finansportali.net

PARA KAZANMA

İnternetten Ne Satabilirim? – 2022 En Çok Satılan Ürünler!

internetten ne satabilirim

İnternetten ne satabilirim? Sizlere bunun cevabını 2022 yılı için harika tavsiyelerle vereceğim…

İster bir ek iş olarak, ister 9’dan 5’e kadar olan işinizin yerini alacak şekilde, internette ürün satmak son derece kârlı bir iştir. Ancak asıl sorun, internette kolay satılacak ürünler hangileri? Sorusuna cevap verebilmek. Hangi ürünlerin zaman ve para yatırımınıza uygun olarak en yüksek karı sağlayacağını bilmelisiniz.

Yeterli sayıda insanın, internetten satın almak isteyeceğinden emin olduğunuz bir ürün veya ürün grubu bulmanız gerekir. Bu yazıda tam olarak satabileceğiniz ürünü ya da ürünleri bulmanızı sağlayacağım.

Yazıda anlamanıza yardımcı olacağım 3 nokta:

Advertisement
 1. 2022’de internette satılacak en iyi ürünler hangileri?
 2. İnternette ne satabilirim? sorusu için doğru olan ürünleri nasıl belirleyebilirsiniz?
 3. Bir ürünü veya ürün grubunu, internetten satışa uygun kılan nedir?

Size tam olarak neyi satmayı seçeceğinizi söylemeyecek olsam da amaç, hangi ürünlerin sizin için doğru olduğuna güvenle karar verebileceksiniz. İnternetten ürün satmak için neler satılabilir ? Hazırladığım liste sayesinde öğrenebileceksiniz.

E-Ticarette En Çok Ne Satılır? Bunlara Dikkat Edin!

İnternetten hangi ürünler satılır?

İnternette ne satacağınızı belirlemeden ve farklı satış nişlerini keşfetmeye başlamadan önce bilmeniz gereken bir şey var. İnternetten en çok satan ürünler için bazıları büyük başarı getirmeyebilir… Neden? Çünkü herkes onları satıyor! İnternet üzerinden neler satılabilir ? İyice üzerine düşünmelisiniz.

Herkes trend olan bir ürün sattığında, normal bir ürün haline gelir ve çekiciliğini kaybeder. Sizler orjinalleştirmeyi bilirseniz, ön plana çıkabilirsiniz. Bu nedenle en karlı e-ticaret ürünlerini bulabilmeniz için 2022’in trend nişlerini listeliyorum:

 • Şekilli giysiler
 • Seyahat aksesuarları
 • Sağlık ve güzellik ürünleri
 • Akıllı saatler
 • Sağlık hizmeti
 • Cilt bakımı
 • Hobiler ve El Sanatları
 • Lambalar
 • Mobil aksesuar
 • Evcil Hayvan Ürünleri
 • Güzel takı

Tüm bu kategoriler çevrimiçi olarak en çok satılan ürünlere sahip. Şu sıralar satışta en üst sıralarda yer alıyorlar. İnsanlar bu ürünlerden kar elde edebiliyorsa, siz neden yapamayasınız? Şimdi iyice detaya girelim ve internetten satış yapmak için en çok ne satılıyor ? Bakalım…

1- Telefon Tripodu Satmak

internetten ne satabilirim?

Influencer’ların ve TikTok’un yükselişiyle birlikte daha fazla tüketici, kendilerini rahat bir şekilde, telefonla videoya almanın yollarını arıyor. Bunun için telefon tripodları harika bir çözüm olmaya başladı…

Bir telefon tripodu, profesyoneller kadar hobicilerin de her zaman satın alacağı ucuz ama gerekli bir aksesuarı. Eskiden popüler olan selfie çubuklarıydı öyle değil mi? Şimdi TikTok çılgınlığı dünyayı ele geçirdiği için tripodlar, internetten en çok satılan ürünler arasında.

İnternetten ne yaparak para kazanabilirim? Diyorsanız, Tiktok Para Kazanma yazısı ilginizi çekebilir.

2- Taşınabilir Güneş Paneli Satmak

internetten ne satılır
internetten ne satılır?

