finansportali.net

MAAŞLAR

2023 Tarım Kredi Market Çalışan Maaşları – Çalışma Şartları

Tarım Kredi Market Çalışan Maaşları

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesi altında faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatif market birçok kişiyi istihdam etmeye devam ediyor. Tarım Kredi’de çalışmak isteyenlerin en merak ettiği konu ise Tarım Kredi Market çalışan maaşları 2023 yılında ne kadar?

Sizlere gerçekleşen zamlardan sonra en yeni Tarım Kredi Market maaşlarını tablo halinde sundum. Ayrı olarak Tarım Kredi Kooperatifi calışma şartlarından da bahsedeceğim.

Haklar konusunda oldukça titiz olduğu bilinen bu markette çalışmak için bilmeniz gereken her şeyi şimdi öğreneceksiniz. İşte Tarım Kredi Market personel maaşları ve daha fazlası…

Advertisement

Tarım Kredi Market Maaşları 2023

Tarım Kredi Market Çalışan Maaşları
Tarım Kredi Market Çalışan Maaşları

İlk olarak en çok merak edilen konuya açıklık getireyim. Tarım Kredi Market personel maaşları çalışılan pozisyona göre değişiyor. Yapılan zamlardan sonra 2023 yılında Tarım Kredi Market çalışan maaşları aşağıdaki gibidir:

Tarım Kredi Market Çalışan PozisyonuMaaşları
Tarım Kredi Kasiyer Maaşları8.500 TL – 9.000 TL
Tarım Kredi Market Reyon Görevlisi Maaşları8.500 TL – 9.000 TL
Tarım Kredi Market Kasap Maaşları8.500 TL – 9.500 TL
Tarım Kredi Market Manav Maaşları8.500 TL – 9.000 TL
Tarım Kredi Market Şarküteri Maaşları8.500 TL – 9.000 TL
Tarım Kredi Market Mazağa Müdürü Maaşı10.500 – 11.500 TL
Tarım Kredi Market çalışan maaşları 2023

Perakende sektöründe çalışmak isteyenler için ŞOK market maaşlarını da araştırdım! Ayrı olarak okuyabilirsiniz…

tarım kredi market maaşları
tarım kredi market maaşları

Tarım Kredi Market Kasiyer Maaşları

Tarım Kredi Market çalışan maaşları için en çok kasiyer maaşları aratılıyor. Perakende sektöründe kasiyer olmak için Tarım Kredi Kooperatif marketi seçiyorsanız, alacağınız maaş 8.500 TL‘dir. Buna ek olarak prim, kasa tazminatı, gıda çeki yatırılır. Primler mağaza cirosuna göre belirlenir.

Ayrıca kasiyerler sadece kasada durmaz. Reyonlarla da ilgilenir. Bu nedenle aslında işe alınırken sadece kasiyer ya da reyon görevlisi olarak işe alınmazsınız. İki işle de ilgilenmeniz beklenir.

Tarım Kredi Market Maaşları Ne Zaman Yatıyor?

Tarım Kredi Kooperatif Market personel maaşları genel olarak ayın 1 ve 5’i arasında anlaşmalı olan banka maaş hesabına yatırılıyor. Maaşlar her ay düzenli olarak, gününde yatar.

Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Şartları

Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Şartları
Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Şartları

Tarım Kredi Kooperatifi market maaşlarından sonra gelelim sizi en çok ilgilendiren diğer konuya… Tarım Kredi Kooperitifi calisma sartlarini sizler için araştırdım. Burada çalışacaksanız, nasıl koşullar altında çalışacağınızı bilmenizde yarar var. Tarım Kredi Kooperatifi çalışma şartları aşağıdadır:

 • Market personeli olarak çalışacaksanız, tam zamanlı olarak sizden çalışmanız bekleniyor.
 • Günlük 8 saat çalışmanız gerekiyor.
 • Fazla çalışılması gibi bir durumda mutlaka ek mesai ücreti yatırılır.
 • Sigortalı olarak çalışmaya başlıyorsunuz.
 • Sabah ve akşam olmak üzere iki çalışma vardiyası vardır.
 • Haftalık olarak market müdürü tarafından çalışma shiftleri ayarlanır.
 • Haftalık 1 gün tatil hakkı vardır. Tatil günü de mağaza müdürü tarafından belirlenir.
 • Tarım Kredi Market çalışan maaşlarına ek olarak kasa tazminatı, prim, gıda çeki gibi ek ödemeler gerçekleşiyor.
 • 1 yılını dolduran personel 14 + 2 gün izin hakkına sahip olur.

