finansportali.net

EVDE EK İŞ

Samsun Evde Ek İş İmkanları – 2022 FİRMA İletişim Bilgileri!

Samsun Ev Hanımlarına İş İmkanı

Evdeki boş zamanlarını değerlendirmek ve ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler burada mı?

O halde sizlere güzel bir haberim var! Artık evden çıkmanıza, ekstra efor harcamanıza gerek kalmadan bir ayda en az 5.000 hatta 6.000 TL kazanabilirsiniz. Nasıl olduğunu merak ettiniz mi?

Karadeniz Bölgesi‘nin en hızlı gelişen şehri Samsun, evde ek gelir sağlamak ve para kazanmak isteyen herkesin yanında… Samsun evde ek iş imkanları sayesinde para kazanmak artık çok kolay. Samsun evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları, evde ek iş için başvuru yöntemleri… Bütün bunları öğrendiğinizde siz de hemen başvuru yaparak evden para kazanmaya başlayacaksınız.

Advertisement

Samsun Atakum, Bafra, Alaçam, Çarşamba, 19 Mayıs, Canik, Asarcık ve diğer bölgelerinde yaşayan sizler! Evde ek iş yapmaya hazır mısınız??

İşte, Samsun ev hanımlarına, öğrencilere, evde boş oturmaktan sıkılanlara sesleniyorum. Haydi okumaya başlayın!!

Samsun Evde Ek İş Fırsatları Neler?

Samsunlu ev hanımları, öğrenciler, yaşlılar ve ek bir gelir isteyenler…. Çoğu kişi Evde yapılabilecek ek işler neler, merak ediyorlar! Ekonomik zorluklar, hayat şartları, pahalılaşan hayat ve her şeye rağmen satın almak zorunda olduğumuz zaruri ihtiyaçlar… İşte bunların hepsi maalesef ki para unsuru gerektiren konular.

Evden çalışarak para kazanmak ve ek iş yapmak isteyenler için Samsun’da bulabileceğiniz birkaç paketleme işi sıralamak istiyorum:

Bu paketleme işleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için yazılara tıklamanız yeterli. Bütün paketleme işlerinin mantığı aslında benzer. Bu yüzden hiç zorlanmadan Samsun evde ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Öncelikle bu ve benzeri işleri, yaşadığınız bölgede yer alan tekstil firmalarından, ambalaj ve plastik üretimi yapan imalathanelerden, hediyelik eşya satan büyük dükkanlardan, kına ve çeyiz hizmeti veren iş hanlarından ya da düğün, sünnet, nişan, kına ve sürpriz parti etkinlikleri düzenleyen organizasyon şirketleri aracılığıyla bulabilirsiniz.

Advertisement

Örneğin, Samsun Atakum’da bulunan fabrikaları araştırın. Hatta sizin hiç zaman kaybetmenize gerek yok. Ben sizler için araştırdım ve görselini hemen aşağı ekledim. Burada ilginizi çeken fabrikalarla iletişime geçerek evlere paketleme işi verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

samsun atakum fabrikalar

samsun atakum fabrikalar

Samsun Tekkeköy ambalaj fabrikalarından paketleme işi istiyorsunuz. Hemen bunun için de araştırma yaptım ve aşağı haritasını ekledim.

samsun tekkeköy evde ek iş

samsun tekkeköy evde ek iş

Bir başka örnek olarak ise plastik fabrikalarını söyleyebilirim. Bu fabrikalardan plastik bardak paketleme işi ya da pipet paketleme işi alabilirsiniz. Bu işler de oldukça iyi kazandırıyor.

samsun plastik fabrikaları ek iş

samsun plastik fabrikaları ek iş

Bu firmaların çoğu, sigortalı personel çalıştırmamak adına evden de yapılabilecek işleri, para kazanmak isteyen kişilere vererek sipariş başına ücret ödemeyi seçerler.

Samsun Evde Ek İş Kazancı…

Evde ek iş yapmak

Evde ek iş yapmak

Samsun evde ek iş imkanı sağlıyor ama siz bu işlerden ne kadar kazanacaksınız? Hemen açıklıyorum…

Örnek: Bir tekstil firması ile Evde çorap paketleme işi üzerine anlaşma sağladınız. Bu firma sizden günlük ortalama 300 çift çorap paketlemenizi istedi. Paketleme başına da 1 TL vereceğini belirtti. Bir haftalık kazancınız 2.100 TL olacak. Bunu bir ay boyunca yaptığınızı düşünün. KAZANCINIZ: 8.400 TL olacak. Harika değil mi? Asgari ücretten bile daha fazla.

Firmanın temsilcileri, ihtiyacınız olan tüm malzemeleri çuvallara koyarak kapınıza kadar teslim edeceklerdir. Diyelim ki 20 günlük bir sipariş aldınız ve sizden toplamda 4000 adet paketleme işi istediler. 20 günün sonunda firma temsilcileri, siparişleri teslim almaya gelir ve anlaştığınız ücreti, emeğinizin karşılığı olarak size öderler. Toplam KAZANCINIZ: 4.000 TL.  Bu para sadece 10 günlük bir kazanç Başka bir iş daha aldığınızı düşünün. İki katı kazanç elde edersiniz. 

