finansportali.net

PARA KAZANMA

Trendyoldan Para Kazanmak –  2022 İçin En GÜNCEL YÖNTEMLER!

Trendyoldan Para Kazanmak

Türkiye’nin en büyük E – ticaret sitelerinden birisi olan Trendyol sayesinde para kazanmaya ne dersiniz? Trendyoldan para kazanmak için bazı yöntemler var.

Trendyoldan nasıl para kazanabilirim?” Diyorsanız eğer, hazır olun! Trendyol ile oldukça tatmin edici kazançlar sağlayabilirsiniz. Üstelik büyük bir firmayla iş birliği yapacağınız için de garanti bir para kazanma yöntemi diyebilirim.

Trendyol para kazanma taktikleri neler?  Trendyol para kazanma yolları için sizlere en kazançlı olanları taktikleriyle anlatacağım. 😉 Trendyol linkinden para kazanma, trendyolda mağaza açma, satıcı olma gibi çeşit çeşit yöntemler var. Bunların her biri için ayrıntılar söz konusu.

Advertisement

Trendyol’dan para kazanmak hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin! 🙂

Trendyoldan Para Kazanmak Mümkün mü?

Trendyoldan Para Kazanmak

Trendyoldan Para Kazanma

Değişen ve dönüşen dünyada artık insanların bir çoğunun internetten para kazandığına şahit oluyoruz. Her gün bir çok yöntem gelişiyor… Günümüzde de internet dünyasında E – ticaret siteleri büyük rol oynuyor. Hem kendilerinin hem de kendi bünyesindekilerin para kazanmasını sağlıyor. Siz de o kişilerden birisi olarak para kazanabilirsiniz.

Trendyoldan para kazanmak hakkında sizlere bilgi verirken, ilginizi çekebilecek bir içeriğim daha var!  Dolarla para kazanmak ister  misiniz? Sizlere en etkili 10 yolu açıkladım!

Bunun için bol kazançlı çıkacağınız Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Fazlasıyla güvenli ve karlı çıkabileceğiniz yöntemler mevcut. Trendyoldan para kazanmak mümkün mü ? diye soruyorsanız sizlere cevabı aslında en baştan beri veriyorum. Trendyoldan para kazanabilirsiniz. Ancak doğru yöntemleri ve taktikleri uygulayarak…

Yazıyı yazmadaki en büyük amacımın bu olduğunu söyleyebilirim! Hadi hangi yolları seçebileceğinize göz atalım…

1- Trendyol Linkinden Para Kazanma

trendyol linkinden para kazanma

trendyol link para kazanma

Trendyoldan link para kazanma yöntemi ile birçok para kazanan insanın olduğunu belirtmeliyim. Hatta Trendyoldan para kazanma yolları içerisinde en popüler yöntem diyebilirim.

Birçok influencerın sık sık Instagram’da link paylaştığını görmüşsünüzdür. Özellikle son 2 yılda çılgınca link paylaşımları gerçekleştiriliyor! Durduk yere mi paylaşıyorlar sanıyorsunuz? Asla… İnsanlar paylaştıkları linklerden para kazanıyorlar.


 • Trendyol linkinden para kazanmak için öncelikle linklerinizi tıklayacak kitleye sahip olmanız gerekiyor. Hatta sadece tıklatmak da yetmiyor. Linkinizde bulunan ürünlerin satılması gerek. Yani sosyal medya hesaplarınızda, özellikle Instagram hesabınızda organik takipçi sayınızın yüksek olması gerek. Düşük takipçi ile trendyol linkinden para kazanma gibi bir durum söz konusu olamaz.

 • Takipçi olayını belirttiğime göre gelelim Trendyol link paylaşma için ne yapmak gerektiğine… Trendyol’da satış gerçekleştiren bir satıcı hesabından satış ortaklığı talep etmeniz gerekiyor. Onaylandıktan sonra linkleri yönlendirmeye başlayabiliyorsunuz.

Ev hanımı mısınız? Ev hanımları için para kazanma yolları neler sizlere sundum!

Yönlendirdiğiniz, yani paylaştığınız linklerden satış gerçekleşirse, para kazanmaya başlıyorsunuz. Ürün tanıtarak para kazanma yöntemi diyebilirim.

Advertisement

Trendyol linkinden ne kadar para veriyor? Link verenler ne kadar kazanıyor? derseniz; Ortalama olarak 10.000 TL’lik satış gerçekleştirebildiğinizde 2.000 TL’si sizin oluyor. Firmanın sizinle anlaşacağı ücret kimi zaman farklı olabiliyor.

Evet, aslında çok kolay bir Trendyoldan para kazanma yöntemi… Ancak hedef kitlenizin geniş olması önemli bir mevzu.

2- Trendyol Cüzdan Para Kazanma

Trendyol Cüzdan Para Kazanma

trendyol cüzdan para kazanmak

Trendyoldan para kazanmak için uygulayabileceğiniz 2. yöntem, Trendyol cüzdan para kazanma… Aslında Trendyol cüzdan, kullanıcıların hızlıca ödeme gerçekleştirebilmeleri için kullanılan bir yöntem.

 • Trendyol cüzdanı aktifleştirerek, alışveriş yaparken sürekli olarak kart bilgilerinizi girmek zorunda kalmıyorsunuz. Cüzdanınıza para atıyor ve onu istediğiniz kullanabiliyorsunuz.  Mantık bu şekilde işliyor.

Peki, bu işlemden, Trendyoldan  nasıl para kazanılıyor? Trendyol cüzdanın birçok avantajı var. Örneğin cüzdan hesabı açtığınız anca 20 TL bonus kazanıyorsunuz. İlk yüklemende de para kazanıyorsunuz. Bunlar dışında alışveriş yaptıkça da komisyon kazanıyorsunuz. Yaptığınız her alışverişten %2 komisyon alıyorsunuz.

Yani bir nevi alışveriş yaparak para kazanma yöntemi de diyebiliriz. Trenyoldan alışveriş yapan biriyseniz, Trendyol cüzdan sizin için iyi bir para kazanma yöntemi olabilir. İşin güzel tarafı, Trendyol cüzdan hesabından istediğin zaman banka kartına iade alabilmek.

3- Trendyolda Satış Yaparak Para Kazanmak

Trendyolda Satış Yaparak Para Kazanmak

trendyolda satış yaparak para kazanmak

Trendyol satıcı olarak çok iyi paralar kazanmak ister misiniz? Fiziksel mağazası bulunan birçok mağaza pandemi döneminden kötü etkilenirken,  E – ticaret markalarıyla çalışan bu durumdan en az şiddetle etkilendi.

Türkiye’nin en büyük E – ticaret markalarından birisi olan Trendyoldan satış yaparak para kazanmak mümkün… Trendyoldan para kazanmak için bu yöntemi düşünebilir ve bir iş ortağı olabilirsiniz. En büyük firmalardan birisi olan Trendyol ile çalışıp, müşterilerinize hızlıca artırabilirsiniz.

Trendyoldan satış yapmak için elbette mağazaya sahip olmanız gerekiyor. Satış hızınızı Trendyol ile artırabilir ve para kazanabilirsiniz. Trendyol satışlardan yüzde 20 komisyon alıyor.

Advertisement

Sıfırdan kendinize bir E – ticaret sayfası açmanızın büyük riskleri vardır. Ancak halihazırdaki başarılı bir  E – Ticaret markası olan Trendyol ile satış gerçekleştirebilirsiniz.

Tredyol’da mağaza açmak hakkında tüm bilgilere, kırmızı yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 2021 komisyon oranları, mağaza avantajları, Trendyol’da ürün yükleme… Trendyol’da mağaza açarak para kazanmak için bilmeniz gereken her şeye yazıdan ulaşabilirsiniz.


Trendyoldan para kazanmak için sunduğum yöntemlerden belki de en kazançlı olanı dahi diyebilirim. Peki Trendyol’da nasıl satıcı olunur?

 1. Trendyol satıcı başvurusu  için uzantıya tıklayın.
 2. Ardından karşınıza çıkan formdaki bilgileri eksiksiz doldurarak devam edin. Sonrasında sizlerle iletişime geçilecektir.
 3. Sonra, Trendyol pazaryerim adresinden girişinizi gerçekleştirerek satış yapmaya başlıyorsunuz.

4- Trendyol Yorum Yap Kazan!

trendyol yorum yap kazan

trendyol yorum yap kazan

Trendyol’dan yorum yaparak para kazanmak mümkün. Aldığınız ürünleri siparişlerim kısmından görebilirsiniz. Burada teslim edilen ürünler için “ürünü değerlendir” kısmı yer alıyor. Oraya basarak ürünlere puan verip, yorum yapabiliyorsunuz.

Müşteri deneyimini Trendyol çok önemsiyor.Bunun için kullanıcılara ödeme dahi yapıyorlar. Tabi yüksek kazançlar elde etmek için değil ancak yine de gayet tatmin edici diyebilirim.

Advertisement

Özellikle Trendyol’da alışveriş yapmayı sevenler için güzel bir yöntem. Kimi zaman kupon kimi zaman direkt TL olarak geri dönüşü oluyor. Kazandığınız paraları yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

5- Trendyol Koleksiyon Para Kazanma Fırsatı!

Trendyoldan para kazanmak için uygulamadan kendinize koleksiyon oluşturabilir ve paylaşarak para kazanabilirsiniz! Trendyol’da favorilerilediğiniz ürünlerden en az 10 tanesini seçerek bir koleksiyon oluşturmanız gerekir.

Oluşturduğunuz koleksiyonu sosyal medya hesaplarından, arkadaşlarınızla paylaşarak kaydetmelerini sağlamalısınız.

Her 10 kaydetme karşılığında 5 TL kazanabiliyorsunuz. Bunun için sosyal medyada iyi takipçiniz varsa, avantaja çevirebilirsiniz! Gerçekten güzel koleksiyonlar hazırlayıp, paylaşın! Trendyol paylaş kazan fırsatından siz de yararlanın…

trendyoldan nasıl para kazanılır

trendyoldan nasıl para kazanılır?

Trendyol koleksiyon oluşturma

 1. Telefonunuza Trendyol uygulamasını indirin,
 2. Favorilerime girin,
 3. Koleksiyonlarım sekmesinden “+” işaretine tıklayın,
 4. 10 ürün seçin (en az),
 5. Koleksiyon oluşturun,
 6. Hazırladığınız koleksiyonu paylaşın!

Bu yazıyı okuyorsanız internetten para kazanma yolları için daha fazla alternatif eminim ilginizi çekecek. Para kazandıran siteler yazısını okuyun!

6- Teslimat Noktası Olarak Para Kazanın!

Trendyol Gel Al Noktası Olmanın Avantajları

trendyol para kazanma

Trendyol’un son projelerinden birisi de gel al noktaları… İnsanlar teslimat noktalarından kargolarını teslim alarak indirim kazanıyorlar. Trendyol’un teslimat noktası olarak da belli bir miktar para kazanabiliyorsunuz. Eğer dükkanınız, mağazanız varsa teslimat noktası rahatlıkla olabiliyorsunuz.

Ekstra bir zahmete girmenize hiç gerek yok. Sizlere Trendyol teslimat noktası nasıl olunur? Ayrıntılarıyla anlattım. Bu yöntemle para kazanan birçok esnaf var! Trendyoldan para kazanmak için  birbirinden çeşitli yol var… Öyleyse son 2 farklı yönteme göz atma vakti geldi!

7- Trendyol Go Motorlu Kurye Olarak Kazanın!

Trendyol Go Motorlu Kurye Olarak Kazanın!

Trendyol’da nasıl para kazanabilirim için sizlere oldukça farklı bir başlıktan söz edeceğim. Trendyol firması ile çalışmanın bir başka kazançlı yolu da Trendyol Go motorlu kurye olmak. Bu sayede aylık olarak 5.000 – 10.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Son dönemlerde online market alışverişinin ne kadar popüler hale geldiğini bilmeyen yok.

Advertisement

Getir, Banabi gibi birçok büyük firma doğdu. Trendyol gibi büyük bir firmada bundan geri kalamazdı. Trendyol Go sayesinde insanlar online olarak alışveriş yaparak, alışverişlerini kapıdan teslim alabiliyorlar.

Trendyol Go bünyesinde çalışanlarda bu işten gayet kazançlı para elde ediyorlar. Trendyol Go motorlu kurye işi için birçok avantaj söz konusu diyebilirim. Trendyoldan para kazanmak için harika bir yöntem…

Siz de daha fiziksel bir işte çalışmak isterseniz bu fikri düşünebilirsiniz. Trendyoldan para kazanmak için harika bir fikir. Trendyol Go motorlu kurye olmak hakkında daha fazla bilgi almak için hazırladığım yazıya göz atın! Böylelikle iş hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

8- Trendyol Express Bayilik ile Para Kazanın!

Trendyol Express Bayilik ile Para Kazanın

trendyol express para kazanmak

Trendyoldan para kazanmak için gelelim diğer bir etkili yönteme. Trendyol Express bayilik ile para kazanabileceksiniz. Hem de günlük 400 TL kazanma fırsatıyla! Nasıl mı? Trendyol Express taşıyıcı ailesine katılabilir ve araçlı kuryelik yaparak paza kazanabilirsiniz. Bu da daha çok fiziksel bir Trendyoldan para kazanma yöntemi.

Ancak gerçekten kazançlı bir iş. Trendyol Express bayiliğini bir kargo bayiliği olarak düşünebilirsiniz. Trendyol oldukça bilinen bir marka olduğu için Express bayilikleri iyi paralar kazanıyor.

Advertisement

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız, çok şanslısınız! Trenyol özellikle büyük şehirlerde bayiliklerini genişletmek istiyor.

Trendyoldan para kazanmak hakkındaki bu başlığı, sizlere daha detaylı anlattığımız yazıda okuyabilirsiniz. Trendyol Express Bayilik yazısında tüm detaylar mevcut!

Sizlere Trendyoldan para kazanmak için birbirinden çeşitli yollar sundum! Merak ettiklerinizi aşağı kısımda yer alan YORUM kısmına bırakabilirsiniz! 🙂

 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan 50.000 TL ile Ne İş Yapabilirim? – 2022 EN KARLI İşler! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.