finansportali.net

ACİL PARA

Sodexo Bozan Yerler İzmir – Güncel Bilgiler 2022

Sodexo Bozan Yerler İzmir

Sodexo bozdurma işlemi yapmak isteyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Sodexo işletmelerin tercih ettiği ve avantajları oldukça fazla olan bir yemek kartı. Çalışanlar Sodexo yemek kartı sayesinde rahatça alışveriş yapabilir ve yemek yiyebilir. Ama Sodexo da diğer yemek kartları gibi belli yerlerde geçiyor. Peki size şöyle bir soru sorsam: Nakit ihtiyacınız varsa Sodexo bakiyenizi nakite çevirmek istemez miydiniz?

Evet, Sodexo bakiyenizi nakite dönüştürme şansınız var. Sodexo bozan yerler İzmir, İstanbul, Ankara gibi nüfusu çok olan şehirlerde oldukça fazla. Ama ben size şimdi Sodexo bozan yerler İzmir içinde nerede, bundan bahsedeceğim. Ama bu konuya gelmeden önce vermem gereken birkaç bilgi var. Hazırsanız başlayalım…

Sodexo Ne İşe Yarar?

Sodexo Ne İşe Yarar

Sodexo Ne İşe Yarar

Sodexo, beraberinde birçok avantaj sağlayan bir yemek kartı. İşletmeler yemek kartı firmalarıyla anlaşma yapıyor. Böylece çalışanlar yemek kartları sayesinde geçerli olan her yerden kartla ödeme yapabiliyor.

Her işletme kendi çalışanlarına farklı ücretler belirliyor. Örneğin, X mağazası çalışanlarına günlük 23 TL üzerinden bir aylık ödeme yapıyorken başka bir mağaza günlük 20 TL olarak belirliyor. Her ayın belli bir gününde hesabınıza bakiye yükleniyor. Siz de üye iş yerlerinden Sodexo kartınızla ödeme yapabiliyorsunuz.

Advertisement

Sodexo’nun Sağladığı Faydalar

Sodexo'nun Sağladığı Faydalar

Sodexo’nun Sağladığı Faydalar

Sodexo birçok açıdan kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Peki bu avantajlar neler?

 • Sodexo sadece yemek ve alışveriş kartı değil. İşletmeler size sunmayı kabul ederse birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Sodexo Gift Pass teşvik ve ödüllendirme alanında şirketlerin isteğine bağlı olarak veriliyor. Örneğin işletme çalışanlarına gıda yardımı ya da erzak kolisi yapmak yerine Sodexo Gift Pass verebilir. Mobil çek olarak verildiği zaman da gelen 16 haneli kodu söylemesi bakiyeyi harcayabilmesi için yeterlidir.
 • Bazı işletmeler, yol parasını ya da ek mesai ücretini de Sodexo’ya yatırmayı tercih ediyor. Bu sayede maaşınızdan ayrı ek paranız olabiliyor.
 • Sodexo gibi yemek kartlarının bir diğer avantajı da maaşınıza yansımıyor oluşu. Sodexo’ya yatırılan para, sizin gelirinize eklenmiyor. Bu yüzden herhangi bir kesinti ya da maaşa dahil edilme söz konusu olmuyor. Sadece işe gelmediğiniz günler Sodexo’dan da kesiliyor.

Eğer merak ediyorsanız Sodexo bozan yerler İzmir içinde nerede var öğreneceksiniz. Böylece o parayı nakit olarak alabileceksiniz.

Sodexo Bakiye Öğrenme

Sodexo Bakiye Öğrenme

Sodexo Bakiye Öğrenme

Sodexo için size yatırılan bakiyeyi öğrenmeniz de oldukça kolay. Tek yapmanız gereken Sodexo Mobil uygulamasını indirmeniz. İndirdikten sonra otomatik olarak sizin bilgilerinizle açılmış olan kart hesabınız karşınıza çıkıyor. Bu uygulama sayesinde hesabınıza bakiye yüklendiğinde size bildirim geliyor.

Ayrıca bir gün önceden bakiye yükleme talimatı veriliyorsa, mutlaka bunu  uygulama üzerinde görebiliyorsunuz. Ana ekranda zaten direkt bakiyeniz görünüyor. Sağ alt köşede de “Bekleyen bakiye” kısmı bulunuyor. Burada size ertesi gün yatacak olan miktar görünüyor. Hesabınıza geçtiği anda bildirim geliyor.

Aynı şekilde “Sodexo Misket” avantajınızı da takip edebiliyorsunuz. Misket uygulaması biraz daha sınırlı yerlerde geçiyor. Buralardan alışveriş yaptığınız zaman orada birikiyor ve daha sonra yine geçen yerlerde harcama yapabiliyorsunuz.

