finansportali.net

ÖĞRENCİ BURSLARI

Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu 2022 – Şartlar ve Koşullar!

vehbi koç burs başvurusu

Koç Vakfı Bursları, yıllardır maddi imkansızlıklar nedeniyle eğitim hayatında sorun yaşayan öğrencilere destek olmak amacıyla planlanmış bir burs grubudur.

Öyle ki Koç  Vakfı Burslarının, 50.000’i aşkın öğrenciye yardım sağladığı biliniyor. Bu sebeple öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği burslar arasında VKV bursu en çok başvuru alan burs gruplarından biri oluyor.

Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu 2022 yılında nasıl yapılır?” Sorusunun tüm detaylarını merak ettiğinizi biliyorum. Hiç telaşlanmayın! Bu yazımın sonunda hızlıca Vehbi Koç bursuna başvuru yapabileceksiniz! Hadi başlayalım.

Advertisement

Koç Vakfı Bursları 2022

Koç Vakfı Burs Başvurusu 2021
Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu

Koç Vakfı’nın eğitimde fırsat eşitliğini yaratmak adına birbirinden çeşitli birçok bursu bulunuyor. Bu bursların her biri farklı öğrenci grupları için özenle tasarlanıyor.

Öğrenci Burs Yardımı Veren Kurumlar arasında oldukça ilgi gören Koç Vakfı Bursları, günümüze kadar binlerce öğrenciye eğitim hayatlarını kaliteli bir şekilde geçirebilmeleri adına yardımcı oldu.

Öğrencileri desteklemek amacıyla tasarlanan burslar için her yıl başvurular alınıyor. Bu da eğitimdeki öğrenci desteklerinin süreli yenilenmesine ve daha çok ihtiyaç sahibi öğrenciye yardım edilmesine yol açıyor.

Başvuru dönemlerine dair bilgiyi Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu başlığı altında paylaştım.

Vehbi Koç Vakfı Üniversite Bursları

Koç Vakfı Burs Başvurusu 2021
Vehbi Koç bursu başvurusu

Vehbi Koç Vakfı burs başvurusu düşünen üniversite öğrencileri kendisine en uygun olan bursu geçebilirler. Koç Vakfı, başarılı ve ihtiyaç sahibi yükseköğretim kurumu öğrencilerini destekliyor. Bu burs kapsamında yalnızca üniversite öğrencilerine destek veriliyor.

En çok üniversite burslarını merak ettiğinizi biliyorum!

Vehbi Koç Üniversite Burslarına dair detaylı bilgiyi yazımın ilerleyen noktalarında sizlerle paylaşacağım.

Advertisement

Hemşirelik Bursları

Koç Vakfı, 2003 yılından itibaren “Vehbi Koç Vakfı Hemşirelik Destek Fonu” adı verilen projeyle birlikte mesleki gelişim projelerine destek veriyor.

Hemşirelik Bursları kapsamında, başarılı ama maddi ihtiyaçları sebebiyle öğrenim hayatında zorluklar çeken hemşirelik öğrencilerine yardım ediliyor. Vehbi Koç Vakfı burs başvurusu için birçok alternatif olduğunu unutmayın. Size en uygun bursa başvuru yapın.

Asistan Bursları

Koç Vakfı Burs Başvurusu 2021
Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu 2022 Üniversite

Koç Vakfı Asistan Bursları yalnızca vakıf tarafından belirlenen üniversitelerde bulunan asistanlara öğrencilere sağlanıyor.

Bu üniversiteler,

 • Boğaziçi Üniversitesi
 • İstanbul Teknik Üniversitesi

olarak biliniyor. Bu üniversitelerde okuyorsanız, asistan öğrenci olarak burs alabiliyorsunuz.

Farklı kurumların da burs imkanlarından yararlanabilirsiniz. TÜRGEV Burs Başvurusu yapabilirsiniz.

Mesleki Eğitim Bursları

Vehbi Koç Vakfı burs başvurusu için diğer bir seçenek mesleki eğitim bursları. Türkiye’deki teknik eğitime katkı sağlamak amacıyla oluşturulan Koç Vakfı Mesleki Eğitim Bursları, meslek liselerinde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere veriliyor.

Advertisement

Bu burs sayesinde meslek liseleri desteklenerek, ülkemizim teknik altyapısında çalışacak nitelikle ve başarılı insanlar yetiştiriliyor. Gördüğünüz üzere sadece üniversite öğrencileri değil, lise öğrencileri için de burslar mevcut.