İnternetten ne satılır? Bulmak için yaşadığımız çağa kulak asmalısınız? Giderek daha fazla insan çevre dostu ve bedava elektrik sağlayan güneş panellerine para yatırıyor. Çevre bilinci artmaya devam ettikçe, güneş enerjisi giderek daha fazla ana akım haline geliyor.

Bu da demektir ki taşınabilir güneş panelleri satmaya başlamanız için ideal bir zaman! İnsanlar çevreye daha duyarlı hale geldikçe talepleri artmaya devam edecektir.

Advertisement

3- Özel Tasarım Telefon Kılıfları

internetten ne satabilirim?
internetten ne satabilirim?

İnternetten ne satabilirim? İçin hazırladığım liste arasında tam olarak en orijinal olmasa da kazançlı çıkabileceğiniz bir ürün. Yeni telefon kılıfı trendleri, yeni modellerin piyasaya sürülmesiyle başlar. Siz de trendleri belirleyen kişilerden olabilirsiniz.

Kolay satılacak ürünler arasında bulunan telefon kılıflarını toptan alabilir ya da tasarımını kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Orijinal bir fikriniz mi var? Hiç beklemeyin. Sosyal medya platformlarından yararlanarak, başarılı şekilde reklamınızı yapabilirsiniz. Bu pazarda kendinize bir yer açabilirseniz, çok iyi kazançlarınız olabilir.

Hatta Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi başlıklı yazım da ilginizi çekebilir!

4- Evcil Hayvan Yatakları Satmak

İnternetten ne satabilirim? İçin diğer bir başlık, evcil hayvan yatakları 2022’de trend olması pek olası olmayan bir ürün gibi görünebilir. Ancak evcil hayvan sahipliği arttı. Bu nedenle her zamankinden daha fazla insan; kedileri, köpekleri ve diğer evcil hayvanları için ürünler almaya başladı.

Evcil hayvanlarının rahatça uyuyabileceği, vakit geçirebileceği yerler için hayvan yataklarına ihtiyaç duyuluyor. Evde kendi imkanlarınızla, çeşit çeşit evcil hayvan yatakları tasarlayarak, internet üzerinden satabilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamalar ile para kazanmak ilginizi çekebilir. Yazıya tıklayın!

Advertisement

5- Kedi Masaj Tarağı Satmak

online ne satabilirim?

Kediler taranmayı çok severler. Kendilerini yerlere, koltuklara sürterek taramaya çalıştıklarında çok fazla tüy dökerler. Kedi masaj tarağı tam da bu sorunun çözümüdür. Bir evcil hayvan e-ticaret mağazanız varsa trend olan bu ürünü online olarak satabilirsiniz.

İnternetten ne satabilirim sorusunun 2022 yılı için etkili bir cevabı! Yurt dışında ve ülkemizde de hızla satışı yaygınlaşan bir ürün.

Öğrenci misiniz? Öğrenciler için para kazanma yolları hakkında bu yazıya hemen bir göz atın!

6- Boyun Yastıkları Satmak

çevrimiçi ne satabilirim?

İnternetten ne satılır ? Sorusunun birbirinden farklı yanıtlarını sizlere vermeye devam ediyorum. Boyun yastıklarının farklı versiyonları on yıllardır mevcut olmasına rağmen, hala sıklıkla satışı gerçekleştirilen bir ürün. Gezginler olsun, çalışanlar olsun, hala en yenilikçi modelleri satın almaya hevesliler.

Belki sadece boyun yastıkları satmak çok kazançlı bir iş olmayabilir. Belki alakalı ürünler satmayı planlarsanız, onların içerisine bu başlığı da ekleyebilirsiniz. Mesela online mağazanız seyahat odaklıysa, boyun yastıkları kolay bir kazanç sağlayabilir.

7- Doğal Gıdalar Satmak

en karlı işler
internetten ne satabilirim

Doğal ürünlere olan ilgi çok fazla arttı. Sizde evden çıkmanıza gerek kalmadan internetten satış gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin doğal reçel, salça, yoğurt, süt, peynir gibi ürünleri internetten satabilirsiniz.

