finansportali.net

EVDE EK İŞ

Sakarya Evde Ek İş – AYDA 12.000 TL KAZANÇ FIRSATI!

Sakarya evde ek iş

Oturduğunuz yerden ayda 5.000 TL kazanmak ister miydiniz? Bir yere gitmek zorunda kalmadan, evinizde oturarak birkaç iş ile çok iyi paralar kazanmak mümkün. Nasıl mı?

Tıpkı İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da olduğu gibi Sakarya evde ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yani, ben çok büyük şehirlerde yaşamıyorum, evlere ek iş veren firmaları bulamam diye üzülmeyin!

Bu yazımda Sakarya evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları hakkında birçok bilgiden bahsedeceğim. Bunun yanı sıra İşkur başvuruları ve evde ek iş kazançlarını da anlatacağım.

Advertisement

Bu yüzden yazıyı bitirdikten sonra Sakarya Adapazarı, Akyazı, Sapanca, Hendek, Arifiye, Erenler, Geyve, Karapürçek gibi ilçelerde Sakarya evde iş ilanları 2023 yılı için arayışınıza hemen başlayabilirsiniz. 🙂

Sakarya evde ek iş imkanlarını öğrenmek için hazırsanız, başlayalım!

Sakarya Evde Ek İş Yapmak….

Sakarya evde ek iş fırsatı
Sakarya evde ek iş fırsatı

Sakarya evde ek iş fırsatı tanıyan firmaların giderek artması, Tüm Sakarya halkı için önemli bir iş imkânı sunuyor. Evinizden çıkmaya gerek kalmadan, asgari ücretten daha fazla gelir elde etmek ister misiniz?

Özellikle pandemi sonrası çalışma düzenlerinde radikal değişikliklere imza atan iş yerleri, uzaktan çalışma imkânı tanıma konusunda oldukça iyimser. Bu iş yerleri arasında Sakarya evde paketleme işi sağlayan firmalar da mevcut. Sakarya halkının bu önemli fırsattan yararlanabilmesi için ise ilgili firmalara başvuruda bulunmaları yeterli oluyor. Zaten başvurular ile ilgili az sonra detaylı açıklamayı yapacağım.

Ekonomisi, endüstri ve tarım sektörüne dayalı olan Sakarya; otomotiv, gıda ve tekstil sektörlerinde yerel halka çeşitli evde ek iş seçenekleri sağlıyor.

Sakarya merkez başta olmak üzere; Akyazı, Erenler, Adapazarı, Arifiye, Serdivan, Karasu, Kaynarca, Hendek, Geyve ve Sapanca gibi ilçelerinde rahatlıkla evde ek iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Advertisement

Sakarya ve ilçelerinde yaşayan kişilerin evden çalışarak para kazanabileceği onlarca iş sayabilirim. Sakarya evde iş imkanı seçenekleri ise şöyle:

Yukarıdaki evde ek iş seçeneklerini daha da uzatabilirim. Ancak evde oturarak para kazanabileceğiniz işlerin çoğu bu mantıkta ilerler. Bu işlerden ortalama kazanç oranları birbirine yakındır. Bulunduğunuz bölgede hangi ilgili firma, fabrika ve atölye bulunuyorsa o yönde bir evde ek iş alabilirsiniz.

∴ Endişelenmeyin, Sakarya evde iş veren firmalar için nasıl bulabileceğinizi aşağıda anlattım!  

İşverenler tarafından da olumlu karşılanan uzaktan çalışma, evde ek iş fırsatı bekleyenlerin yeni umudu. Konuyla ilgili araştırma yürüten bir anket firması, aldığı sonuçlar ışığında yapılan değerlendirmelerde 2028’de tüm departmanlarda uzaktan çalışma oranının %73’e dayanabileceği ihtimalini ön görüyor.

