finansportali.net

BAYİLİK

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Param yok bayilik almak istiyorum diyenler için faydalı bir yazı hazırladım! 2022 yılında Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar tam listesi ile karşınızdayım.

Biliyorum, sermayesiz bayilik veren firmalar hakkında çok sık araştırma yapıyorsunuz. Haklısınz da… Ancak tüm araştırmalara artık bir son verebilirsiniz. Günümüzde herhangi bir ücret talep etmeden de bedava bayilik veren firmalar bulunuyor.

Sizlere birazdan 81 ile ücretsiz bayilik verilecektir, diyebilen firmaların isimlerini vereceğim!

Şüphesiz ki günümüzde yatırım ya da ticaret yapmak isteyenler açısından en çok kaygı uyandırcı konu sermaye bulmada yaşanılabilecek güçlüklerdir.

Bayilik veren firmalar ücretsiz bir şekilde size franchising veriyorlar! Bu bağlamda yatırımcıların elini rahatlatacak ve başarılı firmaları sizlere sıralayacağım.

Advertisement

Şunu da eklemeliyim ki bu firmalar bedelsiz franchise vererek yatırımcıların işini kolaylaştırmaktadır. Siz de bayilik almak istiyorum diyorsanz, olmanız gereken yerdesiniz… işte, Türkiye’de bedava bayilik veren firmalar tam listesi!

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Reklam

Şunu da eklemeliyim ki bu firmalar bedelsiz franchise vererek yatırımcıların işini kolaylaştırmaktadır. Siz de bayilik almak istiyorum diyorsanız, olmanız gereken yerdesiniz… İşte, Türkiye’de bedava bayilik veren firmalar tam listesi!

Ücretsiz Bayilik Hizmeti

Ücretsiz Bayilik Hizmeti
cretsiz bayilik veren firmalar 2022

Franchise, en genel anlamıyla aynı isim hakkıyla bayilik verilmesi anlamına geliyor.

Ücretsiz bayilik veren firmalar var mı?

Bedava franchise veren firmalar da ücretli bayilik veren firmalara alternatif olarak, yatırımcılarn başlangıç aşamasında gelişim göstermesi adına önemli katkılar salar. Yani evet, bayilik ücreti almayan firmalar mevcut.

Ücretsiz bayilik veren firmalar; gıda, giyim, teknoloji, temizlik gibi pek çok alanda bayilikler sağlıyor olmakla birlikte, yatırımcı ve girişimcilerin sektörel anlamda gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Özellikle gelişim aşamasında olan ve zincir haline gelmeyi vadeden firmalar, reklam anlaşmaları yerine daha sağlıklı bir reklam ve pazarlama tekniği olan ücretsiz bayilik verme alternatifini kullanırlar.

Neden mi?

Bayilik veren firmalar, reklam için ekstra bir bütçe planlaması yapmadan, vermiş olduğu ücretsiz bayilikler üzerinden sektörde tanınır hale gelmektedir.

Advertisement

Ücretsiz franchising almak için bayilik veren firmalar ile iletişim sağlamalısınız. Sizlere ücretsiz bayilik veren firmalar 2022 için bilgiler sunacağım.

Bayilik para kazandrır mı?

Franchise almak isteyenlerin aklındaki en büyük soru para kazandırır mı? Evet, başarılı firmaların bayiliğini alarak çok iyi kazançlar elde edilebilir. Bu noktada en dikkat edilmesi gereken, seçilecek olan firmadır.

Bayilik Veren Firmaların Yeni İşletmecilere Sunduğu Katkılar!

Ücretsiz bayilik veren firmalar
Ücretsiz bayilik veren firmalar

Sermayesiz bayilik veren firmalar 2022 yılı kapsamında pek çok yeni giriimcinin, ticaret hayatına atılması adına başlangıç aşamasına ve sonrasına katkı sağlamıştır.

