finansportali.net

EVDE EK İŞ

Trabzon Evde Paketleme İşi – 2023 GÜNCEL İLETİŞİM BİLGİSİ!

Trabzon Evde Paketleme İşi

Acil paraya veya ek gelire ihtiyacı olanlar için mükemmel bir iş imkanından bahsedeceğim. Hazır mısınız?

Trabzon, özellikle çay paketleme işleri konusunda ön plana çıkarken iş arayan herkese çok iyi imkanlar sunuyor. Trabzon evde paketleme işi veren firmalar, bu firmaların telefon numaraları ve bilmeniz gereken bütün detaylar işte bu yazımda.. Trabzon evde ek iş fırsatları sayesinde ayda en az 9.000 TL – 13.000 TL kazanacaksınız!

Bilmiyorsanız, şöyle bir not düşeyim: Evden ek iş imkanları kapsamında en çok ilgi gören işlerin başında paketleme işleri geliyor. Bu işler çoğu zaman çok önemli vasıflar ve beceriler gerektirmediğinden hemen herkes evinde paketleme işi yaparak para kazanabiliyor.Lütfen, acele etmeden yavaş yavaş tüm yazıyı okuyun. Çünkü, aralarda çok önemli notlar ve bilgiler var! Hem de hepsi 2023 yılı için güncel…

Advertisement

Yeterince ilginizi çektiysem, Trabzon evde ek iş için başvuru ve detayları anlatmaya başlıyorum?

Trabzon Evde Ek İş Fırsatı!

trabzon evde paketleme işi
trabzon evde paketleme işi

Trabzon evde paketleme işi yapmak için merkezde yaşamanız gerekmiyor. Of, Akçaabat, Çarşıbaşı, Çaykara, Tonya, Sürmene, Maçka, Köprübaşı, Vakfıkebir ve Yomra gibi ilçelerde de evde iş yapabilirsiniz.

Trabzon evde iş ilanlarına önce sizleri aydınlatmak istediğim bir konu daha var. Şehrimiz Trabzon için var olan evde ek iş fırsatları tahmin edileceği üzere bölgede yoğun bir şekilde üretimi gerçekleştirilen çay firmalarını kapsıyor.

Şehir, büyük bir sanayi kenti olmasının yanı sıra; ülkemizin çay üreten nadide merkezlerinden biri konumunda. Dolayısıyla, Trabzon’da evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen başta ev hanımlarının bu konuyu çok daha dikkatli bir şekilde okumasını öneriyorum.

Ona ek olarak Trabzon evde ek iş imkanları dediğimizde yapabileceğiniz bazı paketleme işlerinden hemen kısaca bahsedeyim:

Bunun gibi birçok paketleme iş önerisi sunabilirim. üretimin aksamaması adına Trabzon evde ek iş 2023 yılı kapsamında evlere paketleme işi veren onlarca firma, kuruluş ve fabrika bulunuyor. Ama sistem olarak hepsi birbirine benzediği için en popüler olanları sıraladım. Az sonra bu işleri alabileceğiniz firmaları nerelerden bulabileceğinizi, iletişim bilgilerini ve başvuru yöntemlerini anlatacağım. Böylece aklınızda soru işaret varsa bile yazıyı bitirdikten sonra kalmayacak.

Bu bilgilere ek olarak diğer bütün paketleme işlerinin neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız da bu yazımı hemen okuyun. Daha doğrusu bu yazıyı bitirdikten sonra hemen okuyun. 🙂 : Evde paketleme işi

Trabzon Evde Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Öğrenciler, gece çalışmak isteyenler, boş vakte sahip olanlar, emekliler ve ev hanımları gibi her yaştan iş arayanlar için paketleme işleri evden ek kazanç elde etme adına mucizevi bir çözüm önerisidir.

Advertisement

Trabzon evde paketleme işini kimler yapabilir diyorsanız, evden ek iş yaparak kazanç elde etmek isteyen herkesin kolayca yapabileceğini belirtmek isterim. Bu kapsamda evde paketleme işlerinde faaliyet gösterebilecek kişilerin şu özelliklerde olması yeterlidir:

 • Temiz ve düzenli çalışan
 • Eli çabuk ve pratik
 • İş disiplinine sahip olma

Trabzon Evde Paketleme İşi Kazancı Nedir? 2023

Evde çay paketleme işi kazancı
Evde çay paketleme işi kazancı

Elde ettiğiniz kazancı da anlık olarak elden teslim alma şansı sunan bu firmalar ile iletişime geçerek, aylık düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Üstelik yüksek performans göstermeniz durumunda yüksek kazanç sağlama şansı da yakalama fırsatına sahip olduğunuzdan, elde edeceğiniz kazancı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Peki, Trabzon evde paketleme işi yaparak ne kadar para kazanırsınız?

Şöyle ki, yukarıda bahsettiğim firmalar sizlere paket başına ücret öderler. Gelin olası kazançlarını basit örneklerle hesaplayalım:

Örnek♥

Advertisement

Evde çay paketleme işi aldınız. 1 kilogramlık bir çay paketi için alacağınız ücret 5 TL olsun. Günde 500 kilo çay paketleme işi yaparsanız, günlük kazancınız 200 TL, aylık 26 günden KAZANCINIZ 63.000 TL olacak.

