finansportali.net

MAAŞLAR

Migros Çalışan Maaşları 2023 – ZAM SONRASI MAAŞLAR

migros çalışan maaşları

En büyük market zincirlerinden biri olan Migros, binlerce çalışana istihdam sağlıyor. Aynı zamanda çalışanlara sağladığı şartlar ve verdiği maaşlar sayesinde de diğer marketlere göre daha çok tercih ediliyor.

Eğer Migros ya da Migros Sanal Markette çalışmak istiyorsanız ve bu konuyla ilgili bütün detayları merak ediyorsanız işte cevabı burada.

Hemen okumaya başlayarak, Migros çalışan maaşları, Migros çalışma şartları ve Migros çalışan yorumları ile ilgili her şeyi öğrenin. Siz  de başvuru yaparak Migros personel maaşlarından yararlanın.

Advertisement

İşte yapılan yüzde 34’lük zamnlardan sonra 2023 Migros maaşları için bütün detaylar… 🙂

Migros Hakkında…

Migros Hakkında...
migros 2023 maaşları

Migros çalışan maaşları 2023 hakkında bilgi vermeden önce Migros market ile ilgili birkaç bilgi vermek istiyorum.

Migros 1954 yılında market pazarına giren bir marka ve o günden beri büyümesini devam ettiriyor. Oldukça geniş bir alana sahip olan Migros marketlerinin 64’ü Macrocenter’dir. Ayrıca, Türkiye genelinde 3M, 5M Migroslar, Migros Jet ve Migros Sanal Market olmak üzere çeşitleri de bulunuyor.

3M ve 5M Migros arasındaki en temel fark büyüklükleridir. En büyük Migros marketler 5M Migroslardır.

Migros Jet ise  Migros’un yeni projelerinden birisi. Uzun zamandır birçok yere Migros Jet açılıyor. Buradaki amaç dar alana mümkün olduğunca fazla çeşit ürün sığdırabilmek. Yani neredeyse her mahallede küçük Migroslar görmeniz mümkün.

Advertisement

Migros Sanal Market, internette sanal mağazacılığın ilk kullanımı…

Migros Çalışma Koşulları

Migros Çalışma Koşulları
Migros Çalışma Koşulları

Migros çalışma şartları Migros çalışan maaşları konusunda mutlaka bilmeniz gereken bir nokta. Çünkü  o maaşı alırken nasıl çalışma şartlarında zamanınızı geçiriyorsunuz bunu bilmelisiniz. Zaten öncelikle Migros çalışma koşulları hoşunuza gitmeli ve ben bunu yaparım demelisiniz ki bu işe başlayabilesiniz.

O zaman lafı daha fazla uzatmadan Migros çalışma koşulları nelerdir bahsetmeye başlıyorum.

 • Her yerde olduğu gibi burada da günlük 8 saat çalışma süreniz var. Ayrıca bir saat de mola hakkınız oluyor.
 • Bütün çalışanların sigortası mutlaka yapılmak zorunda. Sağlık sigortası gibi özel sigortalardan da belli bir çalışma süresi sonrasında yararlanabiliyorsunuz. Örneğin altı ay sonra özel sağlık sigortası devreye giriyor ve özel bir hastanede ücret ödemeden tedavi olabiliyorsunuz. Ama bunlardan yararlanabilmeniz için de çalıştığınız firmanın orayla anlaşmalı olması gerekiyor.
 • Haftalık 45 saat çalışmanız zorunlu. Ayrıca resmi tatillerde, özel günlerde marketler sürekli açık. Bu yüzden tatil yapma gibi bir durumunuz olmuyor. Sadece bir gün izniniz var.
 • Ama resmi günlerde çalışırsanız da ek mesai ücreti olarak maaşınıza ekleniyor.
 • Sabah ve akşam olmak üzere ikili vardiya sistemiyle çalışıyorlar. Açılış kapanış saatlerine göre sabahçı ya da akşamcı saatleriniz belirleniyor.
 • 1 yıllık çalışma süreniz dolduysa 14+2 yıllık izin hakkına sahip oluyorsunuz.

