finansportali.net

ACİL PARA

Acil Para Bulma Yolları – 1 SAAT İçinde Para Bulmak!

acil para bulma yolları

Sıkıştım acil para lazım diyenler buraya! Sizlere aynı gün içinde acil nakit para nasıl bulunur, anlatıyorum. Hatta şöyle yapalım; 1 saat içinde acil para bulma yolları neler, tek tek inceleyelim! Banka hariç nereden para bulabilirim diyenler için de önerilerimiz var!

Aşağıda sıralayacağım alternatif para bulma yöntemleri ile dakikalar içerisinde para bulabilirsiniz. Ancak “Nakit para verilir, borç para veriyorum” diye ortalıkta gezene de inanmamak lazım.

Piyasada bu kadar çok dolandırıcı varken gözünüz kulağınız hep açık olmalı ve 1 saat içinde borç para bulma yolları için en güvenilir seçenekleri tercih etmelisiniz. Acil para bulma yöntemleri çok çeşitli ancak kendinize en uygun olanı seçin.

Advertisement

Bu önerilerden hangisi size daha uygun, dikkatli bir şekilde okuyup karar vermelisiniz! İşte 2023 acil borç para bulma yolları ve kesin çözümleri…

Bankalardan 1 Saat İçinde Para Bulmak

1 saat içinde para bulmak
1 saat içinde para bulmak

Acil para bulma yollarına geçmeden önce direkt olarak bankalardan bahsedelim…

Acil para bulma yöntemi olarak kredileri tercih etmek isteyebilirsiniz. Bir saat içinde acil para bulmak için bankalara başvurarak nakit para desteği alabilirsiniz. İhtiyacınız olan o parayı anlık olarak temin edebilirsiniz. Çoğu banka bunun için gelir belgesi bile talep etmeden istediğiniz parayı sizin için tedarik edebilir.

Acil para bulma yolları arasında en çok bilineni bankalardan 1 saat içinde acil kredi çekmektir. Birçok kişi banka şubelerinde giderek aynı gün içinde acil kredi başvurusu yapmakta; ama bazı değişik nedenlerden dolayı kredi başvuruları kabul edilmemektedir. 

Yapmanız gereken ilk şey, hemen bir mobil internet bankacılığı edinmenizdir. Yalnız şunu da belirtmeliyim ki acil nakit için kredi başvurusunda bulunacağınız bankayı çok iyi seçmelisiniz.

Benim tavsiyem kesinlikle QNB Finansbank’a bağlı olarak çalışan Enpara internet şubesidir. Acil para bulmanın yolu için devam edelim!

Advertisement

Acil para bulma yöntemleri hakkında hazırladığımız video sizlere gerekli bilgiyi sunuyor!

HEMEN İZLE : 

Öneri içerik: LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu?


1- 1 Saat İçinde Para Bulmak – Enpara Hızlı Kredi!

acil para bulma
Enpara acil kredi

Acil para bulma yolları içerisinde Enpara’yı değerlendirin.

Enpara uygulaması ile acil borç bulma yolları sayesinde acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yapacağınız kredi başvurunuzun kabul edilmesinin arkasından hemen 10 dakika içinde paranız hesaba yatmaktadır. Bu parayı şubeye gitmeden direkt olarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. 1 saat içinde para bulmak için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Advertisement

Kredinizin sigorta işleml eri, aylık ödeme planları ve diğer her şey size gönderilecek e-mail ile elektronik imza ile yapılmaktadır. Yani başvuruyu yapmak, gerekli onayları vermek ve paranın hesaba yatması toplam 10 dakika sürmektedir.

Enpara diğer bankalara göre kişinin kredi notu düşük olsa bile daha kolay kredi vermektedir. Bunun yanı sıra kredi limitinizin dolu olması, borçlanma sınırını aşmanız da Enpara için sorun değil. Bu arada Kredi Kartı Puanı Kullanılabilen İnternet Siteleri ile ilgili en güncel bilgileri verdiğim yazımı da muhakkak okuyun!

