finansportali.net

EVDE EK İŞ

Adana Evde Paketleme İşi – GÜNCEL Telefon Numaraları 2022

adana evde paketleme işi

Evden para kazanmak mı istiyorsunuz? Adana evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaralarını daha fazla araştırmanıza gerek yok! Çünkü bu yazıda, Adana evde ek iş veren yerler için 2022 yılı güncel bilgilerini paylaştım.

Biliyorsunuz, çoğu esnaf ve firma özellikle pandemi ile birlikte paketleme işçisi arayışına girdiler. 

Eğer Adana evde paketleme işi veren neresi var diye merak ediyorsanız, işte cevabı: Sadece merkezde değil; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Seyhan ve Kozan gibi bölgelerde de evde iş olarak paketleme yaparak siz de ayda 5.000 ile 6.000 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Advertisement

Bu yazımı okuduğunuzda, Adana evde ek iş veren firmalara başvuru, İşkur Adana evde paketleme işi ve buralara nasıl ulaşılacağı hakkında bilgileri tamamen öğrenmiş olacaksınız….

Adana / Seyhan Evde Ek İş İmkanları Nelerdir?

adana evde ek iş imkanı

Adana evde ek iş imkanı

Evde ek gelir elde etmek isteyen ve Adana’da oturan ev hanımlarına müjde! Başta iplik paketleme işi  olmak üzere birçok tekstil ürünü, Adana’da firmalar tarafından evlere gönderiliyor ve çalışmak isteyen ev hanımlarına ek gelir fırsatı sağlıyor.

Adana’da evde paketleme işi yaparken en çok tekstil malzemeleri kullanılsa da, genel olarak aşağıdaki paketleme işlerini de yapabilirsiniz. 

gibi evde ek işleri duymuş olabilirsiniz, Adana tekstil kenti olarak da bilinen bir şehirdir. Çukurova gibi binlerce dönüm pamuk ekim alanı olan bir ilde de tekstil fabrikalarının yoğun olması çok normal. Dolayısıyla, Adana evde ek iş imkanları seçeneğinde tekstil kolu oldukça geniş bir yelpazede yer alıyor.

Adana’da bulunan fabrikalar, kendilerine gelen işleri yetiştiremedikleri için para kazanmak isteyen ev hanımlarına bir nevi iş hacmi oluşturmuşlar. Evde ek iş isteyen Adanalı hanımlar, gençler ve evde oturmaktan sıkılanlar… Sizler de bu fabrika ve atölyeler ile iletişime geçerek para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İlgili İçerik: Evde yara bandı paketleme işi

Advertisement

Özellikle iplik rulolarının aynı renk kategorilerde sıralanması ve paketlenmesi işi evlere en çok götürülen işlerin başında geliyor.  Bu işi yaparken; sıcacık evinizde oturacak, iplikleri sırayla paketleyeceksiniz. Bu işin püf noktası: Olabildiğince hızlı ve seri bir şekilde siparişlerinizi tamamlamak olmalıdır. 

Bunun yanı sıra etiket kesme işini de sayabilirim. Adanalı fabrika sahipleri genelde Çin’den çok ucuza tekstil ürünleri ithal ediyor. Fakat ürünlerin üzerinde Çin markalarının isimleri olduğu için bu markaların kesilmesi gereklidir.

İşte bu konuda fabrikalar fason aracılar vasıtasıyla isteyenlere ek iş veriyor. Bu da Adana ilinde en çok yapılan ve para kazandıran işler içinde yer alıyor. Paketleme işi güvenilir mi diye düşünüyorsanız, fason firmaların güvenilir olduğunu söyleyebilirim. Ama başvurmadan önce mutlaka araştırmanızı da öneririm.

Penye Fason İş Veren Firmalar başlığı altında hazırladığım yazımda işinize yarayabilecek bilgiler bulabilirsiniz. 

Adana Ev Hanımlarına Ek İş Fırsatı…Dikkatler Buraya!

adana ev hakımlarına paketleme işi

Adana evde paketleme işi veren firmalar

Evden para kazanmanın yolları artık birçok kişinin ilgisini çekiyor. Bu yüzden Adana’da özellikle İŞKUR başta olmak üzere birçok firma evde iş imkanı sağlıyor. Sizler de, evinizin bütçesine katkı sağlamak istiyorsanız; kendi el becerinize göre paketleme işlerine başvurabilirsiniz. 

