finansportali.net

MAAŞLAR

2023 FLO Çalışma Şartları ve Personel Maaşları – DETAYLAR!

FLO çalışma şartları

FLO, ayakkabı sektöründe faaliyet göstermeye başlayarak uzun yıllardır hizmet veren başarılı markalardan birisi. Flo’da çalışmak isteyen birçok kişi var. Peki, Flo çalışma şartları nedir? Sizlere tüm güncel bilgilerle birlikte aktaracağım.

Ayrıca Flo personel maaşları 2023 için bilgiler vereceğim. Oldukça rahat ve personel haklarının korunduğu bir çalışma ortamıyla Flo, mağazacılık sektöründe çalışmak isteyenler için iyi bir fırsat.

Flo çalışma saatleri ve diğer konu ile ilgili tüm bilmeniz gerekenleri sizlere sundum. Hadi okumaya başlayın!

Advertisement

Flo Çalışma Şartları

FLO çalışma şartları
FLO çalışma şartları

Flo da çalışmak isteyenler için şüphesiz en önemli konu çalışma şartlarıdır. Bu şartların size uygun olduğunu düşünüyorsanız, siz de FLO iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. İşte FLO çalışma şartları 2023 yılında şöyledir:

 • FLO’da part time ve full time çalışma seçeneklerinden birisini seçmelisiniz.
 • Flo’da tam zamanlı personeller haftalık 45 saat çalışma saatini doldurmalılar.
 • Part time çalışanlar ise 30 saat çalışma saatini doldurmalılar.
 • Gün içinde 1 saat mola hakkı vardır
 • 1 seneyi dolduran FLO çalışanı 14 çalışma günü tatil hakkına sahip olur.
 • Çalışanlara yemek kartı verilir.
 • Resmi günlerde, bayramlarda çalışma durumu söz konusudur.
 • Özel günlerde çalışanlar için çift mesai ücreti ödenir.
 • Kadın, erkek, çocuk gibi reyonların birinde düzenli olarak çalışmanız istenebilir.
 • Günlük 7,5 saatin üzerinde çalışma söz konusu değildir. Ek mesai yoktur.

Flo çalışma şartları genel olarak bu şekilde. Eğer şartlar size uygunsa, rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Haklar konusunda FLO çok titiz olduğu için rahat olabilirsiniz.

Flo Personel Maaşları 2023

Flo Personel Maaşları
Flo Personel Maaşları 2023

FLO maaşları da Flo’da çalçışmak isteyenler için 2. en önemli konulardan birisi. FLO’da iş başvurusu yapacaksanız ilk olarak genellikle satış danışmanı olarak başvuruluyor. Bunun dışında kasiyer ya da depo personeli olarak da başvuru gerçekleştirebilirsiniz. İşte güncel olarak 2023 FLO personel maaşları:

FLO Satış Danışmanı8.500 TL
FLO Kasiyer8.500 TL
FLO Depo Personeli8.500 TL
FLO Mağaza Şefi9.000 TL
FLO Mağaza Yardımcısı11.000 TL
FLO Bölge Müdürü16.000 TL
FLO maaşları 2023

Flo personel maaşları bu şekilde. Satış danışmanı ve kasiyer maaşlarını ayrı olarak verdim ancak kasiyerlerin de kimi zaman reyonlarla ilgilenmesi gerektiğini belirtmiş olayım. Mağaza şefi de FLO’da mazağa yardımcısı ile satış danışmanı arasındaki bir rütbe diyebilirim.

FLO mağaza şefi olmak için bir sınava girmek gerekiyor. Böylelikle mağaza müdürü yardımcısı olmaya yaklaşmış ve maaşınızı artırmış oluyorsunuz. Mağaza müdürü yardımcısı ve müdür olmak için de firmanın sunduğu diğer sınavlara girerek başarı elde etmeniz gerekiyor.

Öneri: Gratis Maaşları

FLO Ek Ödemeler

FLO’da her ne kadar satış personellerine, kasiyerlerine asgari ücret verilse de asgarinin üzerinde kazanç elde etmek mümkündür. Primler sayesinde 200 – 400 TL ek ücret ödemesi alabilirsiniz.

Advertisement

Ayriyeten FLO’nun internet sitesinden satış gerçekleştirebilen personeller de ek prim alıyorlar. Bunlar dışında her ay yemek kartınıza da ücret ödeniyor.

Flo Part Time Maaşları

FLO part time maaşları
FLO part time maaşları

Flo çalışma şartlarında belirttiğim gibi başvurunuzu gerçekleştirirken full time ya da part time olarak başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz. FLO part time maaşı 4.250 TL‘dir. Aylık 120 saati dolduran part time FLO personelinin alacağı ücret budur.

Part time çalışma fırsatının olması birçok öğrenci için büyük avantaj. Floda part time çalışmak için genellikle haftanın 2, 3 ya da 4 günü belirleniyor. Haftalık 30 saati mağaza müdürü günlere göre belirliyor.

Mağazacılık dışında farklı sektörde çalışmayı düşünebilirsiniz. Zincir marketlerde çalışmak isterseniz size CarrefourSA çalışma şartları hakkında hazırladığımız yazıyı okuyun.