Benzer yazı önerisi: Burger King Çalışan Maaşları

Migros Sanal Market Çalışma Şartları

Migros Sanal Market Çalışma Şartları
Migros Sanal Market Çalışma Şartları

Migros sanal market sistemi içinde, çalışanları daha yoğun bir tempo bekliyor. Ama tabi buna bağlı olarak çalışma şartları, Migros çalışan maaşlarını da oldukça etkiliyor.

Peki, Migros sanal market çalışma şartları neler?

 • Aynı şekilde sigorta kapsamında çalışırsınız.
 • Asgari ücretin yüzde 40’ına yakın bir oranla fazla maaş alırsınız.
 • Üç ayda bir size yol parası, yakacak ya da gıda yardımı gibi ek ödemeler sağlıyorlar.
 • Eğer aylık satış kotanızı geçerseniz de prim alma hakkınız oluyor.

Sanal markette tek fark, çalışanların kendi araçları olmak zorunda. Ama kendi aracı ile çalışmak isteyenlerin de bazı şartları yerine getirmesi gerekir. Onu da birazdan açıklayacağım.

Ayrıca okuyun: Kurye maaşları

Migros Personel Maaşları 2023

migros maaşl
migros maaşları 2023

Şimdi gelelim en önemli konuya. Bu kadar bilgi verdik ama Migros çalışan maaşları hakkında hala bir şey söylemedim değil mi? Çünkü bütün bilgileri buraya sakladım. Migros çalışanları ne kadar maaş alıyor?

İşte 2023 Migros personel ücretleri:

Advertisement
 • Migros personel maaşları : 12.500 TL
 • Migros müdür yardımcısı maaşları : 16.000 TL
 • Migros müdür maaşları: 25.000 TL
 • Migros bölge sorumlusu maaşları: 35.000 TL
 • Migros Part Time Çalışan Maaşları: 8.650 TL 

Migros işçisi ne kadar maaş alır?

Migros işçileri için en az 9.500 TL net maaş söz konusu. Ekstra yemek, yol ve hediyelerde bu kazancı daha da artırmak mümkün.

Migros Sanal Market çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Migros sanal market çalışan maaşları ne durumda? Migros sanal market personeli eğer kendi aracıyla çalışıyorsa alacağı en düşük maaş 15.000 TL en yüksek maaşı da 20.000 TL oluyor. Bu ücretler tabi ki çalışma yerine, koşullarına ve bulunduğunu z bölgeye göre değişiklik gösteriyor.

Bu arada migros kasiyer maaşları 2023 için çok fazla arama var. Ancak kasiyer diye ayrı bir çalışma pozisyonu yok. Kasiyerlerde personel olarak geçiyor. Yani alacakları ücret 12.500 TL.

Migros part time maaş , migros personel maaşları 2023 ve daha fazlası hakkında en doğru bilgileri artık biliyorsunuz. Migros çalışanından bilgileri aldım!

Advertisement

Migros çalışan maaşları ile karşılaştırma yapmak isterseniz Şok çalışan maaşları yazısını da okuyabilirsiniz. 

Migros Çalışma Saatleri

Migros Çalışma Saatleri
Migros Çalışma Saatleri

Migros çalışan maaşlarını etkileyen asıl şeyler aslında çalışma koşullarına bağlı. Eğer Migros’ta çalışacaksanız hangi saatlerde çalışıyorsunuz ve Migros çalışma saatleri kaç bunlar da oldukça önemli…

Hemen bakalım… 🙂

2023 Migros çalışma saatleri nasıl?

Migros çalışma saatleri 08.30 – 22.00 ‘dur. Ama bulunulan ile ve bölgeye göre de farklılıklar gösteriyor. Bazı yerler 21.00’da kapanırken bazıları 23.00’a kadar açık kalabiliyor.

