finansportali.net

PARA KAZANMA

Yatırımsız Para Kazandıran Siteler – 30 EN KAZANÇLI SİTE!

Para kazanmak için her zaman para harcamak zorunda değilsiniz. Sizlere sıralayacağım yatırımsız para kazandıran sitelere girerek belli başlı görevleri yerine getirip para kazanabileceksiniz. 😉

İnternetten para kazandıran siteler arasında zaman ve emek harcamanız gereken siteler de var, basit yoldan para kazanmanızı sağlayacak sitelerde… Dilediğinizi ya da dilediklerinizi seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternette para kazandıran blog siteleri, para kazandıran anket siteleri vs. bir çok bilgi yığını var. Haliyle akıllarda bir soru işareti oluşuyor. Para kazandıran siteler gerçek mi? Yazıyı yazmamdaki en büyük amaç tam olarak bu…

Aklınızda soru işaretlerine sebep olmadan, para kazanma siteleri sıralamak. Böylelikle legal para kazanma yolları için bu siteleri kullanarak para kazanabileceksiniz.

Advertisement

Ek gelire ihtiyacınız varsa ve boş vakitlerinizi gelire çevirmek isterseniz sıralayacağım 2022  siteleri sizin için! Hem türkçe hem de yabancı siteleri sıraladım…

Bunun için sizlere birbirinden çeşitli ve güvenilir para kazanma siteleri sıraladım. Aşağıdaki sitelerden dilediklerinizle kazanmaya başlayabilirsiniz.

1- Upwork

upwork
para kazanma siteleri

Upwork, esasen dünyanın her yerindeki işletmelerin ve serbest çalışanların belirli projelerde bağlantı kurabileceği ve işbirliği yapabileceği bir site.

İşletmeler; metin yazma, web tasarımı, SEO kampanyaları yürütme ve bir bilgisayarda yapılabilecek hemen hemen tüm işler dahil olmak üzere çeşitli farklı hizmetler için serbest çalışanlar ararlar.

Advertisement

Para kazanma yolları arıyorsanız, para kazandıran siteler arasında bulunan bu siteyi değerlendirebilirsiniz.

Eğer İngilizce biliyorsanız, Upwork aracılığıyla dolar bazında çok iyi  paralar kazanabiliyorsunuz. Upwork, %5 ila %20 arasında bir komisyon alır, ancak ne kadar çok para kazanırsanız, komisyon o kadar az olur.

Upwork aracılığı ile düzenli olarak, uzman olduğu bir konuda iş yapan kişi, ayda 3.000 – 5.000 bin dolar para kazanabiliyor. Burada önemli olan uzmanlık alanınızı belirlemeniz ve portföyünüzü kabartmanız.

2- Anketcepte

para kazandıran siteler
Anket doldurarak para kazandıran siteler

Para kazandıran siteler çok fazla.. Sizlere yabancı siteleri de sıralıyorum ki dolar bazında para kazanabilesiniz. Türkçe para kazandıran siteler yok mu? Var tabi… Anketcepte bunun için güzel bir örnek. Yapmanız gereken siteye üye olmak ya da uygulamayı indirmek. Site kaydedeceğiniz bilgilere göre sizlere anket yolluyor.

O nedenle bilgileri doğru şekilde doldurmanız önemli bir konu. Anket doldurarak para kazandıran siteler, kolay para kazanma için tercih edeceğiniz ilk sitelerden. Sizlere en güvenilir ve kazançlı olanları sıralıyorum.

Advertisement

3- Udemy

udemy
udemy

İnternetten para kazandıran siteler içerisinde Udemy, son yıllarda inanılmaz popüler. Online eğitim platformu olan Udemy’i düşünebilirsiniz. Eğer bir uzmanlık alanınız varsa o konuyla alakalı kurs oluşturup para kazanabilirsiniz. Gayet başarılı bir para kazanma sitesi diyebilirim.

Kursunuza ne kadar kişi katılırsa o kadar kazanç sağlıyorsunuz. Üstelik sadece bilgisayarınız aracılığıyla kurslarınızı oluşturabiliyorsunuz. Kursunuz konusu çok farklı olabilir.

