değil Türkiye dışına da bayilik veriyor. Mado franchise sistemiyle gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Bunu biliyor musunuz?: Mado “Franchising Sistemini En İyi Uygulayan Marka” ödülünü aldı. 

Mado, bayilik şartları nedir konusuna geçmeden önce şunu da belirteyim ki, böyle ödüllü bir markadan bayilik almak size oldukça iyi kar getirecektir.

Mado Bayilik Şartları

Mado Bayilik Şartları
Mado Bayilik Şartları

Şimdi gelelim Mado bayilik alma şartlarına… Oldukça geniş bir sektöre sahip olan Mado bayilik alma için biraz kesenin ağzını açmanız gerekiyor. Mado bayilik fiyatı konusuna geldiğimde bunu daha detaylı anlatacağım. İşte Mado bayilik şartları:

 • Öncelikle girişimci bir ruha ve başarı motivasyonuna sahip olmanız lazım. Çünkü bu işlerde iyi bir girişimci olmanızın yanı sıra motivasyon da son derece önemli.
 • İnsan ve finans yönetimi ile ilgili tecrübeli olmanız gerekiyor. Sonuçta bir Mado bayilik almak sadece maddiyatla alakalı değil.
 • Mado bayilik başarılı bir iş tecrübesi şartını zorunlu tutmuyor. Ama yine de bu alanda başarılı bir iş tecrübesine sahipseniz Mado bayilik almak için şansınız artabilir.
 • En az 150 metrekare olan bir dükkan seçmeniz lazım.
 • Seçeceğiniz dükkanın müşteri kapasitesinin yoğun olduğu caddelerde ya da AVM içerisinde olması önemli.
 • Açık alan zorunluluğu bulunuyor, bu yüzden bahçe- teras kullanım alanları olmalı.
 • Yüksek bütçeli yatırımları kaldırabilme potansiyeliniz olmalı. Evet, Mado bayilik için istenilen yatırıma sahip olmanız gerekiyor.

Eğer Mado Bayilik gibi kafe tarzında  alternatif bir yatırım arıyorsanız Özsüt Bayilik ile ilgili yazımı da okuyabilirsiniz. Ama önce bu yazımı bitirin. 🙂

Mado Bayilik Türleri

Mado Bayilik Türleri
Mado Bayilik Türleri

Mado bayilik için üç çeşit konsept bulunuyor.

Mado bayilik konseptleri neler?

Advertisement

– Mado Cafe Konsepti
– Mado Corner Konsepti
– Mado Nokta Konsepti

Her konsept için istenilen şartlar değişebiliyor. Örneğin dükkan boyutları, bütçe miktarları, içerisinde bulunacak çeşit miktarı gibi detaylar bulunulan şehre ve çalışma prensiplerine göre de farklılık gösteriyor. Aynı şekilde Mado bayilik fiyatı da değişiyor. Bu konuda en detaylı bilgiyi firma yetkililerinden alabilirsiniz.

Mado Bayilik Başvuru Nasıl Yapılır?

Mado Bayilik Başvuru
Mado Bayilik Başvuru

Mado bayilik şartları için uygunsanız ve “Ben Mado bayilik almak istiyorum” diyorsanız, o zaman sıra geldi başvurunuza.

Mado bayilik başvuru nasıl yaparsınız? İşte adım adım Mado bayilik başvurusu:

 • Mado bayilik alma için öncelikle siteye girmeniz ya da telefonla iletişime geçmeniz gerekiyor. Eğer siteden başvuru yapacaksanız, “Mado bayilik başvuru formu” na tıklayın.
 • Ardından gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Bu bilgiler sayesinde Mado bayilik alma için uygun musunuz, Mado bayilik fiyatı için uygun bütçeniz var mı bunlara bakılıyor.
 • Değerlendirme yapıldıktan sonra firma yetkilileri size geri dönüş yapıyor. Dükkan açmak istediğiniz yer belirleniyor ve inceleniyor. Eğer isterseniz Mado bayilik için beraber yer seçebilirsiniz.
 • Bu süreçte firma yetkilileri yine de çok detaylı incelemeye devam eder. Sonuçla ilgili tahmini rapor hazırlanır.
 • Bu rapor sunucunda eğer Mado bayilik şartları ve Mado bayilik fiyatı için bütçenizde bir sıkıntı yoksa bu size bildirilir.
 • Böylece karşılıklı anlaşmayla Mado franchising sözleşmesi imzalanır. İstedikleri evraklar Mado franchise için teslim edilir.
 • Mado mimarı gerekli adımları belirler ve iş kurulum sürecine başlanır.
 • Yine Mado mimarları tarafından dükkan dizayn maliyetleri belirlenir.
 • Bütçe onaylanınca da Mado yetkilileri kafeyi dizayn etmeye başlar.

Bunu da okuyun: Wafflecı Akın Bayiliği

Mado Franchising Avantajları Neler?

Mado Franchising Avantajları
Mado Franchising Avantajları

Mado franchise sistemi size birçok avantaj sunuyor ve  desteklerde bulunuyor.