Örnek♥

Trabzon’da kına paketleme işi veren firmalar ile görüştünüz ve biriyle anlaştınız. Size paket başı 4 TL verecekler, siz de ay sonunda tesliminizi yapacaksınız. Bir ayda 3000 paket yaparsanız elde edeceğiniz KAZANÇ 12.000 TL olacak.

Örnek♥

Advertisement

Son bir örnek daha vermek istiyorum. Bir ay için hem çorap paketleme hem de kıyafet katlama işi aldınız. İki firma da size paket başı 3 TL veriyor. Ay sonunda çorap paketleme işi için 2000 paket, kıyafet katlama işi için de 1000 paket iş yaptınız. Böylece bir ay sonunda KAZANCINIZ 9.000 TL olacak.

TAVSİYE! Eğer kazancınızı daha çok artırmak istiyorsanız yanınıza güvenilir birini daha alabilirsiniz. Böylece günde 300 paketleme yerine 500 paketleme yapabilirsiniz ve böylece elde edeceğiniz kar da artar.

Trabzon Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Adres Bilgisi

trabzon evlere çay paketleme işi veren yerler

Trabzon evde paketleme işi veren firmalar, evden istihdam sağlamak isteyenler adına paketleme işlerini sürekli olarak sizlere sunuyor diyebilirim.

Özellikle büyük şehirlerde, yoğun nüfusa sahip bölgelerde ve üretimin yoğunluklu olarak iş gücüne bağlı geliştiği bölgelerde evde paketleme işleri kazanç elde etmek adına son derece kritik bir role sahip.

Trabzon evde paketleme işi 2022 yılı içerisinde faaliyet gösteren firmalara ulaşım sağlamak son derece kolaydır.  Nasıl mı şöyle ki:

1◊ Google’a girin ve (örneğin) “Trabzon çay fabrikaları” yazın.

Advertisement

2◊ Ardından “haritalar” sekmesine tıklayın.

3◊ Karşınıza, Trabzon şehrinde bulunan tüm çay üretim firmaları çıkacak.

4- Sayfanın sol kısmında evde çay paketleme işi alabileceğiniz yerlerin adresleri ve isimlerini bulabilirsiniz. Hatta size bir örnek olarak aşağı görselini bırakıyorum.

trabzon çay fabrikaları
Trabzon evde paketleme işi veren firmalar

Ya da Trabzon Köprübaşı Sürmene Yolu ve Arsin bölgelerinde fabrika arayışındaysanız haritalar üzerinden yine bu firmaları ve fabrikaları bulabilirsiniz.

Trabzon evde ek iş kapsamında hizmet veren firmalar çoğunlukla işlerin tamamlanması adına evlere kadar servis yapar. Evlerde paketlenen işiler ise yine bu firmaların sağladığı hizmet kapsamında yine evden alınıyor.

Advertisement

Öneri: Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı

Trabzon Evde Paketleme İşi Veren Yerler Telefon Numaraları

Trabzon Evlere İş Telefon numaralarI
Trabzon Evlere İş Telefon numaraları

Evet, şimdi de en çok merak ettiğiniz sorulardan birini daha cevaplamak istiyorum. Trabzon evde paketleme işi veren firmalar telefon numaralarını çok fazla aranmamak adına, çoğu zaman gizli tutarlar. Ancak ben bu konuda size yardımcı olmak için buradayım.

Güzel haber! Evlere paketleme işi veren yerlerin telefon numaralarına nasıl ulaşabileceğinizi biliyorum! 😉 Yukarıdaki başlıklarımdan birinde değinmiştim. Ancak kafanız karışmanız diye, bu başlığı ayrıca burada anlatacağım.

Şimdi sırasıyla bunları yapın:

1- İnternet aramaları için kullandığınız, arama motorunuzu açın. (Google, Yandex, Safari gibi) Mesela, Trabzon Sürmene fabrikalar” yazın ve yukarıda verdiğim linke tıklayın. (Hani adres bulma için vermiştim.)

Advertisement

2- Haritalar kısmına geldiyseniz yukarıda yer alan görseldeki gibi bir sayfayla karşılaşacaksınız. Kağıdınızı ve kaleminizi elinize alın ve bu firmaların, sol tarafta yazan telefon numaralarını not edin.

5- Sırayla aramaya başlayın. İsterseniz dediğim gibi orada yazan iş adreslerine giderek de yüz yüze iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ama aradığınız zaman mutlaka eve ek iş verip vermediklerini sorun. Çünkü bütün firmalar paketleme işi vermiyor.

6- Her telefon numarasını da aramayın. Özellikle 0543-0542-0534 gibi sayılarla başlayan iletişim numaralarını tercih etmeyin. Mümkünse Trabzon alan kodu olan 0462 ile başlayan iş yeri numaralarını arayabilirsiniz. Daha güvenilir olacaktır.