Hatta işi daha da ilginç hale getirebilir ve vegan yemekler satabilirsiniz. Mutfakta kendinize güveniyorsanız, internetten para kazanmak çok olası. Bunun gibi en karlı iş fikirleri için ayrıca yazmış olduğum yazıyı da okumak isteyebilirsiniz.

Advertisement

8- Tırnak Süsleme Malzemeleri Satmak

en çok satılan ürünler

2022 internette ne satabilirim için çok trend bir başlıkta sıra! Nail art, duymayan kaldı mı? Artık birçok kadın tırnaklarını sadece ojelemekten ziyade daha farklı süsleyerek kullanıyor. Birbirinden renkli, etkileyici tırnaklar, yakın zamana kadar sadece bir salonda elde edilebilirdi.

Artık süslü tırnak severlerin birçoğu, tırnaklarını kendileri süsleyebiliyor. Yeni tırnak süsleme ev kitleri ile bu çok mümkün. İnternette en çok satılan ürünler içerisinde bu ürünler var. Hızla yükselen trend haline gelen tırnak süsleme malzemelerini satarak para kazanabilirsiniz.

Şu sıralar insanların en çok satın aldığı ürünler arasında bulunuyor.  İnternetten satmaya gayet uygun ürünler.

İlgili içerik: Ne iş yapabilirim?

9- Yeniden Kullanılabilir Saklama Çantaları Satmak

İnternetten Ne Satabilirim
İnternetten Ne Satabilirim

İnternetten ne satabilirim? sorunuza işte ilginç bir öneri daha! Çevre bilincine sahip kişilerin büyük bir endişesi de, gıdaları saklamak için kalay folyo veya plastik saklamaya yardımcı malzemelerinin sürekli kullanılmasıdır.

Son dönemlerde bunun önüne geçmek için bazı alternatifler doğdu. Yeni yeni insanların tercih etmeye başlamasını bir fırsat bilebilirsiniz. Silikon ve hatta balmumu alternatifler, şu anda trend bir an yaşıyor. Benden söylemesi!

Advertisement

10- İç Mekân Bitkileri Satmak

İnternetten Ne Satabilirim
İnternetten Ne Satabilirim

İnternetten satılacak doğru ürünler nelerdir ? Cevaplarını sizlere sıralıyorum… Bu yıl, çevrimiçi olarak iç mekân bitkileri satın alan insan sayısında büyük bir artış görüldü. 2022 yılı için internetten ne satabilirim diyorsanız iç mekân bitkileri yetiştirip, satmayı düşünebilirsiniz. Eğer eviniz buna uygunsa ve bitkilere vakit ayırmayı seviyorsanız, sizin için internetten para kazanmanın mükemmel bir yolu olabilir.

Tabi bitkilerin bakımları birbirinden farklı olduğu için bitki bakımlarımda bilgili olmalısın. Ayrıca depolama ve nakliye işini de düşünmelisiniz. Başardığınız taktirde iç mekân bitkileri sayesinde çok iyi paralar kazanabilirsiniz. İnternetten satış fikirleri için devam edelim.

Evde para kazanmak için – evde para kazandıran işler – yazısını okuyun!

11- Direnç Bandı Satmak

internetten satış yaparak para kazanmak

2022’de popülaritesinde artış görülen bir diğer ürün ise direnç bantları. Daha fazla insan evde egzersiz yapmak istediğinden, bu ürünler antrenmanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Spor üzerine satışlar gerçekleştirme düşünceniz varsa, ürün yelpazenize direnç bantlarını da mutlaka ekleyin derim!

Evden spor yapanların sayısı arttıkça bu tarz ürünlere ilgi de haliyle arttı. Aklınıza bunun gibi gelecek daha farklı spor malzemeleri olursa mutlaka satış için değerlendirin. Ucuza ne alıp satabilirim diyorsanız, bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

12- Saç Tokası Satmak

internette en çok satılan ürünler

İnternetten ne satabilirim için biraz klişe bir cevap olacak. Ancak internetten el yapımı bir şeyler satıyorsanız, saç tokasını bir ek ürün olarak düşünebilirsiniz. Satışı asla bitmeyen ürünlerden birisi… İnternetten ne alınıp satılır? Sorusu için iyi bir cevap.

