finansportali.net

PARA KAZANMA

Para Kazandıran Uygulamalar 2023 – 40 EN KAZANÇLI APP

Ekonomik sıkıntılar alternatif para kazanma yolları aramamızı sağladı. Gerçek para kazandıran uygulamalar seçeneklerin en güncel ve basit olanı…

Online para kazandıran mobil uygulamalar; öğrencileri ev hanımları ek kazanç arayan herkes için mükemmel bir fırsat. İnternetten uygulamalarla para kazanmak size evde ek gelir fırsatı sunuyor ve hatta dolar kazanmanıza olanak sağlıyor.

Tabi tüm bunlar soruları da beraberinde geliyor. Para kazandiran uygulamalar 2023 gerçek mi? Güvenilir para kazandıran uygulamalar hangileri? Bu sorularınızın cevabını öğrenmek için yazımızın tamamını okumalısınız. O zaman hazırsanız başlayalım… İşte, en çok para kazandıran mobil uygulamalar!

Advertisement

Para Veren Uygulamalar Nasıl Kazandırıyor?

Para Kazandiran uygulamalar
gerçek Para Kazandiran uygulamalar

İlk etapta internetten para kazandıran mobil uygulamaların mümkün olmadığı düşünülebilirsiniz. Ancak bu gerçek! Peki nasıl mı oluyor?

 • Çünkü şirketler bunun için uygulama geliştiricilere para ödüyor.
 • Geliştiriciler şirketlerle reklam görsellerini paylaşmak için anlaşıyor. Bu anlaşma karşılığında uygulamayı indiren kullanıcı reklamları görüntüledikçe etkinlik trafiği artıyor ve bunun karşılığında da kullanıcı ödüllendiriliyor.
 • Para kazandıran uygulamalar bu şekilde çalışıyor.
 • Üstelik hepsinin de para kazandırma şekilleri farklı olabiliyor. Burada kullanıcıya online para kazandıran mobil uygulamalar arasından kendisine en uygun olanı seçmek kalıyor.

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar (İLK 5)

Sizlere ilk olarak en kazançlı olanları vereceğim. Sonrasında genel listemizi kontrol edebilir ve size en uygun olan oyunları tercih edebilirsiniz. İşte en çok para kazandıran uygulamalar:

 • Swagbucks
 • Sweatcoin
 • Anketcepte
 • MyPoints
 • Google Ödüllü Anketler

Para kazandıran uygulamalar sizin elde etmek istediğiniz kazanç tipine göre değişiklik gösterebilir. Bazı para kazandıran uygulamalar uzun vadeli gelir elde etmenizi sağlarken bazıları ek gelir ya da kazanç artırmanıza yöneliktir. Aşağıda yer alan listemizde bütün uygulamalar mevcut. Hadi o zaman para kazandıran uygulamaları öğrenelim!

İlgili içerik: Para Kazandıran Oyunlar

1- Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler
Uygulamalardan para kazanma

İlk uygulamamız şimdilik sadece Android kullanıcılarına sunulmuş bir imkân. Google Ödüllü Anketler’i Android telefonunuza indirerek kaydoluyorsunuz. IOS için bir uygulama mevcut değil. Daha sonra genellikle haftalık olarak periyodik anketler size yanıtlamanız üzere ulaştırılıyor.

Bu anketleri doldurmanız karşılığında da Play Store üzerinden satın alımlarda kullanılmak üzere size ücret ödeniyor. Google Ödüllü Anketler ile işte her şey bu kadar basit!

 • Kazanç: Kazancınız düşük olsa da aylık olarak güzel miktarlar kazanabilmek mümkün.

Para kazandıran uygulamalar için 2. başlığa geçelim mi?

2- Dolar Kazandıran Uygulamalar – Slidejoy

Para kazandıran mobil uygulamalar 2023
Para kazandıran mobil uygulamalar 2023

Android ile başladık, yine Android kullanıcılarına özel bir uygulamayla, Slidejoy ile devam edelim. Android kullanıcıları akıllı telefonlarının kilit ekranına bu uygulamayla bir reklam yerleştiriyorlar.

 • Kazanç: Bu reklamı akıllı telefonunuza yerleştirdiğiniz için uygulama size ayda 20 dolara kadar para kazandırabiliyor. Dolar kazandiran uygulamalar için tercih edilebilir.

Uygulamayla ilgili diğer birçok ayrıntıyı akıllı telefonunuza indirerek görebilirsiniz. Para kazandıran uygulamalar için devam edelim! 🙂

3- Anket Cepte

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar mı arıyorsunuz? Anket cepte sayesinde birçok kişi para kazanıyor. İsimden de anlaşılacağı üzere bir anket uygulaması. Bu uygulamada sizlere gönderilen anketlerden kazanç sağlamanıza olanak sağlıyor.

