finansportali.net

PARA KAZANMA

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar – 30 EN KAZANÇLI APP!

Birazdan vereceğim para kazandıran uygulamalar üzerinden sizi rahatlatacak kadar ek gelir elde edebilirsiniz! Akıllı telefonlarımıza indirebileceğimiz gerçek para kazandıran uygulamalar ile cebinize katkı sağlamak mümkün.

Çoğunlukla öğrenciler için para kazanma seçeneği olan online para kazandıran mobil uygulamalar, bence ev hanımları için de mükemmel bir evde ek iş fırsatı! Bunun için uygulamaları telefonunuza indirmek ve -varsa- para kazanmanız için gerekli görevleri yerine getirmek yeterli.

Bazı uygulamalar ise günlük belirli periyotlarla onları açmanız durumunda bile sizlere para kazandırabiliyor. İnternetten uygulamalarla para kazanmak size evde ek gelir fırsatı sunuyor. Telefondan para kazandıran uygulamalar ile vaktinizi değerlendirin.

Advertisement

O zaman hazırsanız başlayalım? İşte, en çok para kazandıran mobil uygulamalar!

İlgili içerik: Mail Okuyarak Para Kazanma 

İnternetten Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Oyunlar 2021
Para Kazandıran Mobil Oyunlar 2022

İlk etapta internetten para kazandıran mobil uygulamalar kavramı, kullanıcılara saçma gelebilir. Böyle bir şeyin mümkün olmadığı düşünülebilir. Ancak gerçekten de video izleyerek, reklamlara tıklayarak, fotoğraf paylaşarak, bir oyunda bölüm geçerek para kazanmak mümkün. Mobil uygulamalar sayesinde evde para kazandıran işler  üzerinden ek gelir sağlayabilirsiniz.

Neden mi?

  • Çünkü şirketler bunun için uygulama geliştiricilere para ödüyor. Sebebi de müşteri kazanmanın en iyi yollarından birini uygulama üzerinden tanıtım olarak görmeleri. Bu elbette sadece reklam tıklama, video izleme ve oyun oynama uygulamaları için geçerli.
  • Geliştiriciler şirketlerle reklam görsellerini paylaşmak için anlaşıyor. Bu anlaşma karşılığında uygulamayı indiren kullanıcı reklamları görüntüledikçe etkinlik trafiği artıyor ve bunun karşılığında da kullanıcı ödüllendiriliyor.
  • Ana hatları ile video izleyerek ya da reklamlara tıklayarak para kazandıran uygulamalar bu şekilde çalışıyor. Bunların dışında birçok para kazandıran uygulama türü mevcut.
  • Üstelik hepsinin de para kazandırma şekilleri farklı olabiliyor. Burada kullanıcıya online para kazandıran mobil uygulamalar arasından kendisine en uygun olanı seçmek kalıyor.

1- Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler
Uygulamalardan para kazanma

İlk uygulamamız şimdilik sadece Android kullanıcılarına sunulmuş bir imkân. Google Ödüllü Anketler’i Android telefonunuza indirerek kaydoluyorsunuz. IOS için bir uygulama mevcut değil. Daha sonra genellikle haftalık olarak periyodik anketler size yanıtlamanız üzere ulaştırılıyor.

Bu anketleri doldurmanız karşılığında da Play Store üzerinden satın alımlarda kullanılmak üzere size ücret ödeniyor. Google Ödüllü Anketler ile işte her şey bu kadar basit! Para kazandıran uygulamalar için 2. başlığa geçelim mi?

2- Dolar Kazandıran UygulamalarSlidejoy

Para kazandıran mobil uygulamalar 2021
Para kazandıran mobil uygulamalar 2022

Android ile başladık, yine Android kullanıcılarına özel bir uygulamayla, Slidejoy ile devam edelim. Android kullanıcıları akıllı telefonlarının kilit ekranına bu uygulamayla bir reklam yerleştiriyorlar.

Bu reklamı akıllı telefonunuza yerleştirdiğiniz için uygulama size ayda 20 dolara kadar para kazandırabiliyor. Dolar kazandıran uygulamalar için tercih edilebilir.

