finansportali.net

MAAŞLAR

FLO Çalışma Şartları ve Maaşları 2023 | Part – Full Time!

FLO çalışma şartları

FLO, ayakkabı sektöründe faaliyet göstermeye başlayarak uzun yıllardır hizmet veren başarılı markalardan birisi. Flo’da çalışmak isteyen birçok kişi var. Peki, FLO çalışma şartları nedir? Sizlere tüm güncel bilgilerle birlikte aktaracağım.

Ayrıca FLO maaşları 2023 için bilgiler vereceğim. Oldukça rahat ve personel haklarının korunduğu bir çalışma ortamıyla Flo, mağazacılık sektöründe çalışmak isteyenler için iyi bir fırsat.

Flo çalışma saatleri ve maaşları gibi diğer konularla ilgili tüm bilmeniz gerekenleri sizlere sundum. Hadi okumaya başlayın!

Advertisement

Flo Çalışma Şartları 2023

FLO Çalışma Şartları
FLO Çalışma Şartları

Flo da çalışmak isteyenler için şüphesiz en önemli konu çalışma şartlarıdır. Bu şartların size uygun olduğunu düşünüyorsanız, siz de FLO iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. İşte FLO çalışma şartları 2023 yılında şöyledir:

 • FLO’da part time ve full time çalışma seçeneklerinden birisini seçmelisiniz.
 • Flo’da tam zamanlı personeller haftalık 45 saat çalışma saatini doldurmalılar.
 • Part time çalışanlar ise 30 saat çalışma saatini doldurmalılar.
 • Gün içinde 1 saat mola hakkı vardır
 • 1 seneyi dolduran FLO çalışanı 14 çalışma günü tatil hakkına sahip olur.
 • Çalışanlara yemek kartı verilir.
 • Resmi günlerde, bayramlarda çalışma durumu söz konusudur.
 • Özel günlerde çalışanlar için çift mesai ücreti ödenir.
 • Kadın, erkek, çocuk gibi reyonların birinde düzenli olarak çalışmanız istenebilir.
 • Günlük 7,5 saatin üzerinde çalışma söz konusu değildir. Ek mesai yoktur.

Flo çalışma şartları genel olarak bu şekilde. Eğer şartlar size uygunsa, rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Haklar konusunda FLO çok titiz olduğu için rahat olabilirsiniz.

FLO Maaşları 2023

Flo Personel Maaşları 2023
Flo Personel Maaşları 2023

FLO çalışma şartları için ilk olarak personel maaşlarını inceleyelim…

FLO maaşları da burada çalışmak isteyenler için 2. en önemli konulardan birisi. FLO’da iş başvurusu yapacaksanız ilk olarak genellikle satış danışmanı olarak başvuruluyor.

Bunun dışında kasiyer ya da depo personeli olarak da başvuru gerçekleştirebilirsiniz. İşte güncel olarak 2023 FLO maaşları:

FLO Satış Danışmanı11.400 TL
FLO Kasiyer11.400 TL
FLO Depo Personeli11.400 TL
FLO Mağaza Şefi12.500 TL
FLO Mağaza Yardımcısı14.700 TL
FLO Mağaza Müdürü20.000 TL
FLO Maaşları 2023

FLO personel maaşları bu şekilde. Satış danışmanı ve kasiyer maaşlarını ayrı olarak verdim ancak kasiyerlerin de kimi zaman reyonlarla ilgilenmesi gerektiğini belirtmiş olayım. Mağaza şefi de FLO’da mazağa yardımcısı ile satış danışmanı arasındaki bir rütbe diyebilirim.

FLO mağaza şefi olmak için bir sınava girmek gerekiyor. Böylelikle mağaza müdürü yardımcısı olmaya yaklaşmış ve maaşınızı artırmış oluyorsunuz. Mağaza müdürü yardımcısı ve müdür olmak için de firmanın sunduğu diğer sınavlara girerek başarı elde etmeniz gerekiyor.

Advertisement

FLO çalışma şartları temel olarak maaşlar için bu şekilde… Şimdi ek ödemelere bakalım.

