finansportali.net

BAYİLİK

Vodafone Bayilik Alma Şartları Neler? 2023 EN YENİ BİLGİLER

Vodafone bayilik alma

Türkiye’nin en çok aboneye sahip ikinci operatörü olan Vodafone, bayilik almak isteyen birçok kişinin dikkatini çekiyor. Şu anda Vodafone’un Türkiye içinde yüzlerce bayisi bulunuyor. Vodafone bayilik ile diğer operatörlere oranla oldukça iyi kazanç sağlıyor!

Haliyle son dönemlerde Vodafone bayilik alma için başvuruda bulunanların sayısı arttı. Siz de Vodafone bayilik almak istiyorum diyorsanız, atlamadan okumaya devam edin.

Başvuru için Vodafone bayilik alma şartlarını tamamlıyor olmalısınız. Bunlardan bahsedeceğim. Ayrıca Vodafone silver bayi kazancı, alt bayi kar oranı gibi konular için 2023 bilgilerini aktaracağım!

Advertisement

Vodafone bayilik başvurusu için çok fazla yatırıma da ihtiyaç yok…

O zaman Vodafone bayilik maliyeti ve franchise almak ile ilgili bütün detayları verdiğim yazıyı okumaya başlayabilirsiniz!

Vodafone Bayi Açmak

Vodafone Bayi Almak
Vodafone Bayi Almak

İngiltere merkezli Vodafone, son zamanlarda da yatırımcılar arasında adını duyurmaya devam ediyor. Şu an birçok kişinin aklında bir soru olduğuna eminim.

Vodafone bayilik veriyor mu?

Evet, Vodafone dünyanın birçok noktasında franchise sistemiyle bayilik veriyor. Türkiye’de de bayilik başvurularını kabul ediyor.

Bu yazımda size Vodafone bayilik açma ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi detaylıca anlatıyorum. O zaman haydi okumaya devam edin… Vodafone bayilik şartları neler? Bu iş size kar getiriyor mu? diğer cevaplara bakalım.

Advertisement

Vodafone Bayilik Almak Mantıklı mı?

Operatör firması bayiliği almak için Vodafone oldukça karlı bir seçenektir. Müşteri kitlesi yoğun bir firmadan bayilik alarak, hazır müşteri kitlesine sahip olmuş olursunuz.

Benzer olarak Turkcell bayilik yazısını inceleyebilir ve ikisini karşılaştırabilirsiniz! Böylece size en uygun olan firmayı seçeceksiniz!

Vodafone Bayi Nasıl Açılır?

Vodafone Bayi Nasıl Açılır?
Vodafone Bayilik Açmak İstiyorum

“Vodafone bayi nasıl açılır?” sorusu, operatör sektörüne girmek isteyen kişiler açısından oldukça önemli bir soru. Eğer Vodafone bayilik açma kararı aldıysanız bahsedeceğim bütün şartları karşılıyor olmanız gerekiyor.

Aşağıda sizlere Vodafone bayilik alma şartlarından ayrıca bahsedeceğim. Çünkü Vodafone büyük bir isim ve bu yüzden bayilik vereceği zaman dikkatli davranıyor.

Ama şunu da söyleyeyim: Eğer operatör alanında tecrübeniz yoksa da size verebileceği bayiler var. Bunları daha sonra anlatacağım.

Şartları yerine getirebiliyorsanız ve gerekli başvuruları yapacaksınız. Nasıl başvuru yapacağınızı da yazının devamında aktaracağım. Sonrasında firmanın size geri dönmelerini bekliyorsunuz. Olumluysa zaten Vodafone bayilik alma süreciniz başlıyor. Vodafone bayiliği nasıl alınır? İşte böyle! Hadi tüm başvuru süreciyle ilgili bunların ayrıntılarına girelim.

Advertisement

Sizlere alternatif bayilik seçenekleri de sunacağım. Böylece karşılaştırma yaparak seçebilirsiniz. Türk Telekom Bayilik yazısını hemen okuyabilirsiniz!

Vodafone Bayilik Şartları 2023

Vodafone Bayilik şartları
Vodafone Bayilik alma şartları 2023

Vodafone bayilik şartları, şu an sizin için çok önemli bir konu. Vodafone bayilik şartları şöyledir:

 • Şube kurulum masraflarının tümü bayilik başvurusu yapan kişi tarafından ödeniyor. Yani bunu siz ödeyeceksiniz.
 • Açmayı planladığınız bayide yeterli çalışan bulundurmanız gerekiyor. Ne kadar çalışan olması gerektiğini de kurumla görüşerek öğrenebilirsiniz.
 • Müşteri memnuniyeti en önemli ilke. Bu yüzden şirket genel merkezi tarafından ilk 6 ay boyunca sürekli ve düzenli olarak denetleniyorsunuz.
 • Oldukça önemli bir diğer şart da Vodafone bayilik açma için bir teminat göstermeniz. Çünkü teminat gösteremezseniz bayilik verilmiyor.
 • Çözüm odaklı olmanız gerekiyor. 
 • Bölge yöneticileri tarafından verilen hedefleri uygulamalısınız
 • Bayilik konusunda kurumsal bir portföyünüz olmalı.