Advertisement

Uygulamayla ilgili diğer birçok ayrıntıyı akıllı telefonunuza indirerek görebilirsiniz. Para kazandıran uygulamalar için devam edelim! 🙂

3- Airbnb

Gerçek para kazanma siteleri airbnb
Gerçek para kazanma siteleri

İşte şimdi Airbnb ile hem IOS hem de Android kullanıcılarına ciddi paralar kazandırabilecek bir uygulamayı tanıtmaya geldim. Bu uygulama size evinizde kullanmadığınız bir odayı ya da katı kiralama imkânı tanıyor.

Kolay ara yüzü ile kaydınızı oluşturduktan sonra yönergeleri izleyip kiralamak istediğiniz yerin ayrıntılı bilgilerini paylaşmanız yeterli. Sonrasında sizden kiralama için bilgi almak isteyenler ile iletişim kuruyor ve onlar için rezervasyon yapıyorsunuz. Ücreti de siz belirliyorsunuz!

4- Yandex Toloka

Telefondan para kazanma yandex toloka
Telefondan para kazanma

Uygulamayı indirdikten sonra yapay zekâ odaklı bir çalışma prensibiyle daha karşılaşmaya hazır olun! Yandex Toloka, size tamamladığınız görevler karşılığında para ödüyor. İşte para kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edileni!

Aslında bu uygulamaya Yandex’in Ödüllü Anketler’i de denebilir. Yandex Toloka ile para kazanma yöntemi size bazı görevler verir. Bu görevler genellikle, Yandex arama motoru kullanılarak listelenen sonuçların doğruluğunu ve güvenilirliğini artırmak maksadıyla hataların tespit edilmesi ya da eksik bilgilerin tamamlanması şeklindedir.

Advertisement

İlgili içerik: Evde Para Kazanmanın Yolları

5- Uygulamadan Para Kazanma – Money App

Gerçek para kazandıran mobil uygulama money app
Gerçek para kazandıran mobil uygulama

Para kazandıran uygulamalar için diğer bir uygulama da Money App… Bu uygulamayla kullanıcıların düşüncelerine başvurulur. Kullanıcılar fikir beyan ederler, oyun oynayabilirler, mağazada bulunan ürünleri inceleyebilirler ya da bazı hizmetlerin denemelerini yaparak sürece katılabilirler.

Bu görevler tamamlandıktan sonra Money App size para öder. Uygulama şimdilik sadece IOS’un uygulama mağazasında mevcut. Uygulamadan para kazanma işte bu kadar basit!

6- What’s Around

İnternetten gerçek para kazanma whatsapp around
İnternetten gerçek para kazanma

Whats’s Aroun ile bir fotoğraf satıcısı olabilirsiniz, hem de kendi çektiğiniz fotoğraflarla! Etrafınızda kayda değer bir kare gördüğünüzde çıkarın akıllı telefonunuzu ve o anı yakalayın. Sonra da onu bu uygulama üzerinden herkesle paylaşın.

Kim bilir, çektiğiniz karenin hemen bir taliplisi çıkacaktır belki de. What’s Around ile kadraj ve yaratıcılık bilginizi konuşturmak

7- Bounty

Para kazandıran online appler bounty
Para kazandıran online appler

Bounty’de de çeşitli görevleri tamamlayarak para kazanmanız mümkün. Bu uygulamada da yine kullanıcılarının fikirlerine başvuruluyor ve anketler aracılığıyla bu fikirlerin paylaşılması isteniyor.

Sizin için teklif edilen görevler arasından en uygun olanı seçin ve yapın ya da anketleri doldurun. İşte bu kadar!

Advertisement

8- Artıway

Artıway ile para kazanma
Artıway ile para kazanma

Trendyol ya da AliExpress gibi internet mağazalarından alışveriş yaptığınızda size ödediğiniz paranın bir miktarını iade eden bir uygulama. Artıway ile alışveriş yaparken para harcamanın yanı sıra para da kazanabilirsiniz.

Anlaşmalı olmadıkları internet mağazası neredeyse yok. Mutlaka indirip denemeniz gereken bir uygulama.

