finansportali.net

İŞ BULMA

Müşterisi Hazır İşler – 15 ALICISI HAZIR İş Fikri!

müşterisi hazır işler

İş kurmayı mı düşünüyorsunuz❓ Müşterisi hazır işler bularak garanti işler yapabilirsiniz. Üstelik öyle büyük sermayeler de gerekmiyor. Sizlere farklı farklı sektörlere ait alıcısı hazır işler sundum. Online işler, ticarette en çok para kazandıran işler, evde yapılabilecek işler gibi birçok seçeneğiniz var. ✅

Bunlar araştırmalarıma göre gerçekten her daim müşterisi olan işler. Para kazanmak için müşterisi olan işler için çaba sarf etmeniz sizin için çok avantajlı olacak. Ben de bu konuda yanınızdayım! Sizlere 2023 için 15 tane müşterisi hazır işler sıraladım… 😉

Eminim sıraladığım başlıklar içerisinden kendinize uygun bir iş bulabileceksiniz. Hatta birden daha fazlasını bile belki değerlendirmek isteyebilirsiniz. Neden olmasın? Öyleyse lafı daha fazla uzatmıyor ve listemize geçiyorum.

Advertisement

1- Spor Salonu Açmak

müşterisi hazır işler
müşterisi hazır işler

Son yıllardda insanların spor salonlarına ne kadar ilgi gösterdiğinin farkında mısınız? Birçok insan sağlıklı olmanın baş adımının spor olduğunun farkında. Müşterisi hazır işler arasında spor salonu açmak bu yüzden gayet mantıklı bir başlık oluyor.

Her insan spor yapmak için vakit bulup kendine bir alan yaratamıyor. Bu yüzden spor salonlarını tercih ediyorlar. Eğer çevrede spor salonu bulunmayan bir yere spor salonu işletmesi açarsanız, inanılmaz paralar elde edebilirsiniz.

Toptan ticaret işi yapmak istiyorum! Diyorsanız tıklayın…

2- Kargo Şubesi Açmak

Müşterisi Hazır İşler
kazancı hazır işler

Sizlere müşterisi hazır işler içerisinden kargo şubesi açmayı önereceğim. Biliyorsunuz ki artık E – ticaret hiç olmadığı kadar daha fazla. Bu durum kargo şirketlerinin inanılmaz ciro elde etmesine sebep oldu. Sektörde çok başarılı kargo firmaları bulunuyor. Siz de kargo bayiliği alarak çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Her gün müşterinizin olacağının garantisini verebilirim. Franchise vere kargo firmaları için elbette elinizde bir sermaye bulunması gerekiyor. Sermayeniz çalışacağınız firmaya ve yaşadığınız şehre, konuma göre değişiklik gösterecektir.

3- Instagram Butiği Açmak

Müşterisi Hazır İşler
müşterisi hazır işler

Ticarette en çok para kazandıran işlerden birisi giyim sektörü… Artık birçok giyim, aksesuar mağazaları kendileri için bir Instagram butiği oluşturuyor. Shopier aracılığıyla güvenle satış yapabilirsiniz. İnsanlar Instagram alışveriş yapmayı o kadar benimsediler ki artık fiziksel mağazalardan bile daha çok tercih edilebiliyor.

Fiziksel mağaza açmak yerine internet mecrasından faydalanacağınız için sermayenizde oldukça düşük oluyor. Türkiye’nin diğer bir ucuza dahi satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ve güzel ürünleriz varsa, Instagram butiği açmak her daim alıcısı hazır bir iş diyebilirim.

Advertisement

Evden para kazandıran işler yazısı okumayı tercih edebilirsiniz. ✅

4- Fırıncı Açmak

Müşterisi Hazır İşler

Müşterisi hazır işler içerisinde en popüler sektörlerden birisi gıda. Biliyorsunuz ki gıda sektörüne ilgi asla bitmiyor. Fırınlarda hergün düzenli alıcısı olan işler arasında. Her gün insanlar ekmek, simit, poğaça, pasta almak için fırınlara uğrarlar.