Sodexo bakiyenizi İzmir içinde rahatlıkla harcayabilir ve bozdurabilirsiniz. Şimdi sıra  geldi; Sodexo bozan yerler İzmir detaylarına…

Sodexo Bozdurma İşlemi Nedir?

Sodexo Bozdurma İşlemi Nedir

Sodexo Bozan Yerler İzmir İçinde Nerede?

Sodexo içerisine yüklenen bakiye nakite çevrilemiyor. Daha doğrusu size yatan bu bakiyeyi işletme farklı bir yolla vermiyor. Siz o bakiyeyi Sodexo uygulamasından ya da kartınızla kullanabiliyorsunuz. Bazı işletmeler Sodexo kartı vermiyor  bunun yerine uygulamayı kullanıyorsunuz. Sodexo uygulamasında mobil ödeme yazan yere tıkladığınızda altı haneli ödeme kodu geliyor. Siz karşı tarafa bu kodu giriyorsunuz ve böylece ödemeniz tamamlanmış oluyor. Aslında şimdiki dönemde mobil ödeme kodu kullanımı oldukça pratik ve güvenli.

İşte, bu bakiyenin nakit olarak verilmemesinden dolayı birçok çalışan parayı bozdurmaya çalışıyor. Yani, Sodexo kırdırma işlemi yapmak istiyor. Belli bir komisyon karşılığında Sodexo bakiyeniz size nakit olarak veriliyor. Bu komisyon miktarı da yüzde 10 ile yüzde 20 arasında değişiyor. Örneğin, bakiyeniz 500 TL. Sizden yüzde 10 komisyon alınıyor ve 50 TL’Yi Sodexo bozdurma işlemini yapan kişi alıyor, kalan 450 TL de size veriliyor.

Advertisement

Sodexo bozan yerler İzmir konusuna geçmeden önce Sodexo nerelerde geçiyor bundan bahsetmek daha önemli…

Sodexo ile ilgili daha detaylı bilgi için yazıyı okuyabilirsiniz: Sodexo Kırdırma

İzmir Sodexo Geçen Yerler Listesi

İzmir Sodexo Geçen Yerler Listesi

İzmir Sodexo Geçen Yerler Listesi

Sodexo birçok firmayla anlaşmalı. O yüzden ev yemekleri yapan restoranlardan kafelere kadar birçok yer Sodexo kabul ediyor. Şimdi size Sodexo geçen yerler İzmir içinde nerede bunun listesini ekliyorum:

 • 1453 Osmanlı
 • Burger King
 • McDonalds
 • Köfteci Yusuf
 • Ali Pehlivanoğlu
 • Artı Sandviç
 • Chef Döner
 • Dokuz Eylül Büfe
 • Acar Unlu Mamülleri
 • Acemoğlu Baklavaları
 • Altın Kardeşler Lokantası
 • Subway
 • Macaroni
 • Domino’s….

NOT: Bu firmalar her şubesinde Sodexo geçirmiyor. Örneğin, Macaroni X ilçesinde Sodexo ödemesi kabul ediyor ama Y ilçesinde kabul etmiyor olabilir. Alışveriş yapmadan önce mutlaka bunu sormanızı tavsiye ederim.

Alternatif olarak Multinet Bozdurma yazısını da okuyabilirsiniz.

Sodexo Bozan Yerler İzmir

Sodexo Bozan Yerler İzmir

Sodexo Bozan Yerler İzmir

Sodexo ile alışveriş yapabilirsiniz ya da yemek yiyebilirsiniz. Ama bu harcamayı gitmek istemediğiniz restoranlarda yapmak yerine canınızın istediği yerde yapmak daha cazip gelecektir. Bu yüzden Sodexo bozdurma işlemi yapmak isteyebilirsiniz. Merak etmeyin birçok kişi Sodexo bozan yerler İzmir içinde nerede var diye araştırıyor. Ben de size yardımcı olmak için birkaç bilgi vereceğim.

Bir önceki başlıkta size Sodexo geçen yerler İzmir ile ilgili bilgi verdim. Şimdi gelelim asıl konumuza… Sodexo bozan yerler İzmir dediğimizde önce şunu söyleyeyim; Sodexo kırdırma için kesinlikle Sodexo geçen bir yere gitmeniz gerekiyor.

