finansportali.net

BAYİLİK

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Fiyatı ve Şartları – YENİ BİLGİLER

Ziyafet çiğköfte bayilik

Büyük bir firmadan bayilik alarak en az yüzde 50 kar sağlamak ister miydiniz? O zaman size alanında bir numara olan Ziyafet Çiğ Köfte’den bahsetmek istiyorum.

Türkiye’de birçok çiğköfte markası bulunuyor. Büyük bir firmadan bayilik alarak çalışmanın avantajları oldukça karlı. Siz de Ziyafet Çiğköfte franchise alarak, siz de gıda sektörüne adım atabilirsiniz.

Ziyafet Çiğ Köfte bayilik ücreti, kazancı, şartları hakkında tüm detaylar bu yazıda! Ziyafet Çiğ Köfte bayilik başvurusu hakkında tüm detayları birazdan sizlere anlatacağım.

Advertisement

Firma, çiğ köfte hizmetiyle başladıkları serüvenlerinde, ürünleri de genişletip, çeşitlendirmeye devam ediyor Ülkemizde haliyle çok sevilerek tercih edilen bir marka. Böyle başarılı bir markayla çalışmak çok kârlı olacaktır. Lafı çok uzatmadan Ziyafet çiğ köfte bayilik (franchise) alma hakkında daha fazla detaya geçiyorum…

Ziyafet Çiğ Köfte Franchise

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Veriyor
Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Alma

İlk olarak Arnavutköy’de, 2005 yılında hizmet vermeye başlayan firma, kısa zamanda Türkiye’de farklı şubeler açmaya başladı.

Ziyafet Çiğköfte bayilik veriyor mu?

Evet, Ziyafet Çiğ Köfte franchise sistemiyle bayilik vermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde 700’den fazla bayilik bulunduran Ziyafet Çiğköfte, sektörün öncü firmalarından birisi olmaya devam ediyor.

Sadece bölgesel değil, ulusal yönde de büyümeyi hedefleyen bir marka olduğunun altını çizmek gerek.

Ziyafet Çiğköfte 2023 yılında da şartları yerine getirecek insanlara bayilik vermeye devam ediyor. Ziyafet Çiğ Köfte markasından bayilik almak isteyenlerin sayısı o kadar arttı ki yurt dışından dahi bayilik istekleri alıyor.

Advertisement

Bu yazıda sizlere rehber olacağım. Ziyafet Çiğköfte bayiliği almak için neler yapmanız gerekiyor, anlatacağım. Oldukça uygun bir sermayeyle işinizin patronu olabileceksiniz.  Firma, her bayiliğinde müşterilerine aynı kalitedeki hizmeti verebilmeyi çok önemsiyor.

Ayrıca müşterilerinin memnuniyetine göre kendilerini her daim dönüşüme açık görüyorlar. Haliyle firmanın bayilik alacak kişilerden beklentileri oluyor. Sizlere bayilik şartları başlığı altında hepsini anlatacağım.

Levent Börek markasının da bayilik verdiğini biliyor muydunuz? Detaylar Levent Börek bayilik şartları yazısında…

Ziyafet Çiğ Köfte tanıtım filmine göz atabilirsiniz:

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Ücreti 2023

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Ücreti
Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik ücreti

Ziyafet Çiğköfte bayilik almak isteyenlerin en merak ettiği konu elbette franhise bedeli oluyor…

Ziyafet Çiğköfte bayilik fiyatı ne kadar?

Ziyafet Çiğ Köfte franchise bedeli yok! Yani isim hakkı için herhangi bir ücret sizden talep edilmemektedir.

Advertisement

Ancak bu demek değil ki sermayeye ihtiyaç duymayacaksınız… Franchise almakta karar kılar ve gerekli başvuruları yaptıktan sonra mağaza açma işlemlerine başlanır.

Ziyafet Çiğköfte mağazası için dükkan kirası ve ekipman sermayenizin olması gerekiyor. Bu da ortalama olarak 150 bin TL civarında bir paraya denk geliyor.

Lokasyona göre bu maliyet daha da yükselebilir. Eğer mağaza değil sadece stant açmak isterseniz bu da ortama 50 bin TL arasında olacaktır. Bu arada Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar başlıklı yazımı okumuş muydunuz? Bu da ilginizi çekebilir.