Evde kendiniz çok orijinal tokalar tasarlayabilirsiniz. Yaratıcı ve tasarlamayı seven bir ruhunuz varsa, ortaya harika saç tokaları çıkabilir.

Advertisement

Yeni ve benzersiz bir şey sunduğunuzdan emin olarak, internet üzerinden satış yapıp, iyi paralar kazanabilirsiniz. Saç tokası deyip geçmek hata olur. Çıtçıt tokalar, kumaş lastik tokalar, mandal tokalar… Ürün yelpazenizi bunlarla geniş tutabilirsiniz.

13- Minimalist Cüzdanlar Satmak

Minimalist cüzdanlar şu sıralar trendde. İster nakit para ister kart tutmak isteyin, minimalist bir cüzdan kullanışlı olacaktır. Minimalist ürünlerden bahsedip duruyorum çünkü 2022 yılında minimal yaşamın ön plana çıkması, kullandığımız eşyaları da kapsadı. Cüzdanlar da bunlardan biri…

Minimal cüzdan deyip geçmeyeyim. Madeni paraları, kartları ve hatta küçük kağıt makbuzları da tutabilecek cüzdanlar tasarlayabilirsiniz.

Hatta evde kendiniz değişik modellerde minimal cüzdanlar tasarlayıp satabilirsiniz. Değişik renk ve süslemeyle orijinalliğinizi konuşturabilirsiniz. Harika bir hediye dahi olabilir öyle değil mi? Bunun için size tavsiyem Instagram’da takipçi kasarak satış yapmanızdır.

Advertisement

Hatta ilgili yazım olan Instagram Takipçi ile Para Kazanma başlıklı içeriğimi okuyarak bu işi nasıl basit bir şekilde yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz!

14- Köpek Kasesi Satmak

internetten ne satabilirim?

Evcil hayvan besleyenlerin sayısının arttığını yukarıda söylemiştim. Köpekler için yemek ve su kasesi satarak para kazanabilirsiniz. Orijinal ve görsel tasarımlar yaparak ürünlerinizin markalaşmasını sağlayabilirsiniz.

İnternette ne satılır ? sorusu için geçerli bir cevap diyebilirim. İnternette satmaya gayet uygun bir ürün. Reklamınızı başarıyla yapabildiğiniz taktirde çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Evdeki boş vaktinizi bu şekilde değerlendirebilir ve internetten satış gerçekleştirebilirsiniz!

Evde boş vaktinizde yapabileceğiniz diğer bir ek iş evde davetiye katlama işi. Bu sayede ek gelir kazanabilirsiniz. Detaylar yazıda…

15- Su Geçirmez Ayakkabı Kılıfı Satmak

internetten ne satabilirim?

Online olarak ne satabilirim? Bence, su geçirmez ayakkabı kılıfı oldukça ilginç bir seçenek! Çoğu ülke sonbahar mevsiminde daha fazla yağmur alır. Türkiye’de onlardan birisi.  Su geçirmez ayakkabı kılıfları, ayakkabıları temiz, güvenli ve kuru tuttukları için buna bir çözümdür.

Bu galoşlar silikon malzemeden yapılmıştır ve yağmurlu günlerde hem iç hem de dış mekan aktiviteleri için mükemmeldir. 2022 için kışın en çok satılan ürünler arasında olacak gibi duruyor.

Advertisement

Ülkemizde yeni yeni duyulmaya başlayan bu ürünün internetten satışını gerçekleştirerek, başarıya ulaşabilirsiniz. Dediğim gibi yeni duyulan bir ürün olduğu için öncü kişilerden olabilirsiniz. Böylelikle çok iyi para kazanabilirsiniz.

16- Kapüşonlu Yağmurluklar Satmak

İnternetten ne satabilirim? Diye bir arayıştaysanız bu başlığı da bir düşünün. Yağmurluklar yağmur sırasında insanları sıcak ve rahat tutar. Türkiye’de de yağmurun çok yoğun olduğu zamanları göz önüne alırsak, gayet başarılı satış yapabileceğiniz bir ürün.