Sağlanan imkanları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • İsim hakkı dolayısıyla işletmenin, başlangıç aşamasında ekstra ilgi görmesini sağlar.
 • Açılış işlemleri konusunda bilgilendirme yapar.
 • Ürün temini ve lojistiği konusunda alternatif yöntemler sunar.
 • Belli bir kalite standardı oluşturulmasın sağlar.
 • Yatırım yapılacak sektöre göre değişiklik göstereceği üzere açılacak dükkanın genel konseptini belirler.
 • Açılış işlemlerinden önce dükkanı dizayn eder ve tadilat işlemlerini yapar.
 • Sektöre göre gerekli olan ekipman desteğini sağlar.
 • Satılacak ya da verilecek hizmet kapsamında ihtiyaç duyulan ana ürünleri tedarik eder.
 • Açılış ilemlerinde oryantasyon sürecini üstlenir.
 • Açılışta yapılacak kampanyalar konusunda ek yardımlarda bulunur.
 • Reklam hizmetleri ve açılş kampanyaları gibi kampanyalarda katkı sağlar.

Ücretsiz bayilik veren firmalar araclığıyla ticarete atılmak her yönden makul bir alternatiftir. Özellikle günümüzde sıfrdan bir işletme sahibi olmak başlangıç aşamasında yaşanabilecek aksaklıklar bakımından son derece zordur.

Bayilik alınması durumunda ise profesyonel destek alınacağından, girilecek sektöre dair neyin doğru neyin yanlış olduğuna sizin adınıza karar verebilecek bir mekanizma da bulunuyor. E daha ne olsun?

Sizlere güzel bir önerim daha var. Bayilik almak için birçok byük marker zinciri franchise veriyor. Bayilik Veren Marketler yazısını okuyarak bilgi alabilirsiniz!

Advertisement

81 İle Ücretsiz Bayilikler Verilecektir !

81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir
81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir

Sizlere sıralayacağım çoğu firmanın ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer almasınn sebebi, Türkiye’nin birçok noktasına erişim sağlamak.

Franchise mantığı da aslında tamamen buna dayanıyor. Firma markasını ne kadar genişletebilirse, o kadar müşteriye sahip olur ve bilinirliliğini artırır. Böylece kazanç yükselir.

Aşaıdaki firmaların bir çoğu da 81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir ilanıyla başvuruları kabul etmekte. Oldukça karlı franchise veren firmalar var. Her sektörden sizlere firmalar sundum… Hadi lafı uzatmadan firmaları bayilik veren firmalar 2022 için ayrıntılara geçelim.

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar
Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz bayilik veren gıda firmaları ve daha fazlasnı birazdan sizlere sıralayacağım. bedava franchise veren firmalar arasından size en uygun olanları seçebilirsiniz.

lgili içerik: Banabi Bayilik Şartları

1. Oba Döner Ücretsiz Bayilik

Oba Döner Ücretsiz Bayilik
bölge bayiliği veren-firmalar

Oba döner ücretsiz bayilik veren firmalar arasında gıda alanını ercih edenler için güzel bir fırsat. Oba Döner, ücretsiz bayilik veren firmalar arasından bu alanda en çok rağbet gören dönercilerin başında gelir.

Aynı yapıya ve kurumsal kimliğe sahip olan başkaca döner markalarına göre ücretsiz bayilik imkanı tanıyan firma, internet üzerinden ücretsiz bayilik taleplerine karşılk vermekle birlikte, işlemlerin başlatılması konusunda da hız vadetmekte.

Oba Dner’in profesyonel ekibi tarafından işletmenin açılacağı lokasyona göre gerekli hazırlıklar ücretsiz bayilik talebinin kabul edilmesinden sonra yapılır. İşletmenin açılış yaklaşık olarak 15-20 gün içerisinde gerçekleşir

Advertisement

Firma ile iletişime geçmek için internet siteleri ya da telefon numaraları kullanılabilir. Türkiye çapında 10’dan fazla şubesi olan dönerci, hemen hemen her ile şube açılması konusunda hizmet olanağı sağlamıştır.