 • Kazanç: Ne kadar çok uygulama üzerinden anket doldurursanız, o kadar çok kazanç sağlarsınız. Her anketin kendi değeri oluyor. Bir anketten 5 TL kazanmak da 10 TL kazanmak da mümkün…

Buna benzer daha fazla site ve uygulama için anket doldurarak para kazanma yazımızı okuyabilirsiniz.

4- Nays

Türkiye'de para kazandıran uygulamalar
Türkiye’de para kazandıran uygulamalar

Nays ile para kazanmak ister misiniz! Oldukça yeni bir para kazandiran uygulamalar arasında olan Nays ile anında 100 TL kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve arkadaşlarınızı uygulamaya davet etmek.

 • Kazanç: 10 kişiye uygulama indirttiğiniz taktirde 100 TL kazancınız olacak. Ayrıca diğer bazı görevler sayesinde kazancınızı artırabilirsiniz.

Uygulamanın en büyük avantajlarından birisi de online bankacılık işlemlerinin birçoğunu ücretsiz olarak gerçekleştirebilmeniz.

Advertisement

İlgili içerik: Evde Para Kazanmanın Yolları

5- Uygulamadan Para Kazanma – Money App

Gerçek para kazandıran mobil uygulama money app
Gerçek para kazandıran mobil uygulama

Para kazandıran uygulamalar için diğer bir uygulama da Money App… Bu uygulamayla kullanıcıların düşüncelerine başvurulur. Kullanıcılar fikir beyan ederler, oyun oynayabilirler, mağazada bulunan ürünleri inceleyebilirler ya da bazı hizmetlerin denemelerini yaparak sürece katılabilirler.

Bu görevler tamamlandıktan sonra Money App size para öder. Yaptığınız göreve göre farklı ücretler alırsınız. Uygulama şimdilik sadece IOS’un uygulama mağazasında mevcut. Uygulamadan para kazanma işte bu kadar basit!

 • Kazanç: Aylık olarak dolar bazında iyi miktarlar kazanabilirsiniz.

6- What’s Around

İnternetten gerçek para kazanma whatsapp around
İnternetten gerçek para kazanma

Whats’s Aroun ile bir fotoğraf satıcısı olabilirsiniz, hem de kendi çektiğiniz fotoğraflarla! Etrafınızda kayda değer bir kare gördüğünüzde çıkarın akıllı telefonunuzu ve o anı yakalayın. Sonra da onu bu uygulama üzerinden herkesle paylaşın.

Kim bilir, çektiğiniz karenin hemen bir taliplisi çıkacaktır belki de. What’s Around ile kadraj ve yaratıcılık bilginizi konuşturmak.

 • Kazanç: İyi bir satış ile ayda yüzlerce dolar kazanabilirsiniz.

7- Bounty

Para kazandıran online appler bounty
Para kazandıran online appler

Bounty’de de çeşitli görevleri tamamlayarak para kazanmanız mümkün. Bu uygulamada da yine kullanıcılarının fikirlerine başvuruluyor ve anketler aracılığıyla bu fikirlerin paylaşılması isteniyor.

Sizin için teklif edilen görevler arasından en uygun olanı seçin ve yapın ya da anketleri doldurun.

Advertisement

8- Artıway

Artıway ile para kazanma
Artıway ile para kazanma

Trendyol ya da AliExpress gibi internet mağazalarından alışveriş yaptığınızda size ödediğiniz paranın bir miktarını iade eden bir uygulama. Artıway ile alışveriş yaparken para harcamanın yanı sıra para da kazanabilirsiniz.

Anlaşmalı olmadıkları internet mağazası neredeyse yok. Mutlaka indirip denemeniz gereken bir uygulama.

9- PostBee

Postbee ile para kazanma
İnternetten para kazanma uygulamaları

PostBee ile Instagram paylaşımları üzerinden para kazanmak mümkün. Evet, yanlış duymadınız. Binlerce kullanıcıya sahip olmanız gibi bir şart aramadan PostBee, sizin de Instagram’da bir reklam ile para kazanmanızı sağlıyor.

PostBee tarafından iletilen reklam paylaşımlarını Instagram hesabınızda paylaşmanız durumunda size bunun karşılığında ücret ödenmekte. PostBee’yi Instagram hesabınıza bağlayıp hemen para kazanabilirsiniz.

PostBee en çok para kazanan uygulamalar arasında gösterilebilir.

