finansportali.net

MAAŞLAR

2023 Tarım Kredi Market Çalışan Maaşları – Çalışma Şartları

Tarım Kredi Market Çalışan Maaşları

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesi altında faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatif market birçok kişiyi istihdam etmeye devam ediyor. Tarım Kredi’de çalışmak isteyenlerin en merak ettiği konu ise Tarım Kredi Market çalışan maaşları 2023 yılında ne kadar?

Sizlere gerçekleşen temmuz zamlarından sonra en yeni Tarım Kredi Market maaşlarını tablo halinde sundum. Ayrı olarak Tarım Kredi Kooperatifi calışma şartlarından da bahsedeceğim.

Haklar konusunda oldukça titiz olduğu bilinen bu markette çalışmak için bilmeniz gereken her şeyi şimdi öğreneceksiniz. İşte Tarım Kredi Market personel maaşları ve daha fazlası…

Advertisement

Tarım Kredi Market Maaşları 2023

Tarım Kredi Market Çalışan Maaşları
Tarım Kredi Market Çalışan Maaşları

İlk olarak en çok merak edilen konuya açıklık getireyim. Tarım Kredi Market personel maaşları çalışılan pozisyona göre değişiyor. Yapılan zamlardan sonra 2023 yılında Tarım Kredi Market çalışan maaşları aşağıdaki gibidir:

Tarım Kredi Market Çalışan PozisyonuMaaşları
Tarım Kredi Kasiyer Maaşları11.400 TL – 12.000 TL
Tarım Kredi Market Reyon Görevlisi Maaşları11.400 TL – 12.000 TL
Tarım Kredi Market Kasap Maaşları11.400 TL – 12.500 TL
Tarım Kredi Market Manav Maaşları11.400 TL – 12.000 TL
Tarım Kredi Market Şarküteri Maaşları11.400 TL – 12.000 TL
Tarım Kredi Market Mazağa Müdürü Maaşı14.000 TL – 15.410 TL
Tarım Kredi Market çalışan maaşları 2023

Perakende sektöründe çalışmak isteyenler için ŞOK market maaşlarını da araştırdım! Ayrı olarak okuyabilirsiniz…

Tarım Kredi Müdür Maaşları

Maaşlar konusunda en sık araştırılanlardan birisi de müdür maaşları. Tarım Kredi müdür maaşları 14.000 TL – 15.410 TL aralığındadır. Mağazada en yüksek maaşı alan müdürler için maaşlar bu şekilde.

Tarım Kredi Market Prim Sistemi

Tarım Kredi Market çalışan maaşlarına ek olarak prim ödemesi vardır. Örneğin 3 aylık primi tutturan kişiler 5. ay prim ödemesi alırlar. Primlerin oranları ise mağazanın cirosuna göre belirleniyor. O nedenle net bir prim sınırından bahsetmek mümkün değildir. Her mağazanın farklı bir hedefi oluyor ve o hedefi tutturanlar prim alıyorlar.

Advertisement
tarım kredi market maaşları
tarım kredi market maaşları

Tarım Kredi Market Kasiyer Maaşları

Tarım Kredi Market çalışan maaşları için en çok kasiyer maaşları aratılıyor. Perakende sektöründe kasiyer olmak için Tarım Kredi Kooperatif marketi seçiyorsanız, alacağınız maaş 11.400 TL‘dir. Buna ek olarak prim, kasa tazminatı, gıda çeki yatırılır. Primler mağaza cirosuna göre belirlenir.

Ayrıca kasiyerler sadece kasada durmaz. Reyonlarla da ilgilenir. Bu nedenle aslında işe alınırken sadece kasiyer ya da reyon görevlisi olarak işe alınmazsınız. İki işle de ilgilenmeniz beklenir.

Tarım Kredi Market Maaşları Ne Zaman Yatıyor?

Tarım Kredi Kooperatif Market personel maaşları genel olarak ayın 1 ve 5’i arasında anlaşmalı olan banka maaş hesabına yatırılıyor. Maaşlar her ay düzenli olarak, gününde yatar.

Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Şartları

Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Şartları
Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Şartları

Tarım Kredi Kooperatifi market maaşlarından sonra gelelim sizi en çok ilgilendiren diğer konuya… Tarım Kredi Kooperitifi calisma sartlarini sizler için araştırdım. Burada çalışacaksanız, nasıl koşullar altında çalışacağınızı bilmenizde yarar var. Tarım Kredi Kooperatifi çalışma şartları aşağıdadır:

 • Market personeli olarak çalışacaksanız, tam zamanlı olarak sizden çalışmanız bekleniyor.
 • Günlük 8 saat çalışmanız gerekiyor.
 • Fazla çalışılması gibi bir durumda mutlaka ek mesai ücreti yatırılır.
 • Sigortalı olarak çalışmaya başlıyorsunuz.
 • Sabah ve akşam olmak üzere iki çalışma vardiyası vardır.
 • Haftalık olarak market müdürü tarafından çalışma shiftleri ayarlanır.
 • Haftalık 1 gün tatil hakkı vardır. Tatil günü de mağaza müdürü tarafından belirlenir.
 • Tarım Kredi Market çalışan maaşlarına ek olarak kasa tazminatı, prim, gıda çeki gibi ek ödemeler gerçekleşiyor.
 • 1 yılını dolduran personel 14 + 2 gün izin hakkına sahip olur.

Okumak isteyebilirsiniz: A101 çalışma şartları ve maaşları

Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Saatleri

Tarım Kredi Market personellerinin iki vardiyalı olarak çalıştıklarını sizlere yukarıda bahsettim. Tarım Kredi Kooperatif Market 09:00 – 21:00 saatleri arasında açıktır. Çalışanların vardiyaları buna göre şu şekilde oluyor:

 • Sabah vardiyası çalışma saati: 08:30 – 17:30
 • Akşam vardiyası çalışma saati: 12:30 – 09:30

Tarım Kredi Kooperatifi Başvuru Şartları

Tarım Kredi Kooperatifi Başvuru Şartları
Tarım Kredi Kooperatifi Başvuru Şartları

Tarım Kredi Market çalışan maaşları ve şartları size uygunsa ve artık başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, başvuru şartlarını dikkate almalısınız. Merak etmeyin, bunlar çok ağır şartlar değil. İşte Tarım Kredi Market başvuru şartları:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekli.
 • En az lise mezunu olmanız isteniyor.
 • Vardiyalı olarak çalışmaya uygun olmanız gerek.
 • Ekip çalışmasına uygun olmanız bekleniyor.
 • Perakende sektöründe tecrübeniz varsa, 1 – 0 öndesinizdir.
 • İletişim becerilerinizin kuvvetli olması isteniyor.
 • Başvuru yaparken mutlaka düzenli CV’nizi teslim etmeniz gerek.
 • Nadirde olsa bazı günler full çalışmanız istenebiliyor. Bunun da mesai ücreti zaten yatırılıyor.

Başvuru şartları temel olarak bu şekildedir. Askerliğini yapmamış adaylar için de ayrıca belirteyim: Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olma şartı aranmıyor. Bu nedenle başvuru yaparken çekinmenize gerek yok.

Tarım Kredi Kooperatifi Market Başvuru

Tarım Kredi Kooperatifi Market Başvuru
Tarım Kredi Kooperatifi Market Başvuru

Tarım Kredi Market çalışan maaşlarından sonra diğer bilmeniz gerekenleri de sizlere anlatıyorum. Tarım Kredi Kooperatifi Market iş başvurusu nasıl yapılır? Kısaca bahsedeyim. İki şekilde başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz:

 1. İnternetten
 2. Şubeden

İnternetten başvuru yapmak için Tarım Kredi Kooperatifi Market kariyer sayfasına girmeli ve “Açık Pozisyonlar” kısmına tıklamanız yeterli. Burada kendinize uygun pozisyonlar için başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer yöntem ise Tarım Kredi Market şubesine giderek elden CV bırakmaktır. Bu yöntemin çok daha etkili ve hızlı olduğunu söyleyebilmek mümkün. Hazırladığınız CV’nin bir çıktısını alarak, şubedeki müdüre teslim edebilirsiniz. Şube için eksik personel varsa, sizi bilgilendirecektir. Yoksa da personel ihtiyacı olan şubelere CV’nizi iletebilir.