Hatta yağmurlukları orijinalleştirmeyi düşünebilirsiniz. Basit bir kapüşonlu yağmurluğu, modanın bir parçası haline getirebilirseniz eğer inanılmaz rağbet görebilirsiniz.

İnsanlar sadece bir yağmurluk diye değil, başarılı bir kombin parçası olarak da ürününüzü tercih edebilir. Kapüşonlu yağmurluklar, satmak için harika bir sonbahar ve moda ürünü olacak.

Advertisement

17- Bebek Salıncakları Satmak

internette ne satabilirim?

Bebek salıncakları, bebeklerinin ağlamasını engelleme de ve uyku için etkili bir ürün. Bebek salıncakları özellikle son yıllarda özellikle ebeveynler için inanılmaz derecede popüler bir seçim haline geldi.  Yeterli yastıklamaya sahip küçük portatif salıncak, bebekleri sakin ve rahat tutmak için harika bir üründür.

Piyasada çok sayıda farklı tasarım ve model mevcut. Bu nedenle bir tane satın alırken çok fazla seçeneğiniz vardır. Burada sizi çekici kılacak dokunuşu yapmanız gerekiyor. Yaratıcı dokunuş için biraz kafa yormanız gerekecek. Eğer başarılı olursanız ebeveynler sizi hemen tercih edeceklerdir.

Evde para kazanmanın yolları neler mi? 202 harika 37 yolu için tıklayın!

18- Matcha Çayı Satmak

internette ne satabilirim?

İnternetten kolay satış yapmak için diğer bir ürün matcha çayı. Bu ince öğütülmüş yeşil yaprak tozu, normal yeşil çaya daha sağlıklı bir alternatiftir. Özellikle son bir kaç yılda Türkiye’de çok fazla tüketilmeye başlandı. Sağlıklı bir alternatif olduğu için rağbet görüyor.

Matcha çayına olan talep arttı ancak hala düşündüğünüz kadar kolay bulunmuyor. Bu da onu internetten satış yapmak için harika bir ürün haline getiriyor.

Kolayca büyük bir tedarik alabilir ve internetten çevrimiçi satış yapmak için kolları sıvayabilirsiniz! Reklamınızı iyi yaparak, kısa sürede harika satışlar elde edebilirsiniz.

Advertisement

19- Koltuk Minderleri Satmak

online satış

İnsanlar evde giderek daha fazla zaman geçiriyor, bu da alanlarını konforlu hale getirmeleri için bir fırsat oluşturuyor. Mevcut pandemi süresinde koltuk minderlerine olan talep biraz arttı, bundan faydalanabilirsiniz. Evinizde oturduğunuz yerden koltuk minderleri tasarlayarak satabilmeniz mümkün.

Farklı desenlerde ve renklerde, şık minderler hızlıca satılabilecek ürünler arasında yer alıyor. Evde düşük maliyetle internetten ne satabilirim diyorsanız, minder tasarlayıp satmayı düşünebilirsiniz.

20- İnternetten ne satılır? Bandana Satın

internetten para kazanma

İnternetten ne satılır? Bandanalar son zamanların en trend ürünlerinden. İnternetten ne satabilirim diyorsanız, bandanalar yapıp satabilirsiniz. Hatta internetten ne alıp satabilirim derseniz de çok mantıklı bir yol olabilir.

Toptan olarak ucuza alacağınız bandanaları, daha özgünleştirerek tekrar internette satabilirsiniz. Bu ürünlerden dilediğinizi ya da dilediklerinizi seçebilirsiniz. Seçtikten sonra artık para kazanmaya hazırsınız!

21- Korse Satmak

internetten ne satabilirim?

Fazla kilolarını saklamak için son yıllarda insanların başvurduğu bir yöntem. Korseler bir dönem hayatımızdan çıksa da günümüzde hala rağbet görüyor.  Yani internetten ne satabilirim için başarılı bir cevap olabilir. Maliyeti düşük olduğunu için internetten alıp, satarak iyi para kazanabilirsiniz. Korse satışı için kendinize çeşitli mecralar oluşturmalısınız.

