finansportali.net

PARA KAZANMA

Trendyoldan Para Kazanmak – 2023 En GÜNCEL YÖNTEMLER!

trendyoldan para kazanmak

Türkiye’nin en büyük E – ticaret sitelerinden birisi olan Trendyol sayesinde para kazanmaya ne dersiniz? Trendyoldan para kazanmak için bazı yöntemler var. Bu yöntemleri uygularsanız siz de kazancınızı arttırabilirsiniz!

Trendyoldan nasıl para kazanabilirim?” Diyorsanız eğer, hazır olun! Trendyol ile oldukça tatmin edici kazançlar sağlayabilirsiniz. Üstelik büyük bir firmayla iş birliği yapacağınız için de garanti bir para kazanma yöntemi diyebilirim.

Trendyol para kazanma taktikleri neler?  Trendyol para kazanma yolları için sizlere en kazançlı olanları taktikleriyle anlatacağım. 😉 Trendyol linkinden para kazanma, trendyolda mağaza açma, satıcı olma gibi çeşit çeşit yöntemler var. Bunların her biri için ayrıntılar söz konusu.

Advertisement

Trendyol’dan para kazanmak hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin! 🙂

Trendyoldan Para Kazanmak Mümkün mü?

Trendyoldan Para Kazanmak
Trendyoldan Para Kazanma

Değişen ve dönüşen dünyada artık insanların bir çoğunun internetten para kazandığına şahit oluyoruz. Her gün bir çok yöntem gelişiyor… Günümüzde de internet dünyasında E – ticaret siteleri büyük rol oynuyor. Hem kendilerinin hem de kendi bünyesindekilerin para kazanmasını sağlıyor. Siz de o kişilerden birisi olarak para kazanabilirsiniz.

Bunun için bol kazançlı çıkacağınız Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Fazlasıyla güvenli ve karlı çıkabileceğiniz yöntemler mevcut. 2023’te Trendyoldan para kazanmak mümkün mü ? diye soruyorsanız sizlere cevabı aslında en baştan beri veriyorum. Trendyoldan para kazanabilirsiniz. Ancak doğru yöntemleri ve taktikleri uygulayarak…

Yazıyı yazmadaki en büyük amacımın bu olduğunu söyleyebilirim! Hadi hangi yolları seçebileceğinize göz atalım…

1- Trendyol Link Vererek Para Kazanma

trendyol linkinden para kazanma
trendyol link para kazanma

Trendyol linkinden para kazanma yöntemi ile birçok para kazanan insanın olduğunu belirtmeliyim. Hatta 2023 yılında Trendyoldan para kazanma yolları içerisinde en popüler yöntem diyebilirim.

Birçok influencerın sık sık Instagram’da link paylaştığını görmüşsünüzdür. İnsanlar paylaştıkları linklerden para kazanıyorlar.

 • Trendyol linkinden para kazanmak için öncelikle linklerinizi tıklayacak kitleye sahip olmanız gerekiyor. Hatta sadece tıklatmak da yetmiyor. Linkinizde bulunan ürünlerin satılması gerek.
 • Yani sosyal medya hesaplarınızda, özellikle Instagram hesabınızda organik takipçi sayınızın yüksek olması gerek. Düşük takipçi ile trendyol linkinden para kazanma gibi bir durum söz konusu olamaz.
 • Takipçi olayını belirttiğime göre gelelim Trendyol link paylaşma için ne yapmak gerektiğine… Trendyol’da satış gerçekleştiren bir satıcı hesabından satış ortaklığı talep etmeniz gerekiyor. Onaylandıktan sonra linkleri yönlendirmeye başlayabiliyorsunuz.

Yönlendirdiğiniz, yani paylaştığınız linklerden satış gerçekleşirse, para kazanmaya başlıyorsunuz. Ürün tanıtımı yaparak para kazanma yöntemi diyebilirim.

Trendyol linkinden ne kadar para veriyor? influencerlar trendyol’dan ne kadar kazanıyor? derseniz; Ortalama olarak 10.000 TL’lik satış gerçekleştirebildiğinizde 2.000 TL’si sizin oluyor. Firmanın sizinle anlaşacağı ücret kimi zaman farklı olabiliyor.

Evet, aslında çok kolay bir Trendyoldan para kazanma yöntemi… Ancak hedef kitlenizin geniş olması önemli bir mevzu.

3- Trendyolda Satış Yaparak Para Kazanmak

Trendyolda Satış Yaparak Para Kazanmak
trendyoldan para kazanmak

Trendyol satıcı olarak çok iyi paralar kazanmak ister misiniz? Fiziksel mağazası bulunan birçok mağaza pandemi döneminden kötü etkilenirken,  E – ticaret markalarıyla çalışan bu durumdan en az şiddetle etkilendi.

Türkiye’nin en büyük E – ticaret markalarından birisi olan Trendyoldan satış yaparak para kazanmak mümkün… Trendyoldan para kazanmak için bu yöntemi düşünebilir ve bir iş ortağı olabilirsiniz. En büyük firmalardan birisi olan Trendyol ile çalışıp, müşterilerinize hızlıca artırabilirsiniz.

Advertisement

Trendyoldan satış yapmak için elbette mağazaya sahip olmanız gerekiyor. Satış hızınızı Trendyol ile artırabilir ve para kazanabilirsiniz. Trendyol satışlardan yüzde 20 komisyon alıyor.

Sıfırdan kendinize bir E – ticaret sayfası açmanızın büyük riskleri vardır. Ancak halihazırdaki başarılı bir  E – Ticaret markası olan Trendyol ile satış gerçekleştirebilirsiniz.

Tredyol’da mağaza açmak hakkında tüm bilgilere, kırmızı yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 2021 komisyon oranları, mağaza avantajları, Trendyol’da ürün yükleme… Trendyol’da mağaza açarak para kazanmak için bilmeniz gereken her şeye yazıdan ulaşabilirsiniz.


Trendyoldan para kazanmak için sunduğum yöntemlerden belki de en kazançlı olanı dahi diyebilirim. Peki Trendyol’da nasıl satıcı olunur?

Advertisement
 • Trendyol satıcı başvurusu  için uzantıya tıklayın.
 • Ardından karşınıza çıkan formdaki bilgileri eksiksiz doldurarak devam edin. Sonrasında sizlerle iletişime geçilecektir.
 • Sonra, Trendyol pazaryerim adresinden girişinizi gerçekleştirerek satış yapmaya başlıyorsunuz.

4- Trendyol Yorum Yap Kazan!

trendyol puan kazanma
trendyol puan kazanma

Trendyol’dan yorum yaparak para kazanmak mümkün. Aldığınız ürünleri siparişlerim kısmından görebilirsiniz. Burada teslim edilen ürünler için “ürünü değerlendir” kısmı yer alıyor. Oraya basarak ürünlere puan verip, yorum yapabiliyorsunuz.

Müşteri deneyimini Trendyol çok önemsiyor.Bunun için kullanıcılara ödeme dahi yapıyorlar. Tabi yüksek kazançlar elde etmek için değil ancak yine de gayet tatmin edici diyebilirim.

Özellikle Trendyol’da alışveriş yapmayı sevenler için güzel bir yöntem. Bu sayede kupon kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız kuponları alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz.

Trendyoldan para kazanmak hakkında sizlere bilgi verirken, ilginizi çekebilecek bir içeriğim daha var!  Dolarla para kazanmak ister misiniz? Sizlere en etkili 10 yolu açıkladım!

5- Trendyol Koleksiyon Para Kazanma Fırsatı!

trendyol satış ortaklığı
trendyol satış ortaklığı

Trendyoldan para kazanmak için uygulamadan kendinize koleksiyon oluşturabilir ve paylaşarak para kazanabilirsiniz! Trendyol’da favorilerilediğiniz ürünlerden en az 10 tanesini seçerek bir koleksiyon oluşturmanız gerekir.

Oluşturduğunuz koleksiyonu sosyal medya hesaplarından, arkadaşlarınızla paylaşarak kaydetmelerini sağlamalısınız.

Her 10 kaydetme karşılığında 5 TL kazanabiliyorsunuz. Bunun için sosyal medyada iyi takipçiniz varsa, avantaja çevirebilirsiniz! Gerçekten güzel koleksiyonlar hazırlayıp, paylaşın! Trendyol paylaş kazan fırsatından siz de yararlanın…

Advertisement
trendyoldan nasıl para kazanılır
trendyoldan nasıl para kazanılır?

Trendyol koleksiyon oluşturma

 • Telefonunuza Trendyol uygulamasını indirin,
 • Favorilerime girin,
 • Koleksiyonlarım sekmesinden “+” işaretine tıklayın,
 • 10 ürün seçin (en az),
 • Koleksiyon oluşturun,
 • Hazırladığınız koleksiyonu paylaşın!

Bu yazıyı okuyorsanız internetten para kazanma yolları için daha fazla alternatif eminim ilginizi çekecek. Para kazandıran siteler yazısını okuyun!

6- Teslimat Noktası Olarak Para Kazanın!

Trendyol Gel Al Noktası Olmanın Avantajları
trendyol para kazanma

Trendyol’un son projelerinden birisi de gel al noktaları… İnsanlar teslimat noktalarından kargolarını teslim alarak indirim kazanıyorlar. Trendyol’un teslimat noktası olarak da belli bir miktar para kazanabiliyorsunuz. Eğer dükkanınız, mağazanız varsa teslimat noktası rahatlıkla olabiliyorsunuz.

Ekstra bir zahmete girmenize hiç gerek yok. Sizlere Trendyol teslimat noktası nasıl olunur? Ayrıntılarıyla anlattım. Bu yöntemle para kazanan birçok esnaf var! Trendyoldan para kazanmak için  birbirinden çeşitli yol var… Öyleyse son 2 farklı yönteme göz atma vakti geldi!

7- Trendyol Go Motorlu Kurye Olarak Kazanın!

Trendyol Go Motorlu Kurye Olarak Kazanın!

Trendyol’da nasıl para kazanabilirim için sizlere oldukça farklı bir başlıktan söz edeceğim. Trendyol firması ile çalışmanın bir başka kazançlı yolu da Trendyol Go motorlu kurye olmak. Bu sayede aylık olarak 5.000 – 10.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Son dönemlerde online market alışverişinin ne kadar popüler hale geldiğini bilmeyen yok.

Getir, Banabi gibi birçok büyük firma doğdu. Trendyol gibi büyük bir firmada bundan geri kalamazdı. Trendyol Go sayesinde insanlar online olarak alışveriş yaparak, alışverişlerini kapıdan teslim alabiliyorlar.

Trendyol Go bünyesinde çalışanlarda bu işten gayet kazançlı para elde ediyorlar. Trendyol Go motorlu kurye işi için birçok avantaj söz konusu diyebilirim. Trendyoldan para kazanmak için harika bir yöntem…

Siz de daha fiziksel bir işte çalışmak isterseniz bu fikri düşünebilirsiniz. Trendyoldan para kazanmak için harika bir fikir. Trendyol Go motorlu kurye olmak hakkında daha fazla bilgi almak için hazırladığım yazıya göz atın! Böylelikle iş hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

8- Trendyol Express Bayilik ile Para Kazanın!

Trendyol Express Bayilik ile Para Kazanın
trendyol express para kazanmak

Trendyoldan para kazanmak için gelelim diğer bir etkili yönteme. Trendyol Express bayilik ile para kazanabileceksiniz. Nasıl mı? Trendyol Express taşıyıcı ailesine katılabilir ve araçlı kuryelik yaparak paza kazanabilirsiniz. Bu da daha çok fiziksel bir Trendyoldan para kazanma yöntemi.

Ancak gerçekten kazançlı bir iş. Trendyol Express bayiliğini bir kargo bayiliği olarak düşünebilirsiniz. Trendyol oldukça bilinen bir marka olduğu için Express bayilikleri iyi paralar kazanıyor.

Advertisement

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız, çok şanslısınız! Trendyol özellikle büyük şehirlerde bayiliklerini genişletmek istiyor.

Trendyoldan para kazanmak hakkındaki bu başlığı, sizlere daha detaylı anlattığımız yazıda okuyabilirsiniz. Trendyol Express Bayilik yazısında tüm detaylar mevcut!

Trendyoldan Para Kazanmakla – Sık Sorulan Sorular

Trendyol İşbirliği Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol işbirliği oldukça iyi kazanç sağlıyor. Öncelikle trendyol işbirliği için bireysel şirket açmanız ya da istisna belgenizin olması lazım. Bunların haricinde bir ajansla da çalışabilirsiniz. Sonra satışı gerçekleştirilen trendyol ürünlerinden link içi %15, link dışı %5, kozmetik %5, elektronik %2 komisyon alırsınız. Ajansla çalışırsanız tüm gelirden %20 komisyon keser. İstisna belgeniz varsa %15 komisyon kesilir.

Trendyol işbirliği yapmak ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için videoyu izleyebilirsiniz!

Advertisement
trendyol nasıl para kazanılır

Trendyol Para Kazandırır Mı?

Evet kazandırır. Trendyolda farklı para kazanma yöntemlerini kullanarak para kazanmanız mümkün. Bu yöntemler neler mi? Link vererek, cüzdan ile, teslimat noktoası olarak, satış yaparak gibi trendyolun bir çok farklı iş kolu vardır. Siz de bu yöntemlerden birini kullanarak para kazanabilirsiniz.

Trendyol İşbirliği İçin Kaç Takipçi Gerekir?

Trendyol işbirliği az takipçili hesaplarla gerçekleştirilmemektedir. Organik bir kitleye sahip olmanız gerekir. Bu takipçi sayısının bir sınırı vardır. Instagramda 10.000 takipçiye sahip olduktan sonra trendyolla işbirliği yapabilirsiniz.

Trendyolda Satış Yaparak Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol, küçük işletmelerden büyük şirketlere her seviyede ticari kurumun bulunduğu bir pazar yeridir. Bu yüzden gelir durumu da işletmenin seviyesine göre değişmektedir. Elde ettiğiniz gelirin satış yaptığınız ürün kategorisine göre değiştiğini ve %25 oranına kadar komisyon kesileceğini de ayrıca belirtmemiz gerekmektedir.

Trendyol’da Satış Yapanların Yorumları Neler?

Trendyolda satış yapanlar oldukça memnun olduklarını belirtiyor. Ek gelir olarak satış yapanlar da, kendi e – ticaret işini kuranlarda kazançlarını arttırmış durumdalar. Bu da kullanıcıları olumlu etkiliyor.

Advertisement

Sizlere Trendyoldan para kazanmak için birbirinden çeşitli yollar sundum! Merak ettiklerinizi aşağı kısımda yer alan YORUM kısmına bırakabilirsiniz! 🙂

Bir önceki yazımız olan Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE!

müzik dinleyerek para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanmak hakkında neler duydunuz? Hazır olun çünkü bu yazıda sizlere gerçekten şarkı dinleyerek para kazanmanın yollarını sunacağım. Bu içerikte Radioearn ile para kazanma detaylarını da öğreneceksiniz. Siz de, müzik dinleyerek nasıl para kazanabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda. Müzik dinle para kazan sistemini çok seveceksiniz. 🙂 Yani gerçekten müzik […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Youtube, Amazon, Trendyol!

yorum yaparak para kazanma

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Ya da ek gelir mi arıyorsunuz? O halde size bir önerim olacak… Yorum yap para kazan! Evet yanlış okumuyorsunuz. Yorum yaparak para kazanmak son dönemin popüler işleri arasında. Yorum yaz para kazan sistemi nedir? Açıkladık! Yaşadığımız çevrimiçi dünyada para kazanma yöntemleri gittikçe artıyor. Buna bağlı olarak sürekli yeni yöntemler çıkıyor. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.