Okumak isteyebilirsiniz: A101 çalışma şartları ve maaşları

Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Saatleri

Tarım Kredi Market personellerinin iki vardiyalı olarak çalıştıklarını sizlere yukarıda bahsettim. Tarım Kredi Kooperatif Market 09:00 – 21:00 saatleri arasında açıktır. Çalışanların vardiyaları buna göre şu şekilde oluyor:

Advertisement
 • Sabah vardiyası çalışma saati: 08:30 – 17:30
 • Akşam vardiyası çalışma saati: 12:30 – 09:30

Tarım Kredi Kooperatifi Başvuru Şartları

Tarım Kredi Kooperatifi Başvuru Şartları
Tarım Kredi Kooperatifi Başvuru Şartları

Tarım Kredi Market çalışan maaşları ve şartları size uygunsa ve artık başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, başvuru şartlarını dikkate almalısınız. Merak etmeyin, bunlar çok ağır şartlar değil. İşte Tarım Kredi Market başvuru şartları:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekli.
 • En az lise mezunu olmanız isteniyor.
 • Vardiyalı olarak çalışmaya uygun olmanız gerek.
 • Ekip çalışmasına uygun olmanız bekleniyor.
 • Perakende sektöründe tecrübeniz varsa, 1 – 0 öndesinizdir.
 • İletişim becerilerinizin kuvvetli olması isteniyor.
 • Başvuru yaparken mutlaka düzenli CV’nizi teslim etmeniz gerek.
 • Nadirde olsa bazı günler full çalışmanız istenebiliyor. Bunun da mesai ücreti zaten yatırılıyor.

Başvuru şartları temel olarak bu şekildedir. Askerliğini yapmamış adaylar için de ayrıca belirteyim: Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olma şartı aranmıyor. Bu nedenle başvuru yaparken çekinmenize gerek yok.

Tarım Kredi Kooperatifi Market Başvuru

Tarım Kredi Kooperatifi Market Başvuru
Tarım Kredi Kooperatifi Market Başvuru

Tarım Kredi Market çalışan maaşlarından sonra diğer bilmeniz gerekenleri de sizlere anlatıyorum. Tarım Kredi Kooperatifi Market iş başvurusu nasıl yapılır? Kısaca bahsedeyim. İki şekilde başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz:

 1. İnternetten
 2. Şubeden

İnternetten başvuru yapmak için Tarım Kredi Kooperatifi Market kariyer sayfasına girmeli ve “Açık Pozisyonlar” kısmına tıklamanız yeterli. Burada kendinize uygun pozisyonlar için başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer yöntem ise Tarım Kredi Market şubesine giderek elden CV bırakmaktır. Bu yöntemin çok daha etkili ve hızlı olduğunu söyleyebilmek mümkün. Hazırladığınız CV’nin bir çıktısını alarak, şubedeki müdüre teslim edebilirsiniz. Şube için eksik personel varsa, sizi bilgilendirecektir. Yoksa da personel ihtiyacı olan şubelere CV’nizi iletebilir.

Benzer içerik: Migros Çalışan Maaşları

Tarım Kredi Kooperatifi Hangi Pozisyonlarda İşe Alım Yapıyor?

Tarım Kredi Kooperatifi genellikle insan kaynakları uzmanı, eğitim Uzmanı, market yöneticisi ve market personeli pozisyonlarında işe alım gerçekleştiriyor. Tarım Kredi Kooperatifi kariyer sayfasından açık pozisyonları görebilirsiniz.

Tarım Kredi Market Çalışan Yorumları

Tarım Kredi Market personeli olarak çalışan kişilerin yorumları da sizler için önemlidir. Tarım Kredi çalışan yorumları genellikle iyi yönde olduğunu söyleyebiliriz.

Advertisement

Eğer mağaza yöneticiniz iyiyse ve sistemliyse, sizin de Tarım Kredi Market’te çalışma deneyiminiz olumlu yönde olacaktır.

En olumlu yorumlardan biri ise ek mesai saatlerinin ücretleri mutlaka ay sonu maaşınıza ek olarak yatırılır. Tüm bunlar göz önüne alındığında Tarım Kredi Market’te çalışmak perakende sektöründe personel olmak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

Tarım Kredi Market çalışan maaşları ve çalışma şartları hakkında sizlere sunabileceğim bilgiler bunlar. Aklınıza takılan sorular varsa, aşağı yorum bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şok Market Maaşları 2023 – Zamlı Yeni Ücretler! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

MAAŞLAR

Almanya Doktor Maaşları 2023 – Uzmanlık ve Derecelerine Göre

Almanya Doktor maaşları

Son yıllarda yurt dışında çalışmak isteyen birçok insan var. Almanya’da en popüler ülkelerden birisi. Kıdemli, kıdemsiz birçok kişi her sene Almanya’ya göç ediyor. Doktor mesleğini icra etmek için Almanya’ya gidenlerin sayısı da az değil. Buna bağlı olarak Almanya doktor maaşları 2023 yılında ne kadar? Çok fazla araştırılıyor. Almanyada doktor maaşları için sizlere en güncel verileri […]

Okumaya devam et

MAAŞLAR

Şok Market Maaşları 2023 – Zamlı Yeni Ücretler!

şok market maaşları

BİM ve A101’in ardından en büyük zincir market olarak büyüme gösteren ŞOK, sürekli eleman alımı yapıyor. Bu sektörde çalışarak deneyim sahibi olmak isteyen kişiler Şok market maaşları 2023’te ne kadar? Merak ediyor. Yapılan temmuz zammıyla birlikte değişen ücretler burada! Ayrı olarak sizlere Şok market çalışma şartları nedir? Şok market çalışan yorumları nasıl? Bunlardan da bahsedeceğim. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.