2. Simitçi Dünyası Bayilik

Simitçi Dünyası Bayilik
en karlı bayilikler

Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında oldukça popüler bir firma! Tahmin edileceğiniz üzere simit ve yan ürünleri satan işletmelere ilgi son dönemde yüksek oranda artış gösteriliyor. Bu bağlamda hemen hemen adım başı bu tarz ürünler satan işletmelere rastlanabilir.

Simitçi dünyası bayilik imkanları tanıyan ve bu alanda adından son derece söz ettirmiş işletme. Sağladığı franchise hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bayilik taleplerini internet üzerinden yapabilir ya da ilgili telefonlar aracılğıyla bayilik veren departman ve bu departmanda görevli kimselerle iletişime geçerek işlemleri başlatabilirsiniz.

Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında bulunan Simitçi Dünyası aracılığıyla bayilik almak için en az 100 Bin Türk Lirası sermayeye ihtiyaç vardır.

Gerekli olan şartlar arasında bu ve buna benzer özel başka konularda da şartlar olmakla birlikte, özellikle lokasyon konusunda işlev ve kalabalığın yoğun olduğu caddeler, meydanlar ya da avmler tercih ediliyor.

Simitçi dünyası bayilik başvurusu için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Advertisement

3. Bemera Lukens Mobilya Ücretsiz Bayilik

Sermayesiz bayilik veren firmalar kapsamında mobilya sektörünü es geçemeyiz. Pek çok mobilya devi olan firma arasından Bernera Lukens Mobilya ücretsiz bayilik konusunda yeni işletmecilere pek çok avantaj sağlıyor.

zmir merkezli olan firma, Türkiye’nin tüm bölgelerine bayilik verme şansı sunuyor olmakla birlikte bayilik işlemlerinde hiçbir ücret talep etmemektedir.

Bemera Lukens Mobilya bayilik başvurusu için telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ücretsiz bayilik veren firmaları sıralamaya devam edelim.

İlgili içerik: Ekrem Coşkun Dner Bayilik Şartları

4. Pierre Cassi Ücretsiz Bayilik

Pierre Cassi Ücretsiz Bayilik
sermayesiz bayilik veren giyim firmaları

Bursada ücretsiz bayilik veren firmalar kapsamında ele alınabilecek erkek giyim firmas olan Pierre Cassi, yüzde yüz yerli imkanlarla üretilen ürnlerin satışını yapan bir firma olma özelliğine sahiptir.

Bu firma Türkiye çapında ücretsiz bayilik alma şansı sunuyor. Ayrıca firmanın özellikle erkek giyimi konusunda ikon haline dönüşebilecek bir yapısı olduğunun da altı çizilmek istiyorum.

Advertisement

Pierre Cassi ücretsiz bayilik fırsatına sahip olmak adına, internet sitesinden ya da ilgili telefon numaralar aracılığıyla firma yönetimi ile iletişim kurabilirsiniz.

Pierre Cassi bayilik başvurusu için buraya tıklayın ve detayl bilgi alın.

5. Lokmachi Bayilik

Lokmachi Bayilik
Anahtar teslim bayilik veren firmalar?

Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında diğer bir popüler firmadan bahsedeceğim. Bilineceği üzere lokma satıı yapan firmalara yönelik talep her geçen gün artış göstermekle birlikte, bu sektörde bayilik veren firmalar da sayıca artyor. Şimdi ise bu firmalara bir yenisi daha eklendi! Lokmachi…

Lokma sektörüne gösterilen yoğun ilgiden dolayı satış konusunda herhangi bir problem yaşamanız pek olası görülmemekle birlikte, Lokmachi bayilik imkanlarından faydalanarak, başlangıç aşamasında ve sonrasnda kalitesi oturmuş bir işletme sahibi olabilirsiniz.