İlginizi çekebilecek bir yazı: Halk ekmek bayiliği açmak

Başarılı bir şekilde fırın işletirseniz eğer, bu işten çok kazançlı çıkarsınız. Açacağınız fırının işlemesi çok önemli bir mevzu. Fırının işlemesi için iki önemli nokta var. Birincisi dükkan konumu, ikincisi ürün lezzet ve kalitesi. Bu ikisi başarılı olduktan sonra her gün net olarak müşteriniz olacaktır.

5- Tamir ve Onarım

Müşterisi Hazır İşler
müşterisi hazır işler

Büyük, küçük şehir fark etmeksizin tamirciler, bakım servisleri her zaman müşterisi olan işlerden birisi. Özellikle merkezi bir konumda tamirci açarsanız, çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Son yıllarda tamirci, bakım, onarım servislerinde rakebet azaldı. Bunu fırsata çevirebilirsiniz.

Bilgi birikiminiz varsa, düşük sermaye ile kendinize bir işletme kurabilirsiniz. İşinde uzman personellerle çalışabilir ve daha çok iş alabilirsiniz. Hem eve hizmet verebilir hem de dükkanınızda tamir, onarım işleri yapabilirsiniz.

Ne iş yapabilirim?diyorsanız bu yazı sizin için! ✅

Advertisement

6- Market İşletmek

alıcısı hazır işler
alıcısı hazır işler

Perakende sektörü müşterisi hazır işlerden birisi. Bunun için market açmayı düşünebilirsiniz. Sıfırdan marka kurup, market açma fikri sizi endişelendiriyorsa eğer market bayiliği almayı düşünebilirsiniz. Bayilik veren marketler yazısını okuyabilir ve hangi marketlerden bayilik alabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Marketler iyi bir konuma açıldığı taktirde aylık cirosu çok yüksek olan bir iştir. Kendinize güveniyorsanız ve iyi bir sermayeye sahipseniz market açma iş fikrini bir düşünebilirsiniz.

Daha küçük bir işletme istiyorsanız yine tekel bayi açmak sizin için bir fikir olabilir. Tekel bayi açmak için hazırladığımız şu yazıya göz atmak isteyebilirsiniz: Tekel bayi açmak

7- Kaz – Hindi Yetiştiriciliği Yapmak

Müşterisi Hazır İşler
kaz ve hindi yetiştiriciliği

Müşterisi hazır işler içerisinde kaz ve hindi yetiştiriciliğini görmeniz sizi şaşırttı öyle değil mi? Son dönemlerde o kadar fazla rağbet gören bir iş oldu ki bunu sizinle paylaşmam gerekiyor. Oldukça düşük bir sermayeyle bu işe başlayabilir ve çok iyi paralar kazabilirsiniz.

Kaz yumurtalarının fiyatları ortalama 18 TL olup, yetiştiriciliğini yaparak ortalama 300TL’ye rahatça satabilirsiniz. Hindi yumurtaları ise 7 – 8TL oluyor. Yetiştirdiğiniz hindileri de ortalama olarak 200 TL’ye satabilirsiniz. Düzenli olarak hazır müşterileriniz mutlaka olacaktır.

8- Ev Yapımı Gıda Satışı

Müşterisi Hazır İşler

Eğer mutfakla aranız iyiyse size harika bir önerim olacak. Sermayesiz olarak evinizdeki mutfağınız sayesinde para kazanabilirsiniz. Ev yapımı olarak yapıp satabileceğiniz birçok gıda var. Yaprak sarması, mantı, salça, börek gibi akla gelebilecek birçok ürün var.