Kara listede olmadıktan sonra Enpara tarafından size 60 bin TL’ye kadar nakit imkanı sağlanmaktadır.

Ayrıca, aşağıya 1 saat içinde acil para bulma yolları arayışınıza çözüm olabilecek oldukça faydalı bir info-grafik bırakıyorum, lütfen detaylıca inceleyin. Acil para bulmak için ne yapmalıyım? diye krara kara düşünmenize gerek yok… Bahsi geçen yöntemlerden, size en uygun olanı seçerek 1 saat içinde para bulmak mümkün.

acil para bulma
Acil borç para bulma yolları

Acil Para Bulma Yolları – Senetle Kredi Başvurusu Yapmak!

Senetle borç para veren yerler ve şahıslar denilince akla ilk senetle kredi veren tefeciler gelmektedir. Hemen, 1 saat içinde acil para bulma yolları için size elbette tefecileri önermeyeceğim. Zaten hiç de yasal olmayan bu yöntem ile başınızı belaya sokmak isteyeceğinizi de düşünmüyorum. Dolayısıyla, senetle tefecilerden borç nakit bulmak ve borç para alma fikrini aklınızdan çıkartın.

Bunun yerine şu anda Ziraat Bankası başta olmak üzere bazı bankalar senetle kredi veriyorlar. Siz de acil para lazım diyenlerdenseniz, ilk olarak bankaların yeni ihtiyaç kredileri çalışmalarını takip edin, derim.

Bu arada esnaflar için verilen senetle krediler genelde banka nakit avans hesabı olarak açılmaktadır. Eğer şirket değilseniz yani bir tanıdık esnafla buna başvuru yapıp, siz parayı esnaf arkadaşınıza ödeyebilirsiniz.

Advertisement

Bankalar Dışında En Kısa Yoldan Acil Para Bulma

Acil Para Bulma Yolları
Acil Para Bulma Yolları

1 saat içinde acil para bulmanın yolları arasında sadece bankalar bulunmuyor. Daha size anlatacağım çok fazla şey var, böylelikle nakit para bulma konusunda da bilgi sahibi olacaksınız.

Bankalar haricinde de kısa yoldan acil nakit para bulabilirsiniz. Acil borç bulma yollarında başvuru yapabileceğiniz ve size aynı gün içinde kesin para bulmanızı sağlayacak bazı yollar var. İşte 1 saat içinde para bulmak için yollar:

→Cep telefonu kredisine başvuru yapmak

→Senetle telefon alıp bozdurmak

→Kredi kartı ile telefon alıp satmak

Advertisement

→Çek bozdurup nakde çevirmek

→Kredi kartı ile altın alıp satmak

→Kredi kartı ile Döviz alıp nakde çevirmek

→Peşinatsız ticari araç alımı

Advertisement

→Vakıflar ve Yardım kuruluşları

→Danışmanlık firmaları (Faktoringler, İkrazatçılar)

Kredi notu düşükler, sicili bozuk olanlar, borç batağına düşenler…. Aşağıda tek tek anlatacağım tavsiyelerim ile 1 saat içinde borç para bulmak artık çok kolay! Bu teknikler belki size sıradan gelebilir. Ancak emin olun ki kullanma yöntemini tam olarak bilmiyorsunuz. 

Şimdi sıraladığım yöntemleri, aşağıda vereceğim teknikleri kullanarak uygulamanız durumunda kesinlikle aynı gün içinde acil nakit para bulabilirsiniz!