İlgili içerik: Yazın Para Kazandıran İşler

Advertisement

10-Para Kazandıran Uygulamalar DV Closet

DW Closet ile Para Kazan
en iyi para kazandıran uygulamalar

Fikir vererek para kazanabileceğiniz bir diğer uygulama DV Closet ile çeşitli kıyafet kombinleri yapıyorsunuz ve bunları modayla ilgilenen kullanıcılarla paylaşıyorsunuz. Paylaşımlarınız karşılığında size belirli bir ücret ödeniyor. Gercek para kazandiran uygulamalar içerisinde bu uygulamayla yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

En güzel kombinleri yaparak kullanıcıların beğenisini kazanmak da size uygulama içi bir statü kazandırıyor. Bu sayede de daha çok para kazanabiliyorsunuz. Şimdilik sadece IOS kullanıcılarına sunulan DV Closet’ı indirip moda hakkında fikir vererek para kazanabilirsiniz.

11- Field Agent

Gerçek para kazandıran uygulamalar field agent
Gerçek para kazandıran uygulamalar

Field Agent ile bir gizli müşteri olup belirlenen mağazaları gözlemliyorsunuz ve bunları uygulama üzerinden paylaşıyorsunuz. Mağaza düzeni, fiyat etiketleri, mağaza müşteri sirkülasyonu gibi ögeleri analiz ederek bilgi veriyorsunuz.

Uygulama da size bu görevleri tamamladıkça para ödüyor. Oldukça kârlı bir ek iş imkânı sunan bu uygulamadan gerçek para kazanabilirsiniz.

12- Rakuten Ebates

Rakuten ile para kazan
Rakuten ile para kazan

Para kazandıran uygulamalar listesinde hem Türkiye’de hem de Avrupa sıklıkla kullanılan bir app!bEbates de yine alışveriş yaparak para iadesi alabileceğiniz kazanç bir uygulama olan Rakuten ile online bir şekilde para kazanmanız mümkün.

Rakuten, alışveriş yaptığınızda mağazalardan komisyon alıyor ve bunu saklamak yerine Rakuten sizinle paylaşıyor.  “Şimdi Alışveriş Yap”a tıklayın ve mağaza sitesinde normal şekilde alışveriş yapın.

Uygun bir satın alma işlemi gerçekleştirdikten sonra Nakit Geri kazanacak ve her üç ayda bir çek veya nakit ödeme alın.

Advertisement

13- Seated

Gerçek para kazanma uygulamaları seated
Gerçek para kazanma uygulamaları

Seated ile de yemek yediğiniz herhangi bir restorandan para kazanmanızı sağlayan bir uygulama. Yemek yiyerek para kazanmak da bu uygulamayla mümkün. Uygulamayı indiriyorsunuz ve Seated’in anlaşmalı olduğu bir mekânda yemek yiyorsunuz.

Mekânda yemek yediğinize ilişkin aldığınız fişi uygulamaya fotoğraf olarak atıyorsunuz ve işlem tamam. Karşılığında ödeme alıyorsunuz. İnternetten para kazandıran uygulamalar arıyorsanız değerlendirin!

Popüler yazı: Yorum Yaparak Para Kazanma

14- Gigwalk

Ek gelir kazan gigwalk
güvenilir para kazandıran uygulamalar

İnternetten para kazandıran uygulamalar için diğer bir seçenek Gigwalk… Gigwalk uygulamasında da yapmanız gereken tek şey kullanıcılara verilen belirli görevleri yerine getirmek. Bu görevler genellikle fotoğraf çekmek, el ilanı dağıtmak ya da bir ürünü denemek oluyor.

Tüm görevleri tamamladıktan sonra da ödeme alıyorsunuz. Görevlerin size ne kadar para kazandıracağını da önceden görmek mümkün.

Advertisement

15- Dosh

Para kazandıran uygulamalar dosh
para kazandıran güvenilir uygulamalar

Para kazandıran mobil uygulamalar listemde DOSH yer alıyor. Dosh uygulaması ile de para iadesi alabilmeniz mümkün. Kredi kartı entegrasyonu isteyen uygulama, bağladığınız kredi kartıyla alışveriş yaptıkça size ödediğiniz tutarın bir miktarını iade ediyor.

Zaten alışverişini yapacağınız bir ürünü ya da hizmeti satın alırken daha az para ödemek istemez misiniz? İşte Dosh tam da bu işe yarıyor.

Dosh, nakit geri ödeme ağı aracılığıyla kolaylaştırılan her işlemden bir yüzde alarak para kazanıyor. Uygulamanın satın alma sıklığında %29’luk bir artışa yol açtığını iddia ediyor. Ayrıca, tüketiciler Dosh ile alışveriş yaptıklarında dönüşüm oranları %72 oranında artıyor.

16- Para Kazandıran Uygulama Mercari

Mercari ile para kazan
anında para kazandıran uygulamalar

Evinizdeki kullanmadığınız eşyaları fotoğraf, açıklama ve fiyatını belirterek Mercari üzerinden satabilirsiniz. Android ve iOS tabanlı olan Mercari’de bir kişi sizin yayınladığınız ürünü satın aldığınızda kullanıcı ödemeli bir biçimde ürünü kargoluyorsunuz.

