finansportali.net

ACİL PARA

Senetle Araba Veren Galeriler – 2022 Senetle ARABA AL!

senetle araba satan yerler ve galeriler

2.el araba mı satın almak istiyorsunuz Peşinatsız senetle araba veren galeriler ve yerler olduğunu biliyor olabilirsiniz ancak bu yerleri nereden nasıl bulacağınızı kestiremiyorsunuz değil mi? Ben de öyle tahmin etmiştim. 😉

Bu arada haberiniz var mı? 2022 yılı itibariyle senetle araba satan galeriler satışlara hız verdi.  E o zaman ne duruyorsunuz? Okumaya devam edin ve sizin için harika bilgilerle donattığım bu yazı ile tüm ayrıntıları öğrenin…

Araba almanın en kolay yollarından biri da hiç peşinat vermeden senetle elden taksitle araba almaktır. Banka kredisi olmadığı için kredi notunuza bakılmaksızın; eksper ücreti, dosya ücreti ya da faiz ödemeden en hızlı ve en düşük maliyetle araba satan yerler ile görüşebilirsiniz.

Advertisement

2000 TL peşinatla araba veren galeriler, 60 ay senetle araba, peşinatsız otomobil satan galeriler gibi ayrıntılara gireceğim. 

Bu arada sizlere senet karşılığında araba satan yerler kapsamında çok farklı örnekler veriyorum. Özellikle aralarından bir tanesi çok hoşunuza gidecek, okuyucunca derin bir oh çekeceksiniz? İstanbul, İzmir, Bursa gibi şehirlerde yaşayanların bu yazıyı kesinlikle sonuna kadar okumasını öneririm.

Niye mi?

Çünkü bu örneğim, Türkiye genelinde 8 farklı şehrimizde, 2. el araçlarda 1 yıllık garantili olarak araç veriyor! Eğer siz de banka kredisi olmadan araba almak istiyorsanız, peşinat vermeden ya da araç bedelinin ortalama %25 oranla başlayan peşinatı ide ay bazında 1.390 TL’den başlayan fiyatlarla araba sahibi olabilirsiniz. 

Türkiye genelinde en çok satış yapan senetle araba satan yerler, senetle araba satan galeriler ve diğer bir seçenek olarak hiç peşinat ödemeden senetle araba veren bayileri sizler için aşağıda listeledim! İşte Senetle Araba Veren Galeriler…

Advertisement

Senetle Araba Nasıl ve Nereden Alınır?

Senetle Araba Nasıl ve Nereden Alınır

Senetle araç satan firmalar 2022

Acil para bulma yolları nedir diye arayıp bularak, senetle araç almak isteyen yüz binlerce kişi var, biliyorum. Senetle araba veren galeriler gezilirken araç satı alımı sırasında dikkat edilecek en önemli unsur, aracın rayiç bedelinin çok üzerinden satın alınmamasıdır. Uzun vade seçenekleri sunulduğu için genelde pahalıya satılan senetle araçlara bu yönde dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Mesela 36 ay vade, 48 ay vadeli araç satan galeriler olabilir.

Senetle araba almanın çok fazla resmi prosedürü bulunmuyor. Satıcı firmaya bazı teminatlar ve garantiler sunulduktan sonra en fazla 2 saat içinde aracınızı elden teslim alıp noterden gerekli satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

İşte senetle araba için yanınızda götürmeniz gereken evrakların güncel bir listesi!

 • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Belgesi
 • İkametgah Adresi Gösterir Belge
 • Gelir Durumu Gösteren Belge
 • İstenmesi Durumunda Bankadan Borcu Yoktur Belgesi
 • Yine İstenmesi Durumunda Eş ve Çocukların Varsa Gelir Beyan Belgeleri

Bu belgeler ile senetle araba alım başvurusu yaptığınızda genelde aynı gün içinde aracınızı teslim alabilirsiniz.

2022 Yılında Senetle Araba Veren Galeriler

2021 Yılında Senetle Araba Satan Yerler ve Galeriler

Senetle araba veren galeriler

Elden Senetle araba veren yerler içinde galericiler ilk sırada yer alıyor. İstanbul’da Zeytinburnu, Bağcılar, Güngören, Esenyurt gibi büyük semtlerde bulunan kurumsal galerilerin çoğu senetli araba satışı yapmaktadır. Bu yerler kredi kartına 12 taksite kadar vade yaparken aracın fiyatı yüksek olduğu durumlarda genelde küçük peşinatlar ile senetle uzun vadeli araç satışına onay vermektedirler.