Önemli bilgilendirme: Vodafone bayisi açmak isteyen sizler, başka bir markanın ürünlerini satamazsınız. Aynı şekilde reklamlarını da yapamazsınız. Vodafone şube açma şartlarını da öğrendiğimize göre devam edelim.

Bunu da Okuyun: Bedava Bayilik Veren Firmalar

Vodafone Bayilik Başvurusu

Vodafone Bayilik Başvuru
Vodafone Bayilik Başvuru

Vodafone bayilik alma şartları  için uygunsunuz değil mi? O zaman Vodafone bayilik başvurusu için ayrıntılara geçelim!

Vodafone bayiliği nasıl alınır?

Vodafone bayilik başvuru yapmak için en kesin yöntem Vodafone Genel Merkezi’ni aramaktır. Genel merkezle iletişime geçtiğiniz zaman size geri dönüş sağlayacaklardır.

Maslak’ta olan genel merkeze randevu alabilirsiniz. Görüşme sırasında size soracakları sorular haricinde sizin de merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. En net cevabı yetkililer sizlere verecektir.

Advertisement

Bunun dışında resmi sitesinden Vodafone iletişim sayfasına girin. Buradan “Vodafone bayilik alma” ile ilgili olarak bilgi almak istediğinizi belirtin. Böylece size geri dönüş yapılacak. Gönderdikleri evrak listesini hazırlamalısınız.

Önemli! Vodafone Başvuru Formu size Vodafone yetkilileri tarafından gönderilecek.

Vodafone Bayilik Çeşitleri Neler?

Vodafone Bayilik Çeşitleri
Vodafone bayilik alma şartları

Vodafone bayilik alma şartları uygunluğunuzun ardından başvuru yapmaya da karar verdiniz. Size sunacakları şu seçenekten de bahsedeyim: Sizin sektördeki tecrübenize göre üç Vodafone bayilik modeli sunuluyor.

 1. Vodafone Silver Bayi
 2. Vodafone Store Bayi
 3. Vodafone Shop Bayi

Peki Vodafone bayilik çeşitleri neye göre belirleniyor? En temel etken sektördeki iş tecrübeniz. Bunların yanı sıra banka teminatı, mağazayı açacağınız adres, dükkanınızın metrekaresi ve dekor unsurları gibi faktörler yer alıyor.

Kısaca özetlemek gerekirse, hiç tecrübeniz yoksa ilk aşama için size Vodafone Silver Bayi açmak uygun görülüyor. Yaklaşık altı ay sonunda da denetimler sonucu bayinizi yükseltme şansınız bulunuyor. Böylece Vodafone Store ya da Shop bayi de açabilirsiniz.

Vodafone Shop bayi için de diğer bayiliklerde bir süre hizmet vermiş olmanız gerekiyor. Bu bayilikler daha çok büyük şehirlerde ve işlek caddelerde yer alıyor. Shop bayilik Silver Bayi’ye oranla biraz masraf istiyor.

Vodafone bayilik kazancı konusuna birazdan değineceğim. Şu anda belki Vodafone bayilik alma konusunda kafanız karışmış olabilir. Ama okumaya devam ettikçe daha iyi anlayacaksınız.

Vodafone silver bayi nedir? Diyorsanız, mantığı az çok kavramışsınızdır diye düşünüyorum. Sermayesi en düşük bayilik çeşidi.

Advertisement

Sizler için çok güzel bir yazım daha var. En Karlı Bayilik alabileceğiniz firmaları listeledim. Bunu da okuyabilirsiniz. Şimdi Vodafone bayilik alma şartları bilgileri için devam edelim…

Vodafone Bayilik Avantajları

 • Hat abonelikleri, yüklemeler ve diğer hizmet satışlarında ek primler.
 • Marka bilinirliği.
 • Hazır müşteri kitlesi.
 • Reklam kampanyaları.
 • Ürün yelpazesi genişliği.
 • Teknik destekler.

Vodafone Bayilik Ücretleri Ne Kadar?

Vodafone Bayilik Ücretleri
Vodafone Bayilik Ücretleri 2023

Birçoğunuzun beklediği yere geldik. Vodafone bayilik alma şartları kadar Vodafone ücreti nedir ve Vodafone bayilik açmak karlı mı soruları da önemli. Şunu kesin olarak söyleyebilirim ki, Vodafone hızla büyüyen şirketlerden birisi. Bu yüzden operatör alanında kesinlikle kar edeceğiniz bir marka.

Vodafone bayilik sisteminde birçok kriter bulunuyor ve bu yüzden de Vodafone bayi açma maliyeti değişiyor. Bu bayilikte en büyük avantajınız en aşağıdan başlıyor olmanız.