Öneri içerik: Gratis Maaşları

1- FLO Ek Ödemeler

FLO’da her ne kadar satış personellerine, kasiyerlerine asgari ücret verilse de asgarinin üzerinde kazanç elde etmek mümkündür. Primler sayesinde 300 – 500 TL ek ücret ödemesi alabilirsiniz. FLO çalışma şartları açısından oldukça büyük bir avantaj.

Ayriyeten FLO’nun internet sitesinden satış gerçekleştirebilen personeller de ek prim alıyorlar. Bunlar dışında her ay yemek kartınıza da ücret ödeniyor.

2- FLO Part Time Maaş 2023

FLO part time maaşları
FLO Part Time Maaşları

Flo çalışma şartlarında belirttiğim gibi başvurunuzu gerçekleştirirken full time ya da part time olarak başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz. FLO part time maaşı 6.081 TL‘dir. Aylık 120 saati dolduran part time FLO personelinin alacağı ücret budur.

Part time çalışma fırsatının olması birçok öğrenci için büyük avantaj. Floda part time çalışmak için genellikle haftanın 2, 3 ya da 4 günü belirleniyor. Haftalık 30 saati mağaza müdürü günlere göre belirliyor.

Advertisement

Mağazacılık dışında farklı sektörde çalışmayı düşünebilirsiniz. Zincir marketlerde çalışmak isterseniz size CarrefourSA Çalışma Şartları hakkında hazırladığımız yazıyı okuyun.

Flo Çalışma Saatleri

Flo Çalışma Saatleri
Flo Çalışma Saatleri

FLO çalışma şartları kadar önemli bir konuya değinelim. FLO çalışma saatleri vardiyalara bağlıdır. FLO’da tam zamanlı çalışanlar için iki vardiya vardır. Sabah ve akşam vardiyaları söz konusudur. Vardiyalara göre FLO çalışma saatleri:

 • FLO sabah vardiyası çalışma saatleri: 09:30 – 18:00
 • FLO akşam vardiyası çalışma saatleri: 13:30 – 22:00

1- FLO Part Time Çalışma Saatleri

FLO part time çalışma saatleri haftalık olarak mağaza müdürü tarafından belirleniyor. Kişi mağaza müdürü ile iletişimde kalarak istediği saatleri dile getirebilir. Genelde 2, 3 ve 4 güne 30 saati dağıtmaktadırlar. Yoğunluk durumlarına göre FLO part time çalışma saatleri her hafta farklılık gösterebilmekte.

Bunu da okuyun: ZARA Çalışma Şartları

Flo İş Başvurusu

Flo İş Başvurusu
Flo İş Başvurusu

FLO çalışma şartları tam bana göre diyorsanız, siz de kolayca başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Flo iş başvurusunu iki yöntemle gerçekleştirebiliyorsunuz:

 • İnternetten başvuru
 • Mağazadan başvuru

Kariyer.net ve Indeed başta olmak üzere FLO personel ihtiyacı olduğu mağazalar için iş ilanları yayınlıyor. Siz de şehrinize göre arama gerçekleştirerek aktif iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca FLO resmi sitesindeki “açık pozisyonlarımız” kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer yöntem ise mağazaya giderek başvuru yapmaktır. Bunun için bir CV hazırlamalı ve mağaza müdürüyle iletişime geçmelisiniz. Mağazada ya da yakın bir şubede personele ihtiyaç olduğu taktirde sizinle telefon üzerinden iletişime geçilecektir.

Sonrasında yüz yüze bir görüşmeye çağırılacaksınız. FLO çalışma şartları konusunda uygun olduğunuz düşünüldüğünde görüşmeniz olumlu sonuçlanacaktır ve işe alım sürecine başlayacaklardır.

Advertisement

1- FLO İş Başvurusu Gerekli Belgeler

FLO Çalışma Saatleri ve Maaşları
FLO Çalışma Saatleri ve Maaşları

FLO iş başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, istenilen belgeleri mağazaya teslim ederek işe başlayabiliyorlar. Peki FLO iş başvurusu için gerekli belgeler neler?