İstanbul dışında, İzmir’de bulunan OTOKENT galericiler sitesinde, Antalya galericiler sitesinde, Aydın AYMAS galericiler sitesinde, Ankara OSTİM galericiler sitesinde bulunan neredeyse tüm esnaflar size senetle araba satacaktır. (Birazdan bunları daha da çeşitlendireceğim.) Senetle araba satan firmalar hakkında daha çok bilgi için okumaya devam edin. 

Ayda 1.000 TL Taksitle 60 Bin TL Değerinde Vadeli Araba Alabilirsiniz!

Senetle araba veren galeriler

Senetle araba veren galeriler

Şu anda 2005 model üstü araçların çoğu 100 bin TL’den başlamaktadır. Ortalama 100 bin TL olan bir aracı 60 ay vadeli şekilde ayda bin TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Bunun için sadece 5 bin TL peşinat ödediğinizde 100 bin TL’lik araca ayda bin TL ödeyerek sahip oluyorsunuz. 60 Ay vadeli şekilde peşinatla birlikte araç size 65 bin TL’ye gelmektedir; ama zaten faizler düşünüldüğünde bu seçenek de oldukça mantıklıdır diyebiliriz.

Advertisement

100 Bin TL bandında senetle satılan araçlar listesi:

 1. Ayda 2.000 TL taksitle 2010 Model Renaul Clio
 2. Peşinatsız ayda 2.000 TL taksitle 80 bin TL Opel Corsa
 3. Peşinatsız 1.000 TL vadeli 36 ay taksitle Doğan ya da Şahin grubu araçlar
 4. Ayda 4.000 TL taksitle ve 60 ay vadeli D segment BMW, Opel, Audi marka araçlar
 5. Ön ödemesiz olarak aylık bin TL ödeyerek 100.000 TL bandında vadeli araçlardan satın alabilirsiniz.

Senetle borç para veren yerler ve şahıslar için yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Kartına Taksitle Araba Satanlar!

Kredi Kartına Taksitle Araba Satanlar

Kredi kartına senetle araba satan yerler

Senetle Araba Veren Galeriler yerine kredi kartınızı kullanmayı düşündünüz mü? Kredi kartı kullanıcısı iseniz ve limitiniz çok yüksekse hiç vade farkı ödemeden peşin fiyat üzerinden ikinci el araç alabilirsiniz. Bunun için istediğiniz aracın pazarlığını yaptıktan sonra hiç peşinat ödemeden sadece kredi kartı ile araba satın alabilirsiniz. Bu tarz durumlarda vade sayısı genelde 6-9-12 olmaktadır.

Banka sizden vade farkı istemeyeceği için vadeli araç alımlarında oldukça mantıklı bir yöntem olacaktır. Şu anda Türkiye genelinde neredeyse tüm galericiler, bayiler hatta sahibinden araç satan kişiler bile kredi kartına vade seçeneği sunabilmektedir. Senetle Araba Veren Galeriler için devam!

İlgili içerik: Kredi Kartını En Az Zararla Nakde Çevirme Yolları

Senetle Araba İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Galerileri

Senetle araba veren galeriler

Senetle araba veren galeriler

İstanbul’da banka ile uğraşmadan senetle araba veren yerler ve galeriler üzerinden araç satın almak ister misiniz? Senetle araba İstanbul için sizlere bazı seçenekler sunacağım. İstanbul’da senetle borç para veren yerler olduğu gibi senetle araba satan galeriler de bulunuyor.

Senet üzerinden araba almanın güvenilir olduğunu söylemek istiyorum, nedeni ise arabanızı senet ödemelerinizin başlamadan almanızdır. Ancak siz yine de bir rehavete kapılmayın. Araştırmalarınızı iyi yapın ve güvenilir Senetle araba veren galeriler üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirin.

Advertisement

Senetle İstanbul ve diğer illerden araba almanın avantajları ise şöyle:

Bankalardan kredi alamayanlara otomobil sahibi olmak için süper bir fırsattır.

İslami şartlara uygun helal kredi nasıl alınır diyenler bu şekilde kredisiz otomobil sahibi olabilir.

Bankalara mecburi koşulan hayat sigortası ya da kasko gibi sıkıntıları asla yaşamazsınız.

Elbette senetle araba almak için kurumsal firmalar ile iletişime geçmenizi öneriyorum. Mesela İstanbul’da bulunan 5 showroom sahibi olan ”wowwo” firmasını düşünebilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakaları olan Topkapı, Kartal, Bağcılar, Üsküdar ve Otoport da mağazası olan bu şirket üzerinden senet karşılığında araba satın alabilirsiniz.