Örneğin profesyonel fotoğrafçılık dersi de verebilirsiniz, Fransızca dersi de… Kurs konunuz tamamen size bağlı. Bir şeyleri öğretmeyi seven biriyseniz ve uzmanlık alanınız varsa Udemy için daha detaylı bir araştırma yapmanızı öneririm. Hemen Udemy’den para kazanmak hakkında yazdığımız yazıyı okuyabilirsiniz.

4- Shutterstock

shutterstock
Stok fotoğrafçılık

Fotoğraf stokçuluğu yaparak geçimini sağlayan birçok insanın olduğunu biliyorum. Shutterstock, internetten para kazanma sitesi sayesinde bu alanda para kazanabilmeniz mümkün. Para kazandıran siteleri sıralarken hem biraz uzmanlık gerektiren sitelerin olacağından da bahsetmiştim.

Çektiğiniz çeşitli fotoğrafları Shutterstock sitesine yüklüyorsunuz. Yüklediğiniz her fotoğraf lisanslı fotoğraf haline geliyor. Fotoğraflarınızı ne kadar insan indirirse o kadar para kazanabiliyorsunuz.

Birçok şirket, reklam ajansı lisanslı fotoğraf kullanmak zorunda. Siz de bunu fırsata çevirebilir  ve çeşitli konseptlerde, çektiğiniz fotoğrafları buraya yükleyebilirsiniz.

Advertisement

Evde para kazanmanın yolları neler merak ediyorsanız, yazıya tıklayarak hemen şimdi öğrenin!

5- Whatusersdo

Whatusersdo
whatsusersdo

Whatusersdo daha farklı konsepte sahip, para kazandıran siteler içerisinde yer alıyor. Ancak başarılı bir para kazanma sitesi diyebilirim. Sitenin sizden istediği bazı görevler var.

Bunlar sizlerin deneyimlerine dayanıyor. Mesela sizden bir siteyi ya da uygulamayı kullanmanızı isteyebilir. Kullandıktan sonra deneyimizi siteyle paylaşıyorsunuz.

Ancak şunu belirtmem gerekiyor ki siz deneyim sağlarken site ekran hareketlerinizi ve sesinizi dinlemek istiyor. Herhangi bir problem ile karışıldığını okumadım. Ben yine de belirtme gereği duydum.,

İlgili içerik: Para Kazandıran Oyunlar

Advertisement

6- Mobrog

mobrog
mobrog

Türkiye dahil birçok ülkede Mobrog kullanılıyor. Para kazandıran siteler arasında oldukça popüler olduğunu söyleyebilirim. Mobrog anket doldurarak para kazanmak için kullanılan bir site. Siteye üye olduktan sonra sizlere verilen anketleri tutarlı şekilde doldurmanız gerekiyor.

Sistem gerçekten tutarlı cevaplar verdiğinizden emin olmak istiyor. Bu nedenle herhangi bir tutarsızlık söz konusu olduğunda, anketiniz kabul olmuyor. Bunun için anketlere vakit ayırmanız gerekli. Böylelikle sadece bilgisayarınız başında, büyük çabalar göstermeden para kazanabileceksiniz.

7- Lionbridge

lionbridge
para kazan

Para kazandıran siteler içerisinde en güvenilir olanlardan birisi diyebilirim. Lionbridge her ay siteye belli alanlarda yen işler yüklüyor. Platforma kaydolabilmeniz için bazı alanlarda diplomanız olması isteniyor. Her zaman diploma gerektiren işler oluyor demek değil bu.

Ancak yine de diplomanız bulunan alanlarda iş bulmanız daha basit olabiliyor. Lionbridge için belli ve düzenli saatleriniz olması gerekiyor. Site sizden haftalık en az 10 saat çalışmanızı istiyor. En fazla da 20 saat çalışabiliyorsunuz. Bunu bilerek siteye üye olmanız gerekiyor.

Para kazanma içeriği: Evde davetiye katlama işi

8- Napolyon

napolyon
Türkçe para kazandıran siteler

Şimdi sizlere Türk araştırma şirketi olan Napolyon sitesinden bahsedeceğim. Oldukça başarılı bir Türkçe para kazandıran siteler arasında. Türk sitesi olmasının kolaylıkları var. Para kazandıran siteler arıyorsanız sizin için büyük bir fırsat. Başta yapmanız gereken tek şey siteye üye olmanız. Ardından üyeler farklı ilgi alanlarına vs. göre ayrılıyor.

