finansportali.net

BAYİLİK

Tuğba Kuruyemiş Bayilik Nasıl Alınır? 2023 BİLGİLERİ!

Tuğba Kuruyemiş bayilik

Ülkemizin önde gelen kuruyemiş markaları arasında yer alan Tuğba Kuruyemiş, girişimciler ve yatırımcılar tarafından ilgi odağı. Bayilik veren kuruyemiş firmaları arayanlar için kazançlı bir seçenek olabilir.

Son zamanlarda bayilik almak isteyen girişimciler, Tuğba Kuruyemiş bayilik veriyor mu?sorusunun cevabını merak ediyor. Tuğba Kuruyemiş bayilik nasıl alınır? Sorusunun ayrıntılı yanıtı burada.

Eğer siz de Tuğba Kuruyemiş franchise detaylarını öğrenmek istiyorsanız, olmanız gereken yerdesiniz. Tuğba Kuruyemiş bayilik şartları, maliyeti ve daha fazlası hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Advertisement

O zaman haydi okumaya başlayın! 🙂

Tuğba Kuruyemiş Franchise

tuğba kuruyemiş bayilik
tuğba kuruyemiş bayilik

Ülkemiz en çok kuruyemiş tüketen ülkeler arasında yer alıyor. Eğer kendiniz için karlı olacak, uzun soluklu bir iş arıyorsanız, Tuğba Kuruyemiş bayi alma fikrini dikkate alabilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş bayilik veriyor mu?

Evet, marka her geçen gün franchise sistemiyle büyümeye devam ediyor. Tuğba kuruyemiş bayilik almak için başvuru yapabilirsiniz.

Perakende sektöründe çalışmak isterseniz, market bayiliği almayı da düşünebilirsiniz. Sizler için Bayilik veren marketler için bir yazı hazırlamıştım. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Advertisement

Tuğba Kuruyemiş Şubeleri

tuğba kuruyemiş franchise
tuğba kuruyemiş şubeleri

Kuruluşu Aydın olan Tuğba Kuruyemiş’in günümüzde 100’e yakın şubesi bulunuyor. Bu sayı gün geçtikçe de artıyor.

Tuğba Kuruyemiş hangi illerde var?

– Afyonkarahisar
– Balıkesir
– Samsun
– Denizli
– Eskişehir
– Ankara
– Antalya
– Bursa
– Uzak
– Kütahya
– Manisa
– İstanbul’da ve İzmir’de diğer illere oranla daha fazla şubesi yer alıyor.

Bu illere giderseniz mutlaka bir yerlerde Tuğba Kuruyemiş bayiliği görmeniz mümkün. Peki, bu bayiliklerden biri neden sizin bayiniz olmasın? Ayrıca bayisi olmayan şehirlerden de başvuru yapabilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Bayiliği Ne kadar?

Tuğba kuruyemiş bayiliği almak için sahip olmanız gereken sermaye en 500 bin TL üzerinde denilebilir. Mağaza konsepti için gerekli olan bir sermaye. Stant konsepti için daha düşük sermaye yeterli olabiliyor.

Advertisement

Tuğba Kuruyemiş Bayilik Şartları 2023

Tuğba Kuruyemiş Bayilik Şartları
Tuğba Kuruyemiş Bayilik Şartları 2023

Tuğba Kuruyemiş’e olan ilgi artmaya devam ediyor. Birçok yerde şubesi bulunan işletme aynı zamanda bayilik de veriyor. Peki siz Tuğba Kuruyemiş bayilik alma şartları ile ilgili bilgi sahibi misiniz? Değilseniz, işte cevabı hemen aşağıda.

Tuğba Kuruyemiş başvuru şartları aşağıdaki gibi

 • Tuğba Kuruyemiş franchise isteyen kişiler, en az 1 milyon TL sermayeye sahip olmalı. Seçeceğiniz bayilik konseptine göre bu yatırım değişiklik gösterebilir.
 • Bayilik için belirlediğiniz yer ya ana yollardan birinde ya da kalabalık yürüme rotalarında olmalı. Böylece Tuğba Kuruyemiş bayiliğiniz rahatça fark edilir.
 • Bayiliğinizi için belirlediğiniz dükkanın/ mağazanın en az 100 metrekare olması da önem taşıyor. Çok küçük bir yer işinize yaramaz. Sonuçta ismiyle ve çeşitliliğiyle ünlenmiş bir yerden bahsediyoruz.
 • Eğer stant franchise bayiliği istiyorsanız da stant AVM giriş katında olmalı.

Alakalı yazı: Torku Bayilik Şartları

Tuğba Kuruyemiş Bayi Konseptleri

Tuğba Kuruyemiş bayilik başvurusu yapacaksanız, ilk önce hangi bayilik konsepti ile şube açmak istediğinize karar vermelisiniz. Bunun için önünüzde iki seçenek bulunuyor

 • Mağaza konsepti
 • Stant konsepti

Eğer sermayeniz daha düşük ise stant konseptini almayı düşünebilirsiniz. Özellikle AVM’lerde açılan stant konseptleri çok iyi kazançlar elde edebiliyor. Mağaza konsepti ise en az 100 m2 olması gerekiyor ve ürün yelpazesi bir hayli geniş. Aylık ciro çok yüksek olan bir konsept diyebilirim