18 Okul Başarı Bursları

Vehbi Koç Vakfı tarafından inşa ettirilen okulların, ortaöğrenim seviyesinden ilk 3’te mezun olan öğrencilere liseye geçiş yapmaları durumunda ortaöğretim başarı bursu veriliyor.

“Yap, Devret, Sahip Çık” ilkesiyle Milli Eğitim Bakanlığı’na devredilen okullardaki başarılı öğrenciler bu burstan yararlanabiliyor.

AKMED Bursları

Koç Vakfı Burs Başvurusu 2021
VKV BURS BAŞVURUSU

Genç araştırmacıların özellikle Antalya ve çevresi olmak üzere, tüm Anadolu Akdeniz tarihi araştırmalarına destek vermek amacıyla AKMED Bursları oluşturulmuştur.

Bu burs kapsamında araştırmacı gençlere araştırmalarını kaliteli bir şekilde devam ettirebilmeleri amacıyla maddi destek sağlanıyor.

Advertisement

ANAMED Bursları

Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (ANAMED), yılda ortalama yirmi beş araştırmacıya çalışmalarına katkı sağlamak için doktora ve doktora sonrası burs imkanı tanıyor.

ANAMED kapsamında Anadolu’nun geçmişi hakkında bilimsel araştırmalar yürütülüyor.

Koç Üniversitesi Bursları

Koç Üniversitesi’nin kontenjanlarının %49’u burslu öğrencilere ayrılıyor. Bu noktada burs almak için gerekli şartlar ve koşulları sağlayan Koç Üniversitesi öğrencileri bu burstan yararlanarak yükseköğrenim hayatına devam edebiliyor.

Koç Üniversitesi Bursları, üniversite giriş sınav sonucunun açıklanmasıyla belli oluyor. Başarılı öğrenciler bu burs için başvuru yapabiliyor.

Advertisement

Koç Okulu Bursları

Vehbi Koç Vakfı VKV Burs başvurusu için en rağbet gören burslardan birisi. Koç Vakfı’na bağlı Koç Okulu’nda eğitim gören; başarılı ve maddi yardıma ihtiyacı olan öğrencilere özel burslar sağlanıyor.

Bu burslardan; ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri yararlanabiliyor.

Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu 2022

Koç Vakfı Burs Başvurusu 2021
Koç Vakfı Burs Başvurusu 2022

Koç Vakfı Burslarından en çok Üniversite Burslarına ilgi gösterildiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

VKV burs başvurusu için hangi şartları ve koşulları sağlamanız gerektiğini, ardından nasıl başvuru yapacağınızı ve başvuru süreci detaylarını anlatacağım.

Vehbi Koç Vakfı burs başvurusu için hangi bursları değerlendirebileceğinizden sizlere bahsettim. Şimdi hazırsanız, Koç Vakfı Üniversite Bursundan yararlanabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgileri paylaşmaya başlıyorum.

Advertisement

Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu Şartları

Koç Vakfı Burs Başvurusu 2021
Koç Vakfı Burs Başvurusu 2022 Şartlar ve Koşullar

Vehbi Koç Vakfı burs başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin belirli şartları ve koşulları karşılıyor olması gerekiyor.

Bu şartlar ve koşullar vakıf tarafından özenle hazırlanarak tüm aşamalar titizlikle inceliyor. Bu yüzden başvuru yaparken şartlar ve koşulları iyi okuyarak emin adımlarla ilerlemeniz gerekiyor.

Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu Şartları ve Koşulları

 • T.C. vatandaşı olmak,
 • Örgün eğitim lisans öğrencisi olmak,
 • Eğitimi için maddi yardıma ihtiyacı olmak,
 • Disiplin cezası almamış olmak,
 • Başarı notunun en az, 100 üzerinden 60, 4 üzerinden ise 2,50 olması,
 • Karşılıksız burs almıyor olmak

şeklinde sıralanıyor. Başvuru yapmak isteyen her öğrencinin bu şartlar ve koşullara uyum sağlaması bekleniyor.

DİKKAT: Şartlar ve koşulların herhangi bir maddesine uyum sağlamadığınız sürece başvurunuz değerlendirmeye alınmıyor.

Sabancı Vakfı Burs Başvurusu şartlarını biliyor musunuz? Öğrenmek için hemen tıklayın!

Koç Vakfı Burs Başvurusu İstenilen Belgeler

Koç Vakfı Burs Başvurusu 2021
Koç Vakfı Burs Başvurusu 2022

Şimdi gelelim diğer bir önemli konuya. Vehbi Koç Vakfı Burs başvurusu için vakıf sizden birtakım belgeleri talep ediyor.

Bu belgelerin vakfa eksiksiz ve doğru bir şeklide aktarılması başvuru süresince büyük önem taşıyor.

Advertisement

Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusunda Gerekli Belgeler:

 • Bursiyer Bilgi Formu (Fotoğraflı),
 • Öğrenci Belgesi (Okul onaylı),
 • Aileye Ait Menkullerin (Tapu vb.) Belge Kopyaları,
 • Aile Gelir Beyanı,
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği,
 • Sabıka Kaydı
 • Burs alan kardeşi ya da kardeşleri varsa, burs veren ilgili kurumdan, burs aldığını gösterir belge,
 • Bir önceki eğitim döneminde aldığı notları gösterir belgenin (karne, transkript) ve diplomanın fotokopisi.

Evet, Koç Vakfı Burslarına başvurabilmek için sizden istenilen belgeler bu şekilde sıralanıyor. Ancak başvuru yapacağınız bursun türüne göre bu belgelerde değişiklikler olabilir. Az önce de belirttiğim üzere, bu belgelerin resmi ve doğru olması başvurunuz açısından gerçekten çok önem taşıyor.

DİKKAT: Burs başvurusu esnasında vakıfla paylaşılan belgelerin sahte olmasının anlaşılması halinde burs başvurunuz iptal edilerek hakkında yasal işlem başlatılıyor. Bu sebeple belgelerin doğru olması akademik hayatınız açısından önemli.

Koç Vakfı Bursu Verilen Üniversiteler

Koç Vakfı Üniversite Bursları, vakıf tarafından belirlenen üniversitelere veriliyor. Bu üniversiteler aşağıda gördüğünüz şekilde sıralanıyor.

Koç Vakfı Burs Başvurusu 2021
Koç Vakfı Bursu Verilen Üniversiteler 2022

İşte Koç Vakfı Üniversite Burs programından yararlanabilen üniversitelerin listesi! Bu üniversitelerde öğrenim görüyorsanız ya da yeni kaydınızı tamamladıysanız, Vehbi Koç Vakfı Burs başvurusu yapabilirsiniz. .

Koç Vakfı Bursları Başvuru Süreci

Koç Vakfı Burs Başvurusu 2021
Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu

Koç Vakfı Burslarından yararlanmaya hak kazanmak için gerekli şartlar ve koşulları sağlıyorsanız, başvuru süreci detaylarını öğrenmeye hazırsınız demektir.

 • Koç Vakfı Burs başvuru tarihleri, her yıl yeni eğitim öğretim dönemlerinin başında Vehbi Koç Vakfı internet sitesinden duyuruluyor.
 • Üniversitelerin Burs Ofisleri ya da Fakülte Sekreterlikleri tarafından burs duyuruları yine vakfın internet sitesinde yayınlanıyor.
 • Öğrenciler bu site üzerinde bulunan Burs Portalı’na tıklayarak Vehbi Koç Vakfı Bursiyer Aday Formu’nu dolduruyorlar.

Böylelikle burs alabilmek için ilk adımı atmış oluyorsunuz.

ÖNEMLİ: Burs başvurusunu doğru bilgilerle yaptığınızdan emin olun. Eğer kuruma gönderdiğiniz bilgilerin doğruluğu kanıtlamazsa başvurunuz değerlendirmeye alınmaz.

Advertisement
Koç Vakfı Burs Başvurusu
Koç Vakfı Burs Başvurusu Süreci
 • Başvuru işlemini tamamlamanızın ardından, başvuru tarihlerinin sona ermesi bekleniyor. Vakıf tarafından burs başvurusu yapmak isteyen öğrencilere verilen süre bittiğinde; başvurular kapatılıyor.

DİKKAT: Koç Vakfı, burs başvuru tarihlerini kaçıran hiçbir öğrenciye ek başvuru tarihi açmıyor. Bu noktada başvuru tarihlerini kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 • Koç Vakfı tarafından burs almaya en uygun öğrenciler belirlenerek yüz yüze mülakata çağırılıyor.
 • Vakıf ve Üniversite yetkilileri, oluşturdukları Burs Komisyonuyla bu mülakatlarda aday değerlendirmeleri yapıyor.
 • Mülakatlar tamamlandıktan sonra komisyon tarafından burs almaya hak kazanan öğrenciler ve herhangi bir aksilikte yerlerini doldurabilmek için yedek öğrencilerin listesi yayınlanıyor.
 • Listelerin yayınlanması halinde Koç Vakfı tarafından burs işlemleri başlatılıyor.

İşte Koç Vakfı Burs başvuruları süreci bu şekilde işliyor. Tüm değerlendirme aşamaları tamamlandığında ve resmi sonuçlar alındığında burs ödemelerini almaya başlıyorsunuz.

Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu Ne Zaman?

2022 – 2023 eğitim öğretim yılı VKV Burs başvurusu tarihi eylül – ekim tarihleri arasında olması bekleniyor. Vehbi Koç Vakfı’nın resmi internet sitesini bu süreçte düzenli olarak takip etmek gerek.

Bunu da okuyun! TOG Burs Başvurusu

Vehbi Koç Vakfı Burs Miktarı 2022

Koç Vakfı Burs Başvurusu
Koç Vakfı Burs Miktarı Ne Kadar

Koç Vakfı, öğrenciye en çok burs bütçesi ayıran burs programlarına sahip olma özelliğini taşıyor.

Özellikle karşılıksız burslar kategorisinde ilk sıralarda yer alan Koç Vakfı Bursları, yoğun ilgi görüyor.

2022 yılında vakfın öğrencilere ayırdığı burs bütçesi tamamlanmış durumda. Buna dayanarak burs ücretlerinin detayları burs almaya hak kazanan öğrencilerle açıkça paylaşılıyor. Peki, Vehbi Koç Vakfı burs ne kadar?

Advertisement

Koç Vakfı Üniversite Burs miktarı 2022 yılı için 1.500 TL olması öngörülüyor.

Koç Vakfı Burs Ödemeleri

Koç Vakfı Burs Başvurusu
Koç Vakfı Burs Ödemeleri Ne Zaman

Koç Vakfı Burslarından yararlanmak isteyen öğrenciler, burs ödemelerini nasıl alacaklarını da merak ediyor.

Bu noktada da sizleri detaylıca bilgilendireceğim. Eğer Koç Vakfı tarafından sağlanan herhangi bir bursu almaya hak kazandıysanız, ödemeleriniz banka üzerinden sağlanıyor.

Kaymakamlık Öğrenci Yardım Parası Başvurusu yapmayı düşünür müsünüz? Cevabınız evetse, durmadan tıklayın!

Koç Vakfı, burs ödemelerini Yapı Kredi Bankası üzerinden öğrencilere tahsis ediyor.

Bu noktada burstan yararlanacak öğrencilerin Yapı Kredi Bankası’ndan kendi adlarına bir hesap oluşturmaları isteniyor.

Advertisement

ÖNEMLİ: Banka hesabı oluşturduktan sonra hesap cüzdan fotokopisini en kısa zamanda Koç Vakfı yetkililerine ulaştırmanız gerekiyor. Ödemeler bu hesap numarasına yapılacağı için, belgeleri ulaştırmadığınız taktirde burs ödemiz yapılamıyor.

Koç Vakfı Burs Başvurusu
Koç Vakfı Burs Ödemesi

Vakıf, öğrenciye yapılan her ödeme sonunda SMS ile bilgilendirme yapıyor. Böylelikle öğrenci bursunun yatırılıp yatırılmadığı konusunda bir tereddüt yaşamıyor.

Bir yıl içerisinde toplam 10 ay burs veriliyor. Bu nokta çok önemli. Çünkü öğrencilerin burs ödemelerine dair en çok sorun yaşadığı konulardan biri de bursun verilme süresi oluyor.

 • Koç Vakfı Bursu almaya hak kazanan öğrencilerin ilk burs ödemeleri Aralık ayının son haftasında 3 aylık olmak üzere yapılıyor.
 • İkinci burs ödemesi ise Şubat ayının son haftasında 4 aylık olacak şekilde öğrencilerin banka hesaplarına yükleniyor.
 • Üçüncü burs ödemesi de Mayıs ayının son haftasında 3 aylık olarak yapılıyor.

Böylelikle 10 aylık burs ödeme süreci tamamlanmış oluyor. Öğrencilerin aylık yerine bu şekilde burs alması, ellerine toplu miktarda nakit geçmesine ve burslarını daha verimli bir şekilde kullanmalarına yol açıyor.

Ayrıca bu şekilde yükseköğretim kurumu öğrencileri, ekonomik olarak planlama algılarını da geliştiriyorlar. Vehbi Koç Vakfı burs başvurusu hakkında bir de devam koşullarına göz atalım.

Koç Vakfı Bursları Devam Koşulları

Koç Vakfı Burs Başvurusu
Koç Vakfı Burs Başvurusu Koşulları

Koç Vakfı Üniversite Burslarını almaya hak kazanan öğrencilerin, burs programı süreci boyunca uygulaması gereken şartlar ve koşullar bulunuyor.

Bu koşulları yerine getiremeyen her öğrencinin vakıf tarafından bursu kesiliyor. Vehbi koç burs başvurusu için bu konuyu da bilmelisiniz.

Advertisement

Şimdi sizlere bursun kesilmesine yol açmamak için ne yapılmasını gerektiğinden bahsedeceğim. Aşağıdaki maddelere harfiyen uymanız durumunda eğitim programınız sonlanana kadar Koç Vakfı Üniversite Bursundan yararlanabilirsiniz.

Koç Vakfı Burs Başvurusu
Koç Vakfı Bursa Devam Koşulları

Koç Vakfı Üniversite Bursuna Devam Koşulları:

 • Yılsonu başarı notunun en az, 100 üzerinden 60, 4 üzerinden 2,5 olması,
 • Öğrencinin alttan kalan başarısız dersinin olmaması,
 • Bir üst sınıfa geçmiş ve fiilen öğrenciliğinin devam ediyor olması,
 • Başka bir kurumdan karşılıksız burs almıyor olması,
 • Disiplin cezası almamış olması.

Yukarıdaki koşullara uyum sağlayan öğrenci, burs almaya başladığı program sonlanana kadar Vehbi Koç bursundan yararlanmaya devam edebilir.

Ancak koşulların herhangi birini dahi yerine getiremeyen öğrencinin bursu vakıf tarafından iptal edilir.

DİKKAT: Koşullar hakkında Koç Vakfı’na ve öğrenim görmek olduğunuz yükseköğretim kurumuna yalan beyanda bulunursanız, bursunuz kesilir. Yalan beyanın anlaşılması halinde, negatif koşulun olduğu tarihten itibaren yapılan burs miktarının da iadesi istenebilir.

Bazı durumlarda vakıf tarafından burs programı boyunca aldığınız bursun iadesi de yasal yollarla istenebilir. Bu noktada burstan yararlanan öğrencinin dürüst davranması, akademik hayatı için büyük önem taşıyor.

Advertisement

Koç Vakfı Bursu Alan Öğrencilerin Sorumlulukları

Koç Vakfı Burs Başvurusu
Koç Vakfı Bursları Başvurular

Koç Vakfı Burslarını almaya hak kazanan öğrencilerin, belirli sorumlulukları bulunuyor.

Bu sorumlulukların düzenli olarak yerine getirilmesi bekleniyor. Sorumluluklar yerine getirilmediği taktirde burs programından yararlanan öğrencinin bursu iptal edilebiliyor.

Koç Vakfı Bursuna devam koşullarının dışında, öğrencilerin her yeni dönem başında Koç Vakfı’na ya da eğitim gördüğü kuruma göndermesi gereken belgeler bulunuyor.

İzmir’de Burs Veren Kurumlara dair merak ettiğin her şey bu yazıda! Ne duruyorsun? Tıkla!

EK BİLGİ: Bu belgeler öğrencinin bursa ihtiyacı olması koşulunun sağlanıp sağlanmadığını kontrol etmek amacıyla isteniyor.

Burs Süresi Boyunca İletilmesi Gereken Belgeler:

Advertisement
 • Bursiyer Bilgi Formu (Fotoğraflı)
 • Öğrenci Belgesi (Okul Onaylı),
 • Aileye Ait Menkullerin (tapu vb.) Belge Kopyaları,
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği,
 • Sabıka Kaydı,
 • Burs alan kardeşi ya da kardeşleri varsa, burs veren ilgili kurumdan, burs aldığını gösterir belge,
 • Bir önceki eğitim döneminde aldığı notları gösterir belgenin ve diplomanın fotokopisi.

olarak sıralanıyor. Bu belgelerin tamamının eksiksiz ve doğru bir şekilde iletilmesi zorunlu tutuluyor.

Koç Vakfı Burs Başvurusu
Koç Vakfı Burs Başvurusu Şartları

Aile gelir beyanı belgesi çoğu öğrencinin kafasında karışıklıklara yol açıyor. Bu yüzden bu belge kapsamında sizden nelerin istendiğini de açıklıyorum.

Aile Gelir Beyanı ile ilgili olarak;

 1. Aile mensuplarının (Anne ve/veya Baba çalışıyorsa) maaşını gösteren onaylı bir yazı veya bordro,
 2. Aile mensuplarının (Anne ve/veya Baba çalışıyorsa) tacir, çiftçi, sanayici, serbest meslek sahibi veya esnaf olması halinde vergi levhasının fotokopisi,
 3. Emekliler için, sosyal güvenlik kurumundan alınan maaşlarını gösterir belge,
 4. Muafiyete tabi çiftçiler için, muhtardan onaylı belge,
 5. Muafiyete tabi olmayan çiftçiler için, Tarım Bakanlığı veya Ziraat Odası’ndan onaylı belge,
 6. Servet Beyanı (Bursiyer Bilgi Formu – “E” bendi)

bilgileri sizden isteniyor. Bu belgelerin tamamı sizlerin haksız yere burs almıyor olmanızı belirlemek için talep ediliyor.

Koç Vakfı Bursu Kesilme Sebepleri

Koç Vakfı Burs Başvurusu
Vehbi Koç Bursu Kesilir Mi

Koç Vakfı tarafından bazı durumlarda Vehbi Koç bursunuz kesilebiliyor. Bu durumlar,

 • Fiilen öğrenciliğinin devam etmemesi,
 • Sınıf tekrarı yapılması,
 • Bursa devam koşullarının sağlanamıyor olması,
 • Eksik veya yanlış beyanda bulunulması,
 • Bağlı olunan Eğitim Kurumu’nun yönetmeliklerine aykırı davranışları nedeniyle disiplin cezası alınması,
 • Öğrencinin mezun olması

olarak sıralanıyor. Koç Vakfı, bu maddelerden herhangi birinin meydana gelmesi halinde öğrencilerin burslarının kesilmesine karar verilebiliyor.

İşte sizlerle Vehbi Koç Vakfı Burs başvurusu dair tüm detayları paylaştım! Umarım bu yazı aklınızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yol açmıştır! Yükseköğrenim hayatınızda şimdiden bol şanslar! 🙂

Bir önceki yazımız olan Öğrenci Banka Hesabı Açma – 2023 TÜM GEREKENLER! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

ÖĞRENCİ BURSLARI

Öğrenci Banka Hesabı Açma – 2023 TÜM GEREKENLER!

öğrenci banka hesabı açma

Eğitim öğretim yıllarında öğrenciler birçok işlemlerini dijital yoldan kolayca gerçekleştirebiliyor. Bu sebeple özellikle milyonlarca kişi öğrencilik döneminde banka hesabı açıyor. Peki öğrenci banka hesabı açma işlemi nasıl yapılır? 2023 yılında tüm güncel detaylarıyla öğrenciler için banka hesabı açmak için gerekenleri sıraladım. İş bankası öğrenci hesabı açma, Ziraat, Vakıfbank gibi büyük bankaların bilgilerini vereceğim. Öğrenci Banka […]

Okumaya devam et

ÖĞRENCİ BURSLARI

Öğrenci Burs Yardımı Veren Kurumlar 2022 – 2023 LİSTESİ!

öğrenci burs yardımı veren kurumlar

Sevgili öğrenciler, eğitim hayatınızın kalitesini arttırmak için burs yardımı aradığınızı biliyoruz. İlkokul, ortaokul, lise, lisans, lisansüstü, doktora, yabancı dil, spor ya da sanat burslarını sizler için bir araya getirdik. Amacımız, öğrenci burs yardımı veren kurumlar arasından size yardımcı olabilecek en iyi kurumu bulabilmeniz. Birçoğumuz son zamanlarda maddi zorluklar çekiyor olabiliriz. Okul okumak için şehir değiştirmek […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.