finansportali.net

MAAŞLAR

Köfteci Yusuf Maaşları – Çalışma Şartları 2023

Köfteci Yusuf Maaşları

Köfteci Yusuf maaşları, çalışmayı düşünen kişiler tarafından sıkça araştırılan konulardan birisi. Son dönemde şube ve çalışan sayısını arttıran firma, Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet vermektedir. Peki, Köfteci Yusuf çalışma şartları nasıldır? Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdım.

Yazı içerisinde çalışma saatlerine dair bilgilerden maaş bilgilerine kadar tüm detayları bulabileceksiniz. Maaşları açıkladıktan sonra Köfteci Yusuf çalışan yorumları bilgilerine de yer verdim.

Son olarak ilgili iş ilanları hakkında başvuru bağlantılarını verdikten sonra sık sorulan sorularla yazıyı noktaladım. Köfteci Yusuf çalışan maaşları 2023 yılında ne şekilde? İnceleyelim…

Advertisement

Köfteci Yusuf Maaşları 2023

Köfteci Yusuf Maaşları 2023
Köfteci Yusuf Maaşları 2023

Şirket bünyesinde farklı iş alanları ve görevler mevcut. Köfteci Yusuf çalışan maaşları ise yapılan işin niteliğine göre değişiklik gösteriyor. Köfteci Yusuf maaşları şöyle:

GörevMaaş
Temizlik Personeli8.500 –9.500 TL
Komi9.500 – 12.000 TL
Garson9.500 – 10.500 TL
Kasiyer9.500 – 10.500 TL
Mutfak Personeli10.000 – 11.500 TL
Köfteci Yusuf Izgaracı Maaşı10.500 – 12.500 TL
Köfteci Yusuf Maaşları 2023

NOT: 2023 asgari ücret rakamları belirlenmediği için Köfteci Yusuf personel maaşları bu şekilde. Asgari ücrete gelen zamla birlikte ilgili rakamları güncelleyeceğim.

Görüldüğü üzere ilgili firmada maaşlar asgari ücretin çok da yukarısında değil. Maaşların ortalama olarak 10.000 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Köfteci Yusuf garson maaşları, görüldüğü üzere asgari ücretten yukarıdır.

İlginizi çekebilir: Koton Çalışma Şartları ve Maaşları

1- Köfteci Yusuf Part Time Maaşları

Köfteci Yusuf Maaşları | Part Time
Köfteci Yusuf Maaşları | Part Time

Köfteci Yusuf bünyesinde part time çalışan sayısı oldukça azdır. Bu nedenle part time çalışma şansınız oldukça düşük. Yine de şansınızı deneyebilirsiniz.

Köfteci Yusuf part time maaş için net bilgiler maalesef yok. Ancak birçok firmada olduğu gibi Köfteci Yusuf’ta da normal çalışma saati ve maaşların yarısı şeklinde bir uygulama söz konusudur. Bu bilgiye göre Köfteci Yusuf part time maaşları 5.000 TL’dir.

Köfteci Yusuf Çalışma Şartları 2023

Köfteci Yusuf Çalışma Şartları
Köfteci Yusuf Çalışma Şartları

Köfteci Yusuf maaşları 2023 bilgilerine yer verdikten sonra çalışma şartlarına dair detayları paylaşmak istiyorum. Köfteci Yusuf çalışan yorumları incelendiğinde maaş ve sigorta haricinde herhangi bir yan hakkın olduğu görülmemektedir.

Sadece bazı restoranlarda tip box uygulamasının olduğu bilgisi yer alıyor. Bu noktada çalışanların kişi başına düşen bahşiş miktarının yetersiz olduğuna dair şikâyetleri olmuştur.

Advertisement

Köfteci Yusuf işçi maaşları konusunda etkili olan en önemli faktör günlük çalışma süresidir. İlgili firmada günlük 10 saat çalışılır. Bu süreye yemek ve molalar dâhildir. Uygulamada ise 8,5 saat çalışma, 1,5 saat mola şeklinde bir işleyiş vardır. Ancak şubeler çok yoğun olduğu için ağırlıklı olarak mesaiye kalınmaktadır.