Advertisement

Acil para bulma yolları için devam edelim…

Öneri içerik: Al Sat Yaparak Para Kazanmak

Cep Telefonu Kredisine Başvuru Yapın – Acil Para Bulun!

acil para bulma
Acil Para Bulma Yolları

Ankara, İstanbul, İzmir merkezli olarak çalışan cep telefonu kredisi veren firmalar ile irtibata geçip acil olarak nakit kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için telefon almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bu süreç şöyle ilerliyor:

 1. Firma yetkilisi aynı gün içinde ya da bir gün sonra sizi evde ya da iş yerinde ziyaret edecek.
 2. Almak istediğiniz telefonu siz seçiyorsunuz. Bu telefonun fiyatı 3 bin TL de olabilir 13 bin TL de olabilir.
 3. Telefonu seçip 36 ay kadar vade için senet imzalıyorsunuz.
 4. Borçlanma kağıtlarını imzaladıktan sonra telefon yerine parayı almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.
 5. Firma yetkilisi size telefonu vermiyor; ama telefon yerine telefonun parasını veriyor ve bunu da 36 aya bölüyor.

Yani telefon kredisi sayesinde siz ortalama 10 bin TL gibi bir parayı 36 aya kadar böldürüp acil nakit ihtiyacınızı görmüş oluyorsunuz. Şunu da söyleyebilirim ki her şey elden ve şahsen yapıldığı için de oldukça güvenilir bir yöntemdir.

Acil para bulma yolları arasında diğer bir yönteme değinelim…

Advertisement

Senetle Telefon Alıp Bozdurarak Nakit Para Bulmak

acil para bulma

1 saat içinde acil para bulmak için bir diğer tavsiyem yine telefonlar üzerinden olacak. Şöyle ki borç bulma yolları arasında senetle telefon alıp bozdurarak nakit para bulmak en çok tercih edilenler arasında.

Şimdi neredeyse bütün telefon mağazaları artık senetle telefon satışı yapıyor. Bir mağazaya gidiyorsunuz, oldukça pahalı bir telefon seçip, senetle telefon almak istediğinizi; ama bu telefonu aldıktan sonra kutusunu açmadan geri ödemek kaydı ile paranızı almak istediğinizi belirtiyorsunuz. (Büyük ihtimalle kabul edeceklerdir)

Örnek: Firma size telefonu 10 bin TL’ye 24 ay senetle satar; ama aynı telefonu sizden 9 bin TL’ye hemen geri alır. Siz de bin TL gibi bir komisyon karşılığında aynı saat içinde 9 bin TL’ye 24 ay vadeli şekilde sahip olabilirsiniz.  Bu yöntemi Türkiye’nin hemen her bölgesinde 1 saat içinde acil para bulma yolları listesindeki bir seçenek olarak kullanabilirsiniz. 

Öneri içerik: Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak

Kredi Kartı İle Telefon Alıp Aynı Gün İçinde Bozabilirsiniz!

acil para bulma
Kredi Kartı ile aynı gün telefon alıp satmak

Dar zamanda para bulma yöntemleri listeme bir yenisini daha ekliyorum! Eğer elinizde bir kredi kartı varsa hemen herhangi bir telefoncuya giderek acil şekilde kredi kartı ile telefon satın alabilirsiniz.

Bu telefonu hiç açmayın ve kutusunda başka bir telefoncuya götürerek hemen satın. Hatta bu süre içerisinde (1 saat içinde acil para bulma yolları) birçok telefoncudan fiyat teklifi isteyin.Bazıları bu telefonu çok ucuza almak isterken bazıları değerinde para verecektir.

Advertisement

Hemen işlemleri halledip acil nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu arada kredi kartını en az zararla nakde çevirmek ile ilgili hazırladığım başlığımı da okumanızı tavsiye ediyorum! Hiç bilmediğiniz acil para bulma yöntemleri ile karşılaşmanız olası… Acil Para Bulma Yolları bunlarla sınırlı değil! Okumaya devam edin…

Çek Bozarak Para Bulmak!

acil para bulma
Acil nakit para bulma yöntemi

Acil para bulma yolları arasında en hızlı gerçekleştirebileceğiniz yöntemlerden biri! Eğer esnaf çevreniz varsa hemen bir tane günü gelmemiş çek bulabilirsiniz. Bu senet de olabilir. Çek’in henüz bozdurma zamanı gelmediyse bu çeki bir faktöring kuruma ya da bankaya giderek erken bozdurma işlemine tabi tutabilirsiniz.