9- PostBee

Postbee ile para kazanma
İnternetten para kazanma uygulamaları

PostBee ile Instagram paylaşımları üzerinden para kazanmak mümkün. Evet, yanlış duymadınız. Binlerce kullanıcıya sahip olmanız gibi bir şart aramadan PostBee, sizin de Instagram’da bir reklam ile para kazanmanızı sağlıyor.

PostBee tarafından iletilen reklam paylaşımlarını Instagram hesabınızda paylaşmanız durumunda size bunun karşılığında ücret ödenmekte. PostBee’yi Instagram hesabınıza bağlayıp hemen para kazanabilirsiniz.

İlgili içerik: Yazın Para Kazandıran İşler

10- DV Closet

DW Closet ile Para Kazan
en iyi para kazandıran uygulamalar

Fikir vererek para kazanabileceğiniz bir diğer uygulama DV Closet ile çeşitli kıyafet kombinleri yapıyorsunuz ve bunları modayla ilgilenen kullanıcılarla paylaşıyorsunuz. Paylaşımlarınız karşılığında size belirli bir ücret ödeniyor.

En güzel kombinleri yaparak kullanıcıların beğenisini kazanmak da size uygulama içi bir statü kazandırıyor. Bu sayede de daha çok para kazanabiliyorsunuz. Şimdilik sadece IOS kullanıcılarına sunulan DV Closet’ı indirip moda hakkında fikir vererek para kazanabilirsiniz.

Advertisement

11- Field Agent

Gerçek para kazandıran uygulamalar field agent
Gerçek para kazandıran uygulamalar

Field Agent ile bir gizli müşteri olup belirlenen mağazaları gözlemliyorsunuz ve bunları uygulama üzerinden paylaşıyorsunuz. Mağaza düzeni, fiyat etiketleri, mağaza müşteri sirkülasyonu gibi ögeleri analiz ederek bilgi veriyorsunuz.

Uygulama da size bu görevleri tamamladıkça para ödüyor. Oldukça kârlı bir ek iş imkânı sunan bu uygulamadan gerçek para kazanabilirsiniz.

12- Rakuten Ebates

Rakuten ile para kazan
Rakuten ile para kazan

Para kazandıran uygulamalar listesinde hem Türkiye’de hem de Avrupa sıklıkla kullanılan bir app!bEbates de yine alışveriş yaparak para iadesi alabileceğiniz kazanç bir uygulama olan Rakuten ile online bir şekilde para kazanmanız mümkün.

Rakuten, alışveriş yaptığınızda mağazalardan komisyon alıyor ve bunu saklamak yerine Rakuten sizinle paylaşıyor.  “Şimdi Alışveriş Yap”a tıklayın ve mağaza sitesinde normal şekilde alışveriş yapın.

Uygun bir satın alma işlemi gerçekleştirdikten sonra Nakit Geri kazanacak ve her üç ayda bir çek veya nakit ödeme alın.

13- Seated

Gerçek para kazanma uygulamaları seated
Gerçek para kazanma uygulamaları

Seated ile de yemek yediğiniz herhangi bir restorandan para kazanmanızı sağlayan bir uygulama. Yemek yiyerek para kazanmak da bu uygulamayla mümkün. Uygulamayı indiriyorsunuz ve Seated’in anlaşmalı olduğu bir mekânda yemek yiyorsunuz.

Mekânda yemek yediğinize ilişkin aldığınız fişi uygulamaya fotoğraf olarak atıyorsunuz ve işlem tamam. Karşılığında ödeme alıyorsunuz. İnternetten para kazandıran uygulamalar arıyorsanız değerlendirin!

Advertisement

Popüler yazı: Yorum Yaparak Para Kazanma

14- Gigwalk

Ek gelir kazan gigwalk
Ek gelir kazan

İnternetten para kazandıran uygulamalar için diğer bir seçenek Gigwalk… Gigwalk uygulamasında da yapmanız gereken tek şey kullanıcılara verilen belirli görevleri yerine getirmek. Bu görevler genellikle fotoğraf çekmek, el ilanı dağıtmak ya da bir ürünü denemek oluyor.

Tüm görevleri tamamladıktan sonra da ödeme alıyorsunuz. Görevlerin size ne kadar para kazandıracağını da önceden görmek mümkün.