Vodafone bayilik maliyeti ne kadar?

dükkan dekorasyon masrafları dahil olmak üzere 150 bin TL – 200 bin TL civarı bir yatırım ile Vodafone Silver bayilik alabilirsiniz.

Zaman içerisinde bayiliği geliştirmek de sizin elinizde. Ama tabi ki bayinizin güzel işliyor olması da bulunduğu yere göre değişebilir. Ayrıca Vodafone bayilik fiyatları, bayilik konseptlerine göre değişiyor. Bunu da unutmayın…

Advertisement

Eğer en çok yatırıma sebep olacak ama en büyük bayi konsepti Vodafone Store bayi sahibi olmak istiyorsanız bu meblağ baya yüksek. Bunun için 500- 600 bin TL ayırmanız gerekiyor.

Vodafone bayilik maliyeti hakkında artık bilgi sahibisiniz! Hadi şimdi kazançlara geçelim…

Vodafone Bayilik Kazancı 2023

Vodafone Bayilik Kazancı
Vodafone bayilik alma şartları

Vodafone operatör alanında tercih edebileceğiniz en iyi operatör diyebiliriz. Çünkü diğer operatörlerle karşılaştırdığımız zaman yeni hat abonelerinde, TL yüklemesinde, bir telefon satışında ya da bunun gibi birçok işlemde verilen prim oranı fazla. Bu yüzden Vodafone bayi kazancı oldukça iyi.

Vodafone bayilik kazancı ne kadar?

Örneğin orta boyutta bir bayi aylık 20 – 25 bin TL kazanç elde edebilir. Vodafone Silver bayi kazancı da ayda ortalama 15.000 TL civarı oluyor.

Vodafone bayilik alma şartları başlığında size prim ödemelerinin de olduğundan bahsetmiştim. Örneğin, aylık 100 mobil hat geçişine, müşteri başı 20 TL ödeme yapılıyorsa, 200 ve üzeri mobil hat geçişine 40 TL ödeme yapılabilir. Genel olarak çalışma mantığı bu şekilde.

Türkiye’de Vodafone bayisi toplamda 2.000’e yakın. En basit örneği olarak küçük telefon dükkanlarının sayısı fazla ve her yerde görmeniz mümkün.

Advertisement

Bunun en temel sebebi de kazancının yüksek ve çalışma koşullarının esnek olması. Yani Vodafone bayilik alma konusu aslında oldukça gündemde. 😉

Vodafone Kar Marjı 2023

Vodafone Kar Marjı
Vodafone Kar Marjı 2023

Vodafone bayilik alma şartları konusunu kapattık. Az önce Vodafone bayilik karlı mı demiştik. Vodafone bayilik kar oranı iyi mi?

Buna da cevabım evet. Sadece bir Vodafone Silver Bayi’den elde edeceğiniz kazanç bile yatırımınızın iki katı olabilir. Bir de büyük Vodafone Shop Bayi açtığınızı düşünün. Tabi bunların net kar marjını söylemem mümkün değil.

Çünkü bulunulan yer, çalışan arkadaşların çabaları, müşteri çekme oranı gibi birçok etken kar marjınızı etkiliyor. Ortalama olarak bir kar marjından bahsedecek olursak, yüzde 45 – yüzde 50 diyebiliriz.

Ayrıca, başka bayilere bağlı olarak daha düşük maliyetle Vodafone Alt Bayilik açma ihtimaliniz de var. Böyle bir başlangıç yaparak daha sonra işleriniz iyi giderse ya da daha da büyümek isterseniz Vodafone yetkilileriyle iletişime geçerek bu durumu konuşabilirsiniz. Vodafone bayilik başvuru formu doldurarak bayilik sürecine başlayabilirsiniz.

Advertisement

Unutmayın, Vodafone bayilik alma şartları için uygunsanız, geri kalan her şey tamamen sizin elinizde.

Vodafone Bayilik Alma İletişim Bilgileri

Bu kadar bilgi verdik. Peki, Vodafone bayilik almak için hangi iletişim bilgilerini kullanmanız gerekiyor. Vodafone bayilik iletişim bilgileri neler?

 • Vodafone bayilik alma için arayacağınız Vodafone Dağıtım Merkezi’ne 0 212 367 00 00 numarasından ulaşabilirsiniz.
 • Vodafone Müşteri Hizmetlerine de Vodafone hatlarınız üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Vodafone resmi sitesini kullanabilirsiniz. Oradan iletişim sayfasına girdiğinizde işinize yarayacak bilgileri bulabilirsiniz.

Vodafone bayilik almak istiyorum diyenlere gerekli tüm bilgileri aktardım. Umarım işinize yaramıştır. Vodafone bayilik alma şartları hakkında aklınıza takılan soru işaretleri varsa, aşağıya YORUM bırakabilirsiniz. Hemen geri dönüş sağlayacağım. 🙂

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

1 Yorum

 1. Nihal

  29 Kasım 2023 at 16:51

  Sıfırdan başlayan biri nasıl vodafone bayisi açabilir ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.