Alıcı ürünü teslim aldığınızda satış işlemini onaylıyor ve paranız hesabınıza geçiyor. Her satıştan belli bir komisyon alan Mercari’nin komisyon oranı ise çoğu rakibinden farklı olarak %20’den daha düşük.

Advertisement

17- Swagbucks

Swagbucks ile para kazanmak
google play para kazanma

Para kazandıran uygulamalar da swagbucks’ı daha önceden duymuş muydunuz? Aslında bu app oldukça popüler. Niye mi?

Aynı anda hem anket doldurarak, hem video izleyerek hem de müzik dinleyerek para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Tüm dünyada en çok indirilen para kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar içerisinde çok popüler.

Swagbucks aracılığıyla aylık 500 liraya kadar kolaylıkla para kazanabilir ve bu ödemenizi onlarca farklı ödeme yöntemiyle alabilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem ise hediye çekleri.

İlgili içerik: Sermayesiz Para Kazanma 

18- Hadi Para Kazandıran Mobil Uygulama

Hadi App
türkiye’de para kazandıran uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar kapsamında Türkiye için geçerli bir önerim var: Hadi uygulaması… Ülkemizin ilk canlı para ödülü veren bilgi yarışması olan bu app, gün aşırı yayın yapıyor. Para kazandıran Türkçe uygulamalar arıyorsanız, tercih edebilirsiniz.

Sürekli olarak çeşitli kategorilerde yarışmalar düzenliyor. Tüm soruları bilmeniz dahilinde ise para kazanıyorsunuz. Uygulamanın kullanımı son derece basit. Hadi app’ini indirin ve kullanıcı adınızı belirleyin, kayıt olun.

Advertisement

İlgi duyduğunuz kategorileri belirleyin: Astroloji, seyahat, futbol, film, müzik, magazin gibi… Sonrasında bildirimleri takip ederek yarışmanın başlamasını bekleyin!

19- Oyna Kazan

Oyna kazan ile para kazanma
Oyna kazan

Bu uygulama da Hadi gibi canlı bilgi yarışması yöntemiyle sizlere para kazandırıyor. Kendisini Türkiye’nin en çok para kazandıran canlı bilgi yarışması olarak tanıtan Oyna Kazan, tüm ödülleri yarışmada sadece 1 kişi kalana kadar vermeye devam ediyor.

Ancak bu uygulamanın para ödülü diğerlerinden birazcık farklı. En sona kalan 1 kişi büyük ödülü alıyor. Fakat güzel haber, bu yarışmada kazanan tek 1 kişi değil. Kazandıran sorular kısmına geçmeyi başaran herkes telefondan para kazanma ya başlıyor.

Yarışmanın joker sistemi de farklı. 3 farklı joker var. Bunlar; ekstra can, çift cevap jokeri ve cevap eleme jokeri. Son olarak, sorular çoğu zaman genel kültüre dayalı konuları kapsamakta! Telefondan para kazandıran uygulamalar için zevkle tercih edebilirsiniz.

Advertisement

20- FOAP

Gerçek para kazandıran uygulamalar foap
Gerçek para kazandıran uygulamalar

Bu uygulama, sizlere çektiğiniz fotoğrafları satarak para kazanma şansı tanıyor! Tek ihtiyacınız olan, kamerası ve çözünürlüğü kaliteli bir akıllı telefon. Hemen indirin ve çektiğiniz güzel, estetik, farklı, ilgi çekici fotoğrafları uygulama üzerinden satarak para kazanın.

Foap tamamen ücretsiz bir app. Hatta sattığınız her fotoğrafta komisyonun % 50’si de size ait! İşte para kazandıran mobil uygulamalar seçeneklerinden biri daha, e daha ne olsun? Para kazandıran uygulamalar için devam edelim!

İndirin: Android IOS

21- Sweatcoin

para kazanma uygulamaları
para kazanma uygulamaları

Adım atarak Türkiye’de para kazandıran uygulamalar olduğunu biliyor muydunuz? Uygulamayı indirip, aktif hale getirdikten sonra, yürürken kripto para sahibi olacaksınız. Evet yürüyerek para kazanmak bu şekilde mümkün.

Yapmanız gereken şey uygulamayı telefonunuza indirmek ve oturum açmak. Yürüyüş yaptığınızda uygulamayı aktifleştirerek bedava coin sahibi olabilirsiniz. Uygulamayı hem android hem de IOS telefonlarına indirebilirsiniz. 