Bu ürünleri yapmakta başarılırsanız, pazarlara, fuarlara, gıda satışı yapan dükkanlara ürünlerinizi satabilirsiniz.  Müşterisi hazır işler arasında sermayesi çok düşük bir iş arıyorsanız, ev yapımı gıda satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Advertisement

N11 gibi E – ticaret sayfalarından satış gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize bir E – ticaret sitesi açarak dahi satış yapabilmeniz mümkün.

Rent A Car açmak yazına göz atabilirsiniz. ✅

9- Emlakçı Açmak

Müşterisi Hazır İşler
kazandıran alıcısı hazır işler

Her yıl Türkiye’de birçok konut inşa edilmeye devam ediyor. Birçok konut da el değiştiriyor. Bu konutların satılması için emlak firmalarına ihtiyaç duyuluyor. Her yıl milyonlarca konut, emlak şirketleri tarafından satılıyor.

Ülkemizde de müşterisi hazır işler arasına rahatlıkla alabiliyorum bu sektörü. Eğer sıfırdan bir emlak firması kurmak istemezseniz, franchise veren emlak firmaları ile ortak çalışabilirsiniz. Yıllık kar marjınız, satış yapabildiğiniz sürece yüzde 70’den aşağı inmeyecektir.

10- Hazır Ofis İşletmek

Müşterisi Hazır İşler
kazançlı işler

Son yıllarda çok popüler hale gelen bir iş fırsatından size bahsedeceğim. Paylaşımlı ofisler son dönemlerde inanılmaz rağbet görüyor. Sermayeniz varsa, geniş bir ofis kiralayarak, ofisi bölmelere ayırabilirsiniz. Dekorasyonu ve donanımları gerçekleştirilen ofisinizi, aralıklarla başka insanlara kiralayabilirsiniz.

Evde çalışmanın arttığı dönemde insanlar ortak paylaşımlı ofisleri kiralıyorlar. Ofise harcadığınız sermayeyi, kiralama yaparak kısa sürede çıkartabilirsiniz. İ

Advertisement

İyi bir yere açılan ofis, alıcısı hazır işler arasına giriyor. Böylelikle karınız inanılmaz yüksek olacak!

11- Petshop Açmak

Alıcısı hazır işler
Alıcısı hazır işler 2023

Alıcısı hazır işler 2023 için bu başlık harika! Artık birçok kişinin evinde evcil hayvanı var. Petshop bulunmayan bir yere açacağınız dükkan ile çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Müşterisi hazır işler içerisinde rahatlıkla ele alabiliyorum.

Evcil hayvanlarımıza gerekli eşyaları buralardan sağlıyoruz. Hal böyleyken iyi bir konuma açılmış petshop ile her gün çok iyi ciro elde edebilirsiniz. Hatta bu konuyla ilgili ayrıntılı bir yazı yazmıştım. PetShop açmak yazısını okuyun ve öğrenin.

12- Cafe Açmak

Kısa sürede para kazandıran işler
Kısa sürede para kazandıran işler

Harika bir konuma açılmış bir cafenin işlemediğine şahit olmak zor. Elbette buradaki en önemli şart ve kalite. Son yıllarda özellikle butik kafelerin çok fazla işlediğini görüyoruz. Minik bir butik kafe açabilir ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Müşterisi hazır işler arasında kesinlikle cafe açmak yadsınamaz! 😉 Bence siz bunu bir düşünün… Hatta başarılı firmaların bayiliklerini alarak da kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Örneğin Kahve Dünyası bayilik yazısını okuyabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

13- Kırtasiye Açmak

işler toptan
işler toptan

Kırtasiye dükkanı açmak 2023 yılında da müşterisi hazır işler içerisinde yer alıyor. Özellikle fark ettiniz mi? Okul çevresinde açılan kırtasiyelerin uzun yıllardan beri hizmet verdiğini görüyoruz. Ufak bir kırtasiye dükkanı açsanız dahi zamanla büyütebilirsiniz.

