finansportali.net

EVDE EK İŞ

Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 DETAYLARI!

adana evde paketleme işi

Evden para kazanmak mı istiyorsunuz? Adana evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaralarını daha fazla araştırmanıza gerek yok! Çünkü bu yazıda, Adana evde ek iş veren yerler için 2023 yılı güncel bilgilerini paylaştım.

Biliyorsunuz, çoğu esnaf ve firma özellikle pandemi ile birlikte paketleme işçisi arayışına girdiler.  Eğer Adana evde paketleme işi veren neresi var diye merak ediyorsanız, işte cevabı!  Sadece merkezde değil; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Seyhan ve Kozan gibi bölgelerde de evde iş olarak paketleme yaparak siz de ayda 10 bin TL’ye yakın para kazanabilirsiniz.

Bu yazımı okuduğunuzda, Adana evde ek iş veren firmalara başvuru, Adana evde paketleme işi İŞKUR ve buralara nasıl ulaşılacağı hakkında bilgileri tamamen öğrenmiş olacaksınız….

Advertisement

Adana Evde Ek İş İmkanları Nelerdir?

adana evde ek iş imkanı Adana evde ek iş imkanı

Evde ek gelir elde etmek isteyen ve Adana’da oturan ev hanımlarına müjde! Adana ev hanımlarına iş imkanı için başta iplik paketleme işi  olmak üzere birçok tekstil ürünü, Adana’da firmalar tarafından evlere gönderiliyor ve çalışmak isteyen ev hanımlarına ek gelir fırsatı sağlıyor.

Advertisement

Adanada ek iş ne yapabilirim diye soruyorsanız doğru yeri okuyorsunuz! Adana’da evde paketleme işi yaparken en çok tekstil malzemeleri kullanılsa da, genel olarak aşağıdaki paketleme işlerini de yapabilirsiniz.

gibi evde ek işleri duymuş olabilirsiniz, Adana tekstil kenti olarak da bilinen bir şehirdir. Çukurova gibi binlerce dönüm pamuk ekim alanı olan bir ilde de tekstil fabrikalarının yoğun olması çok normal. Dolayısıyla, Adana evde ek iş imkanları seçeneğinde tekstil kolu oldukça geniş bir yelpazede yer alıyor.

Advertisement
evde para kazanma yolları adana
evde para kazanma yolları adana

Adana’da bulunan fabrikalar, kendilerine gelen işleri yetiştiremedikleri için para kazanmak isteyen ev hanımlarına bir nevi iş hacmi oluşturmuşlar. Evde ek iş isteyen Adanalı hanımlar, gençler ve evde oturmaktan sıkılanlar… Sizler de bu fabrika ve atölyeler ile iletişime geçerek para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İlgili İçerik: Evde yara bandı paketleme işi

Advertisement

Özellikle iplik rulolarının aynı renk kategorilerde sıralanması ve paketlenmesi işi evlere en çok götürülen işlerin başında geliyor.  Bu işi yaparken; sıcacık evinizde oturacak, iplikleri sırayla paketleyeceksiniz. Bu işin püf noktası: Olabildiğince hızlı ve seri bir şekilde siparişlerinizi tamamlamak olmalıdır. 

Bunun yanı sıra etiket kesme işini de sayabilirim. Adanalı fabrika sahipleri genelde Çin’den çok ucuza tekstil ürünleri ithal ediyor. Fakat ürünlerin üzerinde Çin markalarının isimleri olduğu için bu markaların kesilmesi gereklidir.

Advertisement

İşte bu konuda fabrikalar fason aracılar vasıtasıyla isteyenlere ek iş veriyor. Bu da Adana ilinde en çok yapılan ve para kazandıran işler içinde yer alıyor. Paketleme işi güvenilir mi diye düşünüyorsanız, fason firmaların güvenilir olduğunu söyleyebilirim. Ama başvurmadan önce mutlaka araştırmanızı da öneririm.

Penye Fason İş Veren Firmalar başlığı altında hazırladığım yazımda işinize yarayabilecek bilgiler bulabilirsiniz. 