Tuğba Kuruyemiş Bayilik Başvurusu

tuğba kuruyemiş franchise
tuğba kuruyemiş franchise almak

Kararınızı verdiniz mi? Tuğba Kuruyemiş bayilik şartları sizin için uygunsa o zaman sıra geldi bayilik almak için ne yapmanız gerektiğine. Tuğba Kuruyemiş franchising, başlangıç için gerçekten karlı olacak. Ama şunun da bilgisini vermeliyim; Tuğba Kuruyemiş’in farklı bayilik türleri bulunuyor. Bunun detayını firma ile iletişime geçtiğinizde öğrenebiliyorsunuz.  Ama genel başvuru için şunlar lazım:

 • Öncelikle, tabi ki bütün şartları karşılıyor olmanız gerekiyor.
 • Firma ile resmi yollardan iletişime geçmeniz gerek. Tuğba Kuruyemiş resmî sitesinde, altta çıkan formu doldurarak ne istediğinizi belirtirsiniz ya da telefon numarasını aramayı tercih edebilirsiniz. Bu size kalmış.
 • Ulaşabildiniz mi? O halde sorularınızı sorarak istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.
 • Sizin yapmanız gereken kısım bu kadar. Geri kalanı, Tuğba Kuruyemiş ekiplerinin görevi. Eğer onaylarlarsa size mutlaka geri dönüş yapacaklar.

Tuğba Kuruyemiş Kar Marjı

tuğba kuruyemiş bayilik fiyatlar
tuğba kuruyemiş bayilik fiyatlar

Tuğba Kuruyemiş franchise bedeli başvuru şartlarını anlatırken de belirttiğim gibi en az 500 bin TL olması gerekiyor.

Peki bu kadar sermaye yatırıyorsunuz, bunun karşılığında Tuğba Kuruyemiş bayilik kazancı ne olacak diye soruyorsunuz değil mi?

Tuğba Kuruyemiş kar marjı ne kadar?

Advertisement

Tuğba Kuruyemiş bayi kar marjı en az yüzde 40 oranında diyebilirim. Bayilik konseptlerine göre kar marjı değişiklik gösterebiliyor.

Günlük cironuzu da zamanla artırmayı başarırsanız, müşterilerin ilgisini çekerseniz o zaman bu kar oranı daha da artar. Bunlar işin püf noktaları. Popüler olan bir diğer marka olan Ekomini Market Bayiliği almayı düşünür müsünüz? Okuyun!

Tuğba Kuruyemiş Ürün Yelpazesi

Tuğba Kuruyemiş geçmişten günümüze asla yerini başkasına kaptırmayan bir güce sahip. Bu da onun ürün çeşitliliğini sürekli artırmasından kaynaklanıyor.

Mağazalarında 750’den fazla ürün çeşidi bulunduğunu biliyor muydunuz? Yani bu mağaza, talep edilebilecek bütün ürünleri geniş ürün yelpazesine ekliyor.

Advertisement

Tuğba Kuruyemiş’te görebileceğiniz ürün çeşitlerini şu şekilde sıralayabilirim:

 • Birçok çeşit kahve çekirdeklerini ve türlerini burada görmeniz mümkün.
 • Aklınıza gelecek her türlü kuruyemiş çeşidi.
 • Lokum ve şekerlemeler.
 • İncir, ezme ve kuru meyve çeşitleri.
 • Baharat çeşitleri.

Size benden ufak bir not: Ne kadar çok ürün çeşidi olan bir yerden bayilik alırsanız o kadar geniş müşteri kapasitesine ulaşabilirsiniz!

Popüler Yazı: Ücretsiz Bayilikler

Tuğba Kuruyemiş Bayilik İletişim

tuğba kuruyemiş bayilik iletişim
tuğba kuruyemiş bayilik iletişim

      Tuğba Kuruyemiş bayilik alma konusuyla ilgili sormak istediğiniz sorular varsa iletişim konusunda oldukça şeffaf bir sistemleri var. Tuğba Kuruyemiş bayilik iletişim bilgileri aşağıda:

 • Tuğba Kuruyemiş Müşteri Hizmetlerine 0850 644 09 09 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.
 • Buna ek olarak kendi internet sitesinden “Bize Ulaşın” yazan kısımdan ister mail atabilirsiniz isterseniz başvuru yapma şartlarında belirttiğimiz formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Onlar size mutlaka döner.
 • Telefon hattı dışındaki yollardan ulaşmak istiyorsanız da mutlaka isim soy isim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak yollamanız gerekiyor. Bir yanlışlık olsun istemeyiz sonuçta.
 • Bu yollar dışında çok tercih edilmese de bir başka yol direkt merkezine gitmek. “Kurtuluş Mahallesi, Menderes Bulvarı, 46/D, Efeler/AYDIN” adresi Tuğba Kuruyemiş’in asıl merkezidir.

Tuğba Kuruyemiş Bayilik Yorumları

Tuğba Kuruyemiş franchise almak isteyenlerin aklındaki soruları gidermek adına, Tuğba kuruyemiş bayilik yorumları nasıl? Araştırdım. Oldukça iyi yorumların olduğunu söyleyebilirim. Bölge direktörünün konuştuğu yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz!

Sizlere çeşitli sektörlerden firmaların bayiliklerini anlatıyorum. BAYİLİK yazı kategorisine tıklayarak istediğinizi okuyabilirsiniz!

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

 1. Halil İbrahim Şimşek

  20 Ağustos 2023 at 15:15

  Tekirdağ Çorlu için bayilik almak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.