finansportali.net

EVDE EK İŞ

Trendyol Evde Paketleme İşi Fırsatı – YENİ 2023 Bilgileri!

trendyol evde paketleme işi

Türkiye’nin en büyük E – Ticaret sitelerinden birisi olan Trendyol ile çalışmayı kim istemez. Trendyol evde paketleme işi, evde ek iş gibi fırsatlardan bahsedeceğim.

Trendyol’u artık bilmeyen kalmadı… Birçok firma Trendyol bünyesi altında satış gerçekleştiriyor. O kadar fazla firma seçeneği var ki sırala sırala bitmez. 🙂 Aralarında evlere ek iş veren firmalar da olabiliyor. Bu yazıda sizlere Trendyol paketleme iş ilanları ve daha fazlası için bilgi vereceğim.

Evden para kazanmak son dönemlerde herkesin hayali… Biz de hayali gerçeğe çevireceğiz! 2023 için hadi ayrıntılara girelim.

Advertisement

Trendyol Evde Paketleme İşi Veriyor mu?

trendyol evde paketleme işi
trendyol evde paketleme işi veriyor mu?

İlk önce bir yanlış bilgi vermemek açısından bir cevap vermem gerekiyor. Değerli okuyucular, Trendyol markası direkt olarak evde iş imkanı sağlamıyor. Yani Trendyol evde paketleme işi için direkt Trendyol ile iletişime geçmeyeceksiniz. Bunun için Trendyol’daki firmalardan faydalanacağız.

Ayrıca Trendyol’dan para kazanmak için diğer bir kaç fikre değineceğiz. Kısaca Trendyol evden çalışma için bilmeniz gerekenlere değineceğim. Konuya açıklık getirdiğimize göre devam edebiliriz! 😉

Hangi İşleri Evden Yapabilirsiniz?

trendyol evde iş imkanı
trendyol evde iş imkanı

Sizlere Trendyol evde iş imkanı için firmalarla anlaşabileceğinizden bahsettim. Direkt olarak Trendyol ile çalışmayacaksınız. Peki firmalar aracılığıyla hangi işleri alabilirsiniz? İlk önce hangi işleri yapabileceğinize karar vererek iş aramanız önemli bir konu.

Malum firmaları ona göre arayacaksınız. Bu konuda sizlere rehber olmak istiyorum. Trednyol evde iş imkanı için şu işleri değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Listeyi uzatmak oldukça mümkün. Çünkü Trendyol içerisinde bir sürü firma var. Konumuz Trendyol evde paketleme işi olduğu için daha çok paketleme işlerinden bahsettim. Amaç işler hakkında ufakta olsa bilgi sahibi olmanız… Bu işi verebileceğini düşündüğünüz firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda detaylarına zaten değineceğim.

Yazıların üzerine tıklayıp, ayrıca nasıl iş alabileceğinizi de anlattım. Trendyol’dan bağımsız evde ek iş yapabilirsiniz. Örneğin penye fason iş veren firmalar yazısını okuyarak, penye işi alabilirsiniz.

Trendyol Paketleme İş İlanları

trendyol evde paketleme işi
trendyol evde paketleme işi

Gelelim yukarıda bahsettiğim işler için iş ilanlarına… Direkt olarak Trendyol paketleme iş ilanları için bir iş ilanı sayfası yok. Yani firmalar daha çok kendilerine ulaşılmasını bekliyor. Sizlere bunun için bir yol göstereyim.

Örneğin nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorsunuz diyelim.

Advertisement
 • Trendyol’u açın
 • Arama kısmına nikah şekeri yazın
 • Karşınıza birçok sonuç çıkacak
 • Çıkan sonuçlarda firmaların isimlerini göreceksiniz
 • Firmaları Google’dan aratabilir ve iletişim adreslerini öğrenebilirsiniz.

Trendyol evde iş imkanı için görüşeceğiniz firmaların yaşadığınız şehirde olması önemli. Neden diyecek olursanız, şöyle ki firmalar hızlı çalışacak kişilere ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle kargo ile uğraşmak istemeyebilirler. Trendyol evde paketleme iş ilanları İstanbul için İstanbul firmalarını araştırın.

Bu yüzden kendi şehrinizdeki firmalarla irtibata geçmeniz önemli bir konu. Eğer şehrinizdeki firmalara ulaşma konusunda zorluk yaşıyorsanız, kargo ile evlere iş veren firmalar yazısını okuyabilirsiniz. Böylece kargoyla evde çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Bursa hiç fark etmez!

Trendyol Evde Paketleme İşi Kazancı

Trendyol paketleme iş ilanları
Trendyol paketleme iş ilanları

Genellikle kazanç konusu çalıştığınız firmalara göre değişiklik gösteriyor. Aklınızda bir fikir oluşması açısından bir örnek vereceğim. Tabloyla görelim!