15- Dosh

Para kazandıran uygulamalar dosh
Para kazandıran uygulamalar

Para kazandıran mobil uygulamalar listemde DOSH yer alıyor. Dosh uygulaması ile de para iadesi alabilmeniz mümkün. Kredi kartı entegrasyonu isteyen uygulama, bağladığınız kredi kartıyla alışveriş yaptıkça size ödediğiniz tutarın bir miktarını iade ediyor. Zaten alışverişini yapacağınız bir ürünü ya da hizmeti satın alırken daha az para ödemek istemez misiniz? İşte Dosh tam da bu işe yarıyor.

Dosh, nakit geri ödeme ağı aracılığıyla kolaylaştırılan her işlemden bir yüzde alarak para kazanıyor. Uygulamanın satın alma sıklığında %29’luk bir artışa yol açtığını iddia ediyor. Ayrıca, tüketiciler Dosh ile alışveriş yaptıklarında dönüşüm oranları %72 oranında artıyor.

Advertisement

16- Mercari

Mercari ile para kazan
Mercari ile para kazan

Evinizdeki kullanmadığınız eşyaları fotoğraf, açıklama ve fiyatını belirterek Mercari üzerinden satabilirsiniz. Android ve iOS tabanlı olan Mercari’de bir kişi sizin yayınladığınız ürünü satın aldığınızda kullanıcı ödemeli bir biçimde ürünü kargoluyorsunuz.

Alıcı ürünü teslim aldığınızda satış işlemini onaylıyor ve paranız hesabınıza geçiyor. Her satıştan belli bir komisyon alan Mercari’nin komisyon oranı ise çoğu rakibinden farklı olarak %20’den daha düşük.

17- Swagbucks

Swagbucks ile para kazanmak
Swagbucks

Para kazandıran uygulamalar da swagbucks’ı daha önceden duymuş muydunuz? Aslında bu app oldukça popüler. Niye mi?

Aynı anda hem anket doldurarak, hem video izleyerek hem de müzik dinleyerek para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Tüm dünyada en çok indirilen para kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar içerisinde çok popüler.

Swagbucks aracılığıyla aylık 500 liraya kadar kolaylıkla para kazanabilir ve bu ödemenizi onlarca farklı ödeme yöntemiyle alabilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem ise hediye çekleri.

Advertisement

İlgili içerik: Sermayesiz Para Kazanma 

18- Hadi

Hadi App
türkiye’de para kazandıran uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar kapsamında Türkiye için geçerli bir önerim var: Hadi uygulaması… Ülkemizin ilk canlı para ödülü veren bilgi yarışması olan bu app, gün aşırı yayın yapıyor. Para kazandıran Türkçe uygulamalar arıyorsanız, tercih edebilirsiniz.

Sürekli olarak çeşitli kategorilerde yarışmalar düzenliyor. Tüm soruları bilmeniz dahilinde ise para kazanıyorsunuz. Uygulamanın kullanımı son derece basit. Hadi app’ini indirin ve kullanıcı adınızı belirleyin, kayıt olun.

İlgi duyduğunuz kategorileri belirleyin: Astroloji, seyahat, futbol, film, müzik, magazin gibi… Sonrasında bildirimleri takip ederek yarışmanın başlamasını bekleyin!

19- Oyna Kazan

Oyna kazan ile para kazanma
Oyna kazan

Bu uygulama da Hadi gibi canlı bilgi yarışması yöntemiyle sizlere para kazandırıyor. Kendisini Türkiye’nin en çok para kazandıran canlı bilgi yarışması olarak tanıtan Oyna Kazan, tüm ödülleri yarışmada sadece 1 kişi kalana kadar vermeye devam ediyor.

Ancak bu uygulamanın para ödülü diğerlerinden birazcık farklı. En sona kalan 1 kişi büyük ödülü alıyor. Fakat güzel haber, bu yarışmada kazanan tek 1 kişi değil. Kazandıran sorular kısmına geçmeyi başaran herkes telefondan para kazanma ya başlıyor.

Advertisement

Yarışmanın joker sistemi de farklı. 3 farklı joker var. Bunlar; ekstra can, çift cevap jokeri ve cevap eleme jokeri. Son olarak, sorular çoğu zaman genel kültüre dayalı konuları kapsamakta! Telefondan para kazandıran uygulamalar için zevkle tercih edebilirsiniz.