Yeni bir iş açmak için gayet uygun maliyetler diyebilirim. Firmanın çeşitli avantajlarından yararlanırken, kısa süre içerisinde maliyetinizi çıkartabileceksiniz.

Advertisement

Benzer İçerikler: Oses Çiğköfte Bayilik ve Adıyaman Çiğköfte bayilik

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Kazancı Nedir?

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Kazancı
Ziyafet Çiğ Köfte Bayileri Ne Kadar Kazanıyor?

Çiğ Köfte bayilik almak hakkında araştırmalarınızı sürdürürken, kazanç da önemli bir konu. Bilinen bir öncü markayla çalışmanın güzelliklerinden biriside kazanç meselesi. Firmanın bilinirliği sayesinde aylık elde edilen cirolar gayet yüksek olabiliyor.

Ziyafet Çiğköfte bayilik kazancı ne kadar?

Ziyafet Çiğ Köfte aylık 150 bin TL’ye yakın ciro elde etmektedir. Giderler çıkartıldığında aylık olarak ortalama 30 bin TL – 40 bin TL gelir elde edebilirsiniz.

Bu örnek işlek bir konumdaki Ziyafet Çiğköfte bayilik üzerinden örnek verildi. Örneğin bir AVM, iş, okul gibi konumlarda açacağınız bayilikle çok iyi kazanabilirsiniz. Bir bayilik günde ortalama 6 bin TL – 7 bin TL ciro rahatlıkla elde edebiliyor.

Advertisement

Her geçen gün büyüyen Ziyafet Çiğ Köfte ile kazançlı çıkabilirsiniz. Sıfırdan açacağınız bir çiğköfte mağazası için harcayacağınız sermayenin üçte biri ile işinizin patronu olacaksınız.

Ziyafet Çiğköfte kar marjı ne kadar?

Ziyafet Çiğ köfte bayilik kar marjınız yüzde 50 – yüzde 60 civarındadır. Mağaza konseptine ve mağazanın konumuna, iline göre farklılıklar gösterebilmektedir.

BuHatta harcadığınız sermayeyi 3 – 4 ay gibi kısa bir sürede çıkartabilirsiniz. Mağazanız ne kadar işlek bir yerde olursa, o kadar kazancınız artar.

Benzer ve başarılı bir firma olan Komagene’yi de değerlendirebilirsiniz! Komagene Çiğ Köfte bayilik yazısını okuyun!

Advertisement

Ziyafet  Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Ziyafet  Çiğ Köfte Bayilik Şartları
Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik şartları

Ziyafet Çiğ Köfte bayilik almak için öncelikle bayilik şartlarını bilmelisiniz. Franchise şartları, yatırımcılar işin avantajlı bir iş modeli sunuyor. Kısa sürede kazanç elde etmek isteyenler için franchise almak gerçekten avantajlıdır.

Marka bilinirliği yüksek Ziyafet Çiğ Köftenin müşterisi eksik olmuyor desem yeridir. Böyle avantajlar için markanın bayilik şartları neler? Bilmek gerekiyor. Markanın hızla büyümesindeki en büyük neden de her bayiliğinde aynı kaliteyi sunması. Ziyafet Çiğköfte bayilik şartları şöyledir:

 • Ziyafet Çiğköfte bayilik alırken firmanın şartlarından en önemlisi, yatırımcıdaki girişimcilik ve başarma azmi.
 • Ayrıca daha önce benzer işlerle alakalı yönetim tecrübeniz varsa çok avantajlısınız diyebilirim.
 • Ziyafet Çiğköfte için başarılı özgeçmiş de önemli noktalardan birisi.
 • Diğer bir bayilik şartı da yatırım için finansal imkanlara sahip olmalısınız. Kendinizi geliştirmeye, eğitim ve disipline önem veriyorsanız, firma sizden emin oluyor.
 • Zamanınızı ve emeğinizi Ziyafet Çiğköfte yönetimi için harcama isteğiniz olmalı. Çünkü kendi işinizin patronu oluyorsunuz.
 • Ziyafet Çiğ Köfte, bayilik açılması düşünülen bölge için detaylı araştırmalar yapar. Bölgenin bayilik açma standartlarına uygun olması durumunda diğer işlemlere geçilir.
 • Yatırım hakkında da detaylı kar ve zarar tablosu çıkartılır. Tüm bu süreçlerin sonunda olumlu analizler elde edilirse, bayilik almak isteyen girişimci ile diğer aşamalara geçilir.