Advertisement

Firma bayilik anlamında herhangi bir ücret talep etmiyor olmasına karşın, dükkan tasarımı yapma konusunda işletmecilere önemli avantajlar da sağlıyor.

Lokmachi bayilik başvurusu için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili içerik: Pide by Pide Bayilik

6. By Dado Tantuni Bayilik

By Dado Tantuni Bayilik
ücretsiz bayilik veren firmalar

Döner, kültürümüzün bir parçası olan ve dünya çapında üne sahip tantuni hemen hemen her dönem herkes tarafından ilgi ile karşılanan, nadide Türk yemeklerinden biridir. Bu alanda faaliyet gösteren pek çok var. Ancak ticaret hayatına bir adım önde başlamak isteyenler açısından tanıdık bir yüzle bu sektöre girmek bence en doğrusu…

Ayrıca yükselişe yeni geçecek ve kurumsallığına güvendiiniz firmaları tercih etmek de aynı zamanda maliyet açısından size son derece yüksek katkı sağlayacak bir taktik olabilir.

Bu bağlamda By Dado Tantuni bayilik imkanından faydalanarak, kurumsallığı ile çok kısa bir süre içerisinde tüm Türkiye’de hizmet vermesi öngörülen bir firmanın çatısı altında olabilirsiniz.

Advertisement

Böylelikle balangıç maliyetleri konusunda yanınızda kurumsal ve profesyonel hizmet sunacak bir ekip ile bu sektöre hızlı bir giriş yapılabilirsiniz. Firma ile iletişime geçmek için internet sitesi ya da ilgili telefon numaralarına bavurmanız yeterli olacaktır. cretsiz bayilik veren firmalar için iletişim kurun!

By dado tantuni bayilik başvurusu >>> 0552 535 78 63

7. Lezizhan Çiğköfte Bayilik

Lezizhan Çiğköfte Bayilik
ücretsiz çiğköfte bayilii veren firmalar

Evet, ücretsiz çiğköfte bayiliği veren firmalar da var! Önü açık bir iş… Lezizhan büyümesini çok hızlı gerçekleştiren firmalardan biri. Bununla birlikte çok kısa bir sürede gelişimini tamamlamış olmasına karşın, bu kısa sürede Türkiye çapında 120 şubeye sahip oldu.

Lezizhan Çiğköfte bayilik imkanı sağlamasının yanı sıra, pek çok anlamda yeni girişimcilere fayda sağlayacak imkanlar sunmaktadır.

Üstelik sermayesiz bayilik veren firmalar arasından bayilik işlemleri konusunda size en çok yardımcı olan firmalardan birisi. Gelişimini daima sürmeye yönelik bir politika sergilediğinden tercih edilmek için son derece makul bir seçenek.

Lezizhan Çiğköfte bayilik başvurusu için >>> buraya 

Advertisement

8. Lezzet-i Harika Gıda Bayilik

Ücretsiz bayilik veren gıda firmaları arasında öne çıkan Lezzet-i Harika firması kuru ve donmuş gıda alanında hizmet vermekle birlikte, bu alanda bayilik almak isteyen genç girişimciler için ücretsiz franchising imkanları sunuyor.

İsim hakkı konusunda hiçbir ücret talep etmeyen firma ile gıda sektründe faaliyet göstermek isteyen yatırımcılar, Lezzet-i Harika bayiliği düşnülebilir. Lezzet-i Harika Gıda ücretsiz bayilik imkanlarndan faydalanmak adına şirketin yönetim kadrosuyla iletişime geçebilmek için ilgili telefon numaralarını ya da internet sitesini kullanabilirsiniz.

Lezzet-i harika gıda bayilik başvurusu için 05370430657 numarasından bilgi alabilirsiniz.

