finansportali.net

EVDE EK İŞ

Trabzon Evde Paketleme İşi – 2023 GÜNCEL İLETİŞİM BİLGİSİ!

Trabzon Evde Paketleme İşi

Acil paraya veya ek gelire ihtiyacı olanlar için mükemmel bir iş imkanından bahsedeceğim. Hazır mısınız?

Trabzon, özellikle çay paketleme işleri konusunda ön plana çıkarken iş arayan herkese çok iyi imkanlar sunuyor. Trabzon evde paketleme işi veren firmalar, telefon numaraları ve bilmeniz gereken bütün detaylar işte bu yazımda.. Trabzon evde ek iş fırsatları sayesinde ayda en az 9.000 TL – 13.000 TL kazanacaksınız!

Bilmiyorsanız, şöyle bir not düşeyim: Evden ek iş imkanları kapsamında en çok ilgi gören işlerin başında paketleme işleri geliyor. Bu işler çoğu zaman çok önemli vasıflar ve beceriler gerektirmediğinden hemen herkes evinde paketleme işi yaparak para kazanabiliyor.

Advertisement

Yeterince ilginizi çektiysem, 2023 Trabzon evde ek iş için başvuru ve detayları anlatmaya başlıyorum?

Trabzon Evde Ek İş Fırsatı!

trabzon evde paketleme işi
trabzon evde paketleme işi

Trabzon evde paketleme işi yapmak için merkezde yaşamanız gerekmiyor. Of, Akçaabat, Çarşıbaşı, Çaykara, Tonya, Sürmene, Maçka, Köprübaşı, Vakfıkebir ve Yomra gibi ilçelerde de evde iş yapabilirsiniz.

Trabzon evde iş ilanlarına önce sizleri aydınlatmak istediğim bir konu daha var. Trabzon için var olan evde ek iş fırsatları tahmin edileceği üzere bölgede yoğun bir şekilde üretimi gerçekleştirilen çay firmalarını kapsıyor.

Şehir, büyük bir sanayi kenti olmasının yanı sıra; ülkemizin çay üreten nadide merkezlerinden biri konumunda. Dolayısıyla, Trabzon’da evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen başta ev hanımlarının bu konuyu çok daha dikkatli bir şekilde okumasını öneriyorum.

Ona ek olarak Trabzon evde ek iş imkanları dediğimizde yapabileceğiniz bazı paketleme işlerinden hemen kısaca bahsedeyim:

Bunun gibi birçok paketleme iş önerisi sunabilirim. üretimin aksamaması adına Trabzon evde ek iş 2023 yılı kapsamında evlere paketleme işi veren onlarca firma, kuruluş ve fabrika bulunuyor. Ama sistem olarak hepsi birbirine benzediği için en popüler olanları sıraladım. Az sonra bu işleri alabileceğiniz firmaları nerelerden bulabileceğinizi, iletişim bilgilerini ve başvuru yöntemlerini anlatacağım.

Bu bilgilere ek olarak diğer bütün paketleme işlerinin neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız da bu yazımı hemen okuyun. Daha doğrusu bu yazıyı bitirdikten sonra hemen okuyun. 🙂 : Evde paketleme işi

Trabzon Evde Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Öğrenciler, gece çalışmak isteyenler, boş vakte sahip olanlar, emekliler ve ev hanımları gibi her yaştan iş arayanlar için paketleme işleri evden ek kazanç elde etme adına mucizevi bir çözüm önerisidir.

Advertisement

Trabzon evde paketleme işini kimler yapabilir diyorsanız, evden ek iş yaparak kazanç elde etmek isteyen herkesin kolayca yapabileceğini belirtmek isterim. Bu kapsamda evde paketleme işlerinde faaliyet gösterebilecek kişilerin şu özelliklerde olması yeterlidir:

 • Temiz ve düzenli çalışan
 • Eli çabuk ve pratik
 • İş disiplinine sahip olma

Trabzon Evde Paketleme İşi Kazancı Nedir? 2023

Evde çay paketleme işi kazancı
Evde çay paketleme işi kazancı

Elde ettiğiniz kazancı da anlık olarak elden teslim alma şansı sunan bu firmalar ile iletişime geçerek, aylık düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Üstelik yüksek performans göstermeniz durumunda yüksek kazanç sağlama şansı da yakalama fırsatına sahip olduğunuzdan, elde edeceğiniz kazancı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Peki, Trabzon evde paketleme işi yaparak ne kadar para kazanırsınız?

