finansportali.net

BAYİLİK

Türk Telekom Bayilik Açma – YENİ BAŞVURU SÜRECİ!

Türk Telekom Bayilik Açma

Türk Telekom bayilik açma düşünceniz varsa bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Bayilik için neler bilmeniz gerekiyorsa, hepsini sizlere anlattım. İlk başta Türk Telekom bayilik açma şartları neler? 2022 için bundan bahsedeceğim…

Türk Telekom bayilik nasıl alınır, kar marjı ne kadar? Ayrıntılarını da bilmek gerekiyor. Türk Telekom bayiliği açmak karlı bir iş mi? diye soracak olursanız, yanıtım evet olur. Türk Telekom uzun yıllar boyu tanınan ve bilinen bir marka olmasından kaynaklı, insanların sık sık tercih ettiği bir marka.

Türk Telekom bayilikleri de marka bilinirliğinin doğurduğu avantajla kazançlı çıkıyorlar. Türk Telekom bayilik ücreti ve franchise bilgileri için okumaya devam edin! 😉

Advertisement

Türk Telekom Bayilik Veriyor mu?

Türk Telekom Bayilik Açma
Türk Telekom Bayilik Açma

Türk Telekom günümüzde Türkiye’nin en büyük telekom operatörlerinden birisi.  Ülkedeki en büyük operatörlerinden birisiyle çalışmak için markanın bayilik vermesi gerekli. Haliyle akıllardaki ilk soru Türk Telekom bayilik veriyor mu olacaktır.

Teknoloji sektöründe Türkiye’nin öncü firmalarından birisi olan Casper ile çalışmak ister misiniz? Casper Bayilik yazısını okuyabilirsiniz!  😊

Türk Telekom bayilik veriyor mu?

Firma günümüzde hala büyümeye devam ediyor. Bunun en büyük sebeplerinden biriside bayilik vermeye devam etmesidir. Yani evet, Türk Telekom bayilik veriyor! Bunun için Türk Telekom bayilik şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor.

Yazının devamında sizlere, şartlardan detaylıca bahsedeceğim.

Advertisement

Türk Telekom bayilik açma için alt bayilik, üst bayilik gibi seçenekler sizlere sunulacak. Bunlardan bütçenize, beklentinize en uygun olanını seçmelisiniz.

Türk Telekom bayilik veriyor dedikten sonra bayilik nasıl alınıyor bundan bahsedelim.

Türk Telekom Bayilik Nasıl Alınır?

Türk Telekom Bayilik Nasıl Alınır
türk telekom franchise başvuru

İnternet, telefon, televizyon gibi alanlarda hizmet vermeye devam eden Türk Telekom’dan bayilik almaya karar verdiyseniz, izlemeniz gereken yollar var. Türk telekom bayilik nasıl alınır? bilmeniz  gerekiyor. Müşterisi sayısını katlayarak ilerleyen operatör markasından bayilik almak için, Türk Telekom bayilik açma şartları için donanımlı olmalısınız.

Bahsedeceğim şartları yerine getirebiliyor olmalısınız. Şartları yerine getirebilecek biriyseniz eğer gönül rahatlığıyla firma ile iletişime geçerek bayilik başvurusu hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Türk Telekom bayilik başvurusu için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Danışmanı: 444 5 444
Türk Telekom Resmi İnternet: Türk Telekom

İletişim adresleri haricinde Türk Telekom bayilik başvurusu için Türk Telekom Müdürlüklerine gidebilirsiniz. Şehirdeki müdürlüklerden direkt olarak başvuru yapabiliyorsunuz. Uygun görülen adaylar için sonrasında detaylı görüşmelere davet ediliyor.

Advertisement

Elbette öncelikle sizlere Türk Telekom bayilik şartları neler ve kar, maliyet konusunda verdiğim detayları okuyun. Sunduğum bilgiler ışığında Türk Telekom bayilik başvurusu yapmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Bu aşamaları bilmeniz çok önemlidir. Zira firma kendinden emin ve duruma hakim yatırımcı adaylarına öncelik veriyor.

İlginizi çekebilecek diğer bir bayilik yazısı: D-Smart bayilik

Türk Telekom Bayilik Şartları ✅ 

türk telekom bayilik açma şartları
türk telekom bayilik açma şartları

Türk Telekom bayilik açma şartları aşağıdaki gibidir. Franchise şartları için kendinizi uygun gördüğünüzde başvuruda bulunabilirsiniz. Türk Telekom, Türkiye’de en çok kullanılan operatörlerden birisi olduğu kadar, yatırım için de büyük rağbet görüyor. Bu yüzden bayilik için rakipleriniz olabilir.

Sizi ön plana çıkartacak olan, şartları tamamlıyor olmak. Türk Telekom bayilik şartları aşağıdaki gibi…

 • Türk Telekom bayilik açmak isteyen şahsa karşı ilk soracakları soru, şehir olacaktır. Şehir bayilik için uygun değerlendirildiği taktirde bir problem yoktur.
 • Şehrin hangi konumunda bayilik açma düşüncenizin olması, diğer bir mühim konu. Türk Telekom bayilik için lokasyonuna dikkat gösterir. Örneği işlek caddeler, AVM’ler gibi yerler tercih edilebilir.
 • Türk Telekom bayiliği için aday olan kişi, girişimci bir ruha sahip olması gerekir.
 • İşletmenin politikaları bilmeli ve benimsemelidir. Markaya bağlı olarak hareket etmeli, kalite için çaba sarf etmelidir.

