finansportali.net

EVDE EK İŞ

Sakarya Evde Ek İş – AYDA EN AZ 5.000 TL Kazanın!!

Sakarya evde ek iş

Oturduğunuz yerden ayda 5.000 TL kazanmak ister miydiniz? Bir yere gitmek zorunda kalmadan, evinizde oturarak birkaç iş ile çok iyi paralar kazanmak mümkün. Nasıl mı?

Tıpkı İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da olduğu gibi Sakarya evde ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yani, ben çok büyük şehirlerde yaşamıyorum, evlere ek iş veren firmaları bulamam diye üzülmeyin! Bu yazımda Sakarya evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları hakkında birçok bilgiden bahsedeceğim. Bunun yanı sıra İşkur başvuruları ve evde ek iş kazançlarını da anlatacağım.

Bu yüzden yazıyı bitirdikten sonra Sakarya Adapazarı, Akyazı, Sapanca, Hendek, Arifiye, Erenler, Geyve, Karapürçek gibi ilçelerde Sakarya evde iş ilanları 2022 yılı için arayışınıza hemen başlayabilirsiniz. 🙂

Advertisement

Sakarya evde ek iş imkanlarını öğrenmek için hazırsanız, başlayalım!

Sakarya Evde Ek İş Yapmak….

Sakarya evde ek iş fırsatı

Sakarya evde ek iş fırsatı

Sakarya evde ek iş fırsatı tanıyan firmaların giderek artması, Tüm Sakarya halkı için önemli bir iş imkânı sunuyor. Evinizden çıkmaya gerek kalmadan, asgari ücretten daha fazla gelir elde etmek ister misiniz?

Özellikle pandemi sonrası çalışma düzenlerinde radikal değişikliklere imza atan iş yerleri, uzaktan çalışma imkânı tanıma konusunda oldukça iyimser. Bu iş yerleri arasında Sakarya evde paketleme işi sağlayan firmalar da mevcut. Sakarya halkının bu önemli fırsattan yararlanabilmesi için ise ilgili firmalara başvuruda bulunmaları yeterli oluyor. Zaten başvurular ile ilgili az sonra detaylı açıklamayı yapacağım.

Ekonomisi, endüstri ve tarım sektörüne dayalı olan Sakarya; otomotiv, gıda ve tekstil sektörlerinde yerel halka çeşitli evde ek iş seçenekleri sağlıyor.

Sakarya merkez başta olmak üzere; Akyazı, Erenler, Adapazarı, Arifiye, Serdivan, Karasu, Kaynarca, Hendek, Geyve ve Sapanca gibi ilçelerinde rahatlıkla evde ek iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Sakarya ve ilçelerinde yaşayan kişilerin evden çalışarak para kazanabileceği onlarca iş sayabilirim. Sakarya evde iş imkanı seçenekleri ise şöyle:

Advertisement

Yukarıdaki evde ek iş seçeneklerini daha da uzatabilirim. Ancak evde oturarak para kazanabileceğiniz işlerin çoğu bu mantıkta ilerler. Bu işlerden ortalama kazanç oranları birbirine yakındır. Bulunduğunuz bölgede hangi ilgili firma, fabrika ve atölye bulunuyorsa o yönde bir evde ek iş alabilirsiniz.

∴ Endişelenmeyin, Sakarya evde iş veren firmalar için nasıl bulabileceğinizi aşağıda anlattım!  

İşverenler tarafından da olumlu karşılanan uzaktan çalışma, evde ek iş fırsatı bekleyenlerin yeni umudu. Konuyla ilgili araştırma yürüten bir anket firması, aldığı sonuçlar ışığında yapılan değerlendirmelerde 2028’de tüm departmanlarda uzaktan çalışma oranının %73’e dayanabileceği ihtimalini ön görüyor.

Bunu göz önünde bulundurursak Sakarya evde ek iş fırsatı tanıyan firmaların giderek artacağını söyleyebiliriz. Yapılan araştırmaları ciddiye alan ve önem veren firmaların ise uzaktan çalışma koşullarını her geçen gün iyileştirdiğini zaten görüyoruz.