7- Buna ek olarak genelde organize sanayi bölgelerinde yer alan bütün firmaları görüntüleyebiliyorsunuz. Burada firmaların bütün bilgielrine ulaşabiliyorsunuz. Gördüğünüz numaraları da arayabilirsiniz.

Advertisement

Trabzon Evde Ek İş İçin Diğer Başvuru Yöntemleri

Az önce size başvuru yöntemlerinden bahsettim. İnternet üzerinden haritaları kullanabilirsiniz. Firmalarla bire bir görüşmeye gidebilirsiniz.

Bir de bunlara ek olarak birkaç seçenekten daha bahsetmek istiyorum. İŞKUR ve kariyer siteleri…

Trabzon İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru

Trabzon İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru
İŞKUR evde çay paketleme işi başvuru

Yukarıda verdiğim örnekte aslında her şey apaçık ortada. Ancak ben yine de kısa değinmek istiyorum. Örneğin Trabzon’da rahatlıkla bulabileceğiniz bir iş olan çay paketleme için başvuru yapacaksınız. İŞKUR Trabzon evde çay paketleme işi alabileceğiniz ilanları İş Kur – E şube resmi web sitesi üzerinden yayınlıyor.

Siz de güvenilir bir şekilde evde paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, verdiğim link üzerinden bir profil oluşturabilir ve Trabzon evde ek iş ilanları hakkında en güncel yayınları bulabilirsiniz!

Ayrıca, İşkur evde paketleme işi yapanlar hakkında yazdığım bu yazıyı okuyarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Kariyer Sitelerini Kullanın

Trabzon evde paketleme işi veren yerler dediğimizde bir diğer başvuru yolu da kariyer siteleridir. Daha çok sahibinden, jooble, kariyer.net gibi sayfalar birçok evde ek iş ilanı yayınlıyor. Buradan güncel ilanları takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Advertisement

YORUM Yapın!!

Eğer aşağıda yer alan YORUM kısmına bilgilerinizi bırakırsanız, evde ek iş vermek isteyen işverenler sizin yorumunuzu görebilir ve sizinle iletişime geçebilir. Bu fırsatı da değerlendirmiş birçok okuyucumuz bulunuyor. 🙂

Bir önceki yazımız olan Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 DETAYLARI! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

46 Yorum

 1. Halime

  1 Şubat 2023 at 21:10

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Kevser

  30 Eylül 2022 at 13:57

  Paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

  • Hale

   19 Aralık 2022 at 01:34

   Arkadaslar is alan varmi burdan

 3. Dilara

  24 Haziran 2022 at 12:26

  Trabzon merkez
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok kez aradim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  • Merve

   13 Ocak 2023 at 10:54

   Paketleme işi yapmak istiyorum,dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Ayşenur

  12 Haziran 2022 at 14:35

  Çok güzel ve titizlikle iş yapıcağıma yemin edebilirim normal hayatımda da titiz ve çok düzenli biriyim beni kaçırmayın derim çok pratik ve aklıma koyduğumu yapan birisiyim teşekkür ederim

 5. Gülser yomralioglu

  22 Nisan 2022 at 17:33

  Evde paketleme işini nasıl yapabilirim

  • Ferhat kılıç

   1 Kasım 2022 at 13:30

   Cümleten slmlar. Ben Ferhat kılıç evde paketleme işi almak için burada size ulaşmak istedim ben ve özel kadrom hazır bulunmaktayiz böyle paketlemelrrin ustesinde gelme potansiy el kimselerle yapmaktayiz ise ihtiyacım var Ardahan’da yasiyom

 6. Sümeyra

  26 Mart 2022 at 16:36

  Trabzon Düzyurtta oturuyorum. Çok zamandır evde paketleme işi yapmak istiyorum🙏🏼büyük titizlikle işimi yapacağımdan şüpheniz olmasın. Umarım dönüş yaparsınız🙏🏼

  • Seher

   14 Kasım 2022 at 16:56

   Trabzon merkez. Evde paketleme işi yapmak istiyorm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

46 yorum

EVDE EK İŞ

Evde Yemek Yapıp Satmak – 2023’te Yemek Sepeti ile KAZANIN!

evde yemek yapıp satmak

Marifetli ellerinizden ya da çok sevdiğiniz yemeklerden para kazanmanın bir yolu var desem? Kulağa inanılmaz gelebilir fakat, evden yemek satmak size ayda 15 bin Türk Lirasına varan para kazanabilirsiniz. Nasıl olacağını anlatacağım heyecan yapmayın! Üzerine bir de evde yemek yapıp yemek sepeti üzerinden satmak işine girerseniz, değmesinler keyfinize! Şimdi sizlere “evde yemek yapıp satmak yasal mı, […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 DETAYLARI!

adana evde paketleme işi

Evden para kazanmak mı istiyorsunuz? Adana evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaralarını daha fazla araştırmanıza gerek yok! Çünkü bu yazıda, Adana evde ek iş veren yerler için 2023 yılı güncel bilgilerini paylaştım. Biliyorsunuz, çoğu esnaf ve firma özellikle pandemi ile birlikte paketleme işçisi arayışına girdiler.  Eğer Adana evde paketleme işi veren neresi var […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.