finansportali.net

ACİL PARA

Taksitle Telefon Satan Yerler – En Ucuz Öneriler!

taksitle telefon satan yerler

2014 yılında getirilen taksitle telefon alma yasağı sonrasında birçok kişi taksitle telefon nasıl alınır araştırmak zorunda kalmakta. Çünkü bu tarihten sonra doların da bir hayli yükselmesi peşin olarak telefon almayı neredeyse imkansız kılmıştır.

Fiyatları oldukça değişen telefon piyasasında kimse elindeki nakit paranın tamamını tek seferde harcamak istememektedir. Senetle telefon satışı yapan yerler böylelikle son yıllarda daha çok artmıştır.

Kredi kartsız, peşinatsız telefon almak isteyenler için ben de taksitle telefon alma yollarını detaylıca anlattım. İşte 2023 yılı için taksitle telefon satan yerler listesi…

Advertisement
Taksitle Telefon Satan Yerler
Taksitle Telefon Satan Yerler

Taksitle Telefon Alma Yolları Nelerdir?

Taksitle telefon alma yolları şöyledir;

 1. Elden Taksitle Telefon Alma Seçeneği
 2. Faturaya Ek Taksitli Telefon Alma Seçeneği
 3. Banka Krediyse Taksitli Telefon Alma Seçeneği
 4. Ticari Kredi Kartıyla Taksitli Telefon Alma Seçeneği

Bu yöntemler ile kredi kartsız veya senetle telefon sahibi olabilirsiniz. Taksitle telefon nasıl alınır? Yöntemleri öğrendiğimize göre maddeler halinde sıraladığım bu yöntemler hakkında daha fazla bilgi için tüm merak edilenler yazının devamında…

Taksitle Telefon Satan Yerler
Taksitle Telefon Satan Yerler

Taksitle Telefon Alma Yöntemleri Detaylı Anlatım

Taksitle telefon almak için 2023 yıl alternatifleri arasında sizler için en kolay yöntemden başlayarak detaylarıyla anlattım. İşte o bilgiler…

1. Elden Taksitle Telefon Satan Yerler

Taksitle telefon almak için başvuracağınız yollardan en kolayı senetle yani elden ödeme imkanı sunan mağazaları tercih etmektir. Günümüzde yerel veya ulusal ölçekteki firmalar taksitle teelfon alma elden ödeme seçeneği sunmaktadır. Elden taksitle telefon almak istiyorum diyenler için en etkili yollardan birisidir. İşte elden taksitle telefon satan yerler listesi:

 • Evkur
 • Özşanal
 • Fors Avm
 • Soylu Avm
 • Mutlu Evim
 • Evdiz
 • Yön Avm

Bu firmalar banka ile çalışmayan veya kredi kartı kullanmayan kişiler için senetle telefon satışı yapmaktadır. Bu firmaların en kolay yöntemle olmasıyla birlikte vade farkını yükseltmesi tercih nedenleri arasında yerini geriye kaydırabilir.

Evkur 24 Ay Taksit Telefon Satışı

Örnek: Ortalama 10 bin TL olan bir telefon Evkur 24 ay taksit telefon seçeneği ile 13 bin Liraya, 36 ay seçeneğiyle 14-15 bin Liraya kadar çıkabilir.

Şartları: Başvurduğunuz firma sizden maaş bordrosu, sabit ikatmetgah veya kefil talep edebilir.

İlginizi çekeceğini düşündüğüm Acil Para Bulma Yolları – 1 SAAT İçinde Para Bulun! yazısı sizler için iyi bir yol haritası sunabilir. Hemen tıkla, hemen öğren!

2. Faturaya Ek Taksitli Telefon Alma Seçeneği

İkinci olarak telefon faturasına ek taksitli telefon satışı yer almaktadır. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone firmaları faturalı hat kullanıcıları için, faturaya ek bir ücret yansıtarak 12 ay vadeli ya da 24 ay vadeli gibi seçenekler ile telefon satışı yapmaktadır. Siz de faturaya ek olan farkı ödeyerek telefon edinebilirsiniz.

Advertisement

Örnek: Turkcell taksitle telefon alma seçeneğinde (veya türk telekom taksitle telefon alma seçeneğinde) alış yaparsanız; Cep telefon faturanız 150 Lira ise +300 Lira da fark ödeyerek ödeyerek 3 yılda 10 Bin TL değerinde bir telefonu 11,800 Liraya alabilirsiniz.