Çekte bulunan tutar 20 bin TL ise ve vadesi 6 ay gibi bir süre sonraysa faktöring firma bunu 2-4 bin TL arasında bir komisyonla bozabilir. Sizin elinize de değişen bozdurma oranlarına göre 16-18 bin TL arasında nakit para geçer.

Siz daha sonra artık esnaf arkadaşınız ile olan anlaşmaya bağlı olarak 20 bin TL’yi 6 ay ya da daha sonra ister taksit taksit isterseniz de peşin olarak ödeyebilirsiniz. Bu yöntemin kullanılması için esnaf tanıdıklarınız ile aranızın iyi olması ve karşılıklı güvenin sağlanması gerekmektedir. Çeki ödemeyecek olursanız esnaf tanıdığınızı da zora sokabileceğinizi unutmayın lütfen.

Kuyumculardan Kredi Kartı İle Altın Alıp Satmak!

acil para bulma
1 saat içinde acil borç para bulma yolları

Acil para bulma yolları için devam ediyoruz…

Acil nakit para bulmanın yolları için bu başlığı mutlaka değerlendirmelisiniz. Kuyumcuların birçoğu şu anda 4 ile 6 ay taksit olacak şekilde kredi kartına altın satmaktadır. Ek bir komisyon ödemeden kredi kartı ile bilezik, cumhuriyet altını satın alabilirsiniz. Sonrasında ne mi yapacaksınız? Çok basit!

Advertisement

Bu altınları anlaşmaya bağlı olarak aynı kuyumcudan bozdurabilir ya da farklı bir kuyumcuya giderek hemen nakit paraya çevirebilirsiniz. Altın fiyatları aynı olmayacağı için alım-satım esnasında biraz zarar edebilirsiniz; ancak en azından acil nakit ihtiyacınızı güvenli ve en hızlı yoldan karşılamış olursunuz.

Nasıl para bulurum diye düşünmenize gerek yok… Şimdi gelelim 1 saat içinde para bulmak için diğer yönteme!

Kredi Kartı İle Döviz Alıp Nakde Çevirmek!

acil para bulma
Döviz alıp nakde çevirmek

Acil Para Bulma Yolları için bu yöntem de işinize yarayabilir. Şu anda döviz bürolarında kredi kartıyla ya da banka kartıyla döviz alım-satım işlemi yapılmıyor. Ancak güzel haber, kuyumcularda da tüm döviz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat kuyumcular, galericiler ve bazı esnaflar kredi kartına bazı komisyonlar karşılığında döviz satmaktadır.

Dediğim gibi döviz büroları dışında kuyumcular en çok kredi kartına döviz satan yerler arasında bulunuyor. Özellikle tanıdığınız bir kuyumcuda veya bir tanıdığınız ile kefil göstererek bu işlemleri yapabilir ve 1 gün içerisinde para bulabilirsiniz.

Peşinatsız Ticari Araç Alımı | Nasıl Para Bulurum?

acil para bulma
Acil Para Bulma Yolları

Acil para bulma yolları içerisinde peşinatsız ticari araç alımı önerimi de sizlere sunmak istiyorum. Para nasıl bulunur? bizden sorulur… 😉 Bence birçoğunuz bu yöntemi daha önce hiç duymamıştı…

Türkiye’de bulunan bazı araba galerileri ve otomotiv firmaları senetle vasıta satarlar. Ancak bu yerleri önceden çok iyi araştırmalı, varsa bir tanıdığınız aracılığıyla halletmelisiniz. Peşinatsız ticari araç alımı için bu yerlere gitmeli ve satın alacağınız aracı belirlemelisiniz. Ardından almak istediğiniz aracı belirlediğinizde senet düzenlenir ve ödeyeceğiniz vade belirlenir. 