9. Sıfırbir Börek Bayilik

Sıfırbir Börek Bayilik
ücretsiz franchising

Ücretsiz bayilik veren gıda firmaları araştırmasına bir örnek daha! Yeni bir firma olmasından dolayı, hızlı şekilde franchise veriyor.

Tahmin edileceği üzere ülkemizde börek sektörü kolaylıkla tükenebilecek bir sektör değildir. Lezzet konusunda standartları vaat eden firmaların yükselişi de daima sürdürülebilir bir özelliğe sahiptir.

Bu bağlamda Sıfırbir Börek ücretsiz bayilik imkanlarından faydalanarak, börek sektörüne profesyonel ve kalıcı giriş yapabilirsiniz.

Advertisement

Sfırbir brek bayilik başvurusu: (0212) 651 96 94

İlgili içerik: Oses Çiğ Köfte Bayilik Alma

10. XXIXLI İç Giyim Ücretsiz Bayilik

xxıxılı bayilik
bedava bayilik almak

Tıpkı gıda sektöründe olduğu gibi giyim sektöründe de asla tükenmeyecek alanların başında tahmin edileceği üzere iç giyim gelir. İç giyim, çoğunlukla yüksek kar marjı sebebiyle tercih edilmekle birlikte, doğru lokasyonun keşfedilmesi durumunda yüksek kazanç elde etmek adına yeni girişimciler için alternatif bir ticaret yöntemidir.

Ücretsiz bayilik veren firmalar giyim alanında çok fazla alternatife sahip değil. Ancak bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Sektöre yeni girmiş olmasına karşın XIXXLI iç giyim ücretsiz bayilik imkanlarından faydalanarak, bu alanda faaliyet gösterip yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

XXIXLI iç giyim bayilik başvurusu için +90-242 324 25 06 numaradan ulaşabilirsiniz.

Advertisement

11. Maestro Giyim Mağazası Ücretsiz Bayilik

Sektöre 2010 yılında giriş yapan Maestro giyim mağazasının çok fazla bayiliği bulunmuyor. Ancak bu şirket, sizlere gerçek bir konsept oluşturmanız adına ücretsiz bayilik imkanı sunmaktadır.

Ayrıca gelecek vadeden firma, isim hakkı talep etmeden yeni girişimcilere giyim konusunda konsept oluşturma şansı sağlıyor. Özellikle günümüzde bu tarz maazalardan konsept oluşturması beklendiğinden hazır kurulmu bir konsepte sahip olarak sektöre giriş yapabilirsiniz.

Maestro giyim maazası bedava bayilik imkanlarından faydalanmak adına firmanın iletişim numaralar ya da internet sitesini kullanarak talepte bulunmanız mümkündür. Buna ek olarak giyim alannda kar marjının yüksek olduunu da göz önünde bulundurunuz.

12. Nanoplus Hydroson – Safe Step Bayiliği

Temizlik bakım ürünleri başta olmak üzere su yalıtm ürünleri ve kaymaz zemin satan bu markanın bayiliğini almak ücretsizdir. Sadece  20-25 bin TL gibi küçük bir maliyet ile Safe Step bayiliğini kurabilirsiniz.

Bu işletmeden aldığınız bayiliği, Türkiye’nin hemen her yerinde açabilirsiniz. Bayilik almayı düşünyorsanız aşağıda verdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Advertisement
 • Telefon: 03125542030
 • E-mail: info@nanoplustr.com
 • Adres: z Anadolu Sanayi Sitesi 1459 Cadde No:5 İvedik O.S.B Yenimahalle/ANKARA

İlgili içerik: Ekomini Market Bayilik Şartları

13. Dream Home Bayiliği

Dream Home Bayiliği
isim hakkı veren firmalar

Bayilik ücreti ödemeden işletme sahibi olmak isteyen kişiler, mobilya sektörnde faaliyet gösteren Dream Home Mobilya’yı tercih edebilirler. Firma Türkiye apında müşteri portföyü elde etmek ve markasını tanıtmak amacıyla ücretsiz bayilik vermektedir.