Adana Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Advertisement
adana ev hakımlarına paketleme işi
Adana evde paketleme işi veren firmalar

Evden para kazanmanın yolları artık birçok kişinin ilgisini çekiyor. Bu yüzden Adana’da özellikle İŞKUR başta olmak üzere birçok firma evde iş imkanı sağlıyor. Sizler de, evinizin bütçesine katkı sağlamak istiyorsanız; kendi el becerinize göre paketleme işlerine başvurabilirsiniz. 

Adana evde paketleme işi veren firmalar konusunda seçeceğiniz sektöre göre firmalara başvuru yapmanız gerekiyor.. Özellikle Adana’da evlere iplik işi ön plandayken, tekstil üzerine çalışan firmalar ile görüşebilirsiniz. Ev hanımlarına verilen ek iş fırsatları genelde yukarıda verdiğimiz örnekler gibidir.  Az sonra sizlere bu işler için nasıl başvuru yapabileceğinizden de bahsedeceğim. Ben nasıl başvuru yapacağım diye hiç endişelenmenize gerek yok. 🙂

Advertisement

Adana Evde Paketleme İşi Kazancı

adana evde paketleme işi kazancı
Adana evde paketleme işi kazancı

Evde paketleme işi yaparak kazanç elde etmek artık eskisi kadar zor değil. Eve iş veren firmalar Adana’da çok fazla. Eğer gerçekten aylık 6.000 TL ya da 8.000 TL gibi kazançlar elde etmek istiyorsanız, Adana evde paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurduğunuzda günde kaç saat çalışacağınızı söylemenizi öneriyorum.

Örneklerle kazancınızı şu şekilde hesaplayalım:

Advertisement

 • Adana Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan bir firmayla anlaşma yaptığınızı varsayalım. Size paketleme başına 5 TL veriyorlar ve tek seferde 2000 paketleme istiyorlar. Bir ay içinde de iki kere bu işi yapıyorsunuz. KAZANCINIZ: 10.000 TL.
 • Evde iplik temizleme işi aldığınızı düşünelim. Firma size yapacağınız iş sonunda 5.000 TL vereceğini söyledi ve siz de hızlı bir şekilde işinizi teslim ettiniz. Eğer firma sizden memnun kalırsa ekstra 1.000 TL’lik iş daha yollayabilir. Böylece haftalık KAZANCINIZ : 6.000 TL olur.
 • Evde sabun paketleme işini hiç düşündünüz mü? Bu işler de oldukça revaçta. Üstelik yaz ayları yaklaşmadan bu işleri evde ek iş arayanlara yolluyorlar ve siz de bu sayede iyi paralar kazanabiliyorsunuz. KAZANCINIZ: 9.000 – 10.000 TL

evde iş imkanı adana
evde iş imkanı adana

Evde paketleme işi düzenli bir şekilde de yapmak isteyebilirsiniz. Size firmalardan gelen paketleme işlerini haftanın günlerine planlayarak ek işten ziyade sürekli işiniz haline getirebilirsiniz. Böylece daha az yorulur daha fazla verim alırsınız. Size aşağıdaki tablodan bir günde yaptığınız paketleme sayısı ile birlikte oluşan günlük ve aylık kazancınızı hesapladık.

GünPaketHaftalık KazançAylık Kazanç
4 gün200 paket1.600 TL6.400 TL
5 gün200 paket2.000 TL8.000 TL
6 gün200 paket2.400 TL9.600 TL
evde ek iş adana

Advertisement

Yalnız bizden size tavsiye: Aileniz ile veya arkadaşlarınızla küçük bir ekip kurarak evde paketleme işi alırsanız; kazancınız çok daha yüksek olacaktır. Adana evlere paketleme işi kazancı sizin harcayacağınız zamana, vereceğiniz emeğe, titizlik ve işverenin verdiği şartlara uymanıza bağlı olarak artabilir. 

İlginizi çekebilir: Güvenilir evde paketleme işi

Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası 2023 

adana evlere iş veren firmaların telefon numaraları
evde iş imkanı telefon numaraları adana

Evet, söz verdiğim gibi Adana evde paketleme işi veren firmalar telefon numarası ve iletişim bilgilerini 2023 için sizlerle paylaşıyorum!