Sizin çalışma saatleriniz de mağaza açılış ve kapanış saatlerine göre farklılık gösteriyor. Örneğin, mağaza 08.30- 22.00 çalışma saatlerine sahip.

 • Sabahçıysanız 08:30- 17:30
 • Akşamcıysanız da 13:30 – 22:30 saatleri arasında çalışıyorsunuz.

Ama yine de bu saatlerde değişiklik olabiliyor. Her hafta müdürünüzün belirlediği vardiya planından kaçta gelip kaçta çıkacağınızı öğrenebiliyorsunuz. Migros sanal market çalışma saatleri de aynı şekilde oluyor.

NOT: Fazla çalıştığınız bir gün olursa, haftalık saat planından düşeceklerdir. Migros maaşları 2023 için devam edelim!

Advertisement

Migros Part Time Çalışma Saatleri

Migros’ta yarı zamanlı personel alımları da gerçekleştiriliyor. Peki, çalışma saatleri nasıl? Migros part time çalışanlar haftalık 30 saat çalışmak zorundadırlar. 30 saat genellikle haftanın 4 gününe paylaştırılır.

Çalışma saatleri için saat aralığı mağazanın yönetimi tarafından haftalık olarak belirlenmekte. Haftanın ve günün yoğunluğuna bağlı olarak part time çalışanlarının çalışma gün ve saatleri belirlenir. 

Migros Başvuru Şartları 2023

Migros Başvuru Şartları
Migros Başvuru Şartları

Migros çalışan maaşları başvuru yapacağınız alana göre de değişim gösteriyor. Öncelikle hangi alana başvuru yapacağınızı kararlaştırın. Migros başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar; personel, kasap, şarkütör, danışman, ofis personeli, müdür, müdür yardımcısı, mal kabul elemanı, sanal market çalışanı…

Migros başvuru şartları neler?

– En az lise ya da dengi okuldan mezun olmak
– Ekip çalışmasına yatkın olmak
– Güler yüzlü olmak, satış yönü güçlü olmak
– Reyon sorumlusu ve kasap gibi pozisyonlar için orta yaş aralığı tercih ediliyor.
– Fakat genç çalışanlar da olabiliyor.

Advertisement

Migros sanal market çalışanı olmak içinse şu şartlar gerekiyor:

 • Migros sanal market birçok desteği Murat Lojistik’ten sağlıyor. Migros sanal market çalışanları da ürünlerin desteğini buradan alıyor.
 • Migros çalışanı olmak için gereken şartlar Migros sanal market başvurusu için de geçerli.
 • Aracı olan çalışanlar daha çok tercih ediliyor. Yaşı 3’ü aşmayan ve soğutma özelliği olan kapalı bir araç ile teslimata çıkmanız gerekiyor.
 • Temiz bir öz geçmişinizin olması da son derece önemli

BİM iş başvurusu şartları yazısı da ilginizi çekebilir. !

Migros’a Başvur!

Migros iş başvurusu
Migros iş başvurusu

Evet, Migros çalışma şartları ve Migros market başvuru koşullarını iyice anlattım. Migros çalışan maaşlarından sonra nasıl başvuru yapacağınızı anlatayım…

Migros’a başvuru yapmadan önce hangi pozisyon için aday olmak istiyorsunuz  buna karar  verin. https://basvuru.migros.com.tr/

Migros’a başvurmanız için size yardımcı olacak birkaç öneri:

 • “Migros Kurumsal” sitesine girin. Kariyer yazan yere tıklayın. Daha sonra da hangi pozisyona başvurmak istiyorsanız onu seçin ve formu doldurun. Haydi hemen Migros’a BAŞVUR!!
 • Mağaza personeli olmak için başvuru formu burada.
 • Ayrıca kariyer.net sitesinde de güncel ilanları bulabilirsiniz. Buradan başvuru yapmak da yine geri dönüş alabileceğiniz bir seçenek.