Böylelikle çeşitli araştırmalar ona göre tarafınıza yönlendiriliyor. Napolyon aracılığıyla çeşitli araştırmalara katılacaksınız ve firmalardan indirim ya da para kazanacaksınız. Evet her şey bu kadar basit! Hadi hemen siteye gidin ve üye olun!

Advertisement

9- Joinhiving

joinhving
TL kazandıran siteler

Para kazandıran siteler arasındaki diğer bir site, Joinhiving. 2014 yılından bu yana hizmet veren site, artık Türkiye’de de aktif. Yani bu site de Türkçe para kazandıran siteler içerisinde…

Yapmanız gereken tek şey siteye hemen üye olmanız. Para kazandıran anket siteleri içerisinde çok popüler olan bu siteyi mutlaka değerlendirin. Üye olduktan sonra, çeşitli anketlere katılıyorsunuz.

Burada yine dikkat etmeniz gereken kısım, tutarlı cevaplar vermeniz. Yani hızlı hızlı soruları okumadan anket doldurup, daha fazla para kazanırım gibi düşünmeyin. Site tutarsız anketlere karşı para ödemiyor. Bu nedenle iyi cevaplandırmalısınız.  Site sayesinde Euro bazında para kazanabileceksiniz. Günde 1 saatinizi ayırarak 1 – 10 euro arasında para kazanabileceksiniz.

10- Dolar kazandıran siteler – Fiverr

fiverr

Fiverr yukarıda size bahsettiğim Upwork gibi bir site. Dünyada para kazandıran siteler içerisinde en popülerlerden birisi. Ancak bunun için uzmanlık alanınız olması gerekiyor. Freelancer geçmişiniz varsa sizin için dolar bazında para kazandıracak bir site… Web tasarımı, diliniz varsa çeviri işleri, grafik tasarımı gibi birçok konuda iş fırsatı bulunuyor.

Dünyanın öbür ucundan bir şirketin grafik tasarımını yapıp, dolardan para kazanabileceksiniz. Dolar kazandıran siteler için akla ilk gelenlerden birisi. Dediğim gibi dünyada ünlü olan bir site olduğu için rekabet çok fazla.

Bu yüzden ön plana çıkmayı bilmelisiniz. Fiverr aracılığıyla çalışmanın en büyük avantajlarından birisi de ödeme konusunda dolandırılma gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.

Advertisement

 Tiktok Para Kazanma  için tıklayın!

11- ShopandScan

ShopandScan
para kazanma siteleri

Para kazandıran siteler içerisinde yer almasa da çok pratik bir site olduğu için sizle paylaşmak istedim. Direkt para kazanamasanız da çeşitli yerlerden hediye çekleri kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken şeyi açıklıyorum… Bazı alışveriş siteleri için aldığınız ürünlerin barkodlarını okutmanız gerekiyor.

Okuttuğunuz her ürün için puan alıyorsunuz. Biriken puanlar da en son hediye çeklerine çevrilebiliyor. Bu siteyi de diğer seçeceğiniz para kazanma sitelerinden bazılarıyla eş zamanlı olarak uygulayarak, kazançlı çıkabilirsiniz.

12- Swagbucks

Swagbucks
anket doldurarak para kazanma

Anket doldurarak para kazandıran siteler için devam ediyorum… Çünkü gerçekten en basit ve kazançlı yollardan birisi. ABD’de oldukça kullanılan bir para kazanma sitesi. Siteye girip üye oluyorsunuz. Ardından anketleri doldurmanız gerekiyor.

Sadece anketle sınırlı kalan bir site olmadığını da belirtmem gerekiyor. Anketler dışında video izleyerek, çeşitli web sitelerini ziyaret ederek de ödüller kazanabiliyorsunuz. İsterseniz bazen anket doldurursunuz, isterseniz video izlersiniz. Sıkılmadan en kolay para kazanma yolları içerisinden bir site kesinlikle.

İlgili içerik: Sermayesiz Para Kazanma

Advertisement

13- Qmee

Qmee
2021 para kazandıran siteler

Oldukça değişik ve kolay bir para kazandıran siteden sizlere bahsedeceğim. Daha önce arama motorlarında gezinerek para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Çok basit para kazanma yolu değil mi? Evet, böyle bir şey gerçekten mümkün.

