finansportali.net

EVDE EK İŞ

Mersin Evde Ek İş Başvurusu – 2022 GÜNCEL BİLGİLER!!

Mersin evde ek iş

Ayda en az 5.000 TL kazanmak ister misiniz? Hem de evinizden çıkmanıza gerek kalmadan… !

Evde ek iş yaparak para kazanmak kim istemez? Hele boş vakti olan kişiler için mükemmel bir fırsat. Bu durumda özellikle ev hanımları ev ekonomisine destek olmak için Mersin paketleme işi gibi çeşitli evde ek iş ilanlarına başvurabilirler. Mersin evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları, İŞKUR üzerinden başvuru fırsatları ve daha fazlası…

Mersin evde ek is ilanları  içinde azımsanamayacak kadar çok. Burada önemli olan ilanlara ve firmalara erişmek. İşte bu yazıyı okuduktan sonra bilmeniz gereken her şeyi öğrenmiş olacaksınız…

Advertisement

O zaman lafı uzatmadan Mersin evde ek iş ile ilgili  ayrıntılara girelim! 🙂

Kimler Evde Ek İş Yapabilir?

Kimler Evde Ek İş Yapabilir?

mersin evde ek iş

Evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, bu işi yapıp yapamayacağınızı bilmeniz gerek. Peki kimler eve ek iş alabilir? Hiç endişelenmenize gerek yok çünkü anlaşacağınız firmalar sizden eğitim durumu ya da tecrübe beklemiyor. Daha önce paketleme işi yapmamış olabilirsiniz. Sorun değil…

İş hakkında fikriniz olduğunu göstermeniz yeterli. Aşağıdaki başlıkta hangi işleri, nasıl yapabileceğinizi söyledim. Bunun dışında Mersin evde ek iş için illa merkezde mi oturmak gerekiyor? diye düşünebilirsiniz. Hayır, Mersin’de;  Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar ve Mut ilçelerinden de evde ek iş yapabilirsiniz.

Ev hanımları için evde ek iş büyük bir fırsat dedim ama ek gelir ihtiyacı olan herkesin değerlendirebileceği bir iş fırsatı. O yüzden öğrenciyseniz ve cep harçlığına ihtiyacınız varsa da değerlendirebilirsiniz.

Ancak bazı firmalar çalışacakları kişilerin reşit olmasınız istiyorlar. 18 yaşından büyük ve iş yapmanıza engelleyecek bir engeliniz yoksa, eve ek iş alabilirsiniz.

Şimdi hangi işleri yapabileceğinize bakalım mı?

Alakalı yazı: Evde yapılacak ek işler

Advertisement

Mersin’de Evde Ek İş Olarak Neler Yapılabilir?

Mersin'de Evde Ek İş

Mersin paketleme işi

Mersin evde iş imkanı çok çeşitli diyebilirim. Özellikle son dönermlerde firmalar evlere ek iş konusunda çok çeşitlendir. Birçok sektörden firma evlere ek iş veriyor. Neden? diyecek olursanız, firmalar bünyelerinde işçi çalıştırmak yerine paketleme işleri gibi uygun işleri evden çalışabilecek durumdakilere veriyor. Her iki taraf içinde avantajlı bir iş olduğunu söyleyebilirim. Evde yapılabilecek işler örnek olarak şu şekilde:

Yukkarıda sıraladığım gibi birçok evde ek iş imkanı var. Bunlar dışında da listeyi uzatabilmek de tabi mümkün. Hangisi size uygun ve müsaitse ona başvuracaksınız. Paketleme işleri ile ilgili detaylı ilgiler için de yazıların üstüne tıklamanız yeterli..

Mersin Evde Paketleme İşi

Mersin evde iş imkanı için paketleme işleri çok yoğun. Sadece Mersin’de değil, Türkiye’nin birçok yerinde paketleme işleri evlerden yapılabiliyor. En uygun iş diyebilirim. Birçok sektörden firma, evlere paketleme işi verebiliyor. Örneğin pandemi sürecinde maske paketleme işleri vardı. Hala daha Mersin evde maske paketleme işi için ilanlar arayabilirsiniz. Aşağıdaki paketleme işlerini inceleyebilirsiniz.

Mersin Evde Ek İşle 5.000 TL Kazan!

Mersin paketleme işi

Mersin evde ek iş kazancı

Mersin evde ek iş fırsatıyla ne kadar kazanacağınızı merak ediyor olmalısınız! Önce şunu söylemeliyim ki evde ek iş yapacağınız işin yoğunluğuna göre değişiyor. Ortalama örnekler üzerinden gidebilirim. Böylece aklınızda bir fikir oluşmuş olacak.

Örnek 1 ⊗

Örneğin, Mersin’de bir organizasyon fabrikası ile anlaşma sağladınız ve size paket başı 1 TL vereceklerini söylediler. Davetiye katlama işini siz bir ay boyunca yaptınız ve toplamda 5000 adet teslim ettiniz. Böylece elde edeceğiniz kazanç 5.000 TL olacak.