Migros Sanal Market İş Başvurusu

Migros sanal market iş başvurusu için de aynı yöntemleri kullanabilirsiniz.

kariyer.net üzerinden yayınlanan ilanların çoğunda ya kasap, tezgahtar gibi pozisyonlar aranıyor ya da sanal market personeli aranıyor. Böyle bir ilan gördüğünüzde başvuru yapabilirsiniz.

Advertisement

Yakınınızda sanal market hizmeti veren bir Migros varsa yine oraya CV götürüp konuşarak CV’nizi bırakabilirsiniz.

Mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Hemen başvur!: kariyer.net

Migros Çalışanlarına Ek Avantajlar!

Migros çalışanlarına yol, yemek ve gıda yardımı yapıyor. Migros çalışan maaşları ve diğer kazançlarla büyük avantajlar söz konusu… Hadi ayrıntılara bakalım.

Advertisement
 • Migros yol parası 450 TL ödeme yapılıyor.
 • Ayrıca her ay, ayın 11’inde Bono alışveriş çeki 1.150 TL çalışanlara veriliyor. Yani maaşın dışında da kazancınız olacak!
 • Ayrıca resmi tatillerde çalışanlara ek mesai ücreti veriliyor.
 • Bunun dışında bayramlarda hediye çeki de verebiliyorlar.
 • Çalıştığınız mağazanın cirosuna ve personel sayısına bağlı olarak da prim alabilme şansınız oluyor.
 • Örneğin, o ay hedef cironuzun 10.000 TL üzerinde satış yapıldı. Bu size de yansıyor. Maaşınıza belli bir miktar prim eklemesi yapıyorlar.

Migros Hakkında Daha Fazla Bilgi

Migros Hakkında Daha Fazla Bilgi...!!
Migros Çalışan Maaşları

Migros çalışan maaşları haricinde size birkaç bilgi daha eklemek istiyorum. Örneğin, Migros çalışan maaşları hangi bankaya yatıyor? Migros personel maaşları ayın kaçında yatıyor?

Hemen bunları cevaplayayım.

Migros çalışan maaşları Garanti Bankası‘na yatıyor.

Peki Migros maaşları ne zaman yatar? Migros personel maaşları her ayın 11′inde yatıyor. Bono alışveriş çeki de 11’inde veriliyor. Fakat öncesinde ayın 4’ünde 450 TL yol parası  yatıyor.

İşte size bir yazı tavsiyesi daha: A101 maaşları 

Migros İletişim Bilgileri

Migros çalışan maaşları, Migros çalışma koşulları ve Migros iş başvurusu için ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde sizlere aktardım.

Eğer merak ettiğiniz konular varsa Migros’a ulaşabilmeniz için Migros iletişim bilgilerini de buraya ekliyorum.

Advertisement
 • Migros’a ulaşabileceğiniz en kolay yol Migros Kurumsal sayfasıdır. Buradan İletişim kısmına girerek en aşağıya inin. Sıkça Sorulan Sorulardan oluşan bir bölüm var. Muhtemelen sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz.
 • Onun haricinde Migros Genel Merkezi Ataşehir- İstanbul’da. Eğer görüşmek isterseniz buraya da gidebilirsiniz.
 • Migros telefon numarası ise; 0216 579 30 00
 • Bunlara ek olarak iletisim@migros.com.tr mail adresine de e-posta atabilirsiniz. Mutlaka size geri dönüş yapacaklardır.,

Migros başvuru için pandemi sürecinde elden CV almıyor! Bu nedenle resmi siteden başvuru yapmalısınız. Migros çalışan yorumlarını dikkate alarak, Migros’ta çalışan bir personelden bilgi aldım. Bu yüzden bu bilgiler doğrudur.