İlgili içerik: Mail Okuyarak Para Kazanma 

Advertisement

22- LetGo

para kazandıran uygulamalar
para kazandıran uygulamalar

Letgo uygulamasını daha önce duymuş olabilirsiniz. Letgo diğer para kazandıran uygulamalardan farklı olacak ancak gerçekten etkili bir yöntem diyebilirim. Artık insanlar sıfır eşya almak yerine ikinci el ürünleri tercih ediyorlar. S

izlerin de kullanmadığınız eşyalarınız varsa, Letgo aracılığıyla hemen satabilirsiniz. Satabileceğiniz ürünlerin fotoğraflarını, bilgileriyle birlikte girip satış için ilan oluşturabiliyorsunuz. Son zamanlarda çok sık indirilen bir uygulama olduğu için sizlere bahsetmek istedim.

Bedava kripto para veren siteler yazısı da ilginizi çekebilir!

23- Para Veren Uygulamalar – Snapwire

Dolar ile para kazandıran uygulamalar
Dolar ile para kazandıran uygulamalar

Bir tane daha fotoğraf çekmeyi sevenler için uygulama önereceğim. Telefondan para kazandiran uygulamalar için yeteneklerinizi kullanarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Çektiğiniz kaliteli fotoğrafları bu uygulamaya hemen yükleyebiliyorsunuz.

Fotoğraflarınız ne kadar indirme alırsa para kazanıyorsunuz. Para veren uygulamalar için yeteneğiniz yoksa bile denemeniz gerekiyor bence.

24- AppTrailers

Para kazanabileceğimiz uygulamalar
Para kazanabileceğimiz uygulamalar

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalarda en sevilenlerden birisi! AppTrailers ile film, dizi fragmanları, oyun videoları izleyerek para kazanabiliyorsunuz. App Store ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Hiç bir zahmete girmenize gerek yok. Uygulamayı cep telefonunuza indirip, profil oluşturuyorsunuz.

Advertisement

25- Whaff Master

para kazandıran uygulamalar
internetten para kazanma programları

Para kazandıran uygulamalar arasında çok bilinmeyen bir uygulamadan bahsedeceğim. Yatırımsız para kazandiran oyunlar için tercih edebilirsiniz. Bilgisayara karşı oynayacağınız bir hafıza oyunu diyebilirim.

Hem boş vakitlerinizi değerlendireceksiniz hem de ufak ufak para kazanacaksınız.  Para kazanma uygulamaları için bunu da değerlendirin. Aşağıda gerçek para kazandıran oyunlar için bir liste hazırladım! Göz atın…

26- Para Kazanma Uygulamaları – Dolap

türkiye'de para kazandıran uygulamalar
türkiye’de para kazandıran uygulamalar

Para kazanma uygulamaları için farklı bir öneride bulunacağım. Oldukça faydalı bir uygulama olduğunu söyleyeyim. Şahsen benim de kullanarak para kazandığım bir uygulama diyebilirim.

En çok para kazandıran uygulamalar arasında bulunan Dolap’ı muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur. Bu uygulamaya artık giymediğiniz kıyafetleri koyabilir ve satabilirsiniz. Dolabın bir köşesinde unuttuğunuz kıyafetleri Dolap ile nakite çevirebilirsiniz.

27- Para Kazanma Uygulamaları – TikTok

para kazanma uygulamaları
bedava para kazandıran uygulamalar

Tiktok gibi para kazandıran uygulamalar arayan çok fazla kişi var. Son dönemlerin popüler uygulaması Tiktok sayesinde zengin dahi olan insanlar söz konusu.

Eğer kendinize bu konuda güveniyorsanız hala fenomen olmak için geç değil. Sizler için konuyla alakalı rehber bir yazı hazırlamıştım. Tiktok para kazanma başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

28- Instagram

para kazandiran uygulamalar
En çok para kazandiran uygulamalar

Instagram üzerinden para kazanan bir sürü kişinin olduğunu biliyorsunuzdur. Instagram takipçi ile para kazanma ile ilgili yazmış olduğum yazıyı okuyarak siz de işin püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Evet, rakip çok fazla ve zor ancak yapılabildiği taktirde çok yüksek paralar kazanma şansınız var. Gerçek para kazandıran uygulamalar 2023 için hala daha popüler bir app.

Advertisement

29- Telegram

gerçek para kazandıran uygulamalar
gerçek para kazandıran uygulamalar

En çok para kazandıran uygulamar için son başlıkta sıra. Telegram kullananların sayısı her geçen gün artarken, bu uygulamadan da para kazanma yolları gittikçe çeşitlendi diyebilirim.

Evet bunun için yüksek takipçili grup ve kanallara sahip olmak gerekiyor. Detayları Telegram para kazanma yazısından öğrenebilirsiniz.

30- Airbnb

Gerçek para kazanma siteleri airbnb
Gerçek para kazanma siteleri

İşte şimdi Airbnb ile hem IOS hem de Android kullanıcılarına ciddi paralar kazandırabilecek bir uygulamayı tanıtmaya geldim. Bu uygulama size evinizde kullanmadığınız bir odayı ya da katı kiralama imkânı tanıyor.