Adana evde paketleme işi veren firmalar konusunda seçeceğiniz sektöre göre firmalara başvuru yapmanız gerekiyor.. Özellikle Adana’da evlere iplik işi ön plandayken, tekstil üzerine çalışan firmalar ile görüşebilirsiniz. Ev hanımlarına verilen ek iş fırsatları genelde yukarıda verdiğimiz örnekler gibidir.  Az sonra sizlere bu işler için nasıl başvuru yapabileceğinizden de bahsedeceğim. Ben nasıl başvuru yapacağım diye hiç endişelenmenize gerek yok. 🙂

Advertisement

Adana Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

adana evde paketleme işi kazancı

Adana evde paketleme işi kazancı

Evde paketleme işi yaparak kazanç elde etmek artık eskisi kadar zor değil. Pandemi krizini fırsata çevirmek sizin elinizde. Eğer gerçekten aylık 5.000 TL ya da 6.000 TL gibi kazançlar elde etmek istiyorsanız, Adana evde paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurduğunuzda günde kaç saat çalışacağınızı söylemenizi öneriyorum.

Örneklerle kazancınızı şu şekilde hesaplayalım:

 • Adana Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan bir firmayla anlaşma yaptığınızı varsayalım. Size paketleme başına 1 TL veriyorlar ve tek seferde 2000 paketleme istiyorlar. Bir ay içinde de iki kere bu işi yapıyorsunuz. KAZANCINIZ: 4.000 TL.
 • Evde iplik temizleme işi aldığınızı düşünelim. Firma size yapacağınız iş sonunda 5.000 TL vereceğini söyledi ve siz de hızlı bir şekilde işinizi teslim ettiniz. Eğer firma sizden memnun kalırsa ekstra 1.000 TL’lik iş daha yollayabilir. Böylece KAZANCINIZ : 6.000 TL olur.
 • Evde sabun paketleme işini hiç düşündünüz mü? Bu işler de oldukça rövaçta. Üstelik yaz ayları yaklaşmadan bu işleri evde ek iş arayanlara yolluyorlar ve siz de bu sayede iyi paralar kazanabiliyorsunuz. KAZANCINIZ: 5.000 – 5.500 TL

Yalnız bizden size tavsiye: Aileniz ile veya arkadaşlarınızla küçük bir ekip kurarak evde paketleme işi alırsanız; kazancınız çok daha yüksek olacaktır. Adana evlere paketleme işi kazancı sizin harcayacağınız zamana, vereceğiniz emeğe, titizlik ve işverenin verdiği şartlara uymanıza bağlı olarak artabilir. 

İlginizi çekebilir:Güvenilir evde paketleme işi

Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

adana evlere iş veren firmaların telefon numaraları

adana evlere iş veren firmaların telefon numaraları

Evet, söz verdiğim gibi Adana evde paketleme işi veren firmalar telefon numarası ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyorum!

Adana ve ilçelerinde, tekstil  fabrika sahiplerinin ya da küçük giyim atölyelerinin daha çok evlere paketleme ve dikim işi verdiğini söylemiştim. 

Advertisement

Öte yandan küçük merdiven altı tekstil atölyeleri de evlere iş veriyor. Ama bu iş yerleri de sigorta yapmazlar. Haliyle evlere ek iş veren yerlerin, açık bir şekilde adreslerini ve iş veren telefon numaralarını bulmanız zor olacaktır.  Bu iş verenlere ulaşmanın iki yolu var:

 1. Şahsen gidip iş başvurusunda bulunup evde paketleme işi istiyorum diyebilirsiniz.
 2. Bir tanıdık/ referans bağlantısıyla ulaşabilirsiniz. 

Ancak sizler için ufak bir araştırma yaptım ve Adana’da evlere iş veren yerlerin telefon numaralarını buldum! Aşağıda sizinle paylaşacağım bilgiler, Adana bölgesinde bulunan bazı giyim atölyeleri ve dikim fabrikalarının telefon numaralarını kapsıyor. Bu numaralar ve bulundukları bölgeler ise şöyle:

 • Kemal Tekstil San. ve Tic. A.Ş: Çukurova – 0322 541 512
 • Yaygın Tekstil – Dikiş Atölyesi: Seyhan – (0322) 429 050
 • Adil Tekstil – Adana İş kıyafetleri: Ceyhan – 032224464

Adana Evde Paketleme İş İlanları

adana işkur evde iş ilanları

Adana İŞKUR evde ek iş ilanları

Adana İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları

İŞKUR evde paketleme işi Adana, İzmir, Ankara, İstanbul  başta olmak üzere birçok ilde bulunabiliyor.  Detaylı bilgiyi İŞKUR’un resmi sitesinden de görebilirsiniz. Ev hanımlarına evde çalışma fırsatı sunan İŞKUR sizin öncelikli başvuru noktanız olabilir.

Peki İşkur üzerinden Adana paketleme işi veren firmalara nasıl başvuru yapabilirsiniz?

 • Adana evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına kadar detaylı bilgi alabileceğiniz bu sistemde size en yakın İŞKUR binasına giderek detaylı bilgileri almanız mümkün.