20- FOAP

Gerçek para kazandıran uygulamalar foap
Gerçek para kazandıran uygulamalar

Bu uygulama, sizlere çektiğiniz fotoğrafları satarak para kazanma şansı tanıyor! Tek ihtiyacınız olan, kamerası ve çözünürlüğü kaliteli bir akıllı telefon. Hemen indirin ve çektiğiniz güzel, estetik, farklı, ilgi çekici fotoğrafları uygulama üzerinden satarak para kazanın.

Foap tamamen ücretsiz bir app. Hatta sattığınız her fotoğrafta komisyonun % 50’si de size ait! İşte para kazandıran mobil uygulamalar seçeneklerinden biri daha, e daha ne olsun? Para kazandıran uygulamalar için devam edelim!

İndirin: Android IOS

Advertisement

21- Sweatcoin

para kazanma uygulamaları
para kazanma uygulamaları

Adım atarak Türkiye’de para kazandıran uygulamalar olduğunu biliyor muydunuz? Uygulamayı indirip, aktif hale getirdikten sonra, yürürken kripto para sahibi olacaksınız. Evet yürüyerek para kazanmak bu şekilde mümkün.

Yapmanız gereken şey uygulamayı telefonunuza indirmek ve oturum açmak. Yürüyüş yaptığınızda uygulamayı aktifleştirerek bedava coin sahibi olabilirsiniz. Uygulamayı hem android hem de IOS telefonlarına indirebilirsiniz. 

22- LetGo

para kazandıran uygulamalar
para kazandıran uygulamalar

Letgo uygulamasını daha önce duymuş olabilirsiniz. Letgo diğer para kazandıran uygulamalardan farklı olacak ancak gerçekten etkili bir yöntem diyebilirim. Artık insanlar sıfır eşya almak yerine ikinci el ürünleri tercih ediyorlar. S

izlerin de kullanmadığınız eşyalarınız varsa, Letgo aracılığıyla hemen satabilirsiniz. Satabileceğiniz ürünlerin fotoğraflarını, bilgileriyle birlikte girip satış için ilan oluşturabiliyorsunuz. Son zamanlarda çok sık indirilen bir uygulama olduğu için sizlere bahsetmek istedim.

Bedava kripto para veren siteler yazısı da ilginizi çekebilir!

23- Para Veren Uygulamalar – Snapwire

Dolar ile para kazandıran uygulamalar
Dolar ile para kazandıran uygulamalar

Bir tane daha fotoğraf çekmeyi sevenler için uygulama önereceğim. Para kazandiran uygulamalar için yeteneklerinizi kullanarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Çektiğiniz kaliteli fotoğrafları bu uygulamaya hemen yükleyebiliyorsunuz.

Fotoğraflarınız ne kadar indirme alırsa para kazanıyorsunuz. Para veren uygulamalar için yeteneğiniz yoksa bile denemeniz gerekiyor bence.

Advertisement

24- AppTrailers

Para kazanabileceğimiz uygulamalar
Para kazanabileceğimiz uygulamalar

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalarda en sevilenlerden birisi! AppTrailers ile film, dizi fragmanları, oyun videoları izleyerek para kazanabiliyorsunuz. App Store ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Hiç bir zahmete girmenize gerek yok. Uygulamayı cep telefonunuza indirip, profil oluşturuyorsunuz.

25- Whaff Master

para kazandıran uygulamalar
En çok para kazandıran uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar arasında çok bilinmeyen bir uygulamadan bahsedeceğim. Yatırımsız para kazandiran oyunlar için tercih edebilirsiniz. Bilgisayara karşı oynayacağınız bir hafıza oyunu diyebilirim.

Hem boş vakitlerinizi değerlendireceksiniz hem de ufak ufak para kazanacaksınız.  Para kazanma uygulamaları için bunu da değerlendirin. Aşağıda gerçek para kazandıran oyunlar için bir liste hazırladım! Göz atın…

27- Dolap Uygulama İle Para Kazanma

türkiye'de para kazandıran uygulamalar
türkiye’de para kazandıran uygulamalar

Para kazanma uygulamaları için farklı bir öneride bulunacağım. Oldukça faydalı bir uygulama olduğunu söyleyeyim. Şahsen benim de kullanarak para kazandığım bir uygulama diyebilirim.