İletişim adresleri aşağıdaki gibidir:

 • Telefon: 0312 441 6550
 • Adres: Ankara Turan Güneş Bulv. No:50 Oranyolu / ANKARA

14. Meal Box Bayiliği

Türkiye’nin en büyük kapıya yemek servisi hizmeti veren bu firmanın bayiliini ücretsiz bir şekilde alabilmeniz mümkün. Sermayesiz bayilik veren firmalar listesinde yer alan Meal Box ile ev yemekleri sektöründe çalışan bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli ve lezzetli yemekleriyle her geçen gün büyümeye ve kâr marjını yükseltmeye devam eden markanın bayilik başvuru için iletişim bilgileri ise şöyle:

Firmanın bayilik iletişim bilgileri ise şöyle:

Telefon: 0216 324 8137

Adres: Barbaros Mah. Mimar Sinan Cad. No:125 Ataşehir / İstanbul

Advertisement

İlgili içerik: Torku Bayilik Şartları 

Bayilik Veren Gıda Firmaları

Bayilik Veren Gıda Firmaları
bayilik veren toptan gıda firmaları

Yatırımcıların bir oğu ücretsiz bayilik veren firmalar aracılğı ile gıda sektörüne yönelmeyi tercih ediyorlar. Bayilik veren toptan gıda firmaları mevcut. Gıda firmalarına yapılan yatırımların çok kısa sürede kendini amorti ettiği ve hızlı bir şekilde kâr payını yükselttii aşikar.

Bayilik veren gıda firmaları hangileri?

– Arifoğlu Baharat Franchise
– Der Berliner Dner
– Helvani Dondurmalı İrmik Helvası franchising
– Baba Döner
– OYEGG Organik Yumurta
– Asır Hekim Aktar Hekim
– Der Berliner Döner
– Dönerci Nezir Usta
– Bubblebox Waffle Tea Bayilik

Kahve Bayiliği Veren Firmalar

Kahve Bayiliği Veren Firmalar
Kahve Bayiliği Veren Firmalar

Son 3-4 yıldır, ülkemizde 3. nesil kahveciler giderek popülerleşiyor. Sermayesiz bayilik veren firmalar arasında müşteri poplasyonu ve kâr marjı yüksek olan kahve dükkanları da yer almakta.

 • Ganitto Coffee 50.000 TL arasında isim hakkı istiyor.
 • Systa Kahve 100.000 TL isim bedeli alarak iç dizayn ve logo çalışmalarını üstleniyor.
 • Çıtır Kahve 12.000-150.000 yatırım bütçesi talep ediyor.
 • Şehri Aziz Dibek Kahvesi OrtalamaM2 başına kurum maliyeti olarak 1.500 TL gerekiyor.
 • Kahveci Efendi fizibilite raporlarına %80 derecesinde uyan franchising başvurularını deerlendirmeye alıyor.

Bayilik Veren Giyim Firmaları

Bayilik Veren Giyim Markaları
sermayesiz bayilik veren giyim markaları

Bayilik veren giyim firmalaryla sektöre adım atabilirsiniz! Giyim üzerine franchising veren firmaların isimleri şu şekildedir:

 • Polo Garage bayilik için şehrin en gösterişli Alışveriş merkezlerinde mağaza açmanıza izin veriyor.
 • Collezıone 0212 447 12 12’i arayıp müşteri hizmetleri ile franchising başvurusu için irtibata geçebilirsiniz.
 • Bücürük franchising maliyeti 300.000 – 450.000 TL’dir.
 • B&G Store 0-14 yaş arası çocuk giyimleri satan ve franchising veren bir marka.
 • Maserto erkek takım elbisesi ve damatlık satışı yapmaktadır. Franchising için isim hakkı istemiyor.
 • Koton bayiliği için Alışveriş mağazası yada işlek caddeler üzerinde mağaza açmak istemelisiniz.
 • ZARA bayiliği için desteklemiş olduu illerde mağaza açmayı kabul ederseniz franchising alabilirsiniz.
 • DeFacto 0850 222 27 15’i arayıp bilgi alabilirsiniz.