Advertisement

Wowwo firması iletişim bilgileri ise şöyle:

Whatsap: 0-538-593-79-77 & 0-533-166-2794

Telefon: 0-212-709-81-81

Topkapı Mağazası: Maltepe Mahallesi Yılanlı Ayazma Yolu

No: 15 Cevizlibağ / İstanbul

Advertisement

Bağcılar: 100. Yıl Mahallesi, Veysel Karani Caddesi

No: 13 34204 Bağcılar

Otoport/Esenyurt: Otoport Otomobil AVM Turgut Özal mahallesi 68. sokak

İzmir’de Senetle Araba Satan Galeriler ve Yerler

İzmir'de Senetle Araba Satan Yerler

İzmir’de Senetle Araba Satan Yerler ve Adres Bilgileri

İzmir’e senet karşılığında araba satan galeriler ve yerler olduğunu söyleyerek cümleme başlamak istiyorum. Senetle araba veren galeriler İzmir’de de yadsınamayacak kadar çok. Senetle araba almak hayal değil… Şehirde faaliyet gösteren pek çok galeri üzerinden senet karşılığında 36 aya kadar taksitle araç satın alabilirsiniz. 

Örneğin: 2015 model dizel bir Fiorino aracı peşin fiyatı 88.000 TL iken bu aracı bu araca 26.850 TL peşinat verip, geri kalanını ise 36 ay vadeli olarak yaklaşık 2.500 TL taksitle ile satın alabilirsiniz.

Advertisement

Wowwo firmasının İzmir mağazasının iletişim bilgileri:

Emrez, 48/1, Akçay Cd., 35140 Gaziemir/İzmir

Bu firmanın haricinde İzmir’de diğer müşteri memnuniyeti yüksek olan senetle araç satan mağazalar ise şunlardır.

Gürel Oto Plaza: Emrez, Akçay Caddesi No: 28, 35410 Gaziemir/İzmir & Tel: 0-232-282-14-14

Eren Otomotiv:Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. No:43, 35410 Gaziemir/İzmir & Tel: 0-232-252-40-00

Advertisement

Niğdeliler: Dokuz Eylül, Akçay Cd. No: 131, 35410 Gaziemir/İzmir & Tel: 0-232-254-97-97

Ünsa Motorlu Taşıtlar:İnönü Mahallesi 677/19 Sokak No: 123/2126 Otokent Sitesi – Buca & Tel: 0-232-332-04-35 & 0-232-332-04-4

İzmirde senetle araba için tavsiye edeceğim yerler buralar. Sizin bildiğiniz galeriler varsa, aşağıya yorum bırakırsanız sevinirim. 🙂

Bursa İSTOÇ Senetle Araba Satın Alabileceğiniz Adresler!

Bursa’da senetle araba veren galeriler kapsamında, şehrin meşhur sıfır ve ikinci el araç satış yeri olan İSTOÇ’ da bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Oto Ticaret Merkezi ile İSTOÇ sözleşme ve senet yazdırma hizmeti ile bir çok marka ve model araç için elden ödeme imkanları eşliğnde senetle araç satın almanız mümkün.

Advertisement

Bu arada İSTOÇ, kredi kartına 12 ay taksit yaparken senet karşılığında ise 36 ay vadeye kadar sizlere büyük bir fırsat sunmaktadır.

Ayrıca Bursa’da;

Serkan Otomotiv: Kredi kartına 9 taksit yapmaktadır. Kredi notunuza göre senetle de araç alabilirsiniz. Tel: 0-224-341-00-22

Wowwo: 36 ay vadeli olarak senetle araç vermektedir. Adres: Alaaddin Bey Mah. İzmir Yolu Cad.

No: 291/A Blok Mağaza: 4 Nilüfer / Bursa & Tel: 0-212-709-81-81 ( Bilgi alınabilir )

Advertisement

RS AUTO: %60 Peşin kalan %40 miktarına senet uygulamaktadır. Mağaza adresi: Ürünlü, İzmir Yolu Caddesi No:423, 16120 Nilüfer/Bursa

İlgili içerik: Senetle Borç Para Veren Yerler

Peşinatsız Taksitle Araba Satan Yerler 2022 

Senetle araba veren galeriler arasında peşinatsız taksit ile araç satan firmalar da bulunuyor. Üstelik bu seçenekte herhangi bir faiz ödemenize de gerek yok!