En çok para kazandıran uygulamalar arasında bulunan Dolap’ı muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur. Bu uygulamaya artık giymediğiniz kıyafetleri koyabilir ve satabilirsiniz. Dolabın bir köşesinde unuttuğunuz kıyafetleri Dolap ile nakite çevirebilirsiniz.

28- Para Kazanma Uygulamaları – TikTok

para kazanma uygulamaları
para kazanma uygulamaları

Tiktok gibi para kazandıran uygulamalar arayan çok fazla kişi var. Son dönemlerin popüler uygulaması Tiktok sayesinde zengin dahi olan insanlar söz konusu.

Eğer kendinize bu konuda güveniyorsanız hala fenomen olmak için geç değil. Sizler için konuyla alakalı rehber bir yazı hazırlamıştım. Tiktok para kazanma başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Advertisement

29- Instagram

para kazandiran uygulamalar
En çok para kazandiran uygulamalar

Instagram üzerinden para kazanan bir sürü kişinin olduğunu biliyorsunuzdur. Instagram takipçi ile para kazanma ile ilgili yazmış olduğum yazıyı okuyarak siz de işin püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Evet, rakip çok fazla ve zor ancak yapılabildiği taktirde çok yüksek paralar kazanma şansınız var. Gerçek para kazandıran uygulamalar 2022 için hala daha popüler bir app.

30- Telegram

gerçek para kazandıran uygulamalar
gerçek para kazandıran uygulamalar

En çok para kazandıran uygulamar için son başlıkta sıra. Telegram kullananların sayısı her geçen gün artarken, bu uygulamadan da para kazanma yolları gittikçe çeşitlendi diyebilirim.

Evet bunun için yüksek takipçili grup ve kanallara sahip olmak gerekiyor. Detayları Telegram para kazanma yazısından öğrenebilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamalar IOS ve Android

Gerçek para kazandıran mobil oyunlar İOS ve Android
Gerçek para kazandıran mobil oyunlar İOS ve Android

Para kazandıran siteler gibi para kazandıran uygulamalar da var! Bu app’ler aracılığıyla elbette çok zengin olacaksınız diyemem. Ancak elektrik faturanızı, telefon faturanızı vs. bu uygulamalar ile bedavaya getirebilirsiniz. Para kazandıran mobil uygulamalar ile aynı anda tüm uygulamaları kullanabilir ve hepsinden düzenli olarak para kazanabilirsiniz.

Mesela, ayda 5.000 TL…

Fatura öderken cebinizden para çıkıyor. Fakat artık gerçek para kazandıran mobil uygulamalar 2022 yılında size akıllı telefonunuzdan cebinize para da girebileceğini gösterebiliyor. İster boş zamanlarınızda biraz eğlenmek, ister hobi olarak tercih etmek, ister yarı zamanlı bir meslek olarak görün… Mobil uygulamalar para kazandırmak için kullanıcılarını bekliyor!

Advertisement

En çok para kazandıran mobil uygulamalar Android (Google Play Store) ve IOS (AppStore) kullanıcıları için hemen hemen aynıdır.

Telefondan Para Kazanma

Sizlere telefondan para kazanma için yöntemler sundum. Bahsettiğim mobil uygulamalar sayesinde siz de kolay yoldan para kazanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şet internet ve cep telefonu! Telefondan para kazanmak için yapabileceğiniz çeşitli yöntemlerden dilediğinizi ya da dilediklerinizi seçebilirsiniz!

Bana kalırsa sadece birden fazla mobil uygulama sayesinde kazancınızı katlayabilirsiniz. Kısa sürede kolay para kazanmak isteyenler için işe yarar bir yol… Aklınıza takılanları aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan 50.000 TL ile Ne İş Yapabilirim? – 2022 EN KARLI İşler! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

2 Yorum

  1. Pingback: Para Kazandıran Uygulamalar- En Güvenilir 11 APP! | Esnafkobi.net

  2. Pingback: Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2021 – Evde Paketleme İşi

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.