Şartları: Faturalı hattınızın olması, alacağınız telefon eğer pahalı bir ürünse faturanızın de o oranda yüksek bir pakete sahip olması gerekmektedir.

Taksitle Telefon Satan Yerler
KREDİ İLE TELEFON NASIL ALINIR? TAKSİTLE TELEFON SATAN YERLER

3. Banka Krediyse Taksitli Telefon Alma Seçeneği

Banka kredisiyle taksitli telefon almak istiyorsanız bu konuda birkaç farklı alternatif mevcut. Krediyle telefon alma seçenekleri şöyledir;

 • İhtiyaç Kredisiyle Telefon Almak

Bu yöntemde bireysel olarak bankaya başvurarak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bireysel başvurunuz onaylandığı takdirde bankanın faiz politikası gereği alacağınız paranın aylık taksitlendirmesini ödeyerek alım yapabilirsiniz.

Örnek: Bir bankadan 10 bin TL ihtiyaç kredisi alıp bunu bankaya 12/24/36 ayda geri ödeyerek bir telefon satış mağazasından istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Şartları: Bankanın bireysel krediyi ödeyeceğinize uygun onay vermesi yeterlidir.

Advertisement
 • Teknoloji Mağazalarının Banka Anlaşmasıyla Kredi Çekmek

İkinci olarak kredi sisteminde bir alternatif daha mevcuttur. Teknosa, Media Markt ve Vatan Bilgisayar taksitle telefon seçenekleri sunan mağazalar arasında yer almaktadır. Bu firmaların bankalarla yaptığı anlaşma gereği, sizin adınıza başvuruda bulunup bankadan taksitli ödeme ile kredi kullanmaktadır.

Örnek: Teknosa taksitli telefon almak için mağazalarından birisiyle iletişime geçip adınıza uygun kredi çıkmasını sorgılatıp 10 Bin TL’lik bir telefonu yaklaşık 11 Bin TL gibi bir rakama alabilirsiniz. Bu yöntemde sık tercih edilen telefon alışverişleri arasındadır.

Şartları: Bankanın adınıza uygun kredi onayı vermesi yeterlidir.

Kredi Kartı Nakite Çevirme yazımız sizler için müthiş bir alternatif olabilir. Detaylar için linke tıklayın!

Kredi Kartsız Taksitle Telefon Satış İmkanı Sunan Teknoloji Mağazaları

Kredi kartsız, senetsiz taksitle telefon satış hizmeti sunan mağazalar şunlardır;

 • Teknosa
 • MediaMarkt
 • Vatan Bilgisayar
 • Vestel
 • Bimeks
 • Arçelik
 • Beko

Bu şirketlerin telefon kredisiyle cep telefonuna satış hizmet bulunmaktadır. Örnek olması için içlerinden birkaçının taksit imkanlarını anlattım.

Taksitle Telefon Satan Yerler
teknosa taksitli telefon alma

Teknosa Taksitli Telefon İmkanı

Teknosa taksitli telefon satışı yapan firmalar arasında en çok tercih edilenlerden olup müşterilerine alışveriş kredisi hizmeti sunmaktadır. 24 Ay ve 36 Ay gibi seçenekler ile Teknosa şubelerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Taksit Seçeneği

Son dönemde birçok firmayla birlikte çalışan Fiba Bank hizmeti Vatan bilgisayar taksitle telefon alma seçeneğinde de müşterilere yardımcı olmaktadır. Çok düşük bir vade farkıyla 6/12/24 Ay seçenekleriyle senetsiz telefon satışı yapmaktadır.

Advertisement

MediaMarkt Elden Taksitle Telefon Alma

Media Markt elden taksitle telefon almak isteyenler için hem GSM operatörleri hem de Yapı Kredi, Denizbank ve Garanti BBVA gibi bankalarla birlikte kredi sistemi sunmaktadır. Media markt kredi kartsız ve taksitle telefon satan firmalar arasında sıklıkla tercih edilen bir yere sahip olmaktadır.