Advertisement

Adana ve ilçelerinde, tekstil  fabrika sahiplerinin ya da küçük giyim atölyelerinin daha çok evlere paketleme ve dikim işi verdiğini söylemiştim. 

Öte yandan küçük merdiven altı tekstil atölyeleri de evlere iş veriyor. Ama bu iş yerleri de sigorta yapmazlar. Haliyle evlere ek iş veren yerlerin, açık bir şekilde adreslerini ve iş veren telefon numaralarını bulmanız zor olacaktır.  Bu iş verenlere ulaşmanın iki yolu var:

 1. Şahsen gidip iş başvurusunda bulunup evde paketleme işi istiyorum diyebilirsiniz.
 2. Bir tanıdık/ referans bağlantısıyla ulaşabilirsiniz. 

Ancak sizler için ufak bir araştırma yaptım ve Adana’da evlere iş veren yerlerin telefon numaralarını buldum! Aşağıda sizinle paylaşacağım bilgiler, Adana bölgesinde bulunan bazı giyim atölyeleri ve dikim fabrikalarının telefon numaralarını kapsıyor. Bu numaralar ve bulundukları bölgeler ise şöyle:

 • Kem** Tekstil San. ve Tic. A.Ş: Çukurova – 0322 541 512*
 • Yay*** Tekstil – Dikiş Atölyesi: Seyhan – (0322) 429 050*
 • Ad** Tekstil – Adana İş kıyafetleri: Ceyhan – 032224464*

Adana Evde İş İlanları

Advertisement
evden davetiye katlama işi adana
evden davetiye katlama işi adana

Adana İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları

İŞKUR evde paketleme işi Adana, İzmir, Ankara, İstanbul  başta olmak üzere birçok ilde bulunabiliyor.  Detaylı bilgiyi İŞKUR’un resmi sitesinden de görebilirsiniz. Ev hanımlarına evde çalışma fırsatı sunan İŞKUR sizin öncelikli başvuru noktanız olabilir.

Peki İşkur üzerinden Adana paketleme işi veren firmalara nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Advertisement

 • Adana evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına kadar detaylı bilgi alabileceğiniz bu sistemde size en yakın İŞKUR binasına giderek detaylı bilgileri almanız mümkün.

Ancak İŞKUR adı altında farklı kişiler ile görüşmemeniz; kapora isteyenlere güvenmemeniz  ve senet imzalamanızı isteyenler olursa uzak durmanızı öneriyorum.!! Çünkü İşkur kapora istemiyor. 

 • Ayrıca İŞKUR internet sitesine girerek güncel ilanlara bakın. Buralardan ihtiyacınız olan ve size uygun gördüğünüz iş imkanlarına başvuru yapın.
 • Daha sonra mutlaka size geri dönüş yapılacaktır. Geri dönüş yapıldıktan sonra firma bilmeniz gereken bütün bilgileri size iletiyor. 

Evde iplik paketleme ve kutulama işi için ev hanımlarına küçük işler vermek isteyen iş yeri sahipleri ya da fabrikalar bunun için İŞKUR üzerinden iş ilanı verebileceği gibi, diğer internet siteleri üzerinden de ilanlar açarak evde ek iş imkanı verebilirler.

Advertisement

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak için özellikle iş ilanlarına bakarken İŞKUR üzerinden iş almaya çalışmalısınız. Adana İş-kur müdürlüğünün de bununla ilgili iş imkanı tanıdığını tahmin ediyorum. Çünkü, ev hanımlarının da ekonomiye katkısı olması adına böyle işlerin verilmesi konusunda İŞKUR’un aracılık etmeye başladığını neredeyse duymayan kalmadı.

Adana Evde Ek İş İlanları İçin Google kullanın!

Google Haritalar kullanmayanınız var mı? Bence yoktur. 

Advertisement

Google Haritalar yardımı ile de bölgenizde bulunan ya da evde ek iş imkanı sağlayan firmalarla ilgili bütün bilgileri bulabiliyorsunuz. Nasıl mı? Hemen anlatıyorum o halde. Bütün dikkatler burada mı??

⇔Öncelikle Google’ye “Adana evde paketleme işi firmalar” yazarak Haritalar’a tıklayın.