Kolay ara yüzü ile kaydınızı oluşturduktan sonra yönergeleri izleyip kiralamak istediğiniz yerin ayrıntılı bilgilerini paylaşmanız yeterli. Sonrasında sizden kiralama için bilgi almak isteyenler ile iletişim kuruyor ve onlar için rezervasyon yapıyorsunuz. Ücreti de siz belirliyorsunuz!

31- Yandex Toloka

Telefondan para kazanma yandex toloka
Telefondan para kazanma

Uygulamayı indirdikten sonra yapay zekâ odaklı bir çalışma prensibiyle daha karşılaşmaya hazır olun! Yandex Toloka, size tamamladığınız görevler karşılığında para ödüyor. İşte para kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edileni!

Aslında bu uygulamaya Yandex’in Ödüllü Anketler’i de denebilir. Yandex Toloka ile para kazanma yöntemi size bazı görevler verir. Bu görevler genellikle, Yandex arama motoru kullanılarak listelenen sonuçların doğruluğunu ve güvenilirliğini artırmak maksadıyla hataların tespit edilmesi ya da eksik bilgilerin tamamlanması şeklindedir.

32- İşim Düştü

para kazandıran uygulamalar yorum
para kazandıran uygulamalar yorum

İşim düştü, hem para kazandıran uygulamalar hem de para kazandıran sitelerden biridir. İşim düştü sayesinde pek çok farklı alanda hizmet verebilirsiniz. Bu sayede kazancınızı katlayacaksınız! Ücretsiz üye olduktan sonra alanınız doğrultusunda size ulaşan ya da ulaştığınız müşterilerle iletişime geçebilirsiniz. Ardından işinizi tamamladığınızda müşteriler tarafından ücretler hesabınıza yatırılacaktır. Peki hangi alanlarda hizmet verebilirsiniz?

Hangi Alanlarda Hizmet Verebilirsiniz?

 • Özel Ders
 • Reklam
 • Temizlik
 • Sigorta
 • Kişisel Bakım
 • Nakliye
 • Oto servis

Ödeme Nasıl Gerçekleşiyor?

Müşterilerle iletişime geçip işi tamamladıktan sonra geriye sadece ödemenin nasıl olacağı kalıyor. Ödemeyi işini yaptığınız müşteri uygulama aracılığıyla hesabınıza yatırıyor. Ödemelerde ki fiyatlar yaptığınız işe göre değişmektedir. Sadece uygulama aracılığıyla ödemeleriniz yapıldığı için, ücretinizden %10 komisyon kesilecektir.

33- İnPaKa

para kazandıran uygulamalar oyunlar
para kazandıran uygulamalar oyunlar

İnPaka, Türkçe para kazandıran uygulamalardan bir tanesidir. Çok basit bir kullanıma sahiptir. Yapmanız gereken sadece İnPaka’nın bünyesinde bulunan markaların hizmet almasını sağlamak ya da kendinizin hizmet almak.

Markalarla iş birliği yaptığınız takdirde markalar uygulama aracılığıyla size ödeme yapıyorlar. Anında güvenilir para kazanma yollarından birini kullanmış olursunuz!

Advertisement

34- WowApp

para kazandıran uygulamalar papara
para kazandıran uygulamalar papara

WowApp, en kolay para kazandıran uygulamalardan bir tanesi. Neden mi? Direkt olarak uygulamayı kullandığınız an para kazanıyorsunuz. Günlük yaptığınız işleri bu uygulamada yaparsak ayrıca para kazanmış oluyoruz. Peki bu uygulamada nasıl mı para kazanıyorsunuz? Hadi Öğrenelim!

Nasıl Para Kazanırım?

 • Reklam izleyerek
 • Oyun oynayarak
 • Görev yaparak
 • Arkadaşlarınızla sohbet ederek

Ödeme Nasıl Gerçekleşiyor?

Bildiğiniz üzere internette çok fazla para kazandıran uygulama yazılı. Fakat bu uygulamaların hangisi gerçekten ödeme yapıyor ya da diğeri ödemeyi nasıl gerçekleştiriyor diye pek çok soruyla karşı karşıya kalıyoruz. WowApp peki ödemeyi nasıl gerçekleştiriyor, gerçekten ödeme yapıyor mu?

WowApp kullanarak herhangi bir sorun yaşamadan banka hesabınıza para çekebiliyorsunuz. Bu uygulama uzun süredir aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden güvenilirliği de oldukça yüksektir. Sizde WowApp’i düzenli kullanırsanız dolar bazında da ücretinizi istediğiniz gibi çekebilirsiniz.