Migros Çalışan Maaşları hakkında merak ettiklerinizi aşağıya YORUM olarak bırakabilirsiniz! 😉

Bir önceki yazımız olan Tıbbi Sekreterlik Maaşları 2023 | Kadrolu ve Sözleşmeli… başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

11 Yorum

 1. Bahri demir

  12 Ekim 2023 at 21:28

  Ben depoya engelli personel olarak başvuruda bulundum engelli çalışan şartları nelerdir birde depo da haftalık izin remi tatil ve dini tatil nasıl oluyor

 2. Ömer Faruk

  19 Mart 2023 at 17:30

  Çalışma şartları ve ekstra maaş durumları diğer marketlere nazaran çok daha fazla olduğu için çok beğendim.
  Umarım bir migros şubesinde gelecek ay çalışmaya başlarım umudu ile başvuru sürecine gireceğim.

 3. Sefa

  20 Ağustos 2022 at 13:50

  Part time kesin 5200 tl mi alıyor?

  • NAME

   3 Haziran 2023 at 03:19

   Doğdurudur, BİM’de o civarda maaş veriyor 2023 de durum ne bilmiyorum geçen sene çalışırken o civardaydı

 4. Defne

  7 Temmuz 2022 at 15:05

  Bu maaşlar doğru mu yoksa şişirilmiş mi

  • Gizem

   13 Temmuz 2022 at 12:33

   Yeni zamlardan sonra maaşlar bu civardadır.

 5. Gökhan

  4 Temmuz 2022 at 02:36

  Bunlar son asgari zamlarından önceki ücretler galiba o zaman bile personel 5500 alıyor demiş acaba şuan 7 var mıdır?

  • Gizem

   5 Temmuz 2022 at 09:08

   Merhabalar Gökhan Bey, personel maaşları Temmuz zammıyla beraber 7’nin üzerinde. Maaşlar başlığının altından görüntüleyebilirsiniz.

 6. Erhan

  1 Mart 2022 at 12:07

  Bono hakkında verdiğiniz bilgi yanlış 800 TL olması için hakların 100 olması lazım o da 5 seneyi dolduranlara başlangıç 350 TL kadroya gecince

  • Özge

   11 Haziran 2022 at 19:42

   Magaza mudurleri maasi gayet güzelmiş. Ama hakediyorlar o maaasi gece gunduz çalışıyor lar

  • gizemli

   16 Temmuz 2022 at 00:44

   Bu aydan itibaren bonolara 250 tl aylık arış olacak %30 zam olarak planlamıştır…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 yorum

MAAŞLAR

Gardiyan Maaşları 2023 – İnfaz Koruma Memuru Maaşı Ne Kadar?

gardiyan maaşları

Gardiyan, bir diğer adıyla infaz koruma memurları birçok kişinin meslek hedefinde bulunuyor. Peki, gardiyan maaşları ne kadar? Yeni atanan, bekar, lise mezunu, sözleşmeli, 4/1 gardiyan maaşı için yapılan zamlardan sonra güncel bilgileri bu içerikten öğreneceksiniz… İnfaz koruma memuru maaşlarından tek tek bahsettikten sonra sizlere en özet haliyle gardiyan nasıl olunur? Şartları neler? Bunlardan da bahsedeceğim. […]

Okumaya devam et

MAAŞLAR

Tıbbi Sekreterlik Maaşları 2023 | Kadrolu ve Sözleşmeli…

tıbbi sekreterlik maaşları

Tıbbi sekreterlik, sağlık sektörü için oldukça önemli bir meslek kolu. Bu alanda çalışmak isteyenler, tıbbi sekreterlik maaşları ne kadar? bunu çok merak ediyor. Tıbbi sekreterlik maaşı 2023 bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz! Maaşlar; yeni atanan, önlisans mezunu, kadrolu ve sözleşmeli olmak üzere farklı senaryolara göre düzenlendi. Ek olarak tıbbi sekreter nedir, ne iş yapar gibi soruları yanıtladık. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.