Köfteci Yusuf çalışma saatleri ise 08:30 – 00:00 şeklinde. AVM’lerde yer alan şubeler 10:00 – 22:00 saatleri aralığında çalışmaktadır.

1- Köfteci Yusuf Vardiya Saatleri

Köfteci Yusuf Vardiya Saatleri
Köfteci Yusuf Vardiya Saatleri

Köfteci Yusuf vardiya saatleri şubeden şubeye göre değişiklik göstermektedir. Bunun için iki farklı uygulama türü söz konusu;

 • AVM şubelerinde 10:00 – 20:00 ve 12:00 – 22:00 olmak üzere iki vardiya vardır.
 • Diğer şubelerde ise 08:30 – 18:30 ve 14:00 – 00:00 olmak üzere iki vardiya bulunuyor.
 • Bunlara ek olarak haftada 1 gün izin hakkınız bulunuyor. Hangi günler izin kullanacağınız şube yetkilileri tarafından belirlenir.

Köfteci Yusufta çalışmak hakkında bunlardan bahsedebiliriz. İşin yorucu olması ve maaşın yetersiz olması gibi sebeplerle çalışanlar, ilgili firmayı genellikle geçici bir iş şeklinde tercih ediyor.

Yani dönemsel olarak para ihtiyacının giderilmesi için uygun bir yer olsa da uzun vadeli olarak verim alamazsınız.

Köfteci Yusuf Çalışan Yorumları

Çalışan Yorumları
Çalışan Yorumları

Çalışan yorumları, genel olarak çalışma saatleri konusunda yapılıyor. Çalışanlar, günlük çalışma saatinin yüksek olması kadar tüm vaktin yoğun bir şekilde geçmesinden de rahatsızlar. Ayrıca Köfteci Yusuf maaşları dışarıdaki piyasaya göre yüksek olduğu için memnun olan birçok kişi var.

Bununla beraber maaşların gününde yatması, asgari ücretten biraz daha yüksek maaş verilmesi, günlük 1,5 saatlik mola, kurum kültürü, bazı şubelerde bahşiş uygulaması gibi avantajları da bulunuyor.

Advertisement

Köfteci Yusuf çalışan yorumları için birincil ağızdan şu video ilginizi çekecek:

köfteCİ YUSUF ÇALIŞAN YORUMLARI, MAAŞLARI

İlginizi çekebilir: Şok Market Maaşları

Köfteci Yusuf İş Başvurusu

Köfteci Yusuf İş Başvurusu
Köfteci Yusuf İş Başvurusu

Köfteci Yusuf maaşları konusunda bilgi verdikten sonra iş başvurusu sürecine de değinmek istiyorum. Köfteci Yusuf başvuru için üç farklı yol mevcut.

Bunlardan birincisi firmanın kendi web sitesinden yapacağınız başvuru. İkincisi Kariyer.net üzerinden yapacağınız başvuru ve üçüncüsü İŞKUR üzerinden yapacağınız başvurudur. Üç seçenek için de açıklamalar aşağıda;

 • Köfteci Yusuf İnsan Kaynakları: İnsan Kaynakları Başvuru Formu aracılığıyla başvurunuzu gönderebiliyorsunuz. Burada yer alan boş alanları doğru bir şekilde doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Kariyer.net: Köfteci Yusuf Kariyer.net sayfası üzerinden de başvuru yapabiliyorsunuz. Bağlantıyı takip ederek başvuru yapabilirsiniz.
 • İŞKUR: İŞKUR E-Şube üzerinden e-Devlet şifrenizle giriş yaparak “Köfteci Yusuf” araması gerçekleştirdiğinizde birçok ilanın çıktığını göreceksiniz. Uygun olan ilanda “Başvur” seçeneğine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda verdiğim bağlantılar üzerinden Köfteci Yusuf iş ilanları 2023 listesine ulaşabilirsiniz.

Şirket yetkilileri, genel olarak internetten yapılan başvurulara geri dönüş yapıyor. Doğru bilgileri girerek göndereceğiniz başvuru için yaklaşık 1 hafta içerisinde dönüş sağlanıyor. Ayrıca şubeye giderek form doldurma seçeneğiniz de mevcut.

1- Eleman Alımları Genel Olarak Hangi Kadrolara Yapılıyor?