Örneğin Instagram buna ait bir hesap oluşturabilirsiniz. Sadece korse satarak para kazanmak istemezseniz farklı ürünlerin yanında satış gerçekleştirebilirsiniz. 2022 yılı için internetten rahatlıkla satabileceğiniz ürünlerden birisi olduğu için bu listeye ekledim.

İlgili içerik: Ev Hanımları İçin Para Kazanma Yolları

Advertisement

22- Parti Malzemeleri Satmak

İnternetten Ne Satabilirim
İnternetten Ne Satabilirim

İnsanlar kendi partilerini düzenlemeye son yıllarda daha çok başladılar. Siz de bunu fırsata çevirebilirsiniz! Çok ucuz maliyetlerle internetten alacağınız ürünleri, konsept oluşturarak daha pahalıya satabilirsiniz. Online satış gerçekleştirmek isteyenler için kazançlı bir yöntem.

Doğum günleri, nişanlar, özel günler, davetler, kutlamalar… Nice organizasyonlar için parti malzemeleri satabilirsiniz. İnsanlar hazır parti malzemelerine yöneldikleri için siz de gönül rahatlığıyla bu işi yapabilirsiniz. Bence önü gayet açık bir alan!

23- Masaj Aletleri Satmak

Son yıllara baktığımızda masa başı işler o kadar arttı ki insanlar vücut ağrılarından şikayet ediyorlar. Vücudun omuz, sırt gibi belirli bölgeleri için internetten masaj aletleri satmayı düşünebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken kaliteli ürünleri ucuza alıp, daha yüksek fiyata satabilmeniz.

Evde çorap paketleme yaparak para kazanabilirsiniz. Detayları yazıda bulabilirsiniz!

24- Organik Gıdalar Satmak

İnternetten Ne Satabilirim
İnternetten Ne Satabilirim

İnsanların birçoğu artık marketteki katkı maddeli ürünler yerine, doğal gıdaları tüketiciye sunan yerleri tercih ediyor. Siz de evinizde doğal olarak yaptığınız gıdaları internet aracılığıyla satabilirsiniz.

Örneğin mevsimsel olarak reçeller yaparak ya da tereyağı yapıp, satarak para kazanabilirsiniz. Evde internetten ne satabilirim diyenler için çok avantajlı ve kazançlı bir yol.

Advertisement

25- Pratik Blender Satmak

para kazanmak

Yine 2022 yılı için internetten satılabilecek ürünler içerisinden bir başlık veriyorum. Pratik blenderlar o kadar popüler hale geldi ki sağlıklı beslenmeye dikkat eden hemen herkesin mutfağında bulundurduğu bir ürün. Siz de bu işe girmeyi düşünebilirsiniz. Oldukça kazançlı bir internetten satış fikri.

26- Battaniye

Battaniye
İnternetten satış yapmak

Kışın en çok satılan ürünler arasında battaniye var! Kolay satılacak ürünler arayalar bu başlığı göz önünde bulundursunlar. İnternetten satış yapmak için kolay satılabilecek ürünleri bilmek gerek. Toptan tedarik edebileceğiniz battaniyeleri internetten satabilirsiniz.

Eğer örgü işinde iyiyseniz, sizlere bir önerim daha olacak. Örgü battaniyeler çok güzel bir seçenek. El yapımı olduğu için hem daha değerli olacaktır. Bu şekilde pazarlamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı ve çeşitli örgü battaniyelerle iyi para kazanabilirsiniz.

27- Takı – Aksesuar

Takı - Aksesuar
ucuza ne alıp satabilirim ?

İnternetten ürün alıp satmak istiyorsanız, aksesuar ve takı işini düşünebilirsiniz. Toptan ucuza alabileceğiniz takılar var. Bunları ucuza alıp, daha yüksek fiyata satabilirsiniz. Özellikle yüzük ve küpeler büyük ilgi görüyor. Onun dışında kolye, bileklik gibi takıları da değerlendirebilirsiniz.

