finansportali.net

MAAŞLAR

2023 CarrefourSA Çalışma Şartları ve Maaşları – TÜM BİLGİLER

Singapur İş İlanları

CarrefourSA, Sabancı Holding ve Carrefour ortaklığıyla kurulan ve ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren bir süpermarket zinciridir. Süpermarketlerde çalışmak isteyen kişiler için oldukça tercih edilen bir marka olduğu aşikar.

Ülke çapında 700’e yakın şubesi bulunuyor ve bünyesinde birçok çalışanı var. Siz de Carrefour da çalışmak istiyorsanız, yazıyı dikkatlice okuyun. Peki, Carrefoursa çalışma şartları ve maaşları ne kadar?

Güncel bilgilerle birlikte sizlere Carrefoursa maaşlarını ve diğer tüm bilgileri aktaracağım. Carrefour çalışma saatleri ve daha fazlası için okumaya devam edin!

Advertisement

Carrefoursa Çalışma Şartları

carrefoursa çalışma şartları
carrefoursa çalışma şartları

CarrefourSA’da çalışmak için bazı koşulları yerine getiriyor olmalısınız. Bahsedeceğm şartlara uygun olacağınızı düşünüyorsanız siz de Carrefoursa iş başvurusu yapabilirsiniz. CarrefourSA çalışma şartları:

 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlamalısınız.
 • Tam zamanlı çalışma için başvurabilirsiniz.
 • Haftalık 45 saat çalışma saatini doldurmanız gerek.
 • Çalışma saatlerinizi ve tatil günlerinizi şube müdürü belirler
 • Ek mesaiye kalma durumu söz konusudur. Mesai ücreti maaşınıza yansıtılır.
 • Şubede oturma şansınız bulunmuyor. Çoğu zaman ayakta olmanız gerek.
 • Sadece “kasiyer” olma şansınız yok birçok görevden sorumlusunuz.
 • Haftalık izin hakkı 1 gündür.

Carrefoursa çalışma şartları temel olarak bu şekilde. Şartlara uygunluk konusunda şüphe duymuyorsanız, başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Şimdi Carrefourse personel maaşlarına değinelim.

Daha farklı market zincirlerinde çalışmayı da düşünebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz Bim Çalışma Şartları yazısını okuyabilirsiniz.

CarrefourSA Maaşları

CarrefourSA Maaşları
CarrefourSA Maaşları

Carrefoursa personel maaşları da Carrefor’da çalışmak isteyenler için en önemli konulardan… CarrefourSA maaşları aşağıdadır:

CarrefourSA Personel ÜnvanıMaaş
CarrefourSA personeli8.500 TL – 9.000 TL
Carrefoursa unlu mamüller personeli8.600 – 9.100 TL
Depo görevlisi8.500 – 9.000 TL
Mağaza müdürü10.200 TL – 10.500 TL
Mağaza müdürü yardımcısı9.500 TL – 9.800 TL
CarrefourSA bölge sorumlusu11.600 TL – 12.000 TL
CarrefourSA maaşları 2023

CarrefourSA çalışan maaşları kıdemlere göre ortalama böyledir. Maaşlara ek; prim, yemek, yol ücretleri de ödeniyor. 180 TL personel kartınıza yatırılıyor ve 3 ayda bir ikramiye alıyorsunuz.

Bunu da okuyun: Migros Çalışan Maaşları

CarrefourSA Kasiyer Maaşları

CarrefourSA kasiyer maaşları 8.500 TL’den yani asgari ücretten ödenmektedir. Kasiyer olarak belirtsek de mağaza içinde personellerin bir çoğu hem kasa hem reyon için çalışır. Maaşa ek olarak ödenenlerle birlikte 9.000 TL’yi bulan bir ücret söz konusudur. Carrefoursa çalışma şartları için devam edelim.

Advertisement

CarrefourSA Sendika Hakları

carrefour çalışma şartları
carrefour çalışma şartları

Carrefoursa’da çalışmak hakkında düşünüyorsanız, bilmeniz gereken önemli bir konu var. Zira insanların CarrefourSA’da çalışmasının en büyük sebebi, çalışanlarının sendika haklarına sahip olması.

Peki, bu ne demek oluyor. Sendika haklarına sahip personeller çalışma yılına bağlı olarak üç ayda bir çift maaş alabiliyorlar. Yani yılda 4 defa ikramiye alırlar. İkramiyeler kademelere bağlı olarak verilir. Bunun dışında:

 • Yol + yemek
 • Yakacak yardımı
 • 1. derece yakın için vefat yardımı
 • Gıda çeki (Her ay 180 TL)
 • Çocuk varsa okul yardımı gerçekleştirilir.

Benzer olarak okuyabilirsiniz: A101 Çalışma Şartları

Carrefoursa Çalışma Saatleri

Carrefoursa Çalışma Saatleri
Carrefoursa Çalışma Saatleri

Carrefour çalışma şartları ve maaşlarından sonra diğer önemli konumuza gelelim. CarrefourSA mesai saatleri de çok merak ediliyor. CarrefourSA’da sabah ve akşam olmak üzere iki vardiya vardır.