Alıcısı hazır işler 2023 yılında arıyorsanız, kırtasiye açmayı aklınızın bir köşesinde bulundurun bence!

Advertisement

İLGİNİZİ ÇEKECEK!

Küçük üretim işleri ile para kazanmak ister misiniz? Kolay imalat fikirleri sıraladığım yazıma göz atın!

14- Güzellik Salonu Açmak

yüksek kar marjı işler
yüksek kar marjı işler

Güzellik sektörü her geçen gün gelişiyor! Böyle bir dönemde güzellik salonlarının alıcısı hazır müşterileri mevcut. Lazer epilasyon, kirpik lifting, tırnak protezi gibi onlarca sayabileceğimiz hizmet var. Bunların çoğu da getirisi yüksek işler.

İşlemlerin bir çoğu belirli aralıklarla gerçekleştiriliyor. Bu da şu demek: Her zaman düzenli müşterileriniz olacak! Güzellik salonu açmak yazısını okuyabilirsiniz.

15- Sigorta Acentesi Açmak

Sigorta Acentesi Açmak
Garanti para kazandıran işler

Türkiye’de en çok para kazandıran işler içerisinde sigorta acentesi açmak var. Müşterisi hazır iş fikirleri için de elbette güzel bir seçenek. Sigorta acenteleri günümüzün olmazsa olmaz işletmelerinden birisi. Siz de sigorta acentesi açmayı düşünebilirsiniz.

Diğer sıraladığım işler arasında belki de en çetrefillisi. Bu yüzden mutlaka sizler için yazmış olduğum Sigorta acentesi açmak yazısını okuyun. Bütün ayrıntıları anlattım!

16- Organizasyon Şirketi Kurmak

Organizasyon İşi Nasıl Yapılır
müşterisi hazır işler

Müşterisi hazır işlerden birisi de 2023 yılında organizasyon şirketi açmaktır. Birçok organizasyonun yürütülmesi için şirketler ile çalışılıyor. Belli bir sermayeniz varsa, bunu organizasyon işine verebilirsiniz.

Nişan, düğün, toplantı gibi küçük – büyük organizasyonların sorumluluğunu alarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz! Detayları için organizasyon şirketi kurmak hakkında hazırladığım rehber yazıyı okuyabilirsiniz.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Gemi Adamı Belgesi Nasıl Alınır? 2023 için TÜM BİLGİLER! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. halil

    26 Eylül 2021 at 09:42

    müşterisi hazır olan en güzel iş çoçuk oyun otamat makinaları işi dir buyrun beraber kazanalım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

İŞ BULMA

Bim Çalışma Şartları 2023 | Çalışma Saatleri ve Maaşları!

bim çalışma şartları

Türkiye’de markette çalışmak isteyen binlerce kişi var. En çok araştırılan konu ise Bim personel alımı yapıyor mu? Sizler için Bim çalışma şartları incelemesi yaptık! Bim’e girmek için şartların tamamını öğreneceksiniz… Ek olarak zamlı haliyle güncel Bim maaşları 2023 bilgilerini açıklayacağız. Bim’de çalışmak zor mu? Çalışma saatleri nasıl? Hepsine değindik… Bim part time çalışma saatleri ilginizi […]

Okumaya devam et

İŞ BULMA

Gürcistan İş İlanları 2023 | Kariyer Siteleri ve İş İmkanları

gürcistan iş ilanları

Gürcistan iş ilanları arayışında mısınız? Sizler için kariyer sitelerini ve nasıl iş başvurusu yapacağınızı anlatacağız! Gürcistan’da çalışmak istiyorum diyorsanız, bu içerik tam olarak size göre… Gürcistan iş olanakları bakımından oldukça iyi durumda ülkelerden birisidir. Ancak vasıflı işlerde şansınız daha fazla… Gürcistan iş fırsatlarını şimdi inceleyin! Gürcistan’a çalışmak için gitmek, pek çok durum için oldukça mantıklı […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.