Bunu göz önünde bulundurursak Sakarya evde ek iş fırsatı tanıyan firmaların giderek artacağını söyleyebiliriz. Yapılan araştırmaları ciddiye alan ve önem veren firmaların ise uzaktan çalışma koşullarını her geçen gün iyileştirdiğini zaten görüyoruz.

İlgili içerik⇒ Penye fason işi veren firmalar

Sakarya Evlere İş Veren Firmalar Hangileri?

Sakarya evlere iş veren firmalar
Sakarya evlere ek iş imkanı

Sakarya Adapazarı evlere iş veren firmalar konusunda oldukça geniş fırsatlar sunan bir ilçedir. Sakarya evde ek iş imkanı sunan yerlerin çoğu; tekstil atölyeleri, deri ve parça imalathaneleri, plastik ve ambalaj fabrikaları, organizasyon şirketleri, çeyiz eşyası ve hediyelik ürün satan dükkanlar arasından çıkar.

Yukarıda belirttiğim bu işlerin evden yapılabilmesi imkânı doğduğundan, işverenler de bu sayede sigorta, yol, yemek gibi masrafları büyük oranda azaltmayı hedefliyorlar. Dolayısıyla evden çalışıp para kazanmak isteyen kişiler de işverenler için de büyük bir fırsattır, diyebilirim.

Advertisement

Ayrıca bu yazıyı da okumanızı öneriyorum⇒ İzmit Evlere İş Veren Fason Firmalar

Sakarya Evde Ek İş Yapmanın Kazancı (2023 Güncel Ücretler)

sakarya evde ek iş kazancı
Sakarya evde paketleme işi kazancı

Öncesinde, en çok merak ettiğiniz konulardan birine değinmek istiyorum. Sakarya’da evden çalışarak ne kadar para kazanırsınız? Çok basit birkaç örnekle açıklamaya çalışayım:

ÖRNEK: Sakarya evlere iş seçeneklerinden Hendek için araştırma yaptınız ve Pipet paketleme işi buldunuz. Bir ev hanımı olduğunuzu varsayalım. Haftanın 6 günü, günde 100 paket pipet paketliyorsunuz. Paketleme başına genelde 5 TL alırsınız bu da günlük 500 TL‘ye denk gelir. Aylık düzenli olarak yapıldığı taktirde 12.000 TL anlamına geliyor.

Size şöyle bir tavsiye vermek de istiyorum: Ne kadar çok zaman ayırırsanız o kadar çok paketleme yapabilirsiniz. Bu yüzden elde edeceğiniz kazanç tamamen size bağlı. Eğer hızlı  ve düzgün teslimat yaparsanız firmalar sizinle düzenli çalışmak isteyebilir. 

Sakarya Eve İş Veren Firmalar Adres Bulma Taktiği!

Sakarya evde ek iş
Sakarya evde ek iş

Sizlerle paylaşmak istediğim bir şey daha var! Sakarya evde ek iş veren firmalar ve adreslerini nasıl bulabilirsiniz? Birkaç madde ile anlatıyorum:

1♣ Google, Safari, Yandex… ya da hangi arama motorunu kullanıyorsanız onu açın.

2♣  Sakarya plastik ve ambalaj fabrikaları yazın. (Tekstil atölyeleri de yazabilirsiniz.)

Advertisement

3♣  Haritalar sekmesine tıklayarak aratın.

4♣ İşte karşınızda Sakarya eve iş veren firmalar ve listesi. Hatta sizler için bu işlemi yaparak hemen aşağıya görselini bıraktım. Bunun gibi birkaç arama yaparak bölgenizde bulunan fabrikaları ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Sakarya plastik ve ambalaj fabrikaları
Sakarya plastik ve ambalaj fabrikaları

Sakarya Evlere Paketleme İşi  Veren Firmalar Telefon Numaraları

Sakarya Evlere İş Telefon numaraları
Sakarya Evlere İş Telefon numaraları

Aslında bu konuyla ilgili yukarıda bıraktığım haritalar görselini kullanabilirsiniz. Eğer bir tanıdığınız vasıtasıyla ya da bire bir görüşmeyle iş alımı için başvuru yapmayacaksanız mutlaka iletişim bilgilerine ihtiyacınız var.