Flo Çalışma Saatleri

Flo Çalışma Saatleri
Flo Çalışma Saatleri

FLO çalışma şartları kadar önemli bir konuya değinelim. FLO çalışma saatleri vardiyalara bağlıdır. FLO’da tam zamanlı çalışanlar için iki vardiya vardır. Sabah ve akşam vardiyaları söz konusudur. Vardiyalara göre FLO çalışma saatleri:

 • FLO sabah vardiyası çalışma saatleri: 09:30 – 18:00
 • FLO akşam vardiyası çalışma saatleri: 13:30 – 22:00

FLO Part Time Çalışma Saatleri

FLO part time çalışma saatleri haftalık olarak mağaza müdürü tarafından belirleniyor. Kişi mağaza müdürü ile iletişimde kalarak istediği saatleri dile getirebilir. Genelde 2, 3 ve 4 günlere 30 saati dağıtmaktadırlar. Yoğunluk durumlarına göre FLO part time çalışma saatleri her hafta farklılık gösterebilmekte.

Bunu da okuyun: ZARA Çalışma Şartları

Advertisement

Flo İş Başvurusu

Flo İş Başvurusu
Flo İş Başvurusu

FLO çalışma şartları tam bana göre diyorsanız, siz de kolayca başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Flo iş başvurusunu iki yöntemle gerçekleştirebiliyorsunuz:

 • İnternetten başvuru
 • Mağazadan başvuru

Kariyer.net ve Indeed başta olmak üzere FLO personel ihtiyacı olduğu mağazalar için iş ilanları yayınlıyor. Siz de şehrinize göre arama gerçekleştirerek aktif iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca FLO resmi sitesindeki “açık pozisyonlarımız” kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer yöntem ise mağazaya giderek başvuru yapmaktır. Bunun için bir CV hazırlamalı ve mağaza müdürüyle iletişime geçmelisiniz. Mağazada ya da yakın bir şubede personele ihtiyaç olduğu taktirde sizinle telefon üzerinden iletişime geçilecektir.

Sonrasında yüz yüze bir görüşmeye çağırılacaksınız. FLO çalışma şartları konusunda uygun olduğunuz düşünüldüğünde görüşmeniz olumlu sonuçlanacaktır ve işe alım sürecine başlayacaklardır.

flo çalışma saatleri ve maaşları
flo çalışma saatleri ve maaşları

Flo İş Başvurusu Gerekli Belgeler

FLO iş başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, istenilen belgeleri mağazaya teslim ederek işe başlayabiliyorlar. Peki FLO iş başvurusu için gerekli belgeler neler?

 • TC Kimlik Fotokopisi,
 • İkametgah Belgesi
 • Sağlık Raporu,
 • Kan Grubu Belgesi
 • 2 Adet Vesikalık Fotoğraf,
 • Adli Sicil Kaydı,
 • Askerlik durum belgesi

Farklı olarak bir belge istenebilir bunu da zaten mülakat sonrası size verecekleri gerekli belgelerin sıralandığı kağıtta görebileceksiniz. Endişeniz olmasın.

flo çalışma şartları

Ek olarak okuyun: Burger King Çalışan Maaşları

Flo Çalışan Yorumları

Flo çalışma şartları hakkında yazdığım yazının sonuna gelmişken, FLO çalışan yorumlarından bahsetmesek olmaz. FLO’da çalışanların yorumları genel olarak iyi yönde diyebilirim. İşin en iyi kısmı ise yasal hakların kesinlikle göz önünde bulunduruluyor olması.

Advertisement

Günlük tam zamanlılar için çalışma saati 7,5 ise bu kesinlikle uygulanıyor ve mesaiye bırakılmıyor. Özel günlerde çift mesai ödemesi yapılıyor. Tatil günleri ve shiftler konusunda da yardımcı olunuyor. Mağazacılık sektöründe çalışmak isteyenler için FLO iyi bir seçenek olabilir.

FLO çalışma şartları ve maaşları hakkında sizlere en güncel bilgileri aktardım! FLO’da çalışmak hakkında merak ettiğiniz farklı sorular mı var? Aşağıya yorum atın, hemen cevaplayalım. 🙂

Bir önceki yazımız olan Lc Waikiki Maaşları 2023 YENİ ZAMLAR! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

MAAŞLAR

2023 Avukat Maaşları Ne Kadar? Devlette, Özelde…

Avukat Maaşları

Yıllar geçse de popülerliğini kaybetmeyen meslekler arasında avukatlık yerini korumaya devam ediyor. Avukat olmak isteyen birçok kişi var. Peki, avukat maaşları ne kadar? Sizlere tüm ayrıntılarıyla birlikte bahsedeceğim. Devlette ve özelde avukat ne kadar maaş alır? Öğreneceksiniz. 2023 Avukatlık maaşları için okumaya başlayın! Avukat Maaşları 2023 Avukatlık maaşlarını etkileyen bir çok durum vardır. Bir aralıktan […]

Okumaya devam et

MAAŞLAR

Zabıta Maaşları 2023 – Kadrolu, Yeni Başlayan, Lise Mezunu

zabıta maaşları

Zabıta maaşları, zabıta olmak isteyenlerin en sık araştırdığı konuların başında geliyor. Bundan dolayı sizler için 2023 yılının en güncel zabıta memuru maaşını araştırdık. Maaşlar neye göre belirleniyor, neden değişkenlik gösteriyor yazımızda detaylı bir şekilde anlattık. Güncel maaş bilgilerinin yanı sıra zabıta nasıl olur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi merak ettiğiniz ve en sık sorulan soruları […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.