35- Havucum

telefondan para kazandiran Uygulamalar
telefondan para kazandiran Uygulamalar

Havucum uygulaması, pazar araştırması yapan firmalar ile ortaklık yapan bir şirket. Firmaların hazırladıkları anketleri, uygulama aracılığıyla kullanıcılara iletiyor. Havucum uygulaması ile anında para kazanıyor hem de bir çok firmaya yardımcı olmuş oluyorsunuz. Bu işlemi nasıl gerçekleştiriyorsunuz merak ettiniz değil mi?

Nasıl Para Kazanırım?

Havucum uygulamasına üye olan kişiler, bu app’te bulunan firmalar tarafından gönderilen anketleri cevaplayarak para kazanabilirler. Anket için belirlenen süre içerisinde, başarılı bir şekilde anketi dolduran kullanıcılara app tarafından, anket için belirlenen havuç miktarı hesaplarına yansıtılmaktadır. Bu şekilde havucum hem üyelerine hem de bünyesinde bulunan firmalara para kazandırır.

Her kazandığın havuç 1 kuruştur. Yani 100 adet havuç kazanırsanız 1 TL kazanmış olursunuz. Her gün güncellenen yeni anketlerle kazancınızı çoğaltabilirsiniz.

Ödeme Nasıl Gerçekleşiyor?

Havuç miktarınız uygulamadaki hesap bölümünüzde gösterilmektedir. Ödemenizi en az 2000 havuç karşılığında çekebiliyorsunuz. 2000 Havuç 20 TL karşılık geliyor. Yani tek seferde en az 20 TL para çekebilirsiniz. Havuç miktarınıza karşılık

Advertisement

36- Bionluk

para kazandiran uygulamalar yorum
para kazandiran uygulamalar yorum

Para kazandıran uygulamalar gibi pek çok para kazandıran siteler de mevcut! Bionluk web sitesi yetenekleriniz ve alanınız doğrultusunda para kazanabileceğiniz bir sitedir. Buradan para kazanmaya başlamak için siteye üye olmanız ve istediğiniz işte ilan açmanız yeterli!

Mesela grafik tasarımcısınız, siteye üye olup giriş yaptıktan sonra “300 TL karşılığında logo tasarımı yapıyorum.” şeklinde ilan açmak iş almanız için yeterli. Sadece uygulamada görünürlüğünüzü arttırmanız için biraz çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

Nasıl Para Kazanırım?

Müşterilerle iletişime geçtikten sonra anlaştığınız ücret uygulama aracılığıyla tarafınıza yatar. Sadece sizden %20 komisyon kesilmektedir. Ücret talebinizi bu komisyon oranınıza göre seçmeniz kazancınız açısından fayda sağlayacaktır.

Hangi Alanlarda Çalışabilirim?

Bionlukta çok fazla alan seçeneğinde iş mevcuttur. Bunlardan yetenekleriniz doğrultusunda birini seçerek kazancınızı katlamanız mümkün. Bu alanlara bir göz atalım;

 • Grafik tasarım
 • Makale Yazma
 • Seslendirme
 • Çeviri
 • Backlink alma
 • Yazılım hizmetleri

37- PayOuest

uygulama üzerinden para kazanma
uygulama üzerinden para kazanma

PayQuest’le görev yaparak para kazanma artık çok kolay! PayQuest size farklı görevleri farklı fiyatlandırmalarla sunmaktadır. Sizde uygulama aracılığı ile görevleri gerçekleştirip hesabınızda paralarınızı biriktirebilirsiniz. Bu uygulama kullanıcılara nasıl görevler vermektedir?

Nasıl Para Kazanırım?

Eğer uygulamanın size sunduğu görevleri yerine getirirseniz para kazanabilirsiniz. Bu görev ne mi?

Advertisement
 • Soruyu Cevapla! paranı kazan.

Ödeme Nasıl Gerçekleşiyor?

PayQuest seviye atladıkça kazanç miktarını da arttıran bir uygulamadır. Eğer bir arkadaşınızı link aracılığıyla davet edersiniz, her davetinizde 25 kuruş kazanırsınız. Fakat parayı çekebilmek için 5 kişiyi kendi linkinizle davet etmeniz gerekmektedir.

Paranızı çekebilmek için 200 TL ödeme limitiniz bulunmaktadır. 200 TL ve üzeri hesabınızda bulunduğu takdirde paranızı çekebilirsiniz. Ayrıca hesabınızda görev geçmişinizi görebilirsiniz. Hangi görevden ne kadar kazandığınız, seviyeniz, referans kodunuz gibi bir çok ayrıntıyı analiz edebilirsiniz.

38- Winbenefit

hangi uygulama para kazandırır
hangi uygulama para kazandırır

Winbenefit para kazandıran uygulamalar arasında mantığı en farklı uygulamadır. Bu uygulama diğerlerine göre daha basit! Abone oluyorsunuz, takip ediyorsunuz ve yorum yapıyorsunuz ve paranız hazır… Peki bu süreç nasıl ilerliyor?

Nasıl Para Kazanırım?

