finansportali.net

BAYİLİK

Pide by Pide Bayilik – GÜNCEL KAZANÇLAR ve ŞARTLAR!

Pide by pide bayilik

Pide by Pide bayilik açma niyetinde misiniz? Şahane fikir! Pide by Pide franchise hakkında tüm ayrıntılara birazdan sahip olacaksınız…

Türk mutfağının altın yıldızlarından pide, ülkemizde en çok tüketilen gıdalardan biri. Üstelik pizzaya rakip olarak dünyada da değerini kanıtlamaya başlamış bir yiyecek. Hızlı, lezzetli, doyurucu, üretimi kolay, talebi çok!

İnsanların, pidenin her çeşidine olan düşkünlüğü belli. Yani aslında bir pideci her zaman kazanır, masasını boş bırakmaz. Ancak Pide by Pide her saniye kazandırıyor.

O zaman girişimci ruhlu okurlarımı buraya doğru alayım! Çünkü Pide by Pide bayilik fırsatından yararlanarak kâr marjı hiç düşmeyen bir işin parçası olabilirsiniz. Elbette Pide by Pide bayilik şartları için uygun olmanız gerekiyor.

Advertisement

Konuyla ilgili en çok merak edilen başlıklara yazımın devamında değindim. 2023 Pide by Pide franchise bedeli nedir? Pide by Pide bayilik alma süreci nasıl ilerliyor? Pide by Pide bayilik başvurusu hakkında tüm bilgiler burada!

Pide By Pide Bayilik Açmak Mantıklı Mı?

Pide by Pide Bayilik
Pide By Pide Bayilik Açmak

En kârlı bayilik veren firmalar arasında yer alan Pide By Pide firması 2007 yılında İzmir’de kurulan Apaz Group’a aittir. Faaliyetlerine ilk olarak Baydöner markası ile başlayan Apaz Group, gıda sektörüne 2 yeni marka daha kazandırdı:

• 2018 yılında Pide By Pide,
• 2019 yılında ise Bursa İshakbey markaları

5 yıl içerisinde lider pide restoran zinciri olmayı hedefleyen Pide By Pide de Apaz Group bünyesinde bulunan markalardan biri.  Lezzetli, sıcak, günlük taze hamurlardan özel olarak üretilen bol malzemeli doyurucu ve uygun fiyatlı pideyi en kolay ve en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmak markanın önem verdiği birincil amacı!

Pide by Pide’nin kaç şubesi var?

Pide by Pide firmasının şu anda Türkiye’de 40’dan fazla şubesi var. Pide By Pide bayiliklerini artırarak tüm ülkeye kendini tanıtmak niyetinde.

Advertisement

Adana, Adıyaman, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Elazığ, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Konya, Mersin, Nevşehir, Ordu, Şanlıurfa, Trabzon ve daha pek çok şehirde Pide By Pide franchise şubeleri bulunuyor!

İlgili içerik: Simit Sarayı Bayilik

Pide By Pide Franchise Avantajları

Pide by Pide şubeleri
Pide by Pide şubeleri

Pide By Pide Franchise veriyor! Yukarıda giriş paragrafımda verdiğim faktörler göz önünde bulundurulduğunda pidenin neden yükselişe geçtiği gayet açık değil mi? Üstelik, üretici için de muhteşem bir tercih. Pide By Pide bayisi olarak düşük sermayeye karşın yüksek kâr marj sağlamak söz konusu.

Neden mi diyorsunuz?

 • Pide üretimi (örn. hamuru) üretim aşamasında fazla maliyet çıkarmıyor. Bir pidenin üretimi oldukça ucuza mal oluyor yani. Bu durumda franchise sahibi satışlardan yüksek kar elde edebiliyor.
 •  Pideyi saklamak epey kolay. Dondurduğunuzda bozulmuyor. Bu da hem ürünlerin raf ömrünü arttırıyor hem de tüketicinin tercihini olumlu etkiliyor.
 •  Her yaştan insana hitap ediyor!
 •  Pide, yapısı gereği onlarca tarifle yapılabilir. Çeşitliliği fazla.
 • Paket servisiyle ulaştırması kolay bir gıda olduğundan, teslimat servisi geliştirdiğiniz anda çok daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.
 •  Pidenin fastfood özelliği alması ile birlikte artık pideye yönelik restoranlara her yerde karşılaşılabiliyor. Alışveriş merkezlerindeki pideci bayilikleri çok sık tercih ediliyor.
 • Pide by Pide, pide çeşitlerini bir de künefe gibi geleneksel tatlı ile taçlandırmış. Yani pidenin yanında tatlıdan da kar elde edebilirsiniz.