İlgili içerik: Bargello Bayilik Şartları

En Karlı Bayilikler

En Karlı Bayilikler
en karlı franchise

Bayilik almak isteyenler için sizlere birbirinden çeşitli, ücretsiz isim hakkı veren firmalar sundum. Şimdi sizlere en karlı bayilikler için bilgiler vereceğim. Sıraladığım bayilikler birçok sektörde bulunuyor hepsi de baarılı firmalar. Ancak kimi firmalar var ki en karlı franchise denildiğinde akla geliyorlar.

Peki, bu firmalar hangileri? Sizlere 10’dan fazla en karlı bayilikleri sunuyorum… Hemen En Kârlı Bayilik Veren Firmalar yazısını okuyu ve en iyi kazandıran bayilikler hangileri öğrenin! Listedeki birçok firma bayilikler verilecektir diyerek bayilik başvurularını aktif ettiler. Siz de aralarına katılmak için online bayilik başvurusu yaparak süreci başlatabilirsiniz. En karlı bayilikler burada!

Bayilik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul’da ücretsiz bayilik veren firmalar son derece yüksek oranda olduğu gibi bu durum Türkiye’nin dört bir yanında da geçerlidir. Özellikle İstanbul gibi büyük ve yoğun nüfus kalabalığına sahip olan bölgelerde ücretsiz bayilik veren firmalar bulmak, diğer bölgelere nazaran daha kolaydır. Bedava bayilik veren firmalar çoğunlukla açılacak olan işletmenin

 • Konumuna
 • Yüz ölçümüne
 • Yapısına
 • Uygunluğuna
 • Younluğuna

göre değişir. Bu bağlamda hemen hemen her firma için özel olarak tanımlanmış bayilik şartları bulunuyor. Bu firmaların yeni işletmecilerden talep ettiği niteliklerde farklılık gösterebilir. Frençayzing veren firmalar ile çalışmak için bunlara dikkat etmelisiniz.

Bayilik Almak

Bayilik Almak
ücretsiz bayilik veren firmalar

Pek çok yeni girişimci ve yatırımc açısından giriş yapacaklara sektre atılacak ilk adımlar büyk öneme sahiptir. Bu düzlemde ücretsiz bayilik sahibi olmak adına şu soruların çok fazla aratıldığını fark ettim:

Bursa’da cretsiz bayilik veren firmalar var m?

İstanbul’da ücretsiz bayilik veren firmalar nelerdir?

Advertisement

İzmir’de bedava bayilik veren firmalar hangileri?

Ankara sermayesiz bayilik veren firmalar isimleri neler?

Yukarıdakiler gibi daha pek çok şehirden benzer sorular, girişimciler için merak konusu. Yatırım yapılacak sektörün belirlenmesi ile atılan ilk adım olmalı. Sonrasında sim hakkı olan firmalar ile yolculuğa çıkılması pek çok problemin giderilmesi için muazzam bir tercih!

Genç girişimciler açısından profesyonellik vadeden sermayesiz bayilik veren firmalar; giyim, gıda, satış-pazarlama, hizmet gibi pek çok alanda bayilik veriyor. Böylelikle açılış aşaması ile birlikte sektöre girişiniz profesyonellikle sağlanacaktır.

Bazı firmalar pek çok konuda hassasiyet gösteriyor olsa da bazı firmalar için bu durum çok da katı kurallar ile sınırlandırılmamıştır. cretsiz bayilik veren firmalar arasından faaliyet gösterilecek olan sektör seçildikten son karar verilmelidir!

Advertisement

Reklam

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.