İşte bu kadar basit! Evde ek iş seçenekleri arasında, işlerin yüzde 90’ı bu şekilde ilerliyor. Eğer iş yaptığınız firma veya iş veren ile anlaşabilir ve karşılıklı olarak memnun kalırsanız, işinizin devamlılığı olacaktır.

Advertisement

Bunlara ek olarak büyük markalar da fason firmalar aracılığıyla evlere iş veriyor: Okumak ister misiniz? Lc Waikiki Evlere İş  ve Koton evde paketleme işi

Samsun’da Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numarası 2022

Samsun'da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Samsun Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numarası

Samsun ev hanımlarına iş imkanı sağlayan firmaların listesine internetten ulaşmanız normalde biraz zordur. Ancak sizi yönlendireceğim yerlere giderek ve gruplara üye olarak iş verenlerle iletişim sağlayabilirsiniz.

 1. İlk olarak yukarıda da yazdığım gibi bölgenizde yer alan fabrika, firma, atölye, imalathane gibi yerlere giderek yapmak istediğiniz işi söyleyebilirsiniz.
 2. Ayrıca size en yakın İŞKUR binasına giderek, meslek danışanlarıyla konuşabilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bu danışanlar, sizin bilgilerinizi aldıktan sonra, paketleme elemanı arayan firmalara sizlere referans olarak göstereceklerdir. Hatta İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu üzerinden de evde ek iş başvurusu yapabilirsiniz.
 3. Dilerseniz BURAYA tıklayarak İŞKUR’un resmi web sitesine de ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada paketleme işçisi arayan birçok ilana rastlamanız mümkün.
 4. Son olarak Samsun evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları olan Facebook gruplarına üye olarak, her gün düzenli olarak paylaşılan paketleme ve süsleme eleman arayışı olan kişilerden iş alabilirsiniz.

Samsun Evlere İş Veren Firmalar İletişim Bilgileri

Samsun’da evlere iş veren firmaların telefon numaralarını şu şekilde bulabilirsiniz.

 1. Google veya kullandığınız arama motoruna, yaşadığınız şehri yazın.
 2. Ardından haritalar kısmına gelin.
 3. Burada haritalar kısmında arama bölümüne ilgili fabrika, firma ve atölyelerin adlarını yazın.
 4. Karşınıza çevrenizde bulunan ve size iş verebilecek olan yerlerin haritadaki konumları çıkacaktır.
 5. Her birinin üzerine tıklayarak internet adreslerine gidebilir ve sayfalarında iletişim bilgileri ve adreslerlerini bulabilirsiniz.(Yazının üst başlıklarında birkaç örnek yerleştirmiştim.)

NOT: Telefon numaralarını ararken 0505-0535 gibi cep telefonları yerine 0362 Samsun kodlu telefon hatlarını aramanızı tavsiye ederim. Özellikle internet üzerinden araştırma yaparken her iş ilanına da güvenmeyin. Çünkü Samsun evde ek iş veren firmalar güvenilir mi diye sorduğunuzu tahmin ediyorum. İyice araştırmadan özel bilgilerinizi paylaşmayın.

VE unutmayın!!!! Hiçbir firma sizden kapora ya da kargo ücreti istemez.!

Samsun ve İlçeleri Evde Yapılacak İş Örnekleri…

Samsun evde paketleme işleri

Samsun evde paketleme işleri

Başta Samsun merkez bölgesi olmak üzere; Bafra, Canik, Çarşamba, Alaçam, Havza, Yakakent, 19 Mayıs ve Atakum gibi ilçelerde, ek iş imkanı sağlayarak para kazanmalarına yardımcı oluyor.

Son birkaç yıldır özellikle tekstil, ambalaj, plastik ve parça imalatı yapan fabrikalar çoğu işlerini evlere yönlendirmeye başladı. Aslında firmaların bunu yapmasındaki amaç, personel ve dükkan masrafların kaçmak… Ancak bu durum en çok da evde ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına, öğrencilere ve emeklilere yaradı.

2022 yılında Samsun ve ilçelerinde yaşayıp evden para kazanmak oldukça kolay.

Advertisement

Samsun Evde Tütün Sarma İşi

Samsun Evde Tütün Sarma İşi

Samsun Evde Tütün Sarma İşi

Samsun evde ek iş dediğimizde kala ilk gelen işlerden  birisi evde tütün sarma işi. Şehrin yerlileri bilirler, Samsun’da pek çok tütün evi bulunur. Siz de bu dükkanlara giderek evde tütün sarma işi alabilir ve ek gelir kazanabilirsiniz.

Yapacağınız şey çok basit. Bir tütün evine gidin ve işletmecisiyle görüşün. Evde tütün sararak para kazanmak istediğinizi söyleyin. Eğer onlar için de uygunsa sizi o esnada tütün sarabildiğinizi görmek için deneyeceklerdir. İşi yapabildiğinizi kanıtlarsanız, müşterilerden gelen talepler üzerine sizlere torba torba tütün verilecek ve evde sarıp teslim etmeniz istenecektir. Tütün sarma işi ile ilgili olan tüm malzemeleri, işletmeler sizlere sağlayacaktır.