Advertisement

⇔Ardından karşınıza birkaç firma ve atölye çıkacak. Burada çıkan firmaların hem telefon numaralarını hem de adreslerini görebiliyorsunuz.

⇔Bu firmalarla iletişime geçerek evlere paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Bunun dışında, kendi bölgenizde bir yer arıyorsanız bunu da haritalarda arama yaparken belirtin. Örneğin, Adana- Ceyhan evde paketleme işi için iş imkanı arıyorsunuz. O zaman aşağıya bıraktığım görseli inceleyebilirsiniz. Bu bölgedeki pamuk fabrikaları belki de aradığınız iş için oldukça uygun.

Advertisement

Kariyer Sitelerine Bakın

Adana evde ek iş imkanı
Adana evde ek iş imkanı

Evde ek işler için bir diğer adresiniz de kariyer siteleri!!

Advertisement
 • sahibinden.com
 • jooble.com
 • kariyer.net gibi iş ilanı yayınlayan siteler üzerinden de Adana evlere paketleme işi veren firmaları bulabilirsiniz. Güncel  ihtiyacı olanlar bu site üzerinden iş ilanı yayınlıyor. Tek yapmanız gereken bu sayfaları düzenli olarak takip etmek ve iş bulduğunuzda hemen başvuru yapmak!!

 

Adana evde paketleme işi veren firmalar olarak aratacağınız iş ilanlarının güvenilir olmasına lütfen dikkat edin! Zira aylarca uğraştıktan sonra paranızı alamama gibi bir risk de her zaman olacaktır. Ayrıca, Adana evlere paketleme işi veren yerler başvurusu için İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu nasıl doldurulur başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz. 


Fakat, şunu da belirtmeliyim ki biz finansportali.net olarak evde ek iş vermiyoruz; ama evlere iş veren yerlerle nasıl iletişime geçebileceğinizi gösteriyoruz. 

Advertisement


Adana’da Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Adana evde paketleme işi hakkında araştırma yapanların eminim bu işi yapanların yorumlarını merak ediyorlardır.  Bunu göz önünde bulundurarak bir araştırma yaptım ve yorumların yüksek çoğunluklu olarak olumlu olduğunu gördüm. Ancak olumsuz yorumların olmadığı söylersem bu çok doğru olmaz. Çünkü evde paketleme adı altında birçok dolandırıcı, iş yapmak isteyen insanları dolandırıyor. Evlere paketleme işi veriyorum diyerek sizden kapora ve detaylı kimlik bilgisi isteyenler olursa lütfen vermeyin. Dolandırıcılara karşı gözünüzü dört açın!

Adana evde paketleme işi veren firmalar için gereken tüm bilgileri bu yazımda sizlerle paylaştım. Dilerseniz, YORUM kısmına, iletişim bilgilerinizi bırakarak evlere ek iş veren yerlerin ve iş verenlerin dikkatini çekebilirsiniz. Emin olun, bu tavsiyemi dinleyerek evde paketleme işi alan çok fazla okuyucum oldu!

Advertisement

Yazıyı bitirdikten sonra Evde paketleme işi ile ilgili çok fazla detayı anlattığım bu yazımı da okumanızı öneririm.

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

165 Yorum

 1. Necla emen

  4 Aralık 2022 at 22:08

  Evde paketleme işi istiyorum

 2. Sevil

  29 Kasım 2022 at 21:44

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ne olduğu önemli değil hepsini yapabilirim

 3. Hayriye

  10 Kasım 2022 at 22:16

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 4. İlkem

  9 Kasım 2022 at 07:54

  Adana’da oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum neyere baş vurmak gerekiyor

  • Ebru

   31 Aralık 2022 at 04:57

   İlkem hanım merhaba paketleme yapmak için Adana’da güvenilir olan bir firma bulabildiniz mi acaba?bende yapmayı düşüyorum

 5. Gamze aslan

  7 Ağustos 2022 at 03:41

  Bn telefon kılıfı paketlemek istyorum başvuru nasıl ypican

 6. Merve

  31 Mayıs 2022 at 07:54

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Emine

  25 Mayıs 2022 at 17:51

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

165 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.