finansportali.net

YENİ İŞ FİKİRLERİ

English Home Bayilik – Ücreti, Şartları ve Başvuru Süreci

english home bayilik

Ev tekstili bayilik veren firmalar arasında Türkiye’nin en büyük mağaza zincirlerinden olan English Home bayilik ücreti 2023 güncel bilgileriyle sizlerle. English Home bayiliği başvuru sürecini öğrenmek istiyorum diyorsanız bilmeniz gereken her şey bu yazıda. English Home bayilik şartlarının da yer aldığı yazımda yatırım yapmak isteyenler için gerekli bilgilerin tamamı mevcut.

English Home bayilik veriyor mu diye araştırmanıza gerek kalmadı. İşte franchise bedeli 2023 güncel ücretleri sizler için bu yazımda! Bayilik bedelinin yanı sıra kar marjlarını da sizler için araştırdım. Bütün bunları öğrenmek için hadi bir an önce yazımı okuyun!

English Home Bayilik Veriyor Mu?

English Home bayilik nasıl alırım merak ediyorsanız tüm detaylar bu yazıda sizler için hazırlandı. English Home açmak istiyorum diyenler için özenle hazırladığım güncel bilgiler yatırımlarınızı doğru yönetmenize katkı sunacak. Bayilik veren firmalar arasında yüksek kazanç sağlayan şirketlerden olan English Home açma şartları için yazımın tamamını okuyun…

Advertisement

English Home mağazası açmak mantıklı mı diye araştıran yatırımcılar için hazırladığım bu yazımda, English Home bayiliği almak hakkında ihtiyacınız olan her şeye detaylarıyla yer verdim. Ayrıca Avrupaya bayilik veren firmalar arasında olan English Home yurtdışı bayiliği 2023 ücret ve şartlarını da bu yazının içinde bulabilirsiniz.

English Home Bayilik
english-home-bayilik alımı

English Home Bayilik Nasıl Alırım

Ev tekstili ürünleri firmalarından bayilik almak istiyorum diyen girişimciler bu yazı tam sizlere göre! English Home bayilik şartlarına 2023 güncel verileriyle ulaşmak bu yazıyla çok kolay! Marka bayiliği nasıl alınır araştıran yatırımcılar English Home franchising sistemi yüksek kazançlarıyla sizler için kaçırılmaz bir fırsat. Bayilik alma işlemleri için yazımı sonuna kadar okuyarak gerekli adımları takip etmeniz için basit bir şekilde yazımda sunuyorum…

Ayrıca ilginizi çekeceğini düşündüğüm Madame Coco Bayilik Şartları ve Ücretlerini öğrenmek için yazıma göz atabilirsiniz.

English Home Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer siz de English Home bayisi olmak istiyorsanız yapmanız gereken yazımdaki gerekli tüm şartları okumak. English Home’dan bayilik nasıl alırım diyorsanız sizin için hazırladığım kapsamlı yol haritasıyla doğru kararlar vermenize yardımcı olabilirim. Bayilik başvuru formunu doldurarak adım adım yatırımlarınızı büyütme yoluna girebilirsiniz.

Bu forma şirketin franchise başvuru bölümünden ulaşabilirsiniz. Başvuru formundaki bilgiler eksiksiz ve doğru olarak doldurulduktan sonra sizden istenen şartların uygunluğu kontrol edilir ve bayilik bedeli ödenirse mağaza kurum işlemlerine başlanır.

Yabancı Ülke İçin English Home Franchise Nasıl Alınır

English Home franchise nasıl alırım diye araştıranlar için English Home frachise 2023 ücret ve şartlarını hazırladım. İlk olarak yapılması gereken şirketin resmi sitesindeki başvuru formu doldurularak başvurunun ilk adımı gerçekleştirilir.

Advertisement

Sizden belirli şartları yerine getirip getirmediğiniz araştırılır. Yazımda aşağıda sıralayacağım şartları uygun görülen yatırımcılar English Home bayilik fiyatını ödeyerek süreci başlatmış olur.

Bu şartlar yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere ayrıca, şehirlere bölgelere göre farklılık gösterebilmekte. Bu yüzden yabancı ülkeler için ücret ve şartlar bir takım değişiklik gösterebilir. Bu başvuracağınız ülkeyle ilişkili olarak belirlenir.

English Home Bayilik
english home bayilik ücretleri

English Home Bayilik Ücreti

English Home bayiliği alacak yatırımcılar için elbette en önemli noktalardan birisi bayilik ücretinin ne kadar olduğudur. Bu konuda size verilen bilgiler elbette değişenlik gösterebilir. Çünkü yurtiçinde ve yurtdışında bayilik alma fiyatları ayrı şekilde hesaplanmaktadır.