Köfteci Yusuf Mutfak Elemanı Ne İş Yapar
Köfteci Yusuf Mutfak Elemanı Ne İş Yapar

Şirket kapsamında şube kadrosu ve yönetim (merkez) kadrosu olmak üzere iki farklı personel türü mevcut. Yönetim kadroları için servis uygulaması söz konusu olabilir.

Muhasebe, Finans, İç Denetim, Pazarlama, Gıda Analizi, Kalite ve Eğitim, İnsan Kaynakları gibi departmanlar merkez kadro içerisindedir.

Advertisement

Şube kadrosu ise işin en aktif olduğu kısmı ifade eder. Garson, Komi, Mutfak Elemanı, Şef, Kasiyer gibi kadrolar buradadır. Alımlar ağırlıklı olarak şu kadrolar için gerçekleştiriliyor;

 • Garson
 • Komi
 • Izgaracı
 • Mutfak Elemanı (Bulaşık vb.)
 • Kasiyer

Köfteci Yusuf maaşları, şube personelleri için asgari ücretin biraz üzerindedir. Şef, Mutfak Şefi, Şube Müdürü, Bölge Müdürü gibi unvanlar aldıkça maaşınız artacaktır.

Çalışmaya Başlayacaklara Tavsiyeler!

Çalışmaya Başlayacaklara Tavsiyeler
Köfteci Yusuf Maaşları | Çalışmaya Başlayacaklara Tavsiyeler

Köfteci Yusuf maaşları hakkında bilgi verdikten sonra çalışmaya başlayacaklar için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum.

 • Yüksek Tempolu Çalışma Şartlarına Hazır Olun: Restoran sektörü, ülkemizin en aktif sektörlerinden birisi. Köfteci Yusuf ise en yoğun restoranlardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Çalışmaya başlarken yüksek tempolu çalışma koşullarına hazır olmanız gerekir. Hemen hemen tüm şubelerde aynı yoğunluk geçerli.
 • Güler Yüzlü Hizmet Verin: İlgili sektör, müşterilerle birebir muhatap olduğunuz bir sektördür. Çalışmaya başladığınızda kişisel problemlerinizi bir kenara bırakarak daima güler yüzlü hizmet vermeniz gerekiyor. Bunun, sizin adınıza olumlu geri dönüşü mutlaka olacaktır.
 • İletişim Becerilerinizi Geliştirin: Aynı şekilde iletişim becerilerinizi de geliştirmeniz gerekiyor. Müşterilerle kurduğunuz iletişimin kusursuz olması gerekir. Bu şekilde daha kaliteli hizmet verebilir, şirket içerisinde yükselme şansınızı arttırabilirsiniz.
 • Dış Görünüşünüze Önem Gösterin: Şubelerin birçoğunda sakal tıraşı olma zorunluluğu var. Böyle bir zorunluluk olmasa bile sakal tıraşınızı günlük olarak olun. Saçınız daima düzenli olsun ve güzel görünsün. Köfteci Yusuf personel kıyafetleri verecektir. Bu kıyafetlerin daima ütülü ve düzenli olması gerekir. Müşterilerle kuracağınız ilk iletişim için bunlar çok önemlidir.
 • İşinizi Severek Yapın: Hangi işi yapıyor olursanız olun, işinizi severek yapmadığınızda verimli olamazsınız. İster dönemlik, ister sürekli olarak burada çalışmayı düşünün. Her halükârda işinizi severek yapmak durumundasınız. Faydasını mutlaka göreceksiniz.
 • Hız Çok Önemli: Sektör içerisinde hıza çok önem veriliyor. Çalışma saatleri içerisinde yüksek tempo kadar hız da çok önemli. Hizmetinizin kusursuz ve hızlı olması gerekir. Bunun için kendinizi geliştirin. Örneğin garson olarak çalışacaksanız menü size teslim edildiğinde masaya götürme süresini kısaltın. Vakit kaybetmeyin!
 • Araştırma Yapın: Sektörde yeniyseniz nelerle karşılaşabileceğinize dair araştırma yapın. Önceden bilginizin olması, sizi hazırlıklı kılar. Bu sayede karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı baştan önlem alabilirsiniz.
 • Kusursuz Hizmet Vermeye Çalışın: Garson, komi, kasiyer, mutfak personeli fark etmez. Hangi işi yapıyor olursanız olun kusursuz hizmet vermeniz gerekir. Kariyeriniz için bu çok önemli.