Sakarya evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları ve diğer iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz en güvenilir yollar;

 • İŞKUR
 • Firmaların kendi web siteleri
 • Haritalarda sol tarafta vermiş olduğunuz telefon numaraları…

 Sakarya evde iş iletişim için: 0534,0546-0505 gibi cep numaralarını değil de 0264 ile başlayan alan kodu olan iş yeri telefon numaralarını aramalısınız. Daha güvenilir olacaktır. Ayrıca şunu da unutmayın! Sizden kapora ya da özel bilgilerinizi isteyenler güvenilir değildir. Dolandırıcılara dikkat edin, iyice araştırma yapın.!!

Sakarya Evde Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

sakarya evde ek iş başvurusu
Fabrikadan evlere iş

Sakarya evde ek iş başvurusu yapmak için bölgenizde yer alan ve evde iş imkânı sunan firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Sakarya’da evlere is veren yerler telefon numaraları hakkında ayrıntılı bilgiye firmaları araştırarak ulaşabilirsiniz. Ben size bu konuda çok ipuçları verdim. Ama bilgilerin tamamını almak için yazıyı sonuna kadar okuyun!!

Bunların yanı sıra; firmalar sizin günlük tamamlayabileceğiniz iş miktarına göre bir kota oluşturabilirler. Bunun için işe ne kadar vakit ayırabileceğinize ilişkin bilgi verdiğiniz bir mail ve özgeçmiş hazırlamanız isabetli olacaktır.

Advertisement

Evde paketleme işleri genellikle sizin günlük teslim edebileceğiniz paket miktarıyla doğru orantılı olarak para kazandırabilir. Bu yüzden işe ayırabileceğiniz zaman büyük önem teşkil eder. Sakarya evde ek iş başvurusu, yaşadığınız bölgede bulunan;

 • Plastik ve ambalaj fabrikaları,
 • Düğün ve çeyiz ürünleri satan dükkanlar,
 • Organizasyon şirketleri,
 • Tekstil atölyeleri,
 • İŞKUR
 • Sabun ve deterjan firmaları

üzerinden yapılabilir.

Sakarya evde iş ilanları
Sakarya evde iş ilanları

Sakarya evde iş ilanları için bizzat gidebileceğiniz yerleri, bir üst başlığımda açıkladım. Ancak işin bir de ilan boyutu var tabii.

Evde ek iş ve paketleme işi ilanları için internet üzerinden başvurabileceğiniz 3 farklı yol bulunuyor.

Güvenilir iş ilanı yayınlayan siteler

Bu yollardan ilki, güvenilir iş ilanı yayınlayan internet siteleri.

Güncel bir profil hesabı oluşturarak, Sakarya paketleme iş ilanlarına başvurabilirsiniz! Ayrıca, tr.jooble.org ve sahibinden.com siteleri üzerinden de Sakarya evde iş ilanları için arama yapabilirsiniz.

Advertisement

Fason Firmaları Bulun

İkinci yol fason firmalar. Koton ve Lc Waikiki fason firmalar üzerinden evlere ek iş veriyor.

Bu konuyla ilgili detayları okuyabileceğiniz yazıların linklerini de hemen  buraya ekliyorum. Tıklayıp okuyabilirsiniz. :

Birçok firma, fason firmaları kullanarak evlere iş veriyor. Evde paketleme işi güvenilir mi dediğimizde Lc, Koton gibi markalar oldukça güvenilir.

İŞKUR Üzerinden Başvuru Yapın

Bir diğeri de Türkiye İş Kurumu’nun evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için oluşturduğu İŞKUR E- şube seçeneği. Evet, Sakarya evde ek iş ilanları İŞKUR üzerinden de yayınlanıyor. Ne kadar güvenilir ve mutlu edici bir haber değil mi?