Samsun Çarşamba Evde Paketleme İşi

Samsun Çarşamba Evde Paketleme İşi

Samsun Çarşamba Evde Paketleme İşi

Samsun’un 3. büyük merkez ilçesi olan Çarşamba’da pek çok ev hanımı evlere ek iş imkanı sağlayan firmaları aramaktadır. Çarşamba’da yaşayan kişiler, Samsun merkeze giderek ilgili firma ve atölyeler ile anlaşma sağlayabilir ve eve ek iş alabilirler. Bu noktada merkezde oturmamak pek de önemli değil.

Fabrikadan Evlere İş konulu yazımı okuyarak da fazladan bilgi sahibi olabilirsiniz.  

Bafra Evde Davetiye Katlama İşi

Bafra Evde Davetiye Katlama İşi

Bafra Evde Davetiye Katlama İşi

Yapabileceğiniz bir başka ek iş fırsatı da Bafra’da yaşayan kişiler için önerebileceğimiz davetiye katlama işidir.

Bafra’da, evlere davetiye katlama işi veren çok sayıda firma ve organizasyon şirketi bulunur. Düğüne, kınaya, nişana önem veren Bafra halkı için, davetiyeler resmen zaruri ihtiyaç gibi bir şeydir. Oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız, bölgenizde bulunan organizasyon şirketlerine giderek davetiye katlama işi isteyebilirsiniz.

DİKKAT! Evde Ek İş Yapmanın Püf Noktaları!

ek iş yapmanın püf noktaları

Evlere ek iş veren yerler hakkında

Samsun ev hanımlarına ve diğer isteyen herkese iş imkanı tanıyor ama ya bu işi beceremezseniz? Ya ev konforunda para kazanma hayalleriniz suya düşerse? Endişelenmeyin, evde ek iş yapmanın bazı püf noktaları bulunur. Kargo ile evlere iş veren firmalar sizden tam olarak ne istiyor? Bunları size, en kısa halinde madde madde sıralamak istiyorum.

 1. Aldığınızın işi, teslimat tarihine uygun olacak şekilde bitirmelisiniz.
 2. Çok para kazanmak adına daha çok iş alıp, baştan savma yaparsanız, çalıştığınız firma bir dahaki sefere size iş vermeyecektir.
 3. Hangi ürün ile çalışıyor olursanız olun, ürünlerin temizliğine ve hijyenine dikkat etmelisiniz.
 4. Size verdikleri işte 200 tane ürün olması önemli değil; iş verenler, her şeyin çetelesini tutuyor. Eksik ürün teslim etmeniz halinde sıkıntıya düşersiniz.
 5. Evde paketleme, süsleme ve kutulama işlerinde günde 4-6 saat veya 8-10 saat çalışabilirsiniz. Ancak günde kaç saat çalışabileceğinizi, firma ile ilk görüşmenizde belirtmelisiniz.
 6. Verdiğimiz ek iş seçeneklerini, tek başınıza da yapabilirsiniz. Fakat bu işlerden yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız, ailenizle veya akrabalarınızla küçük bir ekip kurarak yapmalısınız.

İsterseniz ad soy ad ve iletişim bilgilerinizi YORUM kısmına bırakabilirsiniz. Bazen işverenler yorumları okuyarak sizlere geri dönüş yapabiliyorlar…

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

31 Yorum

 1. Reyhan Mutay

  25 Haziran 2022 at 13:11

  Samsun İlkadım ilçesinde ikamet etmekteyim.Paketleme işi yapmak istiyorum.

 2. Hülya Uyar

  22 Haziran 2022 at 17:08

  Samsun İlkadım da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Dilek yılmaz

  21 Haziran 2022 at 16:17

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum engelli çocuğum olduğu için dışarıda çalışma şansım yok samsun atakum da oturuyorum iletişim 05061574357

 4. Seher

  12 Mayıs 2022 at 00:34

  Evde ek iş yapmak istiyorum samsun / tekkeköyde oturuyorum sürekliliği olucak bir iş istiyorum
  05458175546

  • Reyhan Mutay

   25 Haziran 2022 at 13:09

   Samsun İlkadım da ikamet etmekteyim.Paketleme işi yapmak istiyorum.

 5. Aysel eker

  18 Nisan 2022 at 22:25

  Paketleme yapmak istiyorum samsun canik teyim

  • Kübra Köksal

   12 Haziran 2022 at 23:19

   Evde Paketleme işi yapmak istiyorum ise çok ihtiyacım var evde hastam olduğu için dışarda çalışamıyorum o yüzden evde paketleme işi istiyorum beni ise alırsanız çok sevinirim

 6. Ayşegül

  13 Mart 2022 at 16:43

  Evde paketleme işi arıyorum samsun civarı bir çocuk annesiyim 05435950992

 7. Ayşegül

  13 Mart 2022 at 16:36

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketleme samsun ilkadım ilyas köyde oturuyorum bir çocuk annesiyim 05435950992.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

31 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.