Qmee size üye olduktan sonra bir eklenti veriyor. Bunu bilgisayara kuruyorsunuz. Ardından arama motorlarında gezinirken para kazanmaya başlıyorsunuz. Ayrıca eklenti sayesinde önünüze bazı reklamlar da düşecek bunlara tıklayarak da para kazanabilirsiniz. Sitenin burada amacı aramaları takip etmek istemesi.

14- R10

r10
r10.net

R10 sitesinde çok çeşitli işler için alım ve satım ilanları bulunuyor. Site çok popüler olduğu için rekabetin biraz fazla olduğunu belirtebilirim. Ancak belki kendinize göre çok makul bir alım-satım ilanı bulabilir ya da oluşturabilirsiniz.

Ülkemizde para kazandıran siteler içinde en sık kullanılanlardan birisi. Bu nedenle araştırmanızı tavsiye edeceğim. Kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz.

Evdeki boş vaktiğinizi evde ek işler yaparak değerlendirebilirsiniz. Fabrikadan evlere paketleme işi veren firmalar için tıkayın ve evde para kazanmaya başlayın!

15- Surveytime

Surveytime
Surveytime

Hem video izleyerek, hem anket doldurarak hem de daha farklı görevler yaparak para kazanabileceğiniz bir site…

GiftHulk olarak hizmet veren site artık Surveytime olarak hizmet veriyor. Paranız görevler yaptıkça hesabınızda birikiyor. Paranızı hesaptan çekmek için belli bir sınıra ulaşmanız gerekiyor.

Advertisement

Sınıra ulaştıktan sonra rahatlıkla para çekebiliyorsunuz. Günde birkaç saatinizi ayırarak, Surveytime sayesinde para kazanmanız çok mümkün. Yaşınız, cinsiyetiniz ve mesleğiniz fark etmeksizin sizlere sıraladığım bu sitelerden para kazanabileceksiniz!

16- Field Agent

Field Agent
Kolay para kazanma

Field agent telefondan para kazanma için harika bir uygulama. Uygulamanın sizden istediği şey, belirli ürünleri sahada incelemeniz gerekiyor. Mesela 2 – 3 markete gidip , belli bir ürünün fiyat karşılaştırmasını yapmanız gerek.

Karşılaştırmaları fotoğraflamalısınız. Yorum atmalısınız. Görevlere göre para kazanabiliyorsunuz. Çok yüksek paralar alma şansınız yoksa bile, boş zamanlarınızı ufak nakde çevirmek için bu yöntemi de kullanabilirsiniz.

Oyun oynayarak da para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Öğrenci İçin Para Kazanma Yolları yazısını okuyun!

17- Roamler

Roamler
Para kazanma

Field Agent’a benzer bir uygulama ile devam edeceğim. Bu uygulamada daha farklı görevleriniz olacak. Yine market incelemesi yapmanız gerekebilir.

Ayrı olarak restoran menülerinin fotoğraflanması ya da bir restoranda yemek, içecek deneyip ürün değerlendirmesi yapmanız istenebilir. Yatırımsız para kazandıran siteler arıyorsanız, Roamler sitesini bir düşünün derim!

Advertisement

Daha fazla para kazandıran uygulamalar için ayrıyeten hazırlamış olduğum yazıyı okuyabilirsiniz.

18- Textbroker

Textbroker
yatırımsız para kazandıran siteler

Eğer İngilizceniz iyiyse ve kalemine güveniyorsanız bu başlık sizin için. Makale yazarak para kazandıran siteler arasında dünyaca ünlü bir site. Genel olarak basın kuruluşları ya da şirketler Textbroker sitesinden çok faydalanıyorlar.

Belli bir konuya göre profesyonel yazı yazabilecek insanlar aranıyor. Ödeme ve sipariş durumları site üzerinden gerçekleştiği için çok güvenli bir site. Ancak şu an rekabet biraz yoğun olduğu için  yazar alım durumunu güncel olarak takip etmelisiniz.

19- Etsy

Etsy
para kazandıran site

Dolar bazında para kazanmak ister misiniz? Bu İnternet sitesinden para kazanmak için emek harcamanız gerekecek. Eğer yaratıcı biriyseniz ve el işleri ile ilgileniyorsanız, Etsy sizin için çok iyi bir gelir kapısı olabilir. Para kazandıran siteler içerisinde dünyada en ünlü sitelerden birisi. Burada gerçekten yaratıcı olmanız gerekiyor.