İlgili içerik⇒ Penye fason işi veren firmalar

Sakarya Evlere İş Veren Firmalar Hangileri?

Sakarya evlere iş veren firmalar

Sakarya evlere ek iş imkanı

Sakarya Adapazarı evlere iş veren firmalar konusunda oldukça geniş fırsatlar sunan bir ilçedir. Sakarya evde ek iş imkanı sunan yerlerin çoğu; tekstil atölyeleri, deri ve parça imalathaneleri, plastik ve ambalaj fabrikaları, organizasyon şirketleri, çeyiz eşyası ve hediyelik ürün satan dükkanlar arasından çıkar.

Yukarıda belirttiğim bu işlerin evden yapılabilmesi imkânı doğduğundan, işverenler de bu sayede sigorta, yol, yemek gibi masrafları büyük oranda azaltmayı hedefliyorlar. Dolayısıyla evden çalışıp para kazanmak isteyen kişiler de işverenler için de büyük bir fırsattır, diyebilirim.

Ayrıca bu yazıyı da okumanızı öneriyorum⇒ İzmit Evlere İş Veren Fason Firmalar

Sakarya Evde Ek İş Yapmanın Kazancı (2022 Güncel Ücretler)

sakarya evde ek iş kazancı

Sakarya evde paketleme işi kazancı

Öncesinde, en çok merak ettiğiniz konulardan birine değinmek istiyorum. Sakarya’da evden çalışarak ne kadar para kazanırsınız? Çok basit birkaç örnekle açıklamaya çalışayım:

ÖRNEK: Sakarya evlere iş seçeneklerinden Hendek için araştırma yaptınız ve Pipet paketleme işi buldunuz. Bir ev hanımı olduğunuzu varsayalım. Haftanın 6 günü, günde 300 paket pipet paketliyorsunuz. Bu da ayda 7200 paket pipet işi anlamına geliyor. Bu arada her bir pipet paketinde ortalama 50 pipet bulunur. Her paket başına 1 TL alacaksınız. Böylece aylık KAZANCINIZ 7.200 TL olacak.

Advertisement

ÖRNEK: Bir  kına paketleme işi yapacaksınız. Ya da “Sakarya’da evlere boncuk işi verilir” başlıklı  bir iş ilanından başvuru yaptınız ve geri dönüş aldınız. Yine aynı şekilde paketleme başı 1 TL olacak. Bir ayda da 5000 paket yapmanız isteniyor. Böylece bu işlerden KAZANCINIZ 5.000 TL olacak. Çok iyi paralar değil mi??

Size şöyle bir tavsiye vermek de istiyorum: Ne kadar çok zaman ayırırsanız o kadar çok paketleme yapabilirsiniz. Bu yüzden elde edeceğiniz kazanç tamamen size bağlı. Eğer hızlı  ve düzgün teslimat yaparsanız firmalar sizinle düzenli çalışmak isteyebilir. 

Sakarya Eve İş Veren Firmalar Adres Bulma Taktiği!

Sizlerle paylaşmak istediğim bir şey daha var! Sakarya evde ek iş veren firmalar ve adreslerini nasıl bulabilirsiniz? Birkaç madde ile anlatıyorum:

1♣ Google, Safari, Yandex… ya da hangi arama motorunu kullanıyorsanız onu açın.

Advertisement

2♣  Sakarya plastik ve ambalaj fabrikaları yazın. (Tekstil atölyeleri de yazabilirsiniz.)

3♣  Haritalar sekmesine tıklayarak aratın.

4♣ İşte karşınızda Sakarya eve iş veren firmalar ve listesi. Hatta sizler için bu işlemi yaparak hemen aşağıya görselini bıraktım. Bunun gibi birkaç arama yaparak bölgenizde bulunan fabrikaları ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Sakarya plastik ve ambalaj fabrikaları

Sakarya plastik ve ambalaj fabrikaları

Sakarya Evlere Paketleme İşi  Veren Firmalar Telefon Numaraları

Sakarya Evlere İş Telefon numaraları

Sakarya Evlere İş Telefon numaraları

Aslında bu konuyla ilgili yukarıda bıraktığım haritalar görselini kullanabilirsiniz. Eğer bir tanıdığınız vasıtasıyla ya da bire bir görüşmeyle iş alımı için başvuru yapmayacaksanız mutlaka iletişim bilgilerine ihtiyacınız var.