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra teklifler kategorisinden ne yaparak ne kazanabileceğinize göz atabilirsiniz. Nasıl mı? Örneğin;

 • Teklifler bölümüne girdiniz, uygulamadaki bir kişi “TikTok hesabımı takip et 10 TL Kazan!” teklifinde bulundu. Ya da bu hesaba yorum atarsan 5 TL, 10 kere videomu izlersen 20 TL gibi farklı tekliflerde bulunabilir.
 • Kendinizde bu uygulamaya reklam verebilirsiniz. Diğer kişilerin videosunu izleyip para kazanıp, kazancınızla kendi videolarınızın ya da hesaplarınızın reklamını verebilirsiniz.

40- Görev Yap Para Kazan

bedava para veren uygulamalar
bedava para veren uygulamalar

Görev yaparak para kazanma, para kazandıran mobil uygulamalar arasında en çok tercih edilen uygulamalardır. Bu uygulamaların basit ve hızlı oluşu kullanıcıların uygulama içinde daha aktif bir şekilde yer almasını sağlamıştır.

Ayrıca görevler çok eğlenceli! Görev denildiğine bakmayın. Aslında herkesin gündelik işlerinin arasında yapabileceği şeyler. Hatta aslına bakıldığında gün içerisinde sosyal medya da vakit geçiren herkesin yaptığı işler. Peki bu görevler genellikle neler oluyor?

 • Yorum yapma görevi
 • Takip etme görevi
 • Video izleme görevi
 • Beğeni görevi
 • Abone olma görevi
 • Reklam izleme görevi

Para Kazandıran Uygulamalar IOS ve Android

Gerçek para kazandıran mobil oyunlar İOS ve Android
Gerçek para kazandıran mobil oyunlar İOS ve Android

Para kazandıran siteler gibi para kazandıran uygulamalar da var! Bu app’ler aracılığıyla elbette çok zengin olacaksınız diyemem. Ancak elektrik faturanızı, telefon faturanızı vs. bu uygulamalar ile bedavaya getirebilirsiniz. Para kazandıran mobil uygulamalar ile aynı anda tüm uygulamaları kullanabilir ve hepsinden düzenli olarak para kazanabilirsiniz.

Mesela, ayda 5.000 TL…

Fatura öderken cebinizden para çıkıyor. Fakat artık gerçek para kazandıran mobil uygulamalar 2023 yılında size akıllı telefonunuzdan cebinize para da girebileceğini gösterebiliyor. İster boş zamanlarınızda biraz eğlenmek, ister hobi olarak tercih etmek, ister yarı zamanlı bir meslek olarak görün… Mobil uygulamalar para kazandırmak için kullanıcılarını bekliyor!

Advertisement

En çok para kazandıran mobil uygulamalar Android (Google Play Store) ve IOS (AppStore) kullanıcıları için hemen hemen aynıdır.

Telefondan Para Kazanma

Sizlere telefondan para kazanma için yöntemler sundum. Bahsettiğim para kazandıran mobil uygulamalar sayesinde siz de kolay yoldan para kazanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şet internet ve cep telefonu! Telefondan para kazanmak için yapabileceğiniz çeşitli yöntemlerden dilediğinizi ya da dilediklerinizi seçebilirsiniz!

Bana kalırsa sadece birden fazla mobil uygulama sayesinde kazancınızı katlayabilirsiniz. Kısa sürede kolay para kazanmak isteyenler için işe yarar bir yol… Aklınıza takılanları aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz.

Kaynak:https://paratik.net/para-kazandiran-uygulamalar/

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Öğrenci İçin Para Kazanma Yolları – KAZANDIRAN 80 İŞ FİKRİ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

 1. Caner

  28 Kasım 2022 at 00:36

  en iyisi ve en guveniliri inpaka uzerine tanimam

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

PARA KAZANMA

Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE!

müzik dinleyerek para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanmak hakkında neler duydunuz? Hazır olun çünkü bu yazıda sizlere gerçekten şarkı dinleyerek para kazanmanın yollarını sunacağım. Bu içerikte Radioearn ile para kazanma detaylarını da öğreneceksiniz. Siz de, müzik dinleyerek nasıl para kazanabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda. Müzik dinle para kazan sistemini çok seveceksiniz. 🙂 Yani gerçekten müzik […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Youtube, Amazon, Trendyol!

yorum yaparak para kazanma

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Ya da ek gelir mi arıyorsunuz? O halde size bir önerim olacak… Yorum yap para kazan! Evet yanlış okumuyorsunuz. Yorum yaparak para kazanmak son dönemin popüler işleri arasında. Yorum yaz para kazan sistemi nedir? Açıkladık! Yaşadığımız çevrimiçi dünyada para kazanma yöntemleri gittikçe artıyor. Buna bağlı olarak sürekli yeni yöntemler çıkıyor. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.