Ücretsiz bayilik veren firmaların olduğunu biliyor muydunuz? Ücretsiz bayilik veren firmalar yazısını vakit kaybetmeden okuyun!

 • Türk Telekom bayiliği almak için ticareten herhangi bir engeli bulunmayan bir şahıs olmanız gerekiyor.
 • Türk Telekom bayi olma şartlarından bir diğeri, siciliniz temiz olmalı.
 • Sorumluluk sahibi ve sektör hakkında bilgisi olan kişilere öncelik verilir. Başarılı bir iş geçmişinizin olması, sizi ön plana taşıyacaktır.
 • Teknolojik aletlere yabancı olmamalı, bilgili olmalısınız.
 • Mağazanız Türk Telekom konseptine uygun olmalıdır. Bunun için Türk Telekom ile işbirliği içinde olarak hareket etmelisiniz. Markaya zıt bir dekorasyon, tasarım olmamalıdır.
 • Türk Telekom bayilik açma şartları içerisinde diğer bir konu, mağaza metrekaresidir. Açacağınız konuma göre metrekare değişiklik gösterir.
 • Mağazada çalıştırılması gereken personel sayısı belli olmalıdır. Bayiliğinizin büyüklüğüne göre personel sayısı belirlenir.
 • Türk Telekom bayiliği açmak için finansal olarak uygun olmalısınız.

Türk Telekom Bayilik Kar Marjı

Türk Telekom Bayilik Kar Marjı
türk telekom bayilik açmak

Türk Telekom bayiliği almak istiyorum diyorsanız, Türk Telekom bayilik kar marjı hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Türk Telekom bayisi ne kadar kazanır ? En başta söylemem gereken, bayilikten kazanacağınız para, dükkanınızın konumuna ve bayilik modeline göre değişiklik gösterecektir.

Elbette ana bayi ve alt bayi modelleri aynı kar marjını elde edemez. Bayilik modelleri kazancı etkiler. Bu nedenle tam olarak net bir rakam sizlere sunmak doğru değildir. Ancak iyi bir konuma sahip bir bayilik üzerinden örnekle ilerleyebiliriz.

Advertisement

Türk Telekom bayilik kazancı ne kadar?

Standart bir Türk Telekom bayiliği; yükleme işlemleri, abonelik işlemleri, eletronik ürün satışı, hat satışı, telefon satışı, numara değişimi,  gerçekleştirir. Sıraladığım hizmetleri gerçekleştirebilen bir bayinin aylık kazancı ortalama olarak 10 bin TL – 30 bin TL olacaktır.

İşlek bir kazancınız için çok önemli. Numara değişimi yapmak isteyen birisi, yolda yürürken karşılaştığı bayiyi tercih edecektir. İşlek bir caddede bunun için sizi ziyaret edecek müşteriler mutlaka olacaktır. Türk telekom kar marjı ortalama olarak yüzde 45 civarı olacaktır.

Ancak arka sokakta açılan bir bayi için müşteri sayısı daha düşük olacaktır. Türk Telekom’un şartlarını ve sorumluluklarını yerine getirdiğiniz sürece, uzun yıllar Türk Telekom bayisi olabilirsiniz.

Advertisement

Türk Telekom Alt Bayi Prim Sistemi

Türk Telekom alt bayiler prim sistemiyle çalışıyor. Örneğin abonelik açma, internet aboneliği oluşturma gibi işlemlerden prim alıyorsunuz. Bu primler sayesinde kazancınızı artırmak mümkün.

Türk Telekom alt bayilik şartları nedir? Diye soracak olursanız, yine yazının yukarısında bahsettiğim şartlar ile aynı. Var olan bir dükkanınızı da Türk Telekom alt bayilik alma için kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Franchise Bedeli

Türk Telekom Franchise Bedeli
türk telekom bayilik bedeli

Türk Telekom bayilik açma şartları için kendinizi uygun görüyorsanız, başvuruda bulunabilirsiniz. Elbette Türk Telekom bayisi olabilmek için Türk Telekom bayilik bedeli ödemeniz gerekli. Ödeyeceğiniz bedel ve maliyet, açacağınız bayiliğe göre değişiklik gösterecektir. Tıpkı yukarıda bahsettiğim kazancınız gibi…

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birisinden bayilik almak için ciddi bir sermayeye sahip olmanız gerekiyor.

Şirkete bayilik için türk telekom bayilik teminatı bedeli sunabilmelisiniz. Finansal olarak bayilik alma durumunuzun uygun olduğundan Türk Telekom emin olmak ister. Bu nedenle gerçekleşen görüşmelerde alacağınız sorulardan birisi bu olacak.

Advertisement

En karlı bayilik veren firmalar yazısıyla daha farklı ve kazançlı bayilik fikirlerine ulaşabilirsiniz…

Türk Telekom bayilik ücreti ne kadar?

50 metrekare bir Türk Telekom bayiliği için ortalama olarak 150 bin TL civarı bir sermayeye ihtiyacınız olacak. Minimumu olarak sizlere bu maliyeti sundum ancak daha da artabilir. Büyük bir şehirde, büyük bir bayilik açmak için daha fazla sermaye gerekir.

Ne kadar sermaye gerektiği konusunda en net bilgiyi Türk Telekom sizlere gerçekleştirilen görüşmelerde açıklayacaktır. Bu iş için ayırdığınız bir sermayeniz olması gerektiğinin altını çiziyorum. Başarılı bir Türk Telekom bayiliği ile harcadığınız sermayeyi 6 – 7 ay gibi bir sürede rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.