Şöyle ki, yukarıda bahsettiğim firmalar sizlere paket başına ücret öderler. Gelin olası kazançlarını basit örneklerle hesaplayalım:

Örnek

Advertisement

Evde çay paketleme işi aldınız. 1 kilogramlık bir çay paketi için alacağınız ücret 5 TL olsun. Günde 100 kilo çay paketleme işi yaparsanız, günlük kazancınız 500 TL, aylık 26 günden KAZANCINIZ 15.000 TL olacak.

Örnek

Trabzon’da kına paketleme işi veren firmalar ile görüştünüz ve biriyle anlaştınız. Size paket başı 4 TL verecekler, siz de ay sonunda tesliminizi yapacaksınız. Bir ayda 3000 paket yaparsanız elde edeceğiniz KAZANÇ 12.000 TL olacak.

Örnek

Advertisement

Son bir örnek daha vermek istiyorum. Bir ay için hem çorap paketleme hem de kıyafet katlama işi aldınız. İki firma da size paket başı 3 TL veriyor. Ay sonunda çorap paketleme işi için 2000 paket, kıyafet katlama işi için de 1000 paket iş yaptınız. Böylece bir ay sonunda KAZANCINIZ 9.000 TL olacak.

TAVSİYE! Eğer kazancınızı daha çok artırmak istiyorsanız yanınıza güvenilir birini daha alabilirsiniz. Böylece günde 300 paketleme yerine 500 paketleme yapabilirsiniz ve böylece elde edeceğiniz kar da artar.

Trabzon Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Adres Bilgisi

trabzon evlere çay paketleme işi veren yerler

Trabzon evde paketleme işi veren firmalar, evden istihdam sağlamak isteyenler adına paketleme işlerini sürekli olarak sizlere sunuyor diyebilirim.

Özellikle büyük şehirlerde, yoğun nüfusa sahip bölgelerde ve üretimin yoğunluklu olarak iş gücüne bağlı geliştiği bölgelerde evde paketleme işleri kazanç elde etmek adına son derece kritik bir role sahip.

Trabzon evde paketleme işi 2023 yılı içerisinde faaliyet gösteren firmalara ulaşım sağlamak son derece kolaydır.  Nasıl mı şöyle ki:

1◊ Google’a girin ve (örneğin) “Trabzon çay fabrikaları” yazın.

Advertisement

2◊ Ardından “haritalar” sekmesine tıklayın.

3◊ Karşınıza, Trabzon şehrinde bulunan tüm çay üretim firmaları çıkacak.

4- Sayfanın sol kısmında evde çay paketleme işi alabileceğiniz yerlerin adresleri ve isimlerini bulabilirsiniz.

Ya da Trabzon Köprübaşı Sürmene Yolu ve Arsin bölgelerinde fabrika arayışındaysanız haritalar üzerinden yine bu firmaları ve fabrikaları bulabilirsiniz.

Advertisement

Trabzon evde ek iş kapsamında hizmet veren firmalar çoğunlukla işlerin tamamlanması adına evlere kadar servis yapar. Evlerde paketlenen işiler ise yine bu firmaların sağladığı hizmet kapsamında yine evden alınıyor.

Öneri: Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı

Trabzon Evde Paketleme İşi Veren Yerler Telefon Numaraları

Trabzon Evlere İş Telefon numaralarI
Trabzon Evlere İş Telefon numaraları

Evet, şimdi de en çok merak ettiğiniz sorulardan birini daha cevaplamak istiyorum. Trabzon evde paketleme işi veren firmalar telefon numaralarını çok fazla aranmamak adına, çoğu zaman gizli tutarlar. Ancak ben bu konuda size yardımcı olmak için buradayım.

Güzel haber! Evlere paketleme işi veren yerlerin telefon numaralarına nasıl ulaşabileceğinizi biliyorum! 😉 Yukarıdaki başlıklarımdan birinde değinmiştim. Ancak kafanız karışmanız diye, bu başlığı ayrıca burada anlatacağım.