Advertisement

Acil nakde ihtiyacı olanlar için bu seçenek son derece güzel. Çünkü bu firmaların çoğu araç alımlarında peşinat talep etmiyorlar. Peki ben bu yöntemi yapabileceğim otomotiv firmalarını nasıl bulacağım diye düşünüyorsanız, Senetle Araba Satan Yerler ve Galeriler başlıklı yazımı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

Vakıflar ve Yardım Kuruluşları

Vakıflar ve Yardım Kuruluşları
Vakıflar ve Yardım Kuruluşları

Acil nakit paraya mı ihtiyacınız var? Yardım kuruluşlarına başvurmayı hiç düşündünüz mü? Türkiye’de bazı ünlü iş adamlarının holdinglerinin web sitesi sayfalarında maddi yardım bölümleri bulunmaktadır. Acil Para Bulma Yolları için vakıfları herkes tercih edebilir. Sizler için hazırladığım Borç Para Veren Vakıflar yazımı okuyabilirsiniz.

Bu da iyi bir seçenek ancak şunu bilmelisiniz ki buralardan yardım alabilmeniz için karşı tarafa bu acil paraya ciddi anlamda ihtiyaç duyduğunuzu ispatlamanız gerekiyor. (Eğitim, sağlık, haciz gibi)

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, (SDYV) hemen her şehirde bulunur. Yaşadığınız bölgede bulunan vakıflar ve yardım kuruluşları ile iletişime geçebilirsiniz.

İkamet ettiğiniz yerdeki ilgili Kaymakamlıklara bağlı vakıflara müracaat ederek aşağıya yazmış olduğum sosyal yardımlar için nakit para talebinde bulunabilirsiniz:

Advertisement
 • 65 yaş aralığı
 • Engelli yardımı
 • Gıda yardımı
 • Ev onarım eşya yardımı
 • Eşi vefat eden kadınlara EVEK maaş
 • Doğum yardımı
 • Silikozis hastalarına yapılan yardımlar
 • Evde bakım maaşı

Acil para bulma yolları için hayırseverleri de değerlendirin.

Borç Para Veren Hayırseverler

para veren hayırseverler
Borç para Veren hayırseverler

“Kredi alamıyorum para lazım” diyorsanız, borç para veren hayırseverler aracılığıyla para bulabilirsiniz. Para bulma yolları içerisinde güvenilir yollardan birisi. Ancak acil paraya ihtiyacım var diye herkese güvenirseniz, bu çok iyi olmaz. Sahibinden borç para alacağınız için büyük ihtimalle senet imzalayacaksınızdır. Bu nedenle güvenilir kişileri tercih etmelisiniz.

Borç para veren hayırseverlere nasıl ulaşacağınızı merak ediyorsunuzdur. Bunun için önerim olacak. Yukarıda sizlere vakıf ve kuruluşlardan bahsettim. şehrinizdeki yardımlaşma vakıflarınızdan faydalanabilirsiniz. Vakfa destek olan zengin hayırseverler olabiliyor.

Şahsi olarak bu kişileri bilip, iletişime geçebilirsiniz. Burada kişileri araştırmak size kalıyor. Acil para bulma yolları için diğer bir önerim de danışmanlık firmaları…

Acil Borç Para Veriyorum Diyen Danışmanlık Firmaları

Senetle borç para veren yerler ve şahıslar
Senetle borç para veren danışmanlık firmaları

Banka hariç nereden para bulabilirim diyenlere… Gerçekten çok acil bir şekilde nakit paraya sıkıştıysanız, BDDK’ya bağlı faktoring şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz. İnternette derin ve kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra Finansal Kiralama Anonim Şirketlerin bilgilerini öğrenmeniz mümkün.

Kara listeye kredi çıkaran danışmanlık firmaları için size söylemek istediğim bir kaç şey bulunuyor. İlgili firmalara 500 TL gibi cüzi miktarda bir ücret ödemeniz dahilinde, bankalara giderek sizin adınıza kredi çekebiliyorlar.