Advertisement
 • Sodexo geçen yerler Sodexo nakite çevirme işlemi yapıyorlar. Ama hepsi yapmaz bu yüzden önce sormanız lazım.
 • Sodexo bozdurma işlemi için esnaflara da sorabilirsiniz. Tabi ki her esnafa değil. Önce kimin bozduğunu öğrenmeniz lazım. Bunu da bulunduğunuz çevreden öğrenebilirsiniz. Çünkü Sodexo geçen firmalar kendilerini belirtirler ama şahıslar bunu yapmıyor. O yüzden komisyon karşılığı kimin Sodexo kırdığını bilmemiz zor oluyor.
 • Bunların haricinde interneti kullanabilirsiniz. İzmir’de Sodexo kıran yerler size bir sonuç vermediyse ya da bir yerlere gitmek istemiyorsanız bunu iki tuşla halledebilirsiniz. Ama kesinlikle dikkatli olmalısınız. Çünkü bu işlem internet ortamında oldukça riskli. Dolandırıcı sayısı her geçen gün artıyor. Herkese güvenemezsiniz. Birkaç site araştırması yapın ve bunlara yapılmış yorumları okuyun. Yorumlar mutlaka yol gösterici olacaktır.
 • Sodexo bozan yerler İzmir -Çankaya’da oldukça fazla. Orada bulunan bazı büfeler Sodexo bozuyor. Aynı şekilde Karşıyaka’da da yüzde 15 gibi bir komisyonla Sodexo kıran yerler bulunuyor.

Eğer kredi akrtı kullanıyorsanız onlar da nakite dönüştürülebiliyor. İşte detayları: Kredi Kartınızı Nakde Dönüştürün

Sodexo İletişim

Sodexo bozan yerler İzmir ile sınırlı değil. Aynı şekilde Sodexo kıran yerler İstanbul ve Ankara’da da bulunuyor. Bu şehirlerde de mutlaka birçok yer Sodexo kırdırma işlemi gerçekleştiriyor. Ama hepsinin komisyon aldığını tekrar hatırlatmak isterim.

Peki, bütün bu bilgilerin haricinde öğrenmek istediğiniz bilgiler varsa Sodexo’ya nasıl ulaşabilirsiniz? İşte bunun için de aşağıya Sodexo Müşteri hizmetleri ve diğer Sodexo iletişim bilgilerini bırakıyorum:

 • Sodexo Müşteri Hizmetleri’ne 444 72 77 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Bu numara pazar günleri hariç sabah 08.00 akşam 20.00 saatleri arasında kesintisiz hizmet veriyor.
 • Ayrıca Sodexo ana sayfasında “Bize Ulaşın” kısmı yer alıyor. Buraya tıklayarak “Görüşlerinizi iletin” yazan yerde bulunan formu doldurabilirsiniz. Formu yolladığınızda da size geri dönüş yapıyorlar.
 •  Sodexo genel müdürlüğü Beykoz – İstanbul’da yer alıyor. Buraya gitmek tercih gibi görünmese de yine de değerlendirmek isteyenler olabilir.
 • Gelişmeleri ve güncel bilgilerini takip etmek istiyorsanız da sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Hızlı Para Biriktirme

Bir önceki yazımız olan Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 İLETİŞİM ADRESİ başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

2 Yorum

 1. sodexo boz

  11 Haziran 2022 at 11:29

  Tüm yemek kartları %10 Komisyon ile 10 dakika içinde bozdurulur. İletişim instagram: sodexobozdur

 2. Mustafa

  7 Haziran 2022 at 11:03

  Sodexo metropol ticket 1 dakikada nakit iletişim Instagram ….

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum

ACİL PARA

Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 İLETİŞİM ADRESİ

Adana'da senetle borç para veren yerler

Adana’da senetle borç para veren yerler hakkında araştırma yapanları buraya alalım! Acil paraya sıkışan kişiler, banka kredisi çekemediklerinde hemen senetle para veren yerleri araştırmaya başlarlar. Neyse ki, kredi çekemeyen kişiler için tek çıkış yolu bankalar değildir. Adana dâhil birçok ilimizde senetle borç veren yerler bulunuyor. Ancak bu yerlerin güvenilir ve düşük faizli olmasına özen göstermelisiniz. […]

Okumaya devam et

ACİL PARA

Taksitle Telefon Satan Yerler – En Ucuz Öneriler!

taksitle telefon satan yerler

2014 yılında getirilen taksitle telefon alma yasağı sonrasında birçok kişi taksitle telefon nasıl alınır araştırmak zorunda kalmakta. Çünkü bu tarihten sonra doların da bir hayli yükselmesi peşin olarak telefon almayı neredeyse imkansız kılmıştır. Ortalama 5 bin ile 10 bin arasında değişen telefon piyasasında kimse elindeki nakit paranın tamamını tek seferde harcamak istememektedir. Senetle telefon satışı […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.