İlginizi çekebilir: A101 Çalışma Şartları ve Maaşları

Köfteci Yusuf Hakkında

Köfteci Yusuf Maaşları | Şirket Hakkında
Köfteci Yusuf Maaşları | Şirket Hakkında

Köfteci Yusuf A.Ş, gıda – restoran sektöründe hizmet vermek üzere 1996 yılında İznik’te kuruldu. Şirket, 27 yıldır Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bu anlamda Türkiye’nin en büyük köfte fabrikası unvanına sahip.

İstanbul’da 65, Ankara’da 17, İzmir’de 25, Bursa’da 43, diğer şehirlerde 101 şubesiyle toplamda 251 noktada hizmet veriyor.

Şirket, 2015 yılında Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ek kısmında yayınlanan Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası listesinde birinci olarak seçilmiştir. Bu bağlamda ülkemizin güvenilir markalarından birisidir denebilir.

Sık Sorulan Sorular

Köfteci Yusuf maaşları konusunda diğer sıkça sorulan sorulara bu bölümde yer vereceğim. Sizin de merak ettiğiniz sorularınız varsa YORUM bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Advertisement

Köfteci Yusuf çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Köfteci Yusuf maaşları ne kadar şeklinde sıkça soru soruluyor. Maaşlar asgari ücretin biraz yukarısında seyrediyor. Ancak yapılan göreve göre değişiklik gösterir. Şube çalışanlarının ortalama olarak 10.000 TL aldığı bilinmektedir.

Köfteci Yusuf saat kaçta kapanıyor 2023?

Şubeler, ağırlıklı olarak 08:30’da açılıp 00:00’da kapanır. Ancak AVM’lerde yer alan şubeler için 10:00 – 22:00 saat aralığında çalışma gerçekleştirilmektedir.

Eleman alımı hangi yaş aralığı için yapılıyor?

Eleman alımları genel olarak 18 – 45 yaş arasında gerçekleştiriliyor. Ancak doğrudan müşteriyle muhatap olmayan mutfak personeli, temizlik personeli, ızgaracı gibi görevler için üst sınır biraz daha esnetilebiliyor.

Köfteci Yusuf’ta kaç kişi çalışıyor?

İlgili firma kapsamında yaklaşık olarak 15.000 kişinin çalıştığı düşünülüyor.

Advertisement

Köfteci Yusuf Maaş Günü Ne Zaman?

Köfteci Yusuf maaşları her ay düzenli olarak, aynı gün hesaplara yatırılmaktadır. Maaş günü çalışılan şubeye göre farklılık göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Gürcistan Asgari Ücret 2023 | Güncel Bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

MAAŞLAR

2023 Avukat Maaşları Ne Kadar? Devlette, Özelde…

Avukat Maaşları

Yıllar geçse de popülerliğini kaybetmeyen meslekler arasında avukatlık yerini korumaya devam ediyor. Avukat olmak isteyen birçok kişi var. Peki, avukat maaşları ne kadar? Sizlere tüm ayrıntılarıyla birlikte bahsedeceğim. Devlette ve özelde avukat ne kadar maaş alır? Öğreneceksiniz. 2023 Avukatlık maaşları için okumaya başlayın! Avukat Maaşları 2023 Avukatlık maaşlarını etkileyen bir çok durum vardır. Bir aralıktan […]

Okumaya devam et

MAAŞLAR

Zabıta Maaşları 2023 – Kadrolu, Yeni Başlayan, Lise Mezunu

zabıta maaşları

Zabıta maaşları, zabıta olmak isteyenlerin en sık araştırdığı konuların başında geliyor. Bundan dolayı sizler için 2023 yılının en güncel zabıta memuru maaşını araştırdık. Maaşlar neye göre belirleniyor, neden değişkenlik gösteriyor yazımızda detaylı bir şekilde anlattık. Güncel maaş bilgilerinin yanı sıra zabıta nasıl olur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi merak ettiğiniz ve en sık sorulan soruları […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.