Asında kolay ve kesin bir çözüm; ancak piyasada bu şekilde bulunan binlerce dolandırıcı da yok değil! O nedenle gözünüzü de kulağınızı da dört açmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

1 saat içinde acil borç para bulma yolları listemde son olarak bazı danışmanlık firmalarının isimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum!

Advertisement
 • İnteraktif Kredi
 • Analiz Kredi Danışmanlık
 • Misyon Kredi
 • Uzmanlar Kredi Danışmanlık

İlgili içerik: Gelir Belgesi Olmadan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Öğrenci Acil Para Bulma Yolları!

Acil paraya ihtiyacım var
Acil Para Bulma Yolları 2023

Acil para lazım öğrenci için diyorsanız, yukarıdaki yöntemlerin hemen hepsini siz de uygulayabilirsiniz. Çoğu zaten senetle borç para bulma yöntemi o nedenle yaşınızın ya da yaptığınız işin bir önemi yok. Maddeler halince öğrenci para bulma yollarını sıralayacak olursam:

 • Özellikle nakde çevirme yöntemleri öğrenciler için kurtarıcı olabilir. (Yukarıda bahsettiklerim)
 • Onun dışında öğrencilere kredi veren bankalar olabiliyor. Eğitim kredilerine başvurabilirsiniz. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası eğitim kredileri için kullanabileceğiniz bankalar arasında bulunuyor.
 • Çevrenizde sizlere kredi kartından avans çekebilecek kişiler olabilir. Öğrenci kredilerinin dahi nakit avans özelliği bulunuyor. Örneğin Ziraat Öğrenci Bank Kart’a sahip bir arkadaşınızdan nakit avansı kullanıp, kullanamayacağını sorabilirsiniz. Elbette bu konuda arkadaşınızın size güvenmesi gerekiyor. 

Acil Para Bulma Yolları için telefon numaraları neler bakalım!

Borç Para Veren Yerler Telefon Numaraları

acil para bulma
Borç para veren yerler telefon numaraları ve iletişim

İnternette acil borç para veriyorum, hemen arayın diyerek 0543 – 0532 – 0555 gibi cep telefonu hattı numaralarıyla başlayan kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Sizlerle paylaştığım çoğu bilgi, yaşadığınız bölgede yer alan esnaflar ve iş yerlerinde zaten mevcut. 

Acil para ihtiyaçlarınızı, işletmeler olsa da çoğunlukla yakın çevrenizden veya bankalar aracılığıyla karşılayınız. Sosyal medyada gördüğünüz her borç para için yazılan iletişim bilgilerine itibar etmeyiniz.

Ancak size verdiğim bazı özel firma isimlerini araştırarak gerçek telefon numaraları neymiş, öğrenebilirsiniz. Acil Para Bulma Yolları için vakıflardan bazı kişilerin  telefon numaralarına da erişebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Acil para bulma yolları ile ilgili sıkça sorulan sorular şu şekilde:

Acil para nasıl temin edilir?

Yukarıdaki saydığımız yöntemler yardımıyla acil para temini sağlayabilirsiniz. Kurumsal firmalarla çalışma özen gösteriniz.

Advertisement

Sicili bozuk olana hangi banka kredi veriyor?

Günümüzde sicili bozuk olana kredi veren bankalar bulunmamaktadır. Ancak bazı finansal kuruluşlar, siciliniz bozuk olduğunda şartları yerine getirmeniz halinde size kredi desteği sağlayabilirler.

YORUMLARI KONTROL EDİN!

1 saat içinde acil borç para bulma yolları ile ilgili akla gelebilecek ve işe yarayan tüm önerilerimi sizlere sundum. Bunlar içinde işinize en çok yarayacak olanları tercih ederek hemen nakit bulma işlemlerine başlayabilirsiniz. Merak ettiklerinizi YORUM yaparak bana sorabilirsiniz. Acil nakit bulma konusunda gerekli yanıtları vermeye çalışacağım.