28-  Cep Mendili

Cep Mendili
ne alıp satmalıyım

Eğer satış yaptığınız bir mecra varsa, ürün yelpazenize cep mendili de ekleyebilirsiniz. Oldukça ucuza alacağınız cep mendillerini, daha yüksek fiyata rahatlıkla satabileceksiniz. Hatta kendiniz dahi cep mendili yapabilirsiniz.

29- Dekoratif Mum

Dekoratif Mum
neler satılabilir

İnternette ne satabilirim ? Sorusu için çok popüler bir ürün daha var. Son birkaç zamandır dekoratif mumlar çok fazla satılıyor. İnsanlar evlerine dekoratif mum alıyorlar ya da hediye olarak tercih ediyorlar.

Evinizden çok ucuz maliyetlerle yapabileceğiniz dekoratif mumları, satarak iyi para kazanabilirsiniz. Boş vakitleriniz varsa sizin için harika bir gelir kaynağı olabilir.

30- Saç Bakım Ürünleri

Saç Bakım Ürünleri
E ticarette en çok ne satılır?

Şimdi bayanlara yönelik ne satabilirim ? Diyenler için iyi bir seçeneğimiz var. Saç bakım ürünleri için ürünler satmayı düşünebilirsiniz.

Bu ürünlerin her zaman alıcısı oluyor. Doğal saç maskeleri, yağlar iyi bir seçenek olabilir. İnternetten ne satabilirim ? diyenler için gördüğünüz üzere birçok seçenek var.

31- Halka Led Işık Satmak

halka led ışık satmak

İnternet üzerinden satış yapılabilecek ürünler arasında ilginç bir ürün var! Tripodlara benzer şekilde, halka ışıkların amacı, kendi çektiğiniz fotoğrafları ve videoları daha profesyonel görünümlü hale getirmek.

Bir fotoğraf ve videonun kalitesi için ışık çok önemli. Bu noktada halka ışıklar son dönemlerde inanılmaz satılıyor. İnternetten ne alıp satabilirim? Derseniz eğer, genç insanlar tarafından giderek daha fazla kullanılan bu ürünü düşünebilirsiniz.

Advertisement

32- Minimalist Tasarım Takı Satmak

internetten para kazan

İnternetten ne satabilirim ? sorusu için çok popüler bir yanıtım daha var. Son birkaç yıldır takılarda trend olan görüntü, büyük ve gösterişli olmaktan çıkıp, sade ve inceliğe doğru kaydı. Artık daha minimal takılar popüler. Özellikle çok ucuz maliyetlerle evde kendiniz takılar tasarlayabilirsiniz. Minimal doğal taşlardan, boncuktan vs. tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sizin yaratıcılığınıza bağlı.

Instagram’da kendinize takı üzerine bir hesap oluşturarak, satış yapmaya başlayabilirsiniz. Artık Shopier sayesinde internetten güvenli satış gerçekleştirmek çok basit! Evde internetten ne satabilirim diyorsanız, minimal takılar tasarlayıp satmayı bir düşünün.

Pazarlama İçin 4 İpucu!

Peki ürünlerinizi pazarlamak için başka neler yapabilirsiniz? Aşağıda tavsiye edeceğim 4 maddeyi deneyebilirsiniz:

 • Sosyal medya platformlarında varlığınızı artırın
 • Web siteniz varsa içeriğini SEO için optimize edin
 • Sosyal medya platformlarında ücretli reklamlar kullanın
 • Google Ads ile reklam verin

Bu kadar. Yukarıda anlattıklarım, para kazanmak için internetten satılabilecek en kazançlı ürünlerin tam listesiydi. Şimdi bu trend ürün fikirlerini nakit paraya dönüştürme sırası sizde.

Listemize en çok trend olan bir ürünü eklemeyi kaçırdık mı? Hangi trend öğelerin çevrimiçi satılacağı hakkında başka fikriniz var mı? Aşağıdaki yorumlarda bizle de paylaşabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan 50.000 TL ile Ne İş Yapabilirim? – 2022 EN KARLI İşler! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.