Daha farklı bir bayilik alma düşünceniz varsa: Midyeci Ahmet bayilik yazısına bir göz atabilirsiniz.

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu
Ziyafet Bayiler Aranıyor!

Ziyafet Çiğ Köfte bayilik almak için başvuruda bulunmanız gerekiyor. Merak etmeyin, Ziyafet Çiğ Köfte bayilik başvuru oldukça kolay bir aşamadan oluşuyor.

 • Öncelikle resmi web sitesine  giriş yapın.
 • Ardından burada sizlere sundukları Ziyafet Çiğ Köfte bayilik başvuru formu bulunuyor. Yazıya tıklayarak bayilik başvuru linki için erişim sağlayabilirsiniz.
 • Bu formu kesinlikle doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Kontrolünüzü de yaptıktan sonra formu gönderebilirsiniz.
 • Size geri dönüşleri bir hafta içerisinde oluyor. Eğer olumlu sonuçlanırsa bir ön görüşmeye çağırılıyorsunuz.

Firmanın hazırladığı  – Ziyafet Çiğ Köfte Bayileri Anlatıyor – serisinden bu videoyu izleyebilirsiniz. Birinci ağızdan girişimcilerin deneyimlerini dinlemeniz, sizin için faydalı olacaktır.

 • Her şey yolunda gittiğinde Ziyafet Köfte Bayilik sözleşmesi imzalanır. Bayilik sözleşmenin süresi ise 3 yıllık oluyor. 3 yılın sonunda taraflar birbirinden memnunsa tekrar 1 yıllık sözleşmeye gidiliyor.  Oldukça kısa bir süre içerisinde mağaza açılışı gerçekleştirilir.

İlginizi çekebileceğini düşündürdüğüm bir yazıyı da buraya ekliyorum: Sir Winston Bayilik

Ziyafet Çiğ Köfte franchise süresi ne kadar?

Ziyafet Çiğköfte’den franchise aldığınızda bunun bir süresi vardır. Sözleşme 1 yıllıktır. 1 yılın sonunda tekrar sözleşmeyi uzatma şansı bulunmaktadır.

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Avantajları

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Avantajları
Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik avantajları

Ziyafet Çiğ Köfte bayilik aldığınızda birçok avantajlı durumla karşılaşacaksınız. Bunlardan başlıca olanları size sıralıyayım:

 • En başta firmanın bayilik alan kişi için mağazanın doğru ve karlı yer seçebilmesi için araştırmalarda yardımcı oluyor.
 • Ziyafet Çiğ Köfte bayilik açılmadan önce eğitim gerçekleştiriliyor.
 • Danışabileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz departmanlarla her daim iletişim kurabiliyorsunuz.
 • Pazarlamada ve reklamda firma destek oluyor.
 • Mağazanın koruma sistemleri için de destek sağlanıyor.
 • Ürünlerin ve ekipmanların güncelleştirilmesinde yardım
 • Bedelsiz 100 kg çiğ köfte desteği

Firmanın sunduğu avantajların yanında sektörde lider olan firmalardan biriyle çalışma avantajınız bulunuyor. Bu demek oluyor ki müşteri potansiyeliniz, sıfırdan açacağınız bir mağazaya göre daha yüksek olacak. Ziyafet Çiğköftenin hızlı yükselen marka bilinirliğinden ve büyüme potansiyelinden faydalanabileceksiniz.

Kaliteli, taze ve lezzetli ürünlerle çalışabileceksiniz. Eğitim desteğinizde olduğu için tecrübesiz olarak işe atılmış olmayacaksınız. Ziyafet Çiğ Köfte bayilik bilgi ve birikiminden faydalanabileceksiniz. Firma aracılığıyla ve kendi çalışma azminizle kaliteli hizmet sunacaksınız.

Advertisement

Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları yazısı ilginizi çekebilir!

Ziyafet Çiğköfte Bayilik İletişim – Adres Bilgisi

Ziyafet Çiğköfte bayilik ile ilgili bütün detayları sizlere aktardım. Şimdi iletişim adreslerini de buraya ekliyorum ki rahatça ulaşabilesiniz.

Sizlere Ziyafet Çiğ Köfte bayiliği nasıl alınır, avantajlar neler detaylarıyla anlattım. Aklınıza takılan soruları aşağıya YORUM olarak bırakmaktan çekinmeyin. Daha fazla bayilik bilgisi için bizi takipte kalın!

Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.