Şimdi sırasıyla bunları yapın:

Advertisement
 1. İnternet aramaları için kullandığınız, arama motorunuzu açın. (Google, Yandex, Safari gibi) Mesela, Trabzon Sürmene fabrikalar” yazın ve yukarıda verdiğim linke tıklayın. (Hani adres bulma için vermiştim.)
 2. Haritalar kısmına geldiyseniz firma isimleri ve bilgileriyle karşılaşacaksınız. Kağıdınızı ve kaleminizi elinize alın ve bu firmaların, sol tarafta yazan telefon numaralarını not edin.
 3. Sırayla aramaya başlayın. İsterseniz dediğim gibi orada yazan iş adreslerine giderek de yüz yüze iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ama aradığınız zaman mutlaka eve ek iş verip vermediklerini sorun. Çünkü bütün firmalar paketleme işi vermiyor.
 4. Her telefon numarasını da aramayın. Özellikle 0543-0542-0534 gibi sayılarla başlayan iletişim numaralarını tercih etmeyin. Mümkünse Trabzon alan kodu olan 0462 ile başlayan iş yeri numaralarını arayabilirsiniz. Daha güvenilir olacaktır.
 5. Buna ek olarak genelde organize sanayi bölgelerinde yer alan bütün firmaları görüntüleyebiliyorsunuz. Burada firmaların bütün bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Gördüğünüz numaraları da arayabilirsiniz.

Trabzon Evde Ek İş İçin Diğer Başvuru Yöntemleri

Az önce size başvuru yöntemlerinden bahsettim. İnternet üzerinden haritaları kullanabilirsiniz. Firmalarla bire bir görüşmeye gidebilirsiniz.

Bir de bunlara ek olarak birkaç seçenekten daha bahsetmek istiyorum. İŞKUR ve kariyer siteleri…

Trabzon İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru

Trabzon İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru
İŞKUR evde çay paketleme işi başvuru

Yukarıda verdiğim örnekte aslında her şey apaçık ortada. Ancak ben yine de kısa değinmek istiyorum. Örneğin Trabzon’da rahatlıkla bulabileceğiniz bir iş olan çay paketleme için başvuru yapacaksınız. İŞKUR Trabzon evde çay paketleme işi alabileceğiniz ilanları İş Kur – E şube resmi web sitesi üzerinden yayınlıyor.

Siz de güvenilir bir şekilde evde paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, verdiğim link üzerinden bir profil oluşturabilir ve Trabzon evde ek iş ilanları hakkında en güncel yayınları bulabilirsiniz!

Ayrıca, İşkur evde paketleme işi yapanlar hakkında yazdığım bu yazıyı okuyarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Kariyer Sitelerini Kullanın

Trabzon evde paketleme işi veren yerler dediğimizde bir diğer başvuru yolu da kariyer siteleridir. Daha çok sahibinden, jooble, kariyer.net gibi sayfalar birçok evde ek iş ilanı yayınlıyor. Buradan güncel ilanları takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

YORUM Yapın!

Eğer aşağıda yer alan YORUM kısmına bilgilerinizi bırakırsanız, evde ek iş vermek isteyen işverenler sizin yorumunuzu görebilir ve sizinle iletişime geçebilir. Trabzon evde paketleme işi için şansınızı deneyin. 🙂

Advertisement

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu! – 2023 Haberin Detayı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

51 Yorum

 1. Aysel

  1 Mart 2023 at 19:10

  Aysel evde paketleme işi yapmak istiyorum temiz ve düzenli çalışırım iş disiplinine sahibim buradan iş teklifini bekliyorum

  • Jülide TEKDEMİR

   11 Nisan 2023 at 01:02

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum trabzonda varmi firna

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

51 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2023 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu! – 2023 Haberin Detayı

LC waikiki evlere iş veriyor mu

LC Waikiki evlere iş direkt vermiyor. Ben size fason firmalar üzerinden nasıl iş alacağınızı anlatacağım. Merak etmeyin, fason firmalara nasıl ulaşabileceğinizi, yazımın devamında açıkladım. Ayrıca, az önce bahsettiğim fason işi veren firmaları tercih ederek, evinizde çok rahat ve basit bir şekilde çalışma imkanına sahip olacaksınız. Bu yazımı, özellikle evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.