 1. WOWWO Bağcılar
 2. Birarabam (İstanbul Geneli Şubeleri Bulunuyor)
 3. Otovadeli
 4. Eminotomotiv
 5. Fuzuloto
 6. Birikim Oto
 7. Katılımevim
 8. Çözüm Tasarruf
 9. Destekarabam

Yukarıda listelediğim firmalardan 36 aya kadar taksit seçeneğini değerlendirebilir ve araba alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gördüğünüz gibi peşinatsız senetle araba veren galeriler de var. Ayrıca, hatırlatayım: Tüm marka ve modelden araç bulabilirsiniz!

Senetle Araba Sahibinden

senetle araba sahibinden

Peşinatsız taksitle araba Sahibinden

Sizlere senetle araba veren galeriler sıraladım. 60 ay senetle araba, 10.000 peşinatla senetle araba gibi seçenekleriniz mevcut. Bahsettiğim galeriler aracılığıyla size en uygun galeriden senetle araba almak mümkün.

Peki senetle araba satan galeriler hariç, sahibinden senetle araba alma mümkün mü? Evet. Neden olmasın? Ancak güvenilir şahıslardan almanızı öneriyorum. Yani önünüze gelen herhangi birinden senetle otomobil almanızı tavsiye etmem.

Advertisement

Sizlere bunun için en tavsiye edeceğim yöntem; senetlearac.sahibinden.com sitesini ziyaret etmeniz. Burada şahsi olarak senetle araba satanlar var. Peşinatsız taksitle araba sahibinden direkt bulabilmek mümkün. Elden senetli araba için dikkatli olmalısınız.  Sen de senetle oto al! 

Anında Araç Kredisi Veren Finans Kuruluşları 2022

Senetle araba veren galeriler arayışınızda size yardımcı olabilecek küçük bir alt başlık vermek istiyorum. Belki de kredi çekerek araba satın almak istiyorsunuz ancak bankalar Düşük kredi notu nedeniyle size kredi çıkarmıyorlar. O zaman şu firmalar üzerinden araç kredisi edinmeye ne dersiniz?

 • Aktif Bank (N KOLAY KREDİ)
 • ALJ FİNANS
 • TÜRKİYE FİNANS
 • TEB ÇETELEM
 • YAPI KREDİ
 • KOÇ FİNANS
 • OTOSOR (ŞARTSIZ KEFİLSİZ)
 • WOWWO (ŞARTSIZ KEFİLSİZ)
 • GARANTİ BBVA

Bunu Okuyun: Senetle 2. El Otomobil Satan Yerler!

Senetle araba veren galeriler ve vadeli araba satan yerleri genel olarak verecek olursam; İzmir, Diyarbakır, Ankara, Antalya, Mersin, Samsun, Konya, Kayseri ve Adana gibi şehirlerde yaygın olsa da Türkiye genelinde senetle otomobil satışı yapan yüzlerce firma bulunuyor.

Faydalı bilgi: İkinci el araç satın almak için sahibinden.com sitesine giriş yaparak piyasa hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ya da senetle 2. el araç satın almak için Ünsan otomotiv sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Advertisement

 

 

Bir önceki yazımız olan Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 İLETİŞİM ADRESİ başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

ACİL PARA

Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 İLETİŞİM ADRESİ

Adana'da senetle borç para veren yerler

Adana’da senetle borç para veren yerler hakkında araştırma yapanları buraya alalım! Acil paraya sıkışan kişiler, banka kredisi çekemediklerinde hemen senetle para veren yerleri araştırmaya başlarlar. Neyse ki, kredi çekemeyen kişiler için tek çıkış yolu bankalar değildir. Adana dâhil birçok ilimizde senetle borç veren yerler bulunuyor. Ancak bu yerlerin güvenilir ve düşük faizli olmasına özen göstermelisiniz. […]

Okumaya devam et

ACİL PARA

Taksitle Telefon Satan Yerler – En Ucuz Öneriler!

taksitle telefon satan yerler

2014 yılında getirilen taksitle telefon alma yasağı sonrasında birçok kişi taksitle telefon nasıl alınır araştırmak zorunda kalmakta. Çünkü bu tarihten sonra doların da bir hayli yükselmesi peşin olarak telefon almayı neredeyse imkansız kılmıştır. Ortalama 5 bin ile 10 bin arasında değişen telefon piyasasında kimse elindeki nakit paranın tamamını tek seferde harcamak istememektedir. Senetle telefon satışı […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.