Görüldüğü üzere, Pide By Pide’nin sloganı boşuna “Hamurunda kazanç var.” değil. 2018 yılında kurulan Pide By Pide’yi diğer pidecilerden ayıran ise büyüme hızı ve potansiyeli. Pide By Pide yükselişte hız tanımayarak franchise sayısını gün be gün arttırmakta! 1 sene önce bu sayının 20’lerde olması da bunun ispatı. Firmanın yakın süreçteki hedefi ise sayıyı 300’e çıkarmak!

Fastfood sektöründen bayilik almak istiyorsanız, Popeyes bayilik alma fikrini de düşünebilirsiniz! Bilgiler yazıda…

Pide By Pide Bayilik Modeli

PidebyPide Bayilik Modeli, Apaz Holding güvencesine sahip. Baydöner ve Bursa İshakbey markalarının da sahibi olan bu holding, yatırımı ve karı garantileyen türden bir güce sahip.
Pide by Pide’nin diğer bayilik açma işlerine göre çok büyük bir avantajı var. Pide by Pide Franchise Modeli.

Advertisement

Nedir bu model? Şöyle açıklayalım: Siz franchise açısından ilgilendiren tüm konular hakkında profesyonellerden yardım alabiliyorsunuz. Aynı şekilde size ve personelinize eğitim hizmeti de sağlanıyor.

Yani Pide by Pide bayilik alanlara yüzde yüz yardım sağlıyor.

Destek alabildiğiniz ilgili konular şu şekilde:

 •  Kiralama süreci
 •  Dekorasyona yönelik inşaat işleri
 •  İnsan kaynakları desteği
 •  Bilgi İşlem desteği
 •  Lojistik desteği
 •  Tedarik süreci

Pide by Pide, bayiliklerinin kendi klasmanında olduğuna emin olmak için her şeyi yapmaya hazır! Sonunda da çalıştığınız firmaya yaraşır bir şube olacağınız garanti. İş yükünüzü bu kadar azaltan bir firma ise muhteşem bir fırsat!

Mutlaka okumanız gereken bir yazı Tavuk Dünyası Bayilik

Pide by Pide Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Pide by Pide Bayilik
Pide By Pide Bayilik Bedeli

Malum, yatırım şart. Olmazsa olmazlardan. Pide By Pide bayilik bedeli aslında benzer sektörlerden firmaların istediği franchise ücretlerine benziyor.

Pide by Pide franchise bedeli ne kadar?

Advertisement

Pide by Pide franchise almak için en azından 1.000.00 TL sermayeniz olmalı. Bu sermaye mağaza konseptinize, lokasyonunuza göre değişiklik gösterebiliyor.

Bu arada eğer yeteri kadar sermayeniz yoksa ve daha uygun firmaların bayiliklerini almak istiyorsanız Ücretsiz franchise veren firmalar başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yine de bu işin düşük maliyet yüksek kar marjı sağladığını yeniden hatırlatalım. Az çalışan gerektirmesi de cabası. Yani kazandığınızın büyük bir bölümü kâr olarak geri dönecektir.

Pide By Pide Bayilik Şartları Neler?

Pide By Pide bayilik başvuru aşamasında sizden çok fazla talepte bulunmaz. Firmanın franchisingini açmak istiyorsanız, başvuru esnasında şu bilgileri vermeniz gerekiyor:

Advertisement
 •  Ad Soy-Ad
 •  E-posta
 •  Telefon
 •  Şu an yaptığınız iş
 •  Franchise açmak istediğiniz şehir
 •  Bayilik açmak istediğiniz lokasyon bilgisi (restoran/alışveriş merkezi/cadde)
 • Sermaye bilginiz

Okumak İsteyeceksiniz! McDonald’s bayilik nasıl alınır?

Pide By Pide Bayilik Başvurusu

Pide by Pide Bayilik
Pide By Pide Bayilik Başvurusu

Kendi işini kurmak isteyen, kısa sürede kârlı bir yatırım fırsatı arayan, gelişimin bir parçası olmak isteyen girişimciler için Pide by Pide Franchise modeline başvuruda bulunabilirsiniz.

Pide by Pide bayilik nasıl alınır?

Pide by Pide bayilik almak için ilk olarak internetteki başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız gerekiyor. Olumlu değerlendirilen ön başvuru sonrasında firma, size iletişim bilgilerinizden ulaşıyor.

Pide By Pide bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Pide By Pide bayilik başvuru talebiniz 3 – 4 iş günü içerisinde değerlendirilir.

Pide by Pide Bayilik İletişim Bilgileri

Adres: Adalet Mah. Anadolu Cad. 41 Megapol Tower K:20 Bayraklı, İzmir
Telefon: 0232 464 42 35
Faks: 0232 464 42 36
Mail:  franchise@pidebypide.com

Advertisement

Hazır mısınız? Tüm şartları karşılayabiliyor musunuz? O zaman fırsatı kaçırmayın.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları 2023 | Bayilik Ücreti ve Kazancı!

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve ayda ortalama 50.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

Play Store Logosu

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.