Burada yapmanız gereken İşkur sayfasında hesabınızı aktif hale getirmek. Daha sonra Sakarya evde ek iş arayanlara yönelik yayınlanan iş ilanlarını bulabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra geri dönüş alıyorsunuz.

Advertisement

Ayrıca bu konuyla ilgili daha fazla detay almak istiyorsanız mutlaka bu yazımı okumalısınız. İçinde çok güzel bilgiler bulacaksınız:  İŞKUR Evlere İş Veriyor mu  

Sakarya ve İlçeleri Evde Ek İş Fırsatı 2023

Şimdi sizlere Sakarya’da evde ek iş imkanı bulabileceğiniz birkaç ilçesinden bahsedeceğim. Hatta bu bölgelerde en çok hangi işleri bulabileceğinizin de ipuçlarını paylaşıyorum. 🙂

Sapanca Evde İş İmkânı Veren Çeyiz Evleri

sapanca evde iş
Sakarya evde davetiye katlama işi

Sakarya eve iş alabileceğiniz bir şehir evet; ama sadece Sakarya merkez mi? Biliyorsunuz, Sapanca özellikle düğün sektöründe, kentin ilerlemiş bölgelerinden biri.

Sapanca’da düğün kavramının önemli olması, şehri çeyiz evleri ve organizasyon şirketleri konusunda oldukça geniş bir iş hacmine dönüştürmüştür. Sakarya ve ilçelerinde evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları, çeyiz evleri aracılığıyla ek iş alabilirler.

Adapazarı’nda evden çalışarak para kazanabileceğiniz en kolay seçenek çeyiz evlerinden iş almak olacaktır. Söylediğimiz gibi bu kadar çok düğün yapılan bir yerde o kadar çok çeyiz eşyası satan dükkan bulunur. Bu dükkanların sahipleri ise kına, nikah şekeri, boncuk işleme ve dizme gibi işleri ev hanımlarına verirler. Sakarya’da çevrenizde yer alan çeyiz evleri için başvuruda bulunarak ek iş imkânı bulabilir, evden para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Sakarya Akyazı Paketleme İşleri

sakarya akyazı paketleme işleri
Evde mandal paketleme işi

Sakarya evde ek iş seçenekleri konusunda Akyazı’da oturan kişilerin en kolay alabileceği iş evde mandal paketleme işi olacaktır. Nedeni ise Akyazı’da bulunan mandal ve plastik fabrikası sayesinde evlere paketleme işi alabilir ve kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Sakarya Erenler Evde Ek İş Önerisi

sakarya erenler evde ek iş
Sakarya evde düğme paketleme işi

Sakarya Erenler ilçesinde yaşayan ve para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve emekliler için evden çalışarak para kazanabilecekleri en iyi işler sabun paketleme, düğme paketleme ve boncuk dikme işleridir.

Tekstil atölyelerinin yoğun olduğu bölge de küçük bir araştırma yaparak evinize iş alabilirsiniz. Araştırma yaptım ancak bölgemde tekstil atölyelerinin adreslerini ve telefon numaralarını bulamadım, diye üzülmeyin. Aşağıda onu da anlattım!

Advertisement

Bu arada Sakarya’da evde sabun paketleme işi de son derece kolay ve kazançlı bir iştir. Büyük sabun üretimi yapan fabrikalardan özellikle Erenler bölgesinde oldukça fazla…

Eğer siz de başka ek iş fırsatları istiyorum diyorsanız YORUM kısmına isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bizler iş VERMİYORUZ. Ama veren birilerinin yorumunuzu görüp sizinle iletişime geçmesi çok mümkün.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

80 Yorum

 1. Selma Uslu

  30 Nisan 2023 at 01:22

  6 kişilik gurubu var evlere ek iş arıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.