Örnek 2 ⊗

Advertisement

Bir diğer örnek de ütü yapma işi olabilir. Bu işi aldığınızı farz edelim. Böylece ay sonunda 6.000 ya da 7.000 TL kazanabilirsiniz.

Örnek 3 ⊗

Ayda toplam 5000 paketleme istenen bir iş aldınız. Paket başına 1 TL veriyorlar. Örneğin,Mersinde evde sabun paketleme işine başladınız. Ay sonunda teslim ettiğinizde elde edeceğiniz para 5.000 TL olacak.

NOT: Eğer daha fazla para kazanmak istiyorsanız hızlı olmanız ve teslimatınızı tam zamanında yapmanız da oldukça önemli. Hatta paketleme işinde sayıyı size bırakıyorlarsa o zaman daha fazla paketleme yapmak da tamamen size kalmış… Bu sayede ayda 5.000 TL yerine 6.000 TL hatta daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. 

Advertisement

Paketleme işi veren firmalar yazısına tıklayarak firmalar konusunda daha çok bilgi öğrenebilirsiniz.

Mersin Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Mersin evde ek iş fırsatları için aradığınız firmaları nasıl bulabilirsiniz?

Çok basit bir yöntemi var. Yapmanız gereken şeyler sadece aşağıda anlatacaklarım kadar:

 • Arama motorunuza girin.
 • “Mersin organizasyon fabrikaları” yazın.
 • Haritalar kısmına girin ve işte bütün fabrikalar isimleri ve iletişim bilgileriyle karşınızda.

Şimdi yine benzer bir yöntemle telefon numaralarını bulalım.. 🙂

Mersin Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

mersin evlere ek iş iletişim bilgileri

mersin evlere ek iş iletişim bilgileri

Mersin evde ek iş için bilmeniz gerekenleri sizlere sıraladım. Şimdi sıra geldi Mersinde evde paketleme işi iletişim bilgilerine. Firmaları kapı kapı gezmek yerine telefon numaralarından arayıp, eve ek iş verip vermediklerini sorabilirsiniz.

Bir örnek üzerinden gidelim. Bu örneği çeşitlendirmek size kalmış. Mersin’de evde sabun paketleme işi yapmak istediğinizi düşünelim. Şöyle bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Google arama motorunu açın
 2. “Mersin organizasyon şirketi” yazın
 3. Arama tuşuna basın
 4. Haritalar butonuna tıklayın
Mersin evde paketleme işi veren firmalar

Mersin evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları

Karşınıza şöyle bir sonuç çıkacak. Buradaki kırmızıyla işaretlediğim yerde firmaların telefon numaraları ve adresleri var. Arayıp konuşabilirsiniz. Mersin Mezitli evde ek is ilanları için de böyle arama gerçekleştirebilirsiniz. Bana kalırsa ilçe sınırlaması yapmasanız daha çok firmaya erişebilirsiniz.

Mersin Evde Ek İş İlanları

Mersin Evde Ek İş İlanları

Mersin evde is ilanları 2022

Şimdi sizlere Mersin evde ek iş ilanları için nasıl başvuruda bulunacağınızı anlatacağım. Mersin evde iş ilanları için iş bulma sitelerini değerlendirebilirsiniz. Örneğin sahibinden.com ve Jooble.org sitelerindeki Mersin evde ek iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

İş bulma siteleri dışında eve ek iş veren firmalar bazen sosyal medyadan da yararlanmakta. Özellikle Facebook grupları buna örnek. Mersin evde ek iş Facebook grubuna dahil olabilirsiniz. Buna benzer birçok grup var. Takipte kalmanızı öneriyorum.

Advertisement

Kargo ile evlere iş veren firmalar olduğunu biliyor muydunuz? Tıklayıp kargo ile eve iş veren firmalar hangileri? öğrenin!

Mersin İŞKUR Evde Paketleme

Mersin İŞKUR Evde Paketleme

Mersin İŞKUR Evde Paketleme

Mersin evde iş ilanları 2022 yılı için bilgi vermeye devam ediyorum. Mersin evde ek iş ilanları için İŞKUR’u değerlendirebilirsiniz. İŞKUR aracılığıyla evlere ek iş veren firmalar olabiliyor. İş ilanlarına erişmek ve başvuruda bulunmak için İŞKUR’a üye olmanız gerekiyor.

Konuyu daha detaylı olacak şekilde size anlatmıştım. Öğrenmek ve nasıl başvuracağınızı görmek için İŞKUR evde ek iş başvuru yazısını şimdi okuyun. İŞKUR ile alacağınız işler güvenilir firmalarla çalışmanın en etkili yollarından birisi.

 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

9 Yorum

 1. Nihal akin

  26 Haziran 2022 at 16:31

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 2. Diana

  13 Mayıs 2022 at 15:31

  Evde paketleme işi istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.