Sakarya evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları ve diğer iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz en güvenilir yollar;

Advertisement
 • İŞKUR
 • Firmaların kendi web siteleri
 • Haritalarda sol tarafta vermiş olduğunuz telefon numaraları…

 Sakarya evde iş iletişim için: 0534,0546-0505 gibi cep numaralarını değil de 0264 ile başlayan alan kodu olan iş yeri telefon numaralarını aramalısınız. Daha güvenilir olacaktır. Ayrıca şunu da unutmayın! Sizden kapora ya da özel bilgilerinizi isteyenler güvenilir değildir. Dolandırıcılara dikkat edin, iyice araştırma yapın.!!

Sakarya Evde Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sakarya evde ek iş başvurusu yapmak için bölgenizde yer alan ve evde iş imkânı sunan firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Sakarya’da evlere is veren yerler telefon numaraları hakkında ayrıntılı bilgiye firmaları araştırarak ulaşabilirsiniz. Ben size bu konuda çok ipuçları verdim. Ama bilgilerin tamamını almak için yazıyı sonuna kadar okuyun!!

Bunların yanı sıra; firmalar sizin günlük tamamlayabileceğiniz iş miktarına göre bir kota oluşturabilirler. Bunun için işe ne kadar vakit ayırabileceğinize ilişkin bilgi verdiğiniz bir mail ve özgeçmiş hazırlamanız isabetli olacaktır.

Evde paketleme işleri genellikle sizin günlük teslim edebileceğiniz paket miktarıyla doğru orantılı olarak para kazandırabilir. Bu yüzden işe ayırabileceğiniz zaman büyük önem teşkil eder. Sakarya evde ek iş başvurusu, yaşadığınız bölgede bulunan;

 • Plastik ve ambalaj fabrikaları,
 • Düğün ve çeyiz ürünleri satan dükkanlar,
 • Organizasyon şirketleri,
 • Tekstil atölyeleri,
 • İŞKUR
 • Sabun ve deterjan firmaları

üzerinden yapılabilir.

Sakarya evde iş ilanları

Sakarya evde iş ilanları

Sakarya evde iş ilanları için bizzat gidebileceğiniz yerleri, bir üst başlığımda açıkladım. Ancak işin bir de ilan boyutu var tabii.

Evde ek iş ve paketleme işi ilanları için internet üzerinden başvurabileceğiniz 3 farklı yol bulunuyor.

Güvenilir iş ilanı yayınlayan siteler

Bu yollardan ilki, güvenilir iş ilanı yayınlayan internet siteleri.

Advertisement

Güncel bir profil hesabı oluşturarak, Sakarya paketleme iş ilanlarına başvurabilirsiniz! Ayrıca, tr.jooble.org ve sahibinden.com siteleri üzerinden de Sakarya evde iş ilanları için arama yapabilirsiniz.

Fason Firmaları Bulun

İkinci yol fason firmalar. Koton ve Lc Waikiki fason firmalar üzerinden evlere ek iş veriyor.

Bu konuyla ilgili detayları okuyabileceğiniz yazıların linklerini de hemen  buraya ekliyorum. Tıklayıp okuyabilirsiniz. :

Birçok firma, fason firmaları kullanarak evlere iş veriyor. Evde paketleme işi güvenilir mi dediğimizde Lc, Koton gibi markalar oldukça güvenilir.

İŞKUR Üzerinden Başvuru Yapın

Bir diğeri de Türkiye İş Kurumu’nun evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için oluşturduğu İŞKUR E- şube seçeneği. Evet, Sakarya evde ek iş ilanları İŞKUR üzerinden de yayınlanıyor. Ne kadar güvenilir ve mutlu edici bir haber değil mi?

Advertisement

Burada yapmanız gereken İşkur sayfasında hesabınızı aktif hale getirmek. Daha sonra Sakarya evde ek iş arayanlara yönelik yayınlanan iş ilanlarını bulabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra geri dönüş alıyorsunuz.