Bu vardiyalar haftalık olarak mağaza müdürünün belirlemelerine göre değişebilir. CarrefourSA çalışma saatleri:

 • Sabah vardiyası mesai saatleri: 07:15 – 16:00
 • Akşam vardiyası mesai saatleri: 13:15 – 22:00

Carrefoursa mesai saatleri bu şekildedir. Günlük mola hakkı 1 buçuk saattir. Haftalık olarak belirlenen vardiya saatlerini müdürünüz ile konuşarak ortaklaşa karar verebilirsiniz. Haftalık bir günlük izin hakkı vardır.

Bu da yine mağaza müdürünün karar verdiği bir durumdur. Özellikle istediğiniz tatil günlerini öncesinde müdürünüz ile paylaşarak, anlaşabilirsiniz. Şimdi gelelim

Carrefoursa İş Başvurusu

carrefoursa da çalışmak
carrefoursa da çalışmak

Şimdi gelelim Carrefoursa iş başvurusuna… CarrefourSA çalışma şartları size uygunsa artık başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için iki yönteminiz bulunuyor.

 1. İnternetten başvuru
 2. Şubeden başvuru

Carrefoursa iş başvurusunu internetten kariyer.net, indeed.com üzerinden açık iş ilanlarına başvuruda bulunarak yapabilirsiniz. Şehir, ilçe filtrelemesini yaparak, size en yakın açık iş ilanlarına erişebilirsiniz.

Bunun dışında Sabancı’nın Carrefoursa açık pozisyonlar kısmından size uygun ilan olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Advertisement

Diğer Carrefoursa iş başvurusu seçeneği ise gidip en yakın şubeden başvuru yapmaktır. Bunun için size en yakın şubeye giderek CV’nizi teslim edebilirsiniz. Elemana ihtiyaç olduğu taktirde size geri dönüş sağlanacaktır.

ŞOK Market’te çalışmayı da düşünebilirsiniz! ŞOK Market Maaşları hakkında bilgi sahibi olun. Size en uygun zincirmarketi bulmak için yazdığımız yazıları mutlaka inceleyin!

carrefoursa çalışma saatleri ve şartları
carrefoursa çalışma saatleri ve şartları

Başvuru Süreci

Elemana ihtiyaç duyan şube sizlere telefon numaranız üzerinden geri dönüş sağlar ve görüşmeye davet edilirsiniz. Şubede kısa bir mülakata tabi tutulursunuz. Daha önce deneyiminiz varsa alınma olasılığınızın çok yüksek olduğunu söyleyebilirim.

Bunun dışında mülakatta çok fazla zorlu bir soruyla karşılaşmazsınız. Görüşmeler olumlu değerlendirildiği taktirde sizden gerekli belgeler istenir ve işe alımınız gerçekleştirilir.

Carrefoursa Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Başvurunuz olumlu değerlendirildiğinde sizden istenecek belgeler var. Carrefoursa başvuru için gerekli evraklar şunlardır:

 • TC Kimlik Fotokopisi,
 • İkametgah Belgesi
 • Sağlık Raporu,
 • Kan Grubu Kartı,
 • Vesikalık Fotoğraf,
 • Adli Sicil Kaydı,
 • Askerlik durumu belgesi
 • Evli personeller için, Evlilik Cüzdanı Fotokopisi
carrefoursa çalışma şartları

Carrefoursa Çalışan Yorumları

Carrefoursa çalışma saatleri ve maaşları hakkındaki bilgilerden sonra gelelim orada çalışan kişilerin yorumlarına… Genellikle CarrefourSA çalışan yorumları olumlu yönte. Bu işin en avantajlı kısmının ise çalışanların sendika haklarına sahip olması.

İkramiyeler vs. birçok kişinin Carrefoursa’da çalışmasının en büyük sebeplerinden. Eğer çalışacağınız şubedeki ekip arkadaşlarınız da iyiyse Carrefour zincir marketler arasında çalışmak için en tercih edilebilir firmalardan birisi.

Advertisement

Carrefoursa çalışma şartları ve maaşları hakkında sizlere aktarabileceğim güncel bilgiler bunlar. Aklınızda daha farklı sorular varsa, aşağıya yorum atmaktan çekinmeyin. 🙂

Bir önceki yazımız olan Lc Waikiki Maaşları 2023 YENİ ZAMLAR! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

MAAŞLAR

2023 Avukat Maaşları Ne Kadar? Devlette, Özelde…

Avukat Maaşları

Yıllar geçse de popülerliğini kaybetmeyen meslekler arasında avukatlık yerini korumaya devam ediyor. Avukat olmak isteyen birçok kişi var. Peki, avukat maaşları ne kadar? Sizlere tüm ayrıntılarıyla birlikte bahsedeceğim. Devlette ve özelde avukat ne kadar maaş alır? Öğreneceksiniz. 2023 Avukatlık maaşları için okumaya başlayın! Avukat Maaşları 2023 Avukatlık maaşlarını etkileyen bir çok durum vardır. Bir aralıktan […]

Okumaya devam et

MAAŞLAR

Zabıta Maaşları 2023 – Kadrolu, Yeni Başlayan, Lise Mezunu

zabıta maaşları

Zabıta maaşları, zabıta olmak isteyenlerin en sık araştırdığı konuların başında geliyor. Bundan dolayı sizler için 2023 yılının en güncel zabıta memuru maaşını araştırdık. Maaşlar neye göre belirleniyor, neden değişkenlik gösteriyor yazımızda detaylı bir şekilde anlattık. Güncel maaş bilgilerinin yanı sıra zabıta nasıl olur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi merak ettiğiniz ve en sık sorulan soruları […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.