Mado bayilik alma sayesinde kendi işinizin sahibi oluyorsunuz, riskleri azaltılmış bir işletmeniz oluyor. Zengin insan ilişkileriniz oluşuyor ve kişisel anlamda gelişimler sağlayabiliyorsunuz.

Advertisement

Bunların yanı sıra Mado bayilik size, doğru yer seçiminde, personel işe almada ve takibinde de yardımcı oluyor. Ayrıca, bilgi danışma hizmeti, pazarlama desteği, ekipmanların ve ürünlerin güncelleştirilmesi ve bölge koruma sistemi gibi birçok destek de sağlıyor.

Mado Bayilik Maliyeti 2022

mado franchise bedeli
Mado Franchise Bedeli

Mado bayilik fiyatı ne kadar? Merak ediyorsunuz değil mi? Mado bayilik bedeli, biraz yüksek gelebilir. Bunun sebebi de Mado bayilik konseptinin geniş bir alana sahip olması ve yurt dışına da açılması. Mado bayilik maliyeti detayına girmeden önce şunun garatisini vereyim: Kesinlikle karşılığını alıyorsunuz.

Mado franchising bedeli bulunduğunuz şehre göre değişiyor.

Mado bayilik ücreti ne kadar?

Mado Cafe Konsepti ve Mado Corner Konsepti için  yatırım maliyetleri 500 bin TL – 1 milyon TL. Mado Nokta Bayilik Konsepti için de yatırım bedeli 600 bin TL – 1,5 milyon TL arasında değişim gösteriyor.

Advertisement

Mado bayilik ücreti ile ilgili çok net bilgileri ancak başvuru yaptıktan sonra firma yetkililerinden alabilirsiniz. Çünkü dediğim gibi, birçok etkene bağlı olarak Mado bayilik maliyeti değişiyor.

Kar getirecek başka iş alternatiflerine de bakabilirim diyorsanız, Karlı Bayilik Sağlayan Firmalar hakkındaki yazımı okuyabilirsiniz.

Mado Bayilik Kar Marjı Nedir?

Mado Franchise kar marjı
Mado Franchise Kar Marjı

Evet şimdi geldik oldukça önemli bir konuya. Mado bayilik fiyatı nedir öğrendik. Peki, Mado bayilik aylık kazanç  ve kar marjına değinelim

Mado bayilik kar marjı ne kadar?

Ortalama Mado bayilik kar marjı yüzde 45 – yüzde 50 oluyor. Bu oran kesinlikle bulunduğunuz yere, müşteri yoğunluğuna ve hatta seçtiğiniz konsepte göre bile farklılık gösterebilir.

Advertisement

Mado aylık kazanç için şunu söyleyeyim: Örneğin, Mado bayilik fiyatı için 750 bin TL yatırım istendi. Bu harcadığınız bütçenin sizin açınızdan kara dönüşmesi için çok yoğun bir bölgede olmanız ve müşterilerinize kendinizi sevdirmeniz gerekiyor.

 • Günlük cironuzun 5 bin TL olduğunu varsayalım…
 • Aylık olarak kazancınız 150 bin TL olacaktır. 
 • Her gün bu oranda gitseniz bile bir yıl sonunda giderlerinizi de çıkardığınızda elinizde yaklaşık 1 milyon TL kalacaktır.

Zaman  geçtikçe kar marjınız da artacak, Mado bayilik almanın aslında güzel bir kazanç sağladığını göreceksiniz. Mado bayilik kaç para? Şartları neler? Artık bilgi sahibisiniz!

Ayrıca bakınız:  Kahve Dünyası Bayilik Almak

Mado Bayilik İletişim

Eğer aklınıza yattıysa ve Mado bayilik fiyatı ya da Mado bayilik kar marjı ile ilgili daha fazla detay istiyorsanız o konuda da yardımcı olacağım. Mado franchise iletişim bilgilerini buraya bırakıyorum.

 • Mado bayilik için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. Buradaki Mado bayilik başvuru formu nu doldurabilirsiniz.
 • Şehrinizde bulunan bir şubesine gidip yetkiliyle görüşmek isteyebilirsiniz ya da sizinle iletişime geçmelerini söyleyebilirsiniz.
 • mado@mado.com.tr mail adresine “Mado bayilik almak istiyorum” diye isteğinizi açıkça belirten bir mail atabilirsiniz.
 • Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz: 0800 535 10 01

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

3 Yorum

 1. ELMİRA

  28 Mart 2022 at 21:20

  merhaba ben Elmira KIRGIZSTAN ülkesine veriyormuşsunuz nasıl başvura bilirim ve bide forum doldurmak istedim amma Turk vatandaşları için oldugunu sonra fark ettim. Teşekkür ederim cevap bekliyorum

 2. Güven

  10 Ocak 2022 at 19:38

  Merhabalar,Mado yurt dışına lojistiği nasıl sağlıyor yada yurt dışındaki menüleri nasıl tamamlıyor

  • Gulden Editor

   11 Ocak 2022 at 09:29

   Merhaba, Mado franchise ekibiyle irtibata geçerek bilgileri öğrenebilirsiniz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.