Farklı fikirlerinizle birleştirdiğiniz el sanatlarınızı, dünyanın birçok yerine satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kendinize bu konuda güveniyorsanız, dolar kazandıran siteler arasında bulunan Etsy’e bir göz atın!

Etsy’de veya internette ne satabilirim? diyorsanız hemen kırmızı yazıya tıklayın!

Advertisement

20- Redbubble

Redbubble
para kazandıran siteler

Web sitesinden para kazanma için bu başlığı da değerlendirin! Hazır el sanatlarından ve yaratıcılıktan bahsetmişken, son başlığımı da bunun üzerinden bitireyim. Tasarım konusunda başarılıysanız Redbubble sizin için harika bir fırsat! Sitedeki çeşitli ürünlere tasarımlarınızı basarak para kazanabiliyorsunuz.

Mesela tişört, maske, şapka, kupa gibi bir çok ürüne orijinal tasarımlarınızı basabiliyorsunuz. Son yıllarda böyle orijinal tasarımlara sahip ürünler çok tercih ediliyor. Hem de harika bir hediye fikri olduğu için asla vazgeçilemiyor!

Evet sizlere para kazandıran siteler 2021 için 20 site sıraladım! Bunlardan istediklerinizi seçebilir ve hemen şimdi para kazanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla para kazanma yöntemi için takipte kalın…

21- Link.TL

link.tl
LİNK.Tl

Gerçek para veren siteler önermeye devam ediyorum. Link kısaltarak para kazanma hakkında daha önce bir şeyler duydunuz mu? Duymadıysanız hemen anlatayım… Link kısaltmayı şu şekilde açıklayabilirim.

Bir web sitesine, bloğa veya başka yerlere link vereceğinizde linki kısaltıp veriyorsunuz. Siteye giren kullanıcılar linke girdiğinde ilk reklamlarla karşılaşıyorlar.

Bunu Link.TL aracılığıyla yapabiliyorsunuz. Siz de link kısaltan olarak bu tıklamalardan para kazanıyorsunuz. Evet bu şekilde para kazanan insanlar gerçekten var. Hemen siz de link kısaltarak para kazanmanın keyfine varın. Yatırımsız para kazanma yolları arıyorsanız, sizin için harika bir para kazanma yolu!

Advertisement

Instagram takipçi ile para kazanmak ister misiniz? Hemen yazıyı okuyun!

22- Medium

Yazı yazarak para kazanma siteleri
Yazı yazarak para kazanma siteleri

Yatırımsız para kazandıran siteler arasında Medium da var. Medium, yazı yazarak para kazanma siteleri içinde en kazançlı olanlardan birisi. Ücretsiz blog yazmak isterseniz, tercih edebilirsiniz. Bunun için Medium partner programına katılmalısınız.

Türkiye’den de birçok kişi Medium partner sayesinde gelir elde ediyor. Detayları araştırmanızı öneririm. Kalemine güvenen, yazmak için konusu olanları oluşturacağı kolay blog sayesinde para kazanacak. Oturduğun yerden para kazanmak için hadi araştırmaya başla!

23- Canva

Günlük 50 dolar kazanmak
Günlük 50 dolar kazanmak

Günümüzde internetten para kazandıran siteler ile karlı çıkmak çok kolay! Biraz zahmet gerektiren sitelerle daha çok kazanabilirsiniz. Çeşitli tasarımlardan para kazanmak ister misiniz peki? Öyleyse ücretsiz tasarım platformu olan Canva ile tanışın!

Oturduğun yerden para kazanma yolları arayanlara önerebileceğim güzel bir yöntem. Artık birçok işletme sosyal medyalarını yönetecek kişiler arıyorlar. Post, broşür, reklam panosu tasarımı yaparak çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Bunun için Canva sitesine üye olabilirsiniz. Çok güzel ve kolay tasarımlar yaparak para kazanın…

24- AirBnb

Yatırımsız para KAZANDIRAN Siteler
Yatırımsız para KAZANDIRAN Siteler

Yatırımsız para kazandıran siteler mi arıyorsunuz? Öyleyse evinizi, odanızı kiralayarak para kazanabilirsiniz. AirBnb bunun için güvenle kullanabileceğiniz bir site. Yapmanız gereken çok basit. Siteye kiralamak istediğiniz mekanın fotoğraflarını, bilgileriyle beraber yüklüyorsunuz.