İş türüAdetKazanç
Nikah şekeri paketleme1.0005.000 TL
Davetiye katlama1.0006.000 TL
Telefon kabı paketleme1.0006.500 TL
Maske paketleme1.0008.000 TL
Çorap paketleme1.0008.500 TL
Trendyol evde paketleme işi

Tabi yukarıdaki bu tablo tamamen tahmini. Ortalama olarak sizlere sundum. Her firma aynı ödeyemeyi yapacak diye bir durum söz konusu değil. Hadi diğer iş imkanlarına da bir göz atalım. 🙂

Trendyol Evde Ek İş İmkanları 2023

Trendyol evde paketleme işi dışında da yapabileceğiniz işler var. Evde ek iş imkanları için bahsedeceğim yöntemlerde ilginizi çekebilir. Örneğin Trendyol evden satış yapmak sayesinde de para kazanabilirsiniz. Evde boş vakti olanlar için harika bir fırsat!

Trendyol’da Evden Satış Yapmak

trendyol evden çalışma
trendyol evden çalışma

Özellikle el işlerinde becerileri olan kişiler için… Görüyorsunuz ki son dönemlerde el emeği ürünler baya bir rağbet görüyor. Örneği el yapımı çantalar, braletler, kazaklar, atkılar… Ya da dekorasyon ürünleri; mumlar, biblolar gibi…

Evden yapıp satabileceğiniz birçok şey var. İnternetten ne satabilirim? Yazısını okuyarak onlarca çeşit fikri değerlendirebilirsiniz.

Advertisement

İnanın Trendyol üzerinden evden satış yapmak çok kolay. Ancak bunun için bir şahıs şirketi kurmanız gerekiyor. Gözünüz korkmasın. Çünkü şahıs şirketi açmak gayet basit. 200 – 300 TL gibi bir maliyetle şahıs şirketi açabiliyorsunuz. Gerekli belgeleri toplayın ve başvuruda bulunun.

İş fikri, şirket kurulumu gibi aşamalardan sonra Trendyol satıcısı olmak için;

 • Trendyol satıcı formuna gidin.
 • Satış yapacağınız paneli seçin. (Pazaryeri)
 • İstenilen bilgileri eksiksiz şekilde doldurun.
 • Aydınlatma metnini işaretleyip, “devam et” butonuna tıklayın.

Firma en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlıyor! Daha detaylı bilgi için Trendyol mağaza açmak yazısını okuyabilirsiniz.

Trendyol Eleman Alıyor mu?

trendyol eleman alıyor mu
trendyol eleman alıyor mu

Trendyol ile para kazanmanın birçok seçeneği var. Trendyol evde paketleme işi bunlardan sadece bir tanesiydi. Trendyol eleman alıyor mu? Sorusu için tek bir cevap yok. Türkiye’nin en büyük E – Ticaret sitesi Trendyol ile para kazanmak için çok seçenek var. Bunlardan kısaca bahsedeyim…

 • Trendyol Express iş başvurusu
 • Trendyol depo iş başvurusu
 • Trendyol Go kuryelik

Gibi seçenekler mevcut. Trendyol iş başvurusu için bu alanlardaki iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Yazımın konusu Trendyol evde iş imkanı olduğu için ayrıntıya girmiyorum. Ancak bu fırsatlardan da haberdar olmak isteyebilirsiniz.

Çünkü başarılı bir markayla çalışmak, sizi kazançlı kılar. Ayrıntılara değindiğim ayrı bir yazı var. Trendyol’dan para kazanmak hakkında yazmış olduğum yazıya göz gezdirebilirsiniz!

SONUÇ:

Sizlere Trendyol evde paketleme işi için bilgiler verdim. Okuduğunuz üzere direkt olarak Trendyol’dan paketleme işi alamayacağınızı biliyorsunuz. Burada amaç, iş verebilecek firmalara ulaşmak. Emin olun çoğu firma için evde çalışabilecek işçi bulmak çok karlı.

Advertisement

Bunun için firmaları ikna etmek size kalıyor! Firmalara ulaştıktan sonra gerisi daha kolay. Aklınıza takılan soru varsa, aşağıya YORUM bırakabilirsiniz. Daha fazla evde ek iş fikri için yazı kategorimizi inceleyin… Güzel günler dilerim. 🙂

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

14 Yorum

 1. Gozde

  6 Ocak 2024 at 02:25

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 2. Sibel

  28 Haziran 2023 at 15:39

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 3. Nihal Kadıoğlu

  9 Mart 2023 at 22:50

  Evde paketleme işi atıyorum antalya da yaşıyorum

 4. Selda

  26 Kasım 2022 at 23:14

  Evde Paketleme işi arıyorum

 5. Selda

  26 Kasım 2022 at 23:14

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.