MediaMarkt firmasının taksitle telefon olma videosunu yazının bu bölümüne örnek olması için ekliyorum.

taksitle telefon alma yolları

Borç Para Veren Vakıflar yazısına göz atarak acil para kazanma yolları arasında olan bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Taksitle Telefon Satan Yerler
ticari kredi kartıyla telefon nasıl alınır

4. Ticari Kredi Kartıyla Taksitli Telefon Alma Seçeneği

Taksitle telefon alma kredi kartsız seçeneklerinin yanı sıra pek bilinmeyen bir yol daha vardır. Ticari kredi kartınız var ise ticari kartların telefon dahil birçok ürüne taksit yapma seçeneği vardır. Bu yöntem vade farksız telefon almak isteyenler için çok iyi bir seçenek olmaktadır. Ancak bu kartın işletme sahiplerinde olması nedeniyle herkes bu yöntemden yaralananamaktadır.

Örnek: Mağazalarda 10 Bin TL olan bir ürünü ticari kredi kartıyla vade farksız yani 10 Bin TL’yi 3/6/9/12 ay seçeneklerine bölerek alabilirsiniz.

Advertisement

Şartları: Ticari kartınızın olması ve kartın limitinin ürünün tutarında boş alana sahip olması.

Senetle Borç Para Veren Yerler ve Şahıslar yazımıza göz atarak acil para bulma yollarını öğrenebilirsiniz.

Taksitle Telefon Almak İçin Sıkça Sorulan Sorular

Taksitle telefon almak neden yasak?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), 2014’in Şubat ayında tasarruf amaçlı cep telefonu satışlarında kredi kartına taksiti kaldırmıştır.

Taksitle telefon almak mümkün mü?

Kredi kartına telefon alma yasağında sonra ülkemizde birçok alternatif seçenek ortaya çıkmış ve taksitle telefon alma yöntemleri çoğalmıştır.

Taksitle cep telefonu nereden alınır?

Taksitle cep telefonu almak isteyenler için Teknosa, Media Markt, Vatan Bilgisayar gibi mağazaların yanı sıra Evkur gibi satış şirketleri de bu imkanı sunmaktadır. Ayrıca Turkcell, Türk Telekom ve Vodefone hatlarında müşterilere faturaya yansıtma şartıyla taksitli satış yer almaktadır.

Advertisement

İnternetten telefon alınca taksit yapılıyor mu?

İnternet üzerinden yapılan telefon alımlarında ticari kart harici diğer kartlarda taksit seçeneği yer almamaktadır. Ticari kartlarda ise site üzerinden değil bankaya ulaşarak alışverişiniz taksitlenmektedir.

Ek olarak: Yukarıda maddeler halinde sıraladığım yollar arasında şartları değişen seçenekler elbette çıkabilir. Firmaların belirli tarihlerde yaptığı satış politikası gereği taksit sayıları, vade farkları ve ücretleri değişiklik gösterebilir. Bu konuda en doğru bilgiye, firmaların satış departmanlarıyla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acil Para Bulma Yolları – 1 SAAT İçinde Para Bulmak! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

1 Yorum

 1. Ôkkeş

  10 Haziran 2022 at 01:49

  Deneyelim bakalım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

ACİL PARA

Acil Para Bulma Yolları – 1 SAAT İçinde Para Bulmak!

acil para bulma yolları

Sıkıştım acil para lazım diyenler buraya! Sizlere aynı gün içinde acil nakit para nasıl bulunur, anlatıyorum. Hatta şöyle yapalım; 1 saat içinde acil para bulma yolları neler, tek tek inceleyelim! Banka hariç nereden para bulabilirim diyenler için de önerilerimiz var! Aşağıda sıralayacağım alternatif para bulma yöntemleri ile dakikalar içerisinde para bulabilirsiniz. Ancak “Nakit para verilir, borç […]

Okumaya devam et

ACİL PARA

Senetle Borç Para Veren Yerler 2023 | Elden Senetle Kredi!

senetle borç para veren yerler

Acilen nakit paraya sıkışanlar, hoş geldiniz! Bu yazımda sizlere, senetle borç para veren yerler ve şahıslar ile ilgili 2023 tam listesini veriyorum. Üstelik yaşadığınız şehrin herhangi bir önemi de yok! Yine de senet karşılığı borç para verilir diyenlere karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz… Diğer seçenekleriniz de olabilecek senetle borç para veren kuyumcular, vakıflar, ikrazatçılar, deva finans, […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.