Fiyat bilgisi vs. girdikten sonra kiralanmasını bekliyorsunuz. Boş evi ve odası olanlar için mükemmel bir pasif gelir elde etme yolu. Daha fazla pasif gelir el etme yolu için yazmış olduğum yazıyı okuyun. Uyurken dahi para kazanacaksınız! Online para kazanma siteleri için yazı sonuna yaklaşıyorum…

Advertisement

25- Stockimo

İnternetten para kazanma siteleri
İnternetten para kazanma siteleri

Stockimo para kazandıran siteler içerisinde telefonla kullanabileceğiniz bir uygulama. Tıpkı yukarıda bahsettiğim Shutterstock’a benziyor. Tek fark burada telefonla yaptığınız çekimleri de yükleyebiliyorsunuz.

Telefonla çekip, anında yükleme yapabilirsiniz. Fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsanız ve gerçekten iyi fotoğraflar çekiyorsanız, Stockimo sayesinde para kazanabilirsiniz! Hobilerden para kazanmak da gayet mümkün. 🙂

26- Twitch

Twitch para kazanmak
gerçek para veren siteler

Oyun tutkunu musunuz? Bu tutkunuzu nakite çevirmek içi hiç geç değil. Bilgisayar ekipmanınıza güveniyor ve kaliteli yayınlar açacağınıza inanıyorsanız, Twitch yayıncısı olmayı düşünebilirsiniz.

Evet, rakipler çok fazla ancak farkınızı ortaya koyarak ön plana hala çıkabilirsiniz! Twitchten para kazanmak için bu yazıyı mutlaka okuyun!

27- Para Kazanma Siteleri – Bionluk

Bionluk
yatırımsız para kazandıran siteler

İnternetten para kazanmak için freelance çalışma son zamanlarda çok popüler! Türkiye’de Bionluk freelance olarak çalışmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir site.

Metin yazarlığımdan web sitesi tasarımına kadar birçok iş yapma fırsatı var. Para kazanma siteleri arayanlara güzel bir kapı olacaktır.

Ödev yaparak para kazandıran sitelerle de para kazanabilirsiniz! Ödev yaparak para kazanma yazısını okuyabilirsiniz…

Advertisement

28- Bigo Live

yatırımsız para kazandıran siteler
yatırımsız para kazandıran siteler

İnternetten para kazandıran siteler için yazımın sonlarına yaklaşıyorum. Son zamanlarda adını sıklıkla duymaya başladığımız Bigo live ile para kazananların sayıyı artıyor. Geç kalmadan siz de yayıncı olarak para kazanabilirsiniz.

Sitenin uygulaması da bulunuyor. Böylece bilgisayardan ya da telefondandan yayın açarak gelir elde edebileceksiniz. Nasıl mı? Bigo Live para kazanma yazısını okuyun ve üyelik oluşturun.

29- Nonolive

türkçe para kazandıran siteler
türkçe para kazandıran siteler

Nonolive para kazanma da tıpkı Bigo Live gibi diyebilirim. Detayları yazmış olduğum yazıdan okuyabilirsiniz. Türkçe para kazandıran siteler arayanlara süper bir seçenek…

Yayıncı olarak para kazanmak her geçen gün popülerleşirken siz de yerinizi alabilirsiniz! Orjinal fikirlerinizle günlük 20 dolar kazanmak mümkün!

SONUÇ:

Siteden para kazanma hakkında sizlere birbirinden çeşitli 20 site sıraladım. Hepsini kullanırken içiniz rahat olabilir. En kazançlı ve güvenilir para kazandıran siteler için bu sayfayı sık sık ziyaret edin! Ayrıca sıraladığım sayfalardan sadece birisi ile yetinmeyin.

Biden fazla siteyi kullanarak kazancınızı katlayabilirsiniz. Sizlere hem ingilizce siteleri sıraladım hem de Türk para kazanma sitelerini. Dolar kazanmak için yabancı siteleri tercih etmenizde yarar var.

Advertisement

Merak ettiklerinizi aşağıya YORUM olarak bırakabilirsiniz. Daha fazla PARA KAZANMA için yazı kategorimi ziyaret edin. 🙂

Bir önceki yazımız olan 50.000 TL ile Ne İş Yapabilirim? – 2022 EN KARLI İşler! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.