Ancak İŞKUR adı altında farklı kişiler ile görüşmemeniz; kapora isteyenlere güvenmemeniz  ve senet imzalamanızı isteyenler olursa uzak durmanızı öneriyorum.!! Çünkü İşkur kapora istemiyor. 

 • Ayrıca İŞKUR internet sitesine girerek güncel ilanlara bakın. Buralardan ihtiyacınız olan ve size uygun gördüğünüz iş imkanlarına başvuru yapın.
 • Daha sonra mutlaka size geri dönüş yapılacaktır. Geri dönüş yapıldıktan sonra firma bilmeniz gereken bütün bilgileri size iletiyor. 

Evde iplik paketleme ve kutulama işi için ev hanımlarına küçük işler vermek isteyen iş yeri sahipleri ya da fabrikalar bunun için İŞKUR üzerinden iş ilanı verebileceği gibi, diğer internet siteleri üzerinden de ilanlar açarak evde ek iş imkanı verebilirler.

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak için özellikle iş ilanlarına bakarken İŞKUR üzerinden iş almaya çalışmalısınız. Adana İş-kur müdürlüğünün de bununla ilgili iş imkanı tanıdığını tahmin ediyorum. Çünkü, ev hanımlarının da ekonomiye katkısı olması adına böyle işlerin verilmesi konusunda İŞKUR’un aracılık etmeye başladığını neredeyse duymayan kalmadı.

Adana Evde Ek İş İlanları İçin Google kullanın!

Google Haritalar kullanmayanınız var mı? Bence yoktur. 

Advertisement

Google Haritalar yardımı ile de bölgenizde bulunan ya da evde ek iş imkanı sağlayan firmalarla ilgili bütün bilgileri bulabiliyorsunuz. Nasıl mı? Hemen anlatıyorum o halde. Bütün dikkatler burada mı??

⇔Öncelikle Google’ye “Adana evde paketleme işi firmalar” yazarak Haritalar’a tıklayın.

adana evde paketleme işi veren firmalar

adana evde paketleme işi veren firmalar

⇔Ardından karşınıza birkaç firma ve atölye çıkacak. Burada çıkan firmaların hem telefon numaralarını hem de adreslerini görebiliyorsunuz.

⇔Bu firmalarla iletişime geçerek evlere paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Bunun dışında, kendi bölgenizde bir yer arıyorsanız bunu da haritalarda arama yaparken belirtin. Örneğin, Adana- Ceyhan evde paketleme işi için iş imkanı arıyorsunuz. O zaman aşağıya bıraktığım görseli inceleyebilirsiniz. Bu bölgedeki pamuk fabrikaları belki de aradığınız iş için oldukça uygun.

adana pamuk fabrikaları

adana pamuk fabrikaları

Kariyer Sitelerine Bakın

Adana evde ek iş imkanı

Adana evde ek iş imkanı

Evde ek işler için bir diğer adresiniz de kariyer siteleri!!

 • sahibinden.com
 • jooble.com
 • kariyer.net gibi iş ilanı yayınlayan siteler üzerinden de Adana evlere paketleme işi veren firmaları bulabilirsiniz. Güncel  ihtiyacı olanlar bu site üzerinden iş ilanı yayınlıyor. Tek yapmanız gereken bu sayfaları düzenli olarak takip etmek ve iş bulduğunuzda hemen başvuru yapmak!!
 

Adana evde paketleme işi veren firmalar olarak aratacağınız iş ilanlarının güvenilir olmasına lütfen dikkat edin! Zira aylarca uğraştıktan sonra paranızı alamama gibi bir risk de her zaman olacaktır. Ayrıca, Adana evlere paketleme işi veren yerler başvurusu için İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu nasıl doldurulur başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz. 

Adana evde paketleme işi veren firmalar için gereken tüm bilgileri bu yazımda sizlerle paylaştım. Dilerseniz, YORUM kısmına, iletişim bilgilerinizi bırakarak evlere ek iş veren yerlerin ve iş verenlerin dikkatini çekebilirsiniz. Emin olun, bu tavsiyemi dinleyerek evde paketleme işi alan çok fazla okuyucum oldu!


Fakat, şunu da belirtmeliyim ki biz finansportali.net olarak evde ek iş vermiyoruz; ama evlere iş veren yerlerle nasıl iletişime geçebileceğinizi gösteriyoruz. 

Advertisement

Yazıyı bitirdikten sonra Evde paketleme işi ile ilgili çok fazla detayı anlattığım bu yazımı da okumanızı öneririm.

 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evlere İş Veriyor mu? – 24 Farklı İşe HEMEN BAŞVUR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

152 Yorum

 1. Merve

  31 Mayıs 2022 at 07:54

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Emine

  25 Mayıs 2022 at 17:51

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

152 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.