Advertisement

Benzer içerik: Migros Çalışan Maaşları

Tarım Kredi Kooperatifi Hangi Pozisyonlarda İşe Alım Yapıyor?

Tarım Kredi Kooperatifi genellikle insan kaynakları uzmanı, eğitim Uzmanı, market yöneticisi ve market personeli pozisyonlarında işe alım gerçekleştiriyor. Tarım Kredi Kooperatifi kariyer sayfasından açık pozisyonları görebilirsiniz.

Tarım Kredi Market Çalışan Yorumları

Tarım Kredi Market personeli olarak çalışan kişilerin yorumları da sizler için önemlidir. Tarım Kredi çalışan yorumları genellikle iyi yönde olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer mağaza yöneticiniz iyiyse ve sistemliyse, sizin de Tarım Kredi Market’te çalışma deneyiminiz olumlu yönde olacaktır.

Advertisement

En olumlu yorumlardan biri ise ek mesai saatlerinin ücretleri mutlaka ay sonu maaşınıza ek olarak yatırılır. Tüm bunlar göz önüne alındığında Tarım Kredi Market’te çalışmak perakende sektöründe personel olmak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

Tarım Kredi Market çalışan maaşları ve çalışma şartları hakkında sizlere sunabileceğim bilgiler bunlar. Aklınıza takılan sorular varsa, aşağı yorum bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gardiyan Maaşları 2023 – İnfaz Koruma Memuru Maaşı Ne Kadar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

5 Yorum

 1. isimsiz

  15 Haziran 2023 at 01:14

  fazla calisma gibi durumda ek mesai ucret odenmiyor. icerde 60 saat alicamvar 1 sene gecti Duzen yok . ve Akbank bankasina gectik 3 yil sozlesme atildi promosyon bile yatmadi yani anlicaniz hamallik . disardan gordugunux gibi degil

  • Ayşe

   4 Temmuz 2023 at 22:27

   Bayramdan 2 gn önce promosyonlarımız yatırıldı arkadaşlar. Sizin yatmadı ise BS niz ile görüşün

  • Emre

   25 Temmuz 2023 at 22:06

   Numaranı verebilir misin bende yeni girdim birkaç sorum var

 2. Ali

  23 Mayıs 2023 at 22:02

  Promosyonlar yalan oldu galiba

 3. Hakan

  28 Nisan 2023 at 22:04

  Tarım kredi market çalışanlarına Mayıs ayında promosyon soylentısı var doğrumudur

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 yorum

MAAŞLAR

Gardiyan Maaşları 2023 – İnfaz Koruma Memuru Maaşı Ne Kadar?

gardiyan maaşları

Gardiyan, bir diğer adıyla infaz koruma memurları birçok kişinin meslek hedefinde bulunuyor. Peki, gardiyan maaşları ne kadar? Yeni atanan, bekar, lise mezunu, sözleşmeli, 4/1 gardiyan maaşı için yapılan zamlardan sonra güncel bilgileri bu içerikten öğreneceksiniz… İnfaz koruma memuru maaşlarından tek tek bahsettikten sonra sizlere en özet haliyle gardiyan nasıl olunur? Şartları neler? Bunlardan da bahsedeceğim. […]

Okumaya devam et

MAAŞLAR

Tıbbi Sekreterlik Maaşları 2023 | Kadrolu ve Sözleşmeli…

tıbbi sekreterlik maaşları

Tıbbi sekreterlik, sağlık sektörü için oldukça önemli bir meslek kolu. Bu alanda çalışmak isteyenler, tıbbi sekreterlik maaşları ne kadar? bunu çok merak ediyor. Tıbbi sekreterlik maaşı 2023 bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz! Maaşlar; yeni atanan, önlisans mezunu, kadrolu ve sözleşmeli olmak üzere farklı senaryolara göre düzenlendi. Ek olarak tıbbi sekreter nedir, ne iş yapar gibi soruları yanıtladık. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.