Bizler bu yazıda sizlere yol göstermeye çalıştık. Şahsi olarak borç para  vermiyoruz… Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi günler dilerim. 🙂

Bir önceki yazımız olan Senetle Borç Para Veren Yerler 2023 | Elden Senetle Kredi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

41 Yorum

 1. nevin

  5 Şubat 2023 at 01:02

  Çok acil paraya ihtiyacım var ne olur yardımcı olun .Aylık olarak borcumu ödeyebilirim.Bana yardımcı olabilecek biri var mı .

  • Ali

   12 Şubat 2023 at 02:25

   30000 bin ihtiyacim var acil taksitle odeyebilirim 112 sağlık personeliyim kamuda

 2. duygu

  27 Aralık 2022 at 23:42

  Çok çok acil 5 bin tl ye ihtiyacım var.2 ayda kapatabilirim.

 3. Yunus

  14 Aralık 2022 at 11:58

  Bana acil lazim

 4. Emrah

  7 Kasım 2022 at 19:28

  Öğrenciyim paraya ihtiyacım var

 5. valorant skin

  17 Haziran 2022 at 18:43

  merhaba valorantta skin alıcam 400 tl ye ihtiyacım var acil mail atın hayırseverler yazsın
  wezzixp@gmail.com

 6. Sinan

  6 Haziran 2022 at 17:10

  SELAMUN ALEYKÜM ACİL 12 BİN TL YE İHTİYACIM VAR 2 AY İÇERİSİNDE TAMAMINI KAPATIRİM PARAYA NEDEN İHTİYACIM BEN ŞEKERLEME İŞİ YAPIYORUM SEZON KAPANDI ÇOK BORCUM 2 3 YERE ARACIMI SENET İLE ALMIŞTIM SENET GÜNÜM YAKLAŞTI AYIN 8 NDE OZAYDİNLAR AVM BORCUM VAR YENİ EVLİYİM HANİ ÇOK ACİL İHTİYACIM VAR ELİMDEKİ ARABADA GİDİCEK ONA YANIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİCEK FİKİR VEREBİLİCEK OLAN KİŞİLER YAPABİLİRMİ İSTANBUL BAŞAKŞEHİR DE OTURUYORUM

 7. çetin çelik

  29 Mayıs 2022 at 16:10

  Çok acil paraya ihtiyacım var Telefon numaram 0537 580 34 70 ödemelerimi 2000 TL yapabilirim

  • Ali

   4 Haziran 2022 at 17:33

   Cok acil konut alabilmem icin nakit paraya ihtiyacim var aylik odeme yapabilirim…

  • Blabla

   12 Temmuz 2022 at 21:47

   Merhaba gün içinde bana mobil bankaciliktan 5.000 çekebilecek var mı her ay düzenli öderim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

41 yorum

ACİL PARA

Senetle Borç Para Veren Yerler 2023 | Elden Senetle Kredi!

senetle borç para veren yerler

Acilen nakit paraya sıkışanlar, hoş geldiniz! Bu yazımda sizlere, senetle borç para veren yerler ve şahıslar ile ilgili 2023 tam listesini veriyorum. Üstelik yaşadığınız şehrin herhangi bir önemi de yok! Yine de senet karşılığı borç para verilir diyenlere karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz… Diğer seçenekleriniz de olabilecek senetle borç para veren kuyumcular, vakıflar, ikrazatçılar, deva finans, […]

Okumaya devam et

ACİL PARA

Multinet Nakite Çevirme 2023 – MULTİNET BOZAN YERLER!

Multinet Nakite Çevirme

Size yemek kartları arasında işletmelerin tercih ettiği Multinet ile ilgili bilgi vereceğim. Eğer sizin işletmeniz de size Multinet verdiyse, Multinet nakite çevirme işlemini siz de gerçekleştirebilirsiniz. İşletmeler, çalışanları daha rahat yemek yesin ve alışveriş yapsın diye yemek kartları veriyor. Ama bu güzel yemek kartlarının şöyle bir yönü var: Yemek kartı her yerde geçmiyor. Ancak anlaşmalı […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.