Ayrıca bunlarla birlikte her bölge ve şehirde ayrı bir maliyet hesaplaması olacağı için bu ücret değişecektir. İkinci olarak da en büyük etken mağaza büyüklüklerinin farklı olması. Ortalama olarak English Home bayilik ücreti 800.000 TL – 1.500.000 TL arasında bir alt sınırda yer almaktadır.

Yurtdışında English Home Franchise Fiyatı Ne Kadar?

Dünyanın farklı noktalarında toplam 110 mağazası bulunan ev tekstili ve dekorasyonları satan firmanın yurtdışı bayiliği bulunmaktadır. Kur farkı, dekorasyon masrafları ve ürün tedariği konuları göz önünde bulunarak bir hesaplama yapılır. Ortalama olarak yurtdışı bayilik fiyatları ise 2 milyon TL ile 3 milyon TL arasında değişmektedir.

Advertisement
English Home Bayilik
English Home Bayilik Şartları 2023

English Home Bayilik Şartları 2023

English Home bayilik şartları listesinde tam olarak belirtilen bir şart bulunmamaktadır. Ancak franchise almak isteyenlerden bir takım bilgiler istenmektedir. Bu istekler, başvuru sürecinde yatırımcıdan istenen şartları etkileyen faktörlerdir.

Genel hatlarıyla English Home bayilik şartları şöyledir;

 • En az 300-400 metrekare olan mağaza seçimi,
 • Depolama alanı olan yerlerin seçimi,
 • Tercihen mağazacılık tecrübesi olan yatırımcılar,
 • Bankadan alınan teminat mektubu,
 • Mağazanın seçildiği konumun işlek olması
 • Mağazanın dekorasyon bedelinin ödenmesi

Bu şartlara ek olarak belirlenecek şartlar yer alabilmekte olup göz ardı edilen de şartlar vardır. Detaylı bilgiyi English Home ile geçtiğiniz irtibat sonucunda gerekli incelemeler yapılmadan önce öğrenebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde yer alan Bayilik sayfasından sizin için en güncel yatırım fikirlerini araştırıp en yeni verilerle yazıyoruz. Mutlaka sayfamıza göz atın!

English Home Kâr Marjı Ne Kadar?

English Home bayilik bedeli ödeyerek mağaza açmak isteyenler için önemli bir nokta English Home kar marjı ne kadar olduğudur. Haklı olarak her yatırımcı English Home aylık kar marjlarının ortalama ne kadar olduğunu bilmek istemekte. Yatırımlarını güvence altına almak ve yatırımlarını büyütmek için önemli bir soru olmakta.

English Home franchising ne kadar kazandırıyor merak edenler yazının bu bölümünü sizler için araştırdım. English Home aylık ne kadar kazanır sorusunun net bir cevabı yoktur. Ancak kar marjı %50‘nin üstündedir. Bu durum da ister AVM mağazası olsun isterse de cadde mağazası olsun aylık yüksek kazançlar elde edilmesini sağlar.

English Home ürün başına kar marjı ortalaması yüzde 50’yi geçtiği için aylık kazanç da çok yüksek olmaktadır. Ev tekstili ve dekorasyonu ürünlerinin de ihtiyaç ve hediyelik olarak yaygın bir kullanımı olduğunu da düşünürsek bu kazancın yüksek olması hayli doğaldır.

Advertisement
English Home Bayilik
english home bayilik ile yatırım

Neden English Home Bayiliği Almalıyım?

English Home ev tekstili ve dekorasyonu ürünlerinde rakipleri içerisinde özgün ve iyi bir yere sahiptir. Şirketin kurulduğundan beri büyüyen bir mağaza zinciri olması English Home bayiliğine olan talebi arttırmıştır. Aylık kazançlarının on binlerce lirayı geçmesi de elbette önemli bir tercih sebebidir.

Yurt genelinde 300’ü aşkın mağazası bulunan ev tekstili şirketinin 110 tanesi de yurtdışında olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde şubeleri vardır. Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, ve Polonya başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerine uzanan zincir mağazalarıyla marka bilinirliği yükselmektedir.

English Home Bayilik Avantajları

Ev tekstilinden, dekorasyon ürünlerine kadar uzanan geniş yelpazesiyle her zaman ev ihtiyaçlarının tedarikçisi olan firmanın müşteri potansiyeli daima yüksektir. Kar marjlarının yüzde 50’yi aşmasıyla aylık kazançların da çok yüksek olması girişimciler için elbette kaçırılmaz bir fırsata dönüşür.

Bu avantajlar göz önünde bulundurulursa English Home yatırımlarını güven içinde büyütmek için iyi bir alternatif olabilir. Elbette mağaza açmak istediğiniz yerin konumu ve mağazacılık tecrübeniz de kazanç değişkenlerini etkileyecektir.

English Home kimin?

En merak edilen soruların başında English Home’un sahibinin kim olduğu gelmektedir. Firma Turgut Aydın Holding’e kayıtlı bir Türk şirketidir.

Advertisement

Adındaki İngiliz Evi çevirisine bakarak birçok yatırımcı ve müşteri şirketi yabancı zannetmekte. İngilizce ismi sizi yanıltmasın, firma yerli yatırıma sahip bir şirkettir.

English Home Satılan Ürünler

English Home mağazalarında yüzlerce kalem ürün bulunmaktadır. Ürün yelpazesinin genişliği sayesinde de hem müşteri kitlesini genişletmektedir hem de bu sayede kazancını arttırmaktadır. Ev tekstilinden kozmetik ürünlerine, cam eşyalardan mutfak araç gereçlerine kadar uzanan ürünleriyle aranılan her şey bu mağazalarda bulunabilmektedir.

English Home’da hangi ürünler yer alır diye detaylı bilgi almak isteyen yatırımcılar için satılan ürünlerden ana kalemleri aşağıda sıraladım;

 • Cam Ürünler
 • Porselen Ürünler
 • Ev Tekstili Giyim Ürünleri
 • Mutfak Tekstili ve Ürünleri
 • Yatak Odası Tekstili ve Ürünleri
 • Banyo Tekstili ve Ürünleri
 • Ev Dekorasyonu Ürünleri
 • Halı ve Kilim Çeşitleri
 • Bebek ve Çocuk Eşyaları
 • Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri
 • Giyim Ürünleri (kadın, erkek, çocuk)
 • Hediyelik Eşyalar

Bu ürün grupları üst başlıkta toplayabildiğim seçeneklerdir. Ancak bu ürün grupları içerisinde sayısız alt seçenek mevcuttur.

English Home Bayilerinin Çalışma Saatleri

English Home bayilerinin çalışma saatleri elbette bayilik almak isteyen yatırımcılar için önemli bir seçenek. Firmanın çalışma zaman aralığı cadde mağazaları ve AVM mağazaları olarak farklılık gösterebilmektedir. Genel itibariyle cadde mağazaları sabah 9:00 ile akşam 21:00 arasında çalışmaktadır.

Advertisement

AVM mağazalarındaysa durum genel olarak sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında çalışma uygulanmaktadır. Bu durumun bir saat geriye alındığı durumlar da ayrıca mevcuttur.

English Home İletişim Bilgileri

English Home müşteri hizmetleri iletişim numaraları ve diğer iletişim bilgilerine bayilik ve diğer konularda detaylı bilgi almanız için yer verdim.

English Home Ofis Adresi: Ehm Mağazacılık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Saray Mahallesi Naya Sokak No:3/1 Ümraniye-İstanbul.,

Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 7240 346 (Sabah 9:00 – Akşam 18:00)

Advertisement

Müşteri Hizmetleri Mail Adresi: musteriiliskileri@englishhome.com.tr

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

YENİ İŞ FİKİRLERİ

Oto Lastikçi Açmak – 2023 Maliyetleri ve Kazançları

Oto Lastikçi Açmak

Yüksek kazançlı iş fikirleri arasında son dönem popüler olan oto lastik dükkanı açmak hakkında kapsamlı bir yazı hazırladım. Oto lastikçi açmak için bilmeniz gereken her şey bu yazıda. Eğer ki oto lastik işinden anlıyorum diyorsanız iyi kar getirisi olan bu iş önerim tam size göre! En güncel araştırmalar ile oto lastik dükkanı açma maliyeti ve […]

Okumaya devam et

YENİ İŞ FİKİRLERİ

En Çok Para Kazandıran İşler | 2023 Güncel Liste

En Çok Para Kazandıran İşler

En çok para kazandıran işler her zaman için araştırılıyor. Para kazanmak için kendi işimizi yapabileceğimiz gibi başka bir yere bağlı olarak da çalışabiliriz. Merak etmeyin, her ikisi için de güncel işleri ve meslekleri sizler için sıraladım. Türkiye’de en çok para kazandıran işler, genel anlamda sektöre bağlı olarak değişiyor. Ancak teknoloji, sağlık, hizmet sektörlerinde kazançların yüksek […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.