Ayrıca bu konuyla ilgili daha fazla detay almak istiyorsanız mutlaka bu yazımı okumalısınız. İçinde çok güzel bilgiler bulacaksınız:  İŞKUR Evlere İş Veriyor mu  

Sakarya ve İlçeleri Evde Ek İş Fırsatı 2022

Şimdi sizlere Sakarya’da evde ek iş imkanı bulabileceğiniz birkaç ilçesinden bahsedeceğim. Hatta bu bölgelerde en çok hangi işleri bulabileceğinizin de ipuçlarını paylaşıyorum. 🙂

Sapanca Evde İş İmkânı Veren Çeyiz Evleri

sapanca evde iş

Sakarya evde davetiye katlama işi

Sakarya eve iş alabileceğiniz bir şehir evet; ama sadece Sakarya merkez mi? Biliyorsunuz, Sapanca özellikle düğün sektöründe, kentin ilerlemiş bölgelerinden biri.

Sapanca’da düğün kavramının önemli olması, şehri çeyiz evleri ve organizasyon şirketleri konusunda oldukça geniş bir iş hacmine dönüştürmüştür. Sakarya ve ilçelerinde evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları, çeyiz evleri aracılığıyla ek iş alabilirler.

Adapazarı’nda evden çalışarak para kazanabileceğiniz en kolay seçenek çeyiz evlerinden iş almak olacaktır. Söylediğimiz gibi bu kadar çok düğün yapılan bir yerde o kadar çok çeyiz eşyası satan dükkan bulunur. Bu dükkanların sahipleri ise kına, nikah şekeri, boncuk işleme ve dizme gibi işleri ev hanımlarına verirler. Sakarya’da çevrenizde yer alan çeyiz evleri için başvuruda bulunarak ek iş imkânı bulabilir, evden para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Advertisement

Sakarya Akyazı Paketleme İşleri

Sakarya evde ek iş seçenekleri konusunda Akyazı’da oturan kişilerin en kolay alabileceği iş evde mandal paketleme işi olacaktır. Nedeni ise Akyazı’da bulunan mandal ve plastik fabrikası sayesinde evlere paketleme işi alabilir ve kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Sakarya Erenler Evde Ek İş Önerisi

sakarya erenler evde ek iş

Sakarya evde düğme paketleme işi

Sakarya Erenler ilçesinde yaşayan ve para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve emekliler için evden çalışarak para kazanabilecekleri en iyi işler sabun paketleme, düğme paketleme ve boncuk dikme işleridir.

Tekstil atölyelerinin yoğun olduğu bölge de küçük bir araştırma yaparak evinize iş alabilirsiniz. Araştırma yaptım ancak bölgemde tekstil atölyelerinin adreslerini ve telefon numaralarını bulamadım, diye üzülmeyin. Aşağıda onu da anlattım!

Bu arada Sakarya’da evde sabun paketleme işi de son derece kolay ve kazançlı bir iştir. Büyük sabun üretimi yapan fabrikalardan özellikle Erenler bölgesinde oldukça fazla…

Eğer siz de başka ek iş fırsatları istiyorum diyorsanız YORUM kısmına isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bizler iş VERMİYORUZ. Ama veren birilerinin yorumunuzu görüp sizinle iletişime geçmesi çok mümkün.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

69 Yorum

 1. Dilara

  16 Haziran 2022 at 20:43

  Pipet iplik kesimi gibi evde yapabileceğim işler sapancada oturuyorum

 2. Rabia

  14 Haziran 2022 at 18:51

  Merhaba ben sakarya kaynarca yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum nasıl alabiliriz

 3. Zümrüt

  6 Haziran 2022 at 19:26

  Merhabalar ben Karapürçek ilçesinde oturuyorum eve ek is istiyorum

 4. Marah

  19 Mayıs 2022 at 14:22

  Merhaba ben Sakarya Sapanca da yaşıyorum evde bu işi nasıl alabilirim

 5. İhsan

  25 Nisan 2022 at 19:33

  Merhaba Bursada yaşıyorum evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

69 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.