 • TC Kimlik Fotokopisi,
 • İkametgah Belgesi
 • Sağlık Raporu,
 • Kan Grubu Belgesi
 • 2 Adet Vesikalık Fotoğraf,
 • Adli Sicil Kaydı,
 • Askerlik durum belgesi

Farklı olarak bir belge istenebilir bunu da zaten mülakat sonrası size verecekleri gerekli belgelerin sıralandığı kağıtta görebileceksiniz. Endişeniz olmasın.

Ek olarak okuyun: Burger King Çalışan Maaşları

Flo Çalışan Yorumları

Flo çalışma şartları hakkında yazdığım yazının sonuna gelmişken, FLO çalışan yorumlarından bahsetmesek olmaz. FLO’da çalışanların yorumları genel olarak iyi yönde diyebilirim. İşin en iyi kısmı ise yasal hakların kesinlikle göz önünde bulunduruluyor olması.

Günlük tam zamanlılar için çalışma saati 7,5 ise bu kesinlikle uygulanıyor ve mesaiye bırakılmıyor. Özel günlerde çift mesai ödemesi yapılıyor. Tatil günleri ve shiftler konusunda da yardımcı olunuyor. Mağazacılık sektöründe çalışmak isteyenler için FLO iyi bir seçenek olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

flo çalışma şartları

Flo’da çalışmak için araştırma yapanların en fazla sorduğu soruları da ayrı olarak ekledim:

Advertisement

FLO Part Time Kaç Saat?

FLO’da part time çalışan personeller haftalık toplam 30 saat çalışırlar. 30 saat ise haftanın bazı günlerine ve saat aralıklarına yayılır. Bu da mağaza müdürü tarafından belirleniyor.

FLO İşe Alım Süreci Ne Kadar Sürer?

FLO işe alım süreci aktif bir iş ilanı üzerinden başvurulmuşsa kısa sürede sonuçlanıyor. Görüşmelerden sonra 1 – 2 iş günü içerisinde sonuç alınıyor.

Flo Satış Danışmanı Ne İş Yapar?

Müşteri memnuniyetini sağlamak için bir hizmet sunar. Ürünler hakkında geniş bir bilgiye sahip olur ve müşterilerin tercihlerini belirlemek için etkili iletişim becerilerini kullanır.

FLO çalışma şartları ve maaşları hakkında sizlere en güncel bilgileri aktardım! FLO’da çalışmak hakkında merak ettiğiniz farklı sorular mı var? Aşağıya yorum atın, hemen cevaplayalım. 🙂

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Tıbbi Sekreterlik Maaşları 2023 | Kadrolu ve Sözleşmeli… başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

MAAŞLAR

Gardiyan Maaşları 2023 – İnfaz Koruma Memuru Maaşı Ne Kadar?

gardiyan maaşları

Gardiyan, bir diğer adıyla infaz koruma memurları birçok kişinin meslek hedefinde bulunuyor. Peki, gardiyan maaşları ne kadar? Yeni atanan, bekar, lise mezunu, sözleşmeli, 4/1 gardiyan maaşı için yapılan zamlardan sonra güncel bilgileri bu içerikten öğreneceksiniz… İnfaz koruma memuru maaşlarından tek tek bahsettikten sonra sizlere en özet haliyle gardiyan nasıl olunur? Şartları neler? Bunlardan da bahsedeceğim. […]

Okumaya devam et

MAAŞLAR

Tıbbi Sekreterlik Maaşları 2023 | Kadrolu ve Sözleşmeli…

tıbbi sekreterlik maaşları

Tıbbi sekreterlik, sağlık sektörü için oldukça önemli bir meslek kolu. Bu alanda çalışmak isteyenler, tıbbi sekreterlik maaşları ne kadar? bunu çok merak ediyor. Tıbbi sekreterlik maaşı 2023 bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz! Maaşlar; yeni atanan, önlisans mezunu, kadrolu ve sözleşmeli olmak üzere farklı senaryolara göre düzenlendi. Ek olarak tıbbi